Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 
 

FCPK - víc než fotbal...

Projekt fotbalového klubu FC Přední Kopanina, to není jen fotbal. Tento sportovní fenomén je určitě základním kamenem naší činnosti a spojovacím článkem pro naše členy i fanoušky, ale kolem něj běží život.

Partnerské PR akce

Další tombola rozdána. Nezastavily nás hromy, blesky ani průtrž mračen.
Život v Přední Kopanině  |  18.05.2017
Přední Kopanina - Proti tradiční tombole při sobotním zápase Divize mezi FCPK a FK Kolín se spiklo samo nebe. Výhružky v podobě hromů blesků během první půle a vše vyvrcholilo těsně před přestávkou průtržní mračen. Než se stačila uklidit aparatura moderátora Patrika Rokla, byla utopena a nefunkční. Přesto tombola proběhla úspěšně. Děkujeme za krásné fotky klubovému fotografovi - Matěj Kryštof Řešátko.
 
Program na tento víkend: Svatohubertské slavnosti v Resortu Zduchovice
Partnerské PR akce  |  27.10.2016
Zduchovice u Příbrami - Víkend prodloužený o páteční svátek nabízí možnost delšího odpočinkového režimu. Pokud nemáte žádný program, FCPK vám něco vymyslí. V pátek můžete zavítat na zápas našeho áčka v Letohradě a v sobotu na Svatohubertské slavnosti. Ty pořádá partner našeho klubu Resort Zduchovice. Necelou hodinku od Prahy směr Příbram. Připravené jsou zabijačkové i zvěřinové hody, jarmark a další atrakce.
 
Vstupenka na zápas FCPK vs Motorlet B dává kredit. Deset tisíc na auto!
Partnerské PR akce  |  28.03.2015
Přední Kopanina - Koupíte-li si vstupenku na Přední Kopaninu na zápas 19. kole přeboru s Motorletem, získáte kredit 10.000 Kč. Akci připravil partner klubu autobazar Imofa Auto, který během celého utkání bude vystavovat automobil značky Smart. Cena vozu je 99.000 Kč. Pokud však v následujícím týdnu po utkání přijdete vozidlo koupit a budete mít u sebe platnou vstupenku ze sobotního utkání, získáte slevu ve výši 10.000 Kč.
 
Smažík má 100 aut v bazaru. S klubovou kartou FCPK dostanete plnou nádrž!!!
Partnerské PR akce  |  14.02.2013
K l a d n o - Uvažujete o nákupu ojetého vozu. Fotbalový klub FC Přední Kopanina Vám doporučuje, abyste využili služeb společnosti Smažík Kladno. Partner našeho klubu má v současnosti v nabídce téměř stovku ojetých vozidel. Společnost Smažík Kladno je autorizovaným dealerem značek Fiat, Mitsubishi a Opel, ale v bazaru najdete i jiné značky. Členové klubu FCPK při nákupu vozu navíc odjedou s plnou nádrží!!!
 
Únětická desítka vyhrála pivo roku. Pivovar získal i další dvě umístění!!!
Partnerské PR akce  |  05.11.2012
Ú n ě t i c e - Partner fotbalového klubu FC Přední Kopanina "Únětický pivovar" triumfoval při vyhlášení pivních cen a získal 3 ceny od Sdružení přátel piva za rok 2012. Teprve v loňském roce znovuotevřený pivovar v Úněticích se letos stal držitelem hned tří prestižních ocenění, která každoročně uděluje Sdružení přátel piva. Únětická 10° se stala vítězem mezi desetistupňovými pivy, Únětická 12°je ve své kategorii druhá a Únětický pivovar si odnesl také 2. místo jako Minipivovar roku.
 
Do Švýcarska na hory vás zve Eventrip, společnost, které šéfuje Kopaňák!!!
Partnerské PR akce  |  28.10.2012
Praha - Cesta do Švýcarska na hory je teď tak snadná. Nejlepší partner pro Váš zájezd je společnost Eventrip, partner FCPK, která se specializuje na turistický ruch mezi Švýcarskem a Českou republikou. Ředitel společnosti Jan Plachý je aktivním členem našeho klubu. Využijte možnost konzultovat s ním Vaší návštěvu Švýcarska a získat výhody díky členství ve fotbalovém klubu FC Přední Kopanina.
 
Smažík rozšířil portfolio. Fiat, Alfa, Mitsubishi a nově Opel. Výhody pro FCPK!
Partnerské PR akce  |  08.10.2012
Přední Kopanina - Společnost Smažík Kladno nabízí vozy za výhodné ceny pro členy klubu FC Přední Kopanina. Máte-li zájem o koupi nového vozu nebo servis, zajeďte do Kladna do Slánské 111. U Smažíka nyní nově i značka Opel, která doplnila již tradiční Fiat, Alfu Romeo a Mitsubishi. A právě Opel Astra byl vystaven v sobotu na divizním utkání Přední Kopanina vs Admira na stadiónu FCPK.
 
Billboard tiskárny Tercie Praha opět zve fanoušky Přední Kopaniny na divizi!
Partnerské PR akce  |  19.08.2012
N e b u š i c e - Partner fotbalového klubu FC Přední Kopanina, tiskárna Tercie Praha, propůjčil svůj velkoplošný billboard pro propagaci divizních zápasů FCPK. Kolemjdoucí nebo jedoucí vozidla či cyklisté mezi Nebušicemi a Přední Kopaninou tak mohou dostat velice snadno informaci o tom v jakých termínech hraje Kopanina své domácí zápasy v divizi A.
 
Únětický pivovar slaví rok od znovuotevření. Pivovar je partnerem FCPK.
Partnerské PR akce  |  11.06.2012
Ú n ě t i c e - Únětický pivovar oprášil zašlou slávu a díky manželům Tkadlecovým před rokem znovu otevřel. Fanoušci fotbalového klubu FC Přední Kopanina pivovar dobře znají. Je to nejen blízko, ale únětickou desítku si mohou kdykoliv dát při návštěvě stadionu. U příležitosti ročního výročí pivovar připravil oslavy, které proběhnou v sobotu 16. června. Tento den to bude nabitý, protože od 17 hraje Kopanina také s Brozany a večer Česko s Polskem (20:45) na EURO.
 
Smažíkova auta všude, něco na tom asi bude. Na Kopanině ukázal Dobló Maxi!
Partnerské PR akce  |  21.05.2012
Přední Kopanina - Úspěšný dealer vozů Fiat společnost Smažík Kladno je partnerem klubu FC Přední Kopanina a pravidelně vystavuje na stadiónu FCPK vozy značky Fiat. Při divizním utkání s SK Zápy (19.5.2012) si diváci mohli prohlédnout Fiat Dobló Maxi. Druhá generace užitkového vozu Fiat Dobló je skutečně nenápadným silákem.
 
Na Kopanině byl Fiat 500 od Smažík Kladno. Reklamu mu dělá i Jennifer Lopez.
Partnerské PR akce  |  02.05.2012
Přední Kopanina - Slavná americká herečka a zpěvačka Jennifer Lopez doprovodila vstup značky Fiat na americký trh. Nazpívala klipy, ve kterých se prohání ve Fiat 500. Stejný vůz byl k vidění i v sobotu na stadiónu v Přední Kopanině. Žlutého mazlíka vystavil úspěšný dealer značky Fiat, společnost Smažík Kladno. Podívejte se na klipy Jennifer Lopez i fotky krásného vozu přímo ze stadiónu Přední Kopaniny.
 
Smažík na Kopanině ukázal nový Fiat Panda. Ideální vůz do městského provozu!
Partnerské PR akce  |  05.04.2012
Přední Kopanina - Během utkání 19. kola fotbalové divize FC Přední Kopanina vs FK Litol si diváci mohli prohlédnout nový Fiat Panda. Úspěšný model původní Pandy nyní italská automobilka obohatila o nové prvky a vypustila do světa mladšího bráchu. Na Kopanině ho jako tradičně vystavoval kladenský dealer Fiatu, společnost Smažík Kladno. Fiat ČR je už 10 let (!) generálním partnerem klubu FC Přední Kopanina.
 
Fiat Freemont: drsňák s citem pro rodinu. Všechny Fiaty koupíte u Smažík Kladno!
Partnerské PR akce  |  24.02.2012
P r a h a - Tohle auto už jednou v Česku ke koupi bylo jako Dodge Journey, jenže i kvůli jen několika málo dealerům se z něho hit nestal. Teď ale mexická továrna nestačí vyrábět a když si ho objednáte, budete čekat pět měsíců. Mezi konkurenty s téměř pětimetrovou délkou je totiž s přehledem nejlevnější.
 
Pivo je po krvi nejdůležitější tekutina, řekl včera na Kopanině sládek z Únětic
Partnerské PR akce  |  22.02.2012
P r a h a - Charismatický vrchní sládek Únětického pivovaru Vladimír Černohorský byl včera hlavní hvězdou večera v restauraci U Drahušky. Při neformální prezentaci Únětického pivovaru promluvil krátce o historii i o pivním sortimentu, který pivovar dnes nabízí. Zkušený sládek pak obešel i stoly a diskutoval o pivním moku s hosty. Na závěr se neváhal zvěčnit s kopaninským dresem. Přiznal, že fotbal sleduje zejména na prvoligové úrovni, ale slíbil, že teď se zaměří i na Kopaninu v divizi.
 
Únětický pivovar dostal významné ocenění. Únětickou desítku točíme na Kopanině!
Partnerské PR akce  |  02.02.2012
P r a h a - Únětický pivovar resp. manželé Tkadlecovi se stali vítězi kategorie "Osobnost roku - pivovar výstavem do 10.000 hl" vyhlášenou časopisem Pivo, Bier & Ale. Slavnostní večer s předáním cen za rok 2011 se konal 31.1.2012 v pražském Klášterním pivovaru Strahov a ocenění si odnesli vítězové celkem 16 kategorií. Únětický pivovar je partnerem klubu FC Přední Kopanina a na špičkovou desítku tohoto pivovaru můžete zajít do klubové restaurace U Drahušky.
 
Spejbl & Hurvínek pro dospělé. Není to s hvězdičkou, říká Denisa Kirschnerová
Partnerské PR akce  |  11.01.2012
P r a h a - Partnerem klubu FC Přední Kopanina se na konci minulého roku stalo Divadlo Spejbla a Hurvínka sídlící v Dejvicích. Členové klubu mohou na svou kartu využít výhod při nákupu vstupenek. Málokdo však ví, že tyto oblíbené dětské postavičky hrají i pro dospělé. O tom jak takové představení s panem Spejblem, Hurvínkem, Máničkou a Žerykem vypadá, jsme si povídali s dramaturgyní divadla Denisou Kirschnerovou.
 
Vyhlášená kavárna Starbucks partnerem FCPK. Výhody pro držitele klubové karty!
Partnerské PR akce  |  05.12.2011
P r a h a - Nejznámější světový řetězec kaváren Starbucks Coffee Company se stal partnerem FC Přední Kopanina. Společnost s vlastní vynikající značkou kávy má více než 16000 kaváren ve 44 zemích světa, samozřejmě také v České republice. A protože Starbucks rád podporuje komunity v okolí svých kaváren, stala se společnost partnerem FCPK. Největší radost z toho budou mít držitelé klubových karet FCPK. Získají výhody při nákupu ve Starbucks.
 
Zveme vás na malé vánoční trhy v Únětickém pivovaru. Ochutnejte Speciál!
Partnerské PR akce  |  30.11.2011
Ú n ě t i c e - Partner klubu FC Přední Kopanina společnost Únětický pivovar a.s. zve všechny fanoušky našeho klubu na malé vánoční trhy v pivovaru. Ty proběhnou o víkendech 3. - 4. prosince a 17. - 18. prosince, a to vždy mezi 11 a 17 hodinou. Zakoupit si můžete různé rukodělné výrobky, keramiku, vánoční výzdobu, svícny, šperky, pečivo, perníčky nebo výrobky z chráněných dílen.
 
Maki Stára přebral vítězný dort v Café Girafe. Vyhrál ho na klubovou kartu FCPK!
Partnerské PR akce  |  25.11.2011
S u c h d o l - Šťastná sedmačtyřicítka může si říkat fotbalista kopaninského béčka Martin Stára. Právě jeho klubová karta FCPK s tímto číslem mu přinesla pěkný dárek. Vyhrál jahodový dort Charlotta od partnera FC Přední Kopanina společnosti Creperia Café Girafe, která vyrábí fantastické domácí dorty v Praze 6 - Suchdole.
 
Program Spejbla & Hurvínka na leden-březen. Mezi partnery divadla i logo FCPK.
Partnerské PR akce  |  21.11.2011
D e j v i c e - Divadlo Spejbla & Hurvínka a fotbalový klub FC Přední Kopanina se staly partnery. Po Dejvickém divadle je to už druhá divadelní scéna, která spolupracuje s naším klubem. Díky partnerství mohou držitelé klubové karty FCPK nakoupit vstupenky výhodněji. Doporučujeme abyste nabídku využili. Vaše děti budou nadšené a divadlo hraje i představení pro dospělé (!).
 
 

FCPK - víc než fotbal...