Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

Turnaje


FC Zličín - turnaj MD 2019, Praha - Zličín
13.01.2019 - 15.03.2019
Mladší dorost (U17)

BS Winter Cup U9, Praha 6 - Přední Kopanina
12.01.2019 - 09.02.2019
Mladší přípravka (U9)

BS Winter Cup U11, Praha 6 - Přední Kopanina
12.01.2019 - 09.02.2019
Starší přípravka (U11)
 
Kopanina v turnaji Sláva Cup 2019 porazila Hostivař 3:0 a bude hrát finále proti týmu FK Admira B. Výkop 16:30....  Sláva Cup 2019 - FCPK, Uhelné sklady, Admira B a Hostivař. Hraje se 20.7. v Dobrovízi....  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

BS Winter Cup U11

Informace o turnaji
Název turnaje:BS Winter Cup U11
Datum konání:12.01.2019 - 09.02.2019
Mužstvo:Starší přípravka (U11)
Ročník:2018/2019
Město:Praha 6 - Přední Kopanina, Ke Goniu 123
Základní info:Venkovní turnaj 4+1 na umělé trávě stadiónu U Drahušky v Přední Kopanině.

Utkání turnajeČlánky k turnaji 

Výsledky (rozpis) utkání našeho mužstva

DatumČasKSDomácíHosté  Místo

Finále

09.02.201915:150EStarší přípravka (U11)SK Slaný 8 : 5 Př.Kopanina, UMT

Semifinále

02.02.201914:000CStarší přípravka (U11)SK Roztoky 10 : 5 Př.Kopanina, UMT

Základní

12.01.201915:151AStarší přípravka (U11)SK Kladno 6 : 2 Př.Kopanina, UMT
19.01.201915:152AStarší přípravka (U11)Sokol Tuchoměřice 8 : 2 Př.Kopanina, UMT
26.01.201914:003AStarší přípravka (U11)Sokol Nebušice 11 : 1 Př.Kopanina, UMT

Výsledky (rozpis) utkání ostatních mužstev

DatumČasKSDomácíHosté    Místo

o 3.místo

09.02.201914:000FSK Roztoky SK Kladno 0:10Př.Kopanina

o 5.-8. místo

02.02.201916:300DSokol Nebušice SK Střešovice 1911 9:2Př.Kopanina
02.02.201917:450DSokol Tuchoměřice Sokol Řepy 4:10Př.Kopanina
09.02.201916:300DSK Střešovice 1911 Sokol Tuchoměřice 7:4Př.Kopanina
09.02.201917:450DSokol Nebušice Sokol Řepy 7:6Př.Kopanina

Semifinále

02.02.201915:150CSK Kladno SK Slaný 4:5Př.Kopanina

Základní

12.01.201916:301BSK Slaný SK Střešovice 1911 10:2Př.Kopanina
12.01.201917:451BSokol Řepy SK Roztoky 7:4Př.Kopanina
19.01.201916:302BSK Slaný Sokol Řepy 6:0Př.Kopanina
19.01.201917:452BSK Střešovice 1911 SK Roztoky 0:8Př.Kopanina
26.01.201916:303BSK Slaný SK Roztoky 6:7Př.Kopanina
26.01.201917:453BSK Střešovice 1911 Sokol Řepy 3:13Př.Kopanina

Základní

12.01.201914:001ASokol Nebušice Sokol Tuchoměřice 5:4Př.Kopanina
19.01.201914:002ASokol Nebušice SK Kladno 3:3Př.Kopanina
26.01.201915:153ASokol Tuchoměřice SK Kladno 0:6Př.Kopanina

Tabulka turnaje: Základní

  ZVRPSkóreB
1.SK Slaný 320122 : 96
2.SK Roztoky 320119 : 136
3.Sokol Řepy 320120 : 136
4.SK Střešovice 1911 30035 : 310

Tabulka turnaje: Základní

  MužstvoZVRPSkóreB
1.Starší přípravka (U11)330025 : 59
2.SK Kladno 311111 : 94
3.Sokol Nebušice 31119 : 184
4.Sokol Tuchoměřice 30036 : 190

 

Turnaje