Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců 1-10

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  

Výsledky a rozpis (změny termínů možné)

M=Mistrovské utkání, P=Přátelské utkání, T=Turnaj, H=Pohárové utkání
   DatumČasKolo Soutěž  Domácí HostéVýsledek  Hřiště

Říjen/2021

 MSO 02.10.202110:30 6DPřebor Prahy Mladší dorost (U17)-SK Libuš 0 : 2tráva  Př.Kopanina 
 MSO 02.10.202113:00 6DPřebor Prahy Starší žáci (U15)-SK Ďáblice 0 : 16tráva  Př.Kopanina 
 MSO 02.10.202116:00 10DPřebor Prahy FCPK-Sokol Královice 2 : 2tráva  Př.Kopanina 
 MNE 03.10.202109:00 6DH3K 2013/14 (2HP) Mladší přípravka (U9)-Spartak Hrdlořezy 30 : 14tráva  Př.Kopanina 
 MNE 03.10.202110:45 6DG3F 2011/12 (2HP) Starší přípravka (U11)-SK Čechie Uhříněves 21 : 14tráva  Př.Kopanina 
 MNE 03.10.202113:00 6D1.A třída/B Mladší žáci (U13)-FAA Zbura 1 : 9tráva  Př.Kopanina 
 MNE 03.10.202114:30 8VPřebor Prahy FC Tempo B-Starší dorost (U19)1 : 7UMT  Tempo 
 MNE 03.10.202116:00 10D1.A třída/B FCPK B-Sokol Cholupice 0 : 4tráva  Př.Kopanina 
 MPO 04.10.202117:15 V TJ Sokol Nebušice -Pardálové2 : 3tráva  Nebušice 
 MPÁ 08.10.202117:00 7VH3K 2013/14 (2HP) TJ AFK Slivenec -Mladší přípravka (U9)14 : 15UMT  Slivenec 
 MSO 09.10.202110:00 7VPřebor Prahy SC Olympia Radotín -Starší žáci (U15)6 : 0tráva  Radotín 
 MSO 09.10.202110:15 11V1.A třída/B ABC Braník -FCPK B6 : 1tráva  Braník 
 MSO 09.10.202110:30 11VPřebor Prahy SK Hostivař -FCPK0 : 1tráva  Hostivař 
 MSO 09.10.202110:30 9DPřebor Prahy Starší dorost (U19)-SK Libuš 1 : 1tráva  Př.Kopanina 
 MSO 09.10.202111:00 7VG3F 2011/12 (2HP) Sokol Kolovraty -Starší přípravka (U11)10 : 27UMT  Kolovraty 
 MNE 10.10.202116:00 7VPřebor Prahy Fotbalová akademie Praha -Mladší dorost (U17)4 : 4tráva  Střížkov 
 MPO 11.10.202117:00 D Pardálové-TJ Sokol Hostivice 5 : 2tráva  Př.Kopanina 
 MSO 16.10.202115:30 12DPřebor Prahy FCPK-SC Olympia Radotín  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 17.10.202110:30 8DPřebor Prahy Starší žáci (U15)-SK Libuš  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 17.10.202113:00 8D1.A třída/B Mladší žáci (U13)-SK Aritma Praha C tráva  Př.Kopanina 
 MNE 17.10.202113:15 8VPřebor Prahy SK Střešovice 1911 B-Mladší dorost (U17) UMT  Střešovice 
 MNE 17.10.202115:30 10VPřebor Prahy SK Union Vršovice -Starší dorost (U19) tráva  Na Vrších 
 MNE 17.10.202115:30 8DH3K 2013/14 (2HP) Mladší přípravka (U9)-FC Zličín  tráva  Př.Kopanina 
 MPO 18.10.202117:00 V TJ Sokol Dolany -Pardálové tráva  Dolany 
 MPÁ 22.10.202116:45 9V1.A třída/B TJ Sokol Nebušice -Mladší žáci (U13) tráva  Nebušice 
 MSO 23.10.202110:30 13VPřebor Prahy FK Dukla Jižní Město -FCPK tráva  Kunratice 
 MSO 23.10.202115:00 9VPřebor Prahy CU Bohemians Praha -Starší žáci (U15) tráva  Loko Vršovice 
 MSO 23.10.202115:30 13V1.A třída/B SK Střešovice 1911 -FCPK B UMT  Střešovice 
 MNE 24.10.202111:00 9VH3K 2013/14 (2HP) SK Ďáblice -Mladší přípravka (U9) tráva/UMT  Ďáblice 
 MNE 24.10.202113:00 9DPřebor Prahy Mladší dorost (U17)-ABC Braník B tráva  Př.Kopanina 
 MNE 24.10.202113:00 9VG3F 2011/12 (2HP) SK Ďáblice -Starší přípravka (U11) tráva/UMT  Ďáblice 
 MNE 24.10.202115:30 11DPřebor Prahy Starší dorost (U19)-Spartak Kbely  tráva  Př.Kopanina 
 MPO 25.10.202120:00 V IFC Prague -Pardálové UMT  Bílá Hora 
 MČT 28.10.202110:00 7V1.A třída/B FK Meteor Praha VIII C-Mladší žáci (U13) UMT  Bedřichovská 
 MSO 30.10.202114:00 14DPřebor Prahy FCPK-FC Zličín  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 31.10.202111:00 10VPřebor Prahy FK Dukla Jižní Město -Mladší dorost (U17) UMT  Mikulova 
 MNE 31.10.202111:00 10D1.A třída/B Mladší žáci (U13)-TJ Sokol Stodůlky B tráva  Př.Kopanina 
 MNE 31.10.202112:15 10VPřebor Prahy SK Union Vršovice -Starší žáci (U15) tráva  Vršovice 
 MNE 31.10.202112:30 12VPřebor Prahy SK Ďáblice -Starší dorost (U19) tráva/UMT  Ďáblice 
 MNE 31.10.202114:00 14D1.A třída/B FCPK B-TJ Sokol Stodůlky  tráva  Př.Kopanina 

Listopad/2021

 MSO 06.11.202110:15 16VPřebor Prahy SK Újezd Praha 4 -FCPK UMT  Újezd Praha 4 
 MSO 06.11.202111:30 11V1.A třída/B SK Střešovice 1911 C-Mladší žáci (U13) UMT  Střešovice 
 MSO 06.11.202114:00 11DPřebor Prahy Starší žáci (U15)-FK Dukla Praha C tráva  Př.Kopanina 
 MNE 07.11.202111:00 11DPřebor Prahy Mladší dorost (U17)-ČAFC Praha  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 07.11.202114:00 13DPřebor Prahy Starší dorost (U19)-Slovan Bohnice  tráva  Př.Kopanina 
 MSO 20.11.202111:00 D Pardálové-Büki öreg-fiuk, HU  UMT  Př.Kopanina 
M=Mistrovské utkání, P=Přátelské utkání, T=Turnaj, H=Pohárové utkání