Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců 1-10

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Výsledky a rozpis (změny termínů možné)

M=Mistrovské utkání, P=Přátelské utkání, T=Turnaj, H=Pohárové utkání
   DatumČasKolo Soutěž  Domácí HostéVýsledek  Hřiště

Únor/2023

 PČT 02.02.202318:30 V Sokol Bílá Hora -FCPK UMT  Bílá Hora 
 PSO 04.02.202310:30 V SK Hořovice -FCPK UMT  Hořovice 
 PSO 04.02.202314:00 V FK Králův Dvůr -Mladší žáci (U13) UMT  Králův Dvůr 
 PNE 05.02.202311:00 D Mladší přípravka (U9)-FK Středokluky  UMT  Kopanina 
 PSO 11.02.202312:00 V FK Dukla Praha U19-FCPK UMT  Satalice 
 PSO 11.02.202314:30 V FK Dukla Praha U17-FCPK UMT  Juliska 
 PSO 18.02.202312:00 V SK Kladno -FCPK UMT  Rynholec 
 MSO 18.02.202317:00 VPřebor Prahy FK Viktoria Žižkov U17-Starší dorost (U19)    
 PNE 19.02.202314:00 V Spartak Průhonice -FCPK UMT  Újezd P4 
 PSO 25.02.202310:15 V FC Tempo -FCPK UMT  Tempo 
 PSO 25.02.202317:00 V Sokol Hostouň -Starší dorost (U19) UMT  Rynholec 

Březen/2023

 HSO 04.03.202310:15 D FCPK-Sokol Královice  UMT  Zličín 
 PSO 04.03.202315:00 V Český lev Beroun -FCPK UMT  Beroun 
 PNE 05.03.202318:00 V FC Tempo B-FCPK B UMT  Tempo 
 MSO 11.03.202311:00 17DPřebor Prahy Starší dorost (U19)-SC Xaverov Horní Počernice o.s.  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 12.03.202310:30 17DPřebor Prahy FCPK-FK Viktoria Žižkov B tráva  Př.Kopanina 
 MNE 12.03.202314:30 17D1.A třída/B FCPK B-SK Modřany  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 19.03.2023 18DPřebor Prahy Starší dorost (U19)-FK Admira Praha B tráva  Př.Kopanina 
 MNE 19.03.202315:00 18VPřebor Prahy SK Motorlet Praha B-FCPK tráva  Motorlet 
 MNE 19.03.202315:00 18V1.A třída/B TJ Sokol Nebušice -FCPK B tráva  Nebušice 
 MSO 25.03.202310:15 19V1.A třída/B FK Zlíchov 1914 -FCPK B tráva  Zlíchov 
 MSO 25.03.202315:00 19DPřebor Prahy FCPK-SK Čechie Uhříněves  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 26.03.202315:00 19DPřebor Prahy Starší dorost (U19)-SK Zbraslav  tráva  Př.Kopanina 
 MPÁ 31.03.202318:00 12V2014/15 (2HP) TJ Praga Praha -Mladší přípravka (U9) UMT  Praga 

Duben/2023

 MSO 01.04.202311:00 12D2. třída/D Mladší žáci (U13)-SK Střešovice 1911 D tráva  Př.Kopanina 
 MSO 01.04.202316:30 20VPřebor Prahy FC Tempo -FCPK tráva  Tempo 
 MSO 01.04.202316:30 12D1.A třída Mladší dorost (U17)-SK Hostivař  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 02.04.202311:00 12D1.A třída/B Starší žáci (U15)-TJ Sokol Stodůlky  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 02.04.202315:30 20VPřebor Prahy FC Zličín -Starší dorost (U19) tráva  Zličín 
 MNE 02.04.202316:30 20D1.A třída/B FCPK B-SK Zbraslav  tráva  Př.Kopanina 
 MPÁ 07.04.202310:15 21V1.A třída/B TJ AFK Slivenec -FCPK B tráva  Slivenec 
 MPÁ 07.04.202311:00 13D2014/15 (2HP) Mladší přípravka (U9)-TJ AFK Slivenec  tráva  Př.Kopanina 
 MPÁ 07.04.202316:30 21DPřebor Prahy FCPK-AFK Slavoj Podolí Praha  tráva  Př.Kopanina 
 MSO 08.04.202311:00 21DPřebor Prahy Starší dorost (U19)-SK Hostivař  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 09.04.202316:30 13V1.A třída FC Háje Jižní Město B-Mladší dorost (U17) tráva  Háje 
 MNE 09.04.202316:30 13V1.A třída/B Slovan Bohnice -Starší žáci (U15) tráva  Bohnice 
 MNE 09.04.202316:30 13V2. třída/D Sokol Lochkov -Mladší žáci (U13) tráva  Lochkov 
 MSO 15.04.202310:00 22VPřebor Prahy SK Střešovice 1911 -Starší dorost (U19) tráva  Střešovice 
 MSO 15.04.202310:15 22VPřebor Prahy Sokol Kolovraty -FCPK tráva  Kolovraty 
 MSO 15.04.202311:30 14D2. třída/D Mladší žáci (U13)-Slavoj Suchdol  tráva  Př.Kopanina 
 MSO 15.04.202314:30 14D1.A třída/B Starší žáci (U15)-FK Meteor Praha VIII C tráva  Př.Kopanina 
 MNE 16.04.202311:30 14V2014/15 (2HP) SK Ďáblice -Mladší přípravka (U9) tráva  Ďáblice 
 MNE 16.04.202314:00 14D1.A třída Mladší dorost (U17)-Sokol Kolovraty  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 16.04.202316:30 22D1.A třída/B FCPK B-SK Libuš  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 16.04.202317:00 10V2012/13 (2HP) FK Slavoj Vyšehrad -Starší přípravka (U11) UMT.  Vyšehrad 
 MSO 22.04.202310:00 15D1.A třída/B Starší žáci (U15)-SK Ďáblice B tráva  Př.Kopanina 
 MSO 22.04.202312:30 15D1.A třída Mladší dorost (U17)-SK Čechie Uhříněves  tráva  Př.Kopanina 
 MSO 22.04.202317:00 23DPřebor Prahy FCPK-ČAFC Praha  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 23.04.202309:00 15D2. třída/D Mladší žáci (U13)-Sokol Lipence  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 23.04.202311:30 23DPřebor Prahy Starší dorost (U19)-FC Tempo B tráva  Př.Kopanina 
 MNE 23.04.202315:00 15D2014/15 (2HP) Mladší přípravka (U9)-SK Modřany  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 23.04.202317:00 23V1.A třída/B SK Aritma Praha B-FCPK B tráva  Aritma 
 MNE 23.04.202317:00 11D2012/13 (2HP) Starší přípravka (U11)-SK Zbraslav  tráva  Př.Kopanina 
 MSO 29.04.202313:00 16V2. třída/D SK Modřany B-Mladší žáci (U13) tráva  Modřany 
 MNE 30.04.202309:00 16V2014/15 (2HP) FK Řeporyje-Praha 5 -Mladší přípravka (U9) tráva  Řeporyje 
 MNE 30.04.202316:00 24VPřebor Prahy FAA Zbura -Starší dorost (U19) tráva  Zličín 
 MNE 30.04.202317:00 24VPřebor Prahy FK Slavoj Vyšehrad -FCPK UMT.  Vyšehrad 
 MNE 30.04.202317:00 16V1.A třída SK Zbraslav -Mladší dorost (U17) tráva  Zbraslav 
 MNE 30.04.202317:00 16V1.A třída/B TJ Sokol Řepy -Starší žáci (U15) tráva  Řepy 
 MNE 30.04.202317:00 12V2012/13 (2HP) FK Čechie Dubeč -Starší přípravka (U11) tráva  Dubeč 

Květen/2023

 MPO 01.05.2023 24D1.A třída/B FCPK B-1999 Praha  tráva  Př.Kopanina 
 MSO 06.05.202309:00 17D2. třída/D Mladší žáci (U13)-SC Olympia Radotín  tráva  Př.Kopanina 
 MSO 06.05.202311:00 17D2014/15 (2HP) Mladší přípravka (U9)-SK Zbraslav  tráva  Př.Kopanina 
 MSO 06.05.202313:00 13D2012/13 (2HP) Starší přípravka (U11)-FK Řeporyje-Praha 5  tráva  Př.Kopanina 
 MSO 06.05.202317:00 17D1.A třída Mladší dorost (U17)-SK Střešovice 1911 B tráva  Př.Kopanina 
 MNE 07.05.202317:00 25VPřebor Prahy Sokol Královice -FCPK tráva  Královice 
 MNE 07.05.202317:00 25V1.A třída/B Sokol Cholupice -FCPK B tráva  Cholupice 
 MPO 08.05.202311:00 17D1.A třída/B Starší žáci (U15)-ABC Braník C tráva  Př.Kopanina 
 MPO 08.05.202317:00 25DPřebor Prahy Starší dorost (U19)-SK Union Vršovice  tráva  Př.Kopanina 
 MSO 13.05.202309:00 18V2. třída/D FK Řeporyje-Praha 5 -Mladší žáci (U13) tráva  Řeporyje 
 MSO 13.05.202317:00 26DPřebor Prahy FCPK-SK Hostivař  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 14.05.202317:00 26D1.A třída/B FCPK B-FK Slavoj Vyšehrad B tráva  Př.Kopanina 
 MNE 14.05.202317:00 26VPřebor Prahy SK Motorlet Praha B-Starší dorost (U19) tráva  Uhelné sklady 
 MNE 14.05.202317:00 18V1.A třída Sokol Dolní Počernice -Mladší dorost (U17) tráva  D.Počernice 
 MNE 14.05.202317:00 18V1.A třída/B AFK Slavoj Podolí Praha -Starší žáci (U15) tráva  Podolí 
 MNE 14.05.202317:00 14V2012/13 (2HP) Avia Čakovice -Starší přípravka (U11) tráva  Čakovice 
 MNE 14.05.202317:00 18V2014/15 (2HP) SK Dolní Chabry -Mladší přípravka (U9) tráva  Chabry 
 MSO 20.05.202310:15 27VPřebor Prahy SC Olympia Radotín -FCPK tráva  SC Radotín 
 MSO 20.05.202311:00 19D1.A třída/B Starší žáci (U15)-FC Tempo C tráva  Př.Kopanina 
 MSO 20.05.202317:00 27DPřebor Prahy Starší dorost (U19)-SK Ďáblice  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 21.05.202311:00 19D2. třída/D Mladší žáci (U13)-TJ AFK Slivenec  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 21.05.202317:00 27V1.A třída/B SK Uhelné sklady Praha -FCPK B tráva  Uhelné sklady 
 MNE 21.05.202317:00 19D1.A třída Mladší dorost (U17)-FAA Zbura  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 21.05.202317:00 15V2012/13 (2HP) Sportovní Akademie Praha -Starší přípravka (U11) UMT  Chaplinovo náměstí 
 MNE 21.05.202317:00 19V2014/15 (2HP) Jižní Město Chodov -Mladší přípravka (U9) tráva  JM Chodov 
 MSO 27.05.202310:00 20V1.A třída FK Klánovice -Mladší dorost (U17) tráva  Klánovice 
 MSO 27.05.202311:00 20D2014/15 (2HP) Mladší přípravka (U9)-Avia Čakovice  tráva  Př.Kopanina 
 MSO 27.05.202317:00 28DPřebor Prahy FCPK-FK Dukla Jižní Město  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 28.05.202314:00 16D2012/13 (2HP) Starší přípravka (U11)-SK Modřany  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 28.05.202317:00 28D1.A třída/B FCPK B-SK Střešovice 1911  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 28.05.202317:00 28VPřebor Prahy Slovan Bohnice -Starší dorost (U19) tráva  Bohnice 
 MNE 28.05.202317:00 20V1.A třída/B SC Xaverov Horní Počernice o.s. -Starší žáci (U15) tráva  H.Počernice 
 MNE 28.05.202317:00 20V2. třída/D TJ Sokol Řepy -Mladší žáci (U13) tráva  Řepy 

Červen/2023

 MSO 03.06.202311:00 21D1.A třída/B Starší žáci (U15)-SK Motorlet Praha D tráva  Př.Kopanina 
 MSO 03.06.202312:30 17V2012/13 (2HP) SK Ďáblice -Starší přípravka (U11) tráva  Ďáblice 
 MSO 03.06.202317:00 29DPřebor Prahy Starší dorost (U19)-TJ Praga Praha  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 04.06.202314:00 21D2. třída/D Mladší žáci (U13)-FC Zličín B tráva  Př.Kopanina 
 MNE 04.06.202317:00 29VPřebor Prahy FC Zličín -FCPK tráva  Zličín 
 MNE 04.06.202317:00 29V1.A třída/B Spartak Kbely -FCPK B tráva  Kbely 
 MNE 04.06.202317:00 21D1.A třída Mladší dorost (U17)-Sokol Lochkov  tráva  Př.Kopanina 
M=Mistrovské utkání, P=Přátelské utkání, T=Turnaj, H=Pohárové utkání