Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 
 

FCPK - víc než fotbal...

Projekt fotbalového klubu FC Přední Kopanina, to není jen fotbal. Tento sportovní fenomén je určitě základním kamenem naší činnosti a spojovacím článkem pro naše členy i fanoušky, ale kolem něj běží život.

Soustředění týmů

Vzpomínka na zimu. Tradiční kopaninská akce - expedice Čenkovice 2015.
Soustředění týmů  |  26.03.2015
Čenkovice - Podařilo se nám získat řadu pikantních snímků z tradiční zimní akce fotbalistů Přední Kopaniny (Pardálové a B tým muži). Letošní expedice Čenkovice 2015 byla opět úspěšná, s dobrou účastí a nabitým programem. Účastníci museli prokázat své dovednosti v cross country, sjezdovém lyžování, fotbálku v hlubokém sněhu i v hale, ale také v sauně nebo ve vířivce. Akce se zúčastnili tradiční opory, ale také mladí talenti, který se doufejme naučí vše důležité od svých vzorů a ponesou štafetu dál. Ještě mají čas ...
 
Vydařené soustředění ve Zduchovicích. Tradiční letní aktivita Kopaniny.
Soustředění týmů  |  02.08.2014
Zduchovice - Vesnička Zduchovice nedaleko Kamýka nad Vltavou zažila na konci července 2014 nájezd kopaninských fotbalistů. První půlku týdny rozjeli Pardálové a béčko, v neděli je střídalo A mužstvo. Pobyt ve ZDUCHOVICE RESORT se povedl náramně. Všichni potrénovali, a to nejen fotbal. Hrál se beach volejbal, nohejbal, tenis, petanque, nechyběla řada doprovodných aktivit.
 
Expedice Čenkovice 2014: tradiční soustředění béčka a Pardálů
Soustředění týmů  |  01.02.2014
Čenkovice - Jedna z tradičních akcí v kalendáři našeho klubu je zimní soustředění B týmu mužů a Pardálů v Čenkovicích v Orlických horách. Do chaty Bohemiky vyrazili naši fotbalisté i tento rok. Čtyři dny plné sportu a dalších radovánek na přelomu ledna a února nezrušil ani nedostatek sněhu. Pouze místo běžkařských tratí se vyrazilo na tratě sjezdové a další program v podobě fotbálku na zasněženém parkovišti či v hale, hokeje, k tomu sauna a další regenerace, to vše probíhalo podle plánu.
 
Rezerva se vrátila ze zimního soustředění. Mapovali jsme pobyt fotografiemi!
Soustředění týmů  |  30.01.2012
Č e n k o v i c e - Poslední lednový víkend léta páně 2012 si prodloužili fotbalisté B týmu Přední Kopaniny o další dva dny a vyrazili na zimní soustředění do Čenkovic v Orlických horách. Chata Bohemika tradičně nabídla skvělý azyl, odkud hráči měli možnost vyrážet na nedaleké běžecké tratě, ale neměli daleko ani na provizorní fotbalový plácek či sjezdovky. Prohlédněte si bohatou fotogalerii.
 
Starší přípravka úspěšně má za sebou jarní soustředění ve Zduchovicích
Soustředění týmů  |  21.03.2010
Zduchovice - Poslední týden před zahájením jarní mistrovské soutěže 2009/2010 odjely oba týmy starších přípravek na soustředění. Konalo se ve Zduchovicích u Příbrami, vyzkoušeném místě pro soustředění týmů FCPK. Hlavním cílem tohoto soustředění bylo připravit hráče na jarní část sezóny a eliminovat nepříznivé dopady přechodu z haly na trávník. V rámci tohoto soustředění měli hráči naplánována i dvě přátelská utkání, v obou případech uspěli.
 
Parádní soustředění béčka: spousta sněhu, běžky, hokej, fotbal i zapadlá rolba!
Soustředění týmů  |  02.02.2010
Čenkovice - Nečekaný podzimní vítěz 1.A třídy, fotbalisté Přední Kopaniny B, se v neděli vrátili ze čtyřdenního soustředění v Čenkovicích v Orlických horách. Vyšlo jim skvěle! Sněhu bylo nejvíc za poslední roky, a tak svěřenci trenéra Odstrčila mohli do puntíku realizovat plánovaný program. Běžky, fotbal ve sněhu i v tělocvičně, regenerace a hokej přímo u chaty!!! A navíc osmnáctičlenná výprava-velice povedená účast!!!
 
Béčko na tradičním soustředění ve Zduchovicích nezahálelo, mělo nabitý program
Soustředění týmů  |  29.07.2009
Zduchovice - Fotbalisté FCPK B po úspěšné minulé sezóně postoupili do 1.A třídy a v jejich přípravě na novou soutěž nechybělo ani letní soustředění. Tým ladil formu dle tradice v příbramském regionu, ve Zduchovicích. Trenéra Odstrčila potěšila výtečná účast a svým svěřencům tak mohl připravit pestrý program. Kromě tréninkových jednotek na zduchovickém hřišti nechyběly ani mimofotbalové aktivity: kolo, beach volejbal, nohejbal, tenis, stolní tenis...
 
Soustředění FCPK v Čenkovicích se vydařilo. Hráči běhali na běžkách i bez nich.
Soustředění týmů  |  01.02.2009
Praha (cig) - Fotbalisté FCPK se v sobotu vrátili ze soustředění v Orlických horách. Během necelých čtyř dnů jim kouč Pavel Mejdr naložil porci osmi tréninkových jednotek. Běhalo se na běžkách i bez nich, posilovalo v tělocvičně a i míč se objevil. Soustředění provázela nadstandardní účast hráčů, trenéři byli spokojeni. "Nemělo to chybu. Našli jsme výborné podmínky pro přípravu a co jsme si naplánovali, to jsme odtrénovali," řekl po příjezdu hlavní trenér Pavel Mejdr. K článku je zatím pár fotografií, během následujícího týdne bude fotogalerie výrazněna doplněna.
 
Zimní soustředění béčka FCPK v Čenkovicích: běžky, fotbal, regenerace!
Soustředění týmů  |  28.01.2009
Čenkovice - Fotbalisté béčka Přední Kopaniny se připravují na jarní část 1.B třídy 2008/2009, ve které budou bojovat o postup. Součástí zimní přípravy je i soustředění, které se tradičně odehrává v Čenkovicích v Orlických horách. Základní náplní tréninkového programu jsou běžky, ale nechybí ani fotbálek v hlubokém sněhu či tréninkové jednotky v tělocvičně. Po náročném programu přijde vhod i dobrá regenerace.
 
Mladší přípravky mají za sebou tréninkový camp. Kluci navštívili stadión Sparty.
Soustředění týmů  |  29.08.2008
Praha (sei) - Minulý týden měly mladší přípravky na programu tréninkový camp v areálu FC Přední Kopanina. V rámci soustředění byly i přípravné zápasy, A tým s Nebušicemi, B tým s Aritmou. Během volného dne proběhla zajímavá exkurze stadionu Sparty Praha. O dostatek energie se výborně postaral personál restaurace U Drahušky, a tak jsme se mohli všichni soustředit na fotbalovou přípravu.
 
Fotbalisté Kopaniny vyrazili na soustředění do Písku. Bydlí ve Villa Conti.
Soustředění týmů  |  24.01.2006
Písek (cig) – Fotbalisté FC Přední Kopanina jsou na soustředění v Písku. V nádherném hotelu Villa Conti (www.villaconti.cz) v sousedství přírodního parku Písecké hory našli skvělé podmínky. Parádní ubytování, domácí kuchyně, skvělé tréninkové možnosti. Tým sehraje i přátelský zápas proti FK Protivín.
 
 

FCPK - víc než fotbal...