Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců 1-10

 
Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Výsledky a rozpis (změny termínů možné)

M=Mistrovské utkání, P=Přátelské utkání, T=Turnaj, H=Pohárové utkání
   DatumČasKolo Soutěž  Domácí HostéVýsledek  Hřiště

Červen/2019

 MSO 01.06.201910:30 28DPražský přebor FCPK-FK Dukla Jižní Město 2 : 4tráva  Př.Kopanina 
 MNE 02.06.201909:15 18D2HP Mladší přípravka (U8)-Sportovní Akademie Praha 16 : 25tráva  Př.Kopanina 
 MNE 02.06.201910:45 22D2HP Starší přípravka (U10)-TJ Sokol Kolovraty 17 : 25tráva  Př.Kopanina 
 MNE 02.06.201912:45 22D1.A třída/sk.B Mladší žáci (U12)-SK Střešovice 1911 C6 : 1tráva  Př.Kopanina 
 MNE 02.06.201914:45 22DPražský přebor Starší žáci (U14)-FK Dukla Praha C1 : 0tráva  Př.Kopanina 
 MNE 02.06.201917:00 28D1.B třída/sk.A FCPK B-Sokol Stodůlky B1 : 2tráva  Př.Kopanina 
 MNE 02.06.201917:00 22VPražský přebor Sokol Dolní Počernice -Mladší dorost (U16)1 : 7tráva1  D.Počernice 
 MPO 03.06.201918:00 VSK Čechie Smíchov -Pardálové0 : 9tráva Čechie Smíchov 
 MSO 08.06.201908:30 12V2HP CU Bohemians Praha -Mladší přípravka (U8)9 : 63tráva  Hrdlořezy 
 MSO 08.06.201910:30 29VPražský přebor ABC Braník -FCPK4 : 3tráva  Braník 
 MSO 08.06.201912:00 16V2HP SK Ďáblice -Starší přípravka (U10)49 : 18tráva/UMT  Ďáblice 
 MNE 09.06.201910:30 29V1.B třída/sk.A SK Zbraslav B-FCPK B1 : 6tráva  Zbraslav 
 MNE 09.06.201912:45 16D1.A třída/sk.B Mladší žáci (U12)-FAA Zbura B8 : 0tráva  Př.Kopanina 
 MNE 09.06.201914:45 16DPražský přebor Starší žáci (U14)-FAA Zbura 3 : 1tráva  Př.Kopanina 
 MNE 09.06.201917:00 16DPražský přebor Mladší dorost (U16)-SK Union Vršovice 1 : 1tráva  Př.Kopanina 
 MPO 10.06.201918:00 VSokol Nebušice -Pardálové3 : 2tráva Nebušice 
 MSO 15.06.201910:30 30DPražský přeborFCPK-SK Uhelné sklady Praha 4 : 2tráva Př.Kopanina 
 MSO 15.06.201914:00 30D1.B třída/sk.A FCPK B-Sokol Řepy 3 : 1tráva  Př.Kopanina 
 MÚT 18.06.201918:30 V Sokol Řepy -Pardálové    
M=Mistrovské utkání, P=Přátelské utkání, T=Turnaj, H=Pohárové utkání