Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 
 

FCPK - víc než fotbal...

Projekt fotbalového klubu FC Přední Kopanina, to není jen fotbal. Tento sportovní fenomén je určitě základním kamenem naší činnosti a spojovacím článkem pro naše členy i fanoušky, ale kolem něj běží život.

Zájezdy, výlety

Kopanina se představila v Maďarsku. Pardálové hráli v lázeňském Bűk Fűrdo.
Zájezdy, výlety  |  13.01.2019
Hungary - Oblíbené lázeňské letovisko Bűk Fűrdo patří mezi špičku v evropském termálním lázeňství a je prvotřídním místem k ozdravě těla i duše. Kromě spousty Čechů je i tradičním cílem fotbalistů Přední Kopaniny, kteří mají už několik let družbu s místním fotbalovým týmem. V již tradičním lednovém termínu došlo opět na přátelský zápas v místní hale, po kterém následovala společná večeře obou týmů.
 
Manažer Pardálů Jarda Bíro zachycen ve Strakonicích s Davis Cupem.
Zájezdy, výlety  |  13.08.2014
Strakonice - Letní volno si užívá i manažer Pardálů FC Přední Kopanina Jaroslav Bíro. Vyčistit hlavu před novou sezónou si odjel s rodinou do Strakonic, kde jeho syn Šimon (rovněž hráč FCPK) odehrál tenisový turnaj a zároveň společně mohli obdivovat vystavený Davis Cup (přinášíme foto). Manažer Bíro však ani na dovolené nelení a zápasy na podzimní listině přibývají. Zde je přehled dosud domluvených zápasů Pardálů FC Přední Kopanina.
 
Příprava Pardálů ve Francii: Pobyt ve 3000 m.n.m. omlazuje, říká manažer Krulich
Zájezdy, výlety  |  15.03.2011
D e u x A l p e s - Sezóna Pardálů (hráčů nad 35 let) se nezadržitelně blíží. Každý se připravuje jak může, čtveřice nejzkušenějších hráčů zvolila přípravu ve vysokohorském prostředí ve Francii. Středisko Deux Alpes se nachází ve výšce 3000 m.n.m. a právě v tomto místě Čestmír Odstrčil, Michal Brejcha, Martin Stára a Láďa Krulich sbírají sílu na novou sezónu.
 
FCPK fandí i známé osobnosti: hokejista Jarda Modrý. Byli jsme u něj v Plzni.
Zájezdy, výlety  |  11.02.2010
Plzeň - Hokejového obránce Jaroslava Modrého nepřehlédnete. Má 190 cm (bez bruslí) a metrák. Přehlédnout nejde ani jeho kariéra: přes 15 let v Americe, v NHL největších úspěchů dosáhl v Los Angeles Kings, ale hrál i v New Jersey Devils, Ottawa Senators nebo Philadeplphia Flyers. Málokdo ví, že jihočeský rodák dnes bydlí v Nebušicích a jeho syn hraje za Přední Kopaninu v minipřípravce. Jarda už několikrát navštívil i zápasy FCPK a modročerveným drží palce. Rád chodí s rodinou i do Restaurace U Drahušky. Teď jsme role vyměnili. Zajeli jsme navštívit my jeho. Do Plzně! Kde za místní Indiány (znak HC Plzeň) Jarda nastupuje po návratu z Ameriky.
 
Jirka Gerstner v Londýně. Zápas Chelsea-Blackburn exkluzivně pro FCPK.CZ!!!
Zájezdy, výlety  |  08.11.2009
Londýn - Na sklonku října navštívil fotbalista FCPK Jiří Gerstner v Londýně zápas Premier League Chelsea-Blackburn. Dostali s tátou "vipku" na Chelsea jako dárek k narozeninám. Nevšední zážitek jsme si nemohla nechat ujít redakce FCPK.CZ a požádali jsme tedy Jirku, aby se s námi podělil o své dojmy. Nyní nabízíme našim čtenářům autentické vyprávění Jirky Gerstnera z tohoto zápasu včetně exkluzivních fotografií.
 
Starším žákům FCPK se zájezd do Rakouska vydařil. Hráli jim i českou hymnu.
Zájezdy, výlety  |  28.09.2007
Praha (cig) – Fotbalisté starších žáků A vyrazili na konci září 2007 k jižním sousedům do Rakouska. Sehráli zde přátelský zápas s domácím TSV Timelkam, kde končil svou aktivní hráčskou kariéru současný trenér týmu Tomáš Holeček. Vraťme se dva měsíce zpět, nabízíme čtenářům pár řádek z povedeného zájezdu včetně fotografií.
 
FCPK podnikl výlet do Plzeňského Prazdroje. Nechyběla ochutnávka ve sklepích.
Zájezdy, výlety  |  05.05.2007
Praha (cig) - Fotbalový klub Přední Kopanina zorganizoval výlet do Plzně, kde hlavním a jediným bodem programu byla prohlídka místního pivovaru. Plzeňský Prazdroj je jedním z partnerů klubu FCPK. Akce se nadmíru vydařila. Po prohlídce celého výrobního provozu proběhl důstojný závěr s večeří v pivovarské restauraci Na Spilce. Samozřejmě nechyběl zlatavý plzeňský mok.
 
Marek Limr končí v FCPK. Rozlučka se konala v jeho rodišti v Dlouhé Lhotě.
Zájezdy, výlety  |  15.07.2006
Dlouhá Lhota (cig) - Na předměstí Mladé Boleslavi, ve vesničce Dlouhá Lhota, připravil fotbalista Přední Kopaniny Marek Limr svou rozlučku s FCPK. Po dokončení studií na ČZU Praha se vrací zpět domů a Přední Kopanina tím bohužel přichází o velmi kvalitního záložníka nebo útočníka. Na rozloučenou připravil pro kamarády good bye party. Ta se konala 15.července 2006.
 
 

FCPK - víc než fotbal...