Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 
 

FCPK - víc než fotbal...

Projekt fotbalového klubu FC Přední Kopanina, to není jen fotbal. Tento sportovní fenomén je určitě základním kamenem naší činnosti a spojovacím článkem pro naše členy i fanoušky, ale kolem něj běží život.

Ankety, ceny, trofeje

Fotograf FCPK Ladislav Pilař vyhrál soutěž o foto měsíce ve fotbalovém Speciálu!
Ankety, ceny, trofeje  |  26.05.2011
P r a h a - Tradiční soutěž o foto měsíce vyhrál v květnovém vydání magazínu Pražský Fotbalový Speciál fotograf fotbalového klubu FC Přední Kopanina Ladislav Pilař. Na své fotografii zachytil "ostrý" obranný zákrok litvínovského obránce na hráče Přední Kopaniny Güntera Bittengela při utkání divize. Zákrok připomínal spíše bojový sport než fotbal! Gratulujeme Láďovi Pilařovi k vítězství v této soutěži pořádané významným metropolitním fotbalovým magazínem!!!
 
Strnadel ještě žije, vzkázal kanonýr Kopaniny při převzetí ceny od Deníku
Ankety, ceny, trofeje  |  25.09.2009
Přední Kopanina - Potřetí v kariéře byl útočník Bohuslav Strnadel vyhlášený nejlepším střelcem Prahy. V sobotu před zápasem s Českým Brodem převzal cenu Pražského deníku, ovšem oproti minulým ročníkům byl přitom jen v civilu. „Fotbal dostával přednost dlouho, teď má zase přednost rodina,“ říká 31letý Strnadel, který střílí góly za kopaninský B-tým v I. A třídě. Kromě sošky a předplatného Deníku získal nejlepší pražský kanonýr také pozemky na Měsíci od realitní a dražební společnosti Soreta.
 
Útočník Přední Kopaniny Bohuslav Strnadel převzal cenu Pražský střelec od Deníku
Ankety, ceny, trofeje  |  20.10.2008
Přední Kopanina (cig) - Slavnostní úvod mělo utkání pražského přeboru mužů mezi FC Přední Kopanina a Újezdem nad Lesy. Kopaninský kanonýr Bohuslav Strnadel převzal cenu "Pražský střelec" za sezónu 2007/08. V soutěži, kterou pořádá Pražský deník, zvítězil díky jednatřiceti vstřeleným gólům. Touto bilancí výrazně pomohl svému týmu k celkové druhé příčce v tabulce uplynulé sezóny.
 
Historická událost FCPK! Robert Nedvěd získal hlavní cenu fair play za rok 2006.
Ankety, ceny, trofeje  |  27.03.2007
Praha (cig) - Fotbalista FC Přední Kopanina Robert Nedvěd převzal dnes hlavní cenu za čin fair play roku 2006. Ocenění převzal z rukou předsedy Českého olympijského výboru (ČOV) Dr. Milana Jiráska a předsedkyně Českého klubu fair-play Květy Peckové. Spolu s Nedvědem převzal cenu za kariéru oštěpař Jan Železný.
 
Bohuslav Strnadel vyznamenán starostou Přední Kopaniny za reprezentaci obce.
Ankety, ceny, trofeje  |  20.07.2006
Praha (kou) - Ve čtvrtek 20. července byl útočník FC Přední Kopanina Bohuslav Strnadel pozván na Úřad městské části Praha- Přední Kopanina. Za přítomnosti obchodního ředitele klubu Martina Steinera bylo našemu ostrostřelci předáno ocenění od starosty Jiřího Musila.
 
 

FCPK - víc než fotbal...