Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 

Starší Přípravka "B" (U10)

Jarní soustředení SPRA, SPRB

Různé

Stálý nápojový lístek
Stálý jídelní lístek
Divadlo S&H - program 1-3/2012
Pražský Fotbalový Speciál, listopad 2011
Pražský Fotbalový Speciál, říjen 2011
David Sport Harrachov - leták
Svobodný hlas - článek Blšany vs. FCPK
Pražský Fotbalový Speciál, květen 2011
Deník Sport - příloha Český fotbal (20.4.2011) - str.2-3
Deník Sport - příloha Český fotbal (20.4.2011) - str.1
Pražský Fotbalový Speciál, duben 2011
Kopaninské listy 1/2011
Pražský Fotbalový Speciál, březen 2011
Pražský Fotbalový Speciál, únor/2011
Pražský Fotbalový Speciál, prosinec/2010
Pražský Fotbalový Speciál, listopad/2010
Pražský Fotbalový Speciál, říjen/2010
Jiří Leubner (FCPK B) - Deník Sport test kopaček str.2
Jiří Leubner (FCPK B) - Deník Sport test kopaček str.1
 

Výsledky ostatních mužstev

  DatumČasK  RočníkMužstvoDomácí HostéVýsledek Hřiště
Duben/2024
 PO 01.04.202413:00 12 2023/2024Starší dorost (U19)SK Čechie Uhříněves -SK Nusle 0 : 2  
 PO 01.04.202414:30 12 2023/2024Starší žáci (U15)SK Ďáblice B-FC Zličín 0 : 2  
 PO 01.04.202415:30 12 2023/2024Starší dorost (U19)SK Dolní Chabry -SK Ďáblice 0 : 0  
 PO 01.04.202415:30 12 2023/2024Mladší dorost (U17)FK Klánovice -Avia Čakovice 1 : 4  
 PO 01.04.202417:30 12 2023/2024Starší přípravka (U11)Avia Čakovice -TJ Sokol Řepy 12 : 27Čakovice 
 PO 01.04.202417:30 12 2023/2024Mladší přípravka (U9)TJ Praga Praha -Fotbalová akademie Praha 38 : 21UMT Praga 
 PÁ 05.04.202417:00 13 2023/2024Mladší přípravka (U9)Avia Čakovice -SK Union Vršovice 21 : 32Čakovice 
 PÁ 05.04.202417:00 13 2023/2024Mladší přípravka (U9)TJ AFK Slivenec -FK Řeporyje-Praha 5 35 : 9Slivenec 
 SO 06.04.202410:00 13 2023/2024Starší dorost (U19)TJ Sokol Řepy -SK Dolní Chabry 2 : 4Řepy 
 SO 06.04.202410:00 13 2023/2024Mladší dorost (U17)FK Klánovice -Slovan Kunratice 1 : 4Klánovice 
 SO 06.04.202410:00 13 2023/2024Starší žáci (U15)TJ Sokol Stodůlky B-TJ Sokol Řepy 3 : 1UMT Klausova 
 SO 06.04.202410:15 21 2023/2024FCPKČAFC Praha -Sokol Kolovraty 1 : 2ČAFC Záběhlice 
 SO 06.04.202410:15 21 2023/2024FCPK BSC Olympia Radotín -SK Uhelné sklady Praha 3 : 4UMT SC Radotín 
 SO 06.04.202410:15 21 2023/2024FCPK BSK Libuš -SK Modřany 1 : 1Libuš 
 SO 06.04.202410:30 21 2023/2024FCPKFC Zličín -ABC Braník 2 : 0Zličín 
 SO 06.04.202410:30 21 2023/2024FCPKFK Dukla Jižní Město -FK Viktoria Žižkov B2 : 5UMT Mikulova 
 SO 06.04.202410:30 21 2023/2024FCPKSokol Královice -FC Tempo 0 : 2Královice 
 SO 06.04.202410:45 21 2023/2024FCPKSK Třeboradice -SK Motorlet Praha B1 : 0Třeboradice 
 SO 06.04.202410:45 13 2023/2024Mladší dorost (U17)Sokol Dolní Počernice -TJ Březiněves 9 : 1Dolní Počernice 
 SO 06.04.202411:00 13 2023/2024Mladší přípravka (U9)Sportovní Akademie Praha -SK Hostivař 25 : 22UMT Chaplinovo Náměstí 
 SO 06.04.202412:00 13 2023/2024Starší žáci (U15)SK Ďáblice B-ABC Braník C0 : 9UMT Ďáblice 
 SO 06.04.202412:30 13 2023/2024Starší přípravka (U11)Sokol Kolovraty -FK Slavoj Vyšehrad 31 : 10UMT Kolovraty 
 SO 06.04.202412:30 13 2023/2024Mladší přípravka (U9)SK Zbraslav -TJ Praga Praha 18 : 34Zbraslav 
 SO 06.04.202413:00 13 2023/2024Starší žáci (U15)Fotbalová akademie Praha -AFK Slavoj Podolí Praha 3 : 8UMT Střížkov 
 SO 06.04.202413:00 13 2023/2024Mladší žáci (U13)TJ Sokol Řepy B-SK Střešovice 1911 C1 : 9Řepy 
 SO 06.04.202414:30 13 2023/2024Mladší přípravka (U9)Spartak Hrdlořezy -TJ Sokol Řepy 29 : 12Hrdlořezy 
 SO 06.04.202415:00 21 2023/2024FCPK BFK Meteor Praha VIII B-Slovan Bohnice 2 : 0UMT Meteor Bedřichovská 
 SO 06.04.202415:00 13 2023/2024Starší dorost (U19)Sokol Kolovraty -SK Nusle 1 : 2UMT Kolovraty 
 SO 06.04.202415:00 13 2023/2024Starší přípravka (U11)TJ Sokol Řepy -Fotbalová akademie Praha 32 : 12Řepy 
 SO 06.04.202415:30 13 2023/2024Starší žáci (U15)SC Olympia Radotín -SC Xaverov Horní Počernice o.s. C0 : 14UMT SC Radotín 
 SO 06.04.202415:30 15 2023/2024Mladší žáci (U13)SK Modřany B-FK Dukla Jižní Město C8 : 4Modřany 
 SO 06.04.202416:30 21 2023/2024FCPKSK Střešovice 1911 -SK Čechie Uhříněves 2 : 0Střešovice 
 SO 06.04.202416:30 21 2023/2024FCPKSK Dolní Chabry -FK Slavoj Vyšehrad 2 : 2Chabry 
 SO 06.04.202416:30 13 2023/2024Starší dorost (U19)SK Ďáblice -ČAFC Praha 2 : 1UMT Ďáblice 
 SO 06.04.202416:30 13 2023/2024Starší přípravka (U11)Spartak Hrdlořezy -FK Řeporyje-Praha 5 13 : 21Hrdlořezy 
 NE 07.04.202412:00 13 2023/2024Mladší žáci (U13)Sokol Bílá Hora -SK Třeboradice 1 : 1UMT Bílá Hora 
 NE 07.04.202412:45 13 2023/2024Starší přípravka (U11)SK Čechie Uhříněves -FK Újezd nad Lesy 43 : 4UMT Uhříněves 
 NE 07.04.202413:30 13 2023/2024Mladší dorost (U17)SK Újezd Praha 4 -SC Xaverov Horní Počernice o.s. B1 : 10UMT Újezd Praha 4 
 NE 07.04.202413:30 13 2023/2024Starší přípravka (U11)Jižní Město Chodov -SK Zbraslav 9 : 39Chodov 
 NE 07.04.202414:15 13 2023/2024Mladší žáci (U13)Sokol Lochkov -FK Řeporyje-Praha 5 2 : 2Lochkov 
 NE 07.04.202416:30 21 2023/2024FCPK BSK Zbraslav -FK Zlíchov 1914 1 : 2Zbraslav 
 NE 07.04.202416:30 21 2023/2024FCPK BSokol Cholupice -Spartak Kbely 0 : 1Cholupice 
 NE 07.04.202416:30 21 2023/2024FCPK BTJ AFK Slivenec -FK Řeporyje-Praha 5 2 : 4Slivenec 
 NE 07.04.202416:30 21 2023/2024FCPK BSK Aritma Praha B-Prague Raptors 2 : 3UMT Aritma 
 NE 07.04.202416:30 13 2023/2024Starší dorost (U19)FK Újezd nad Lesy -AFK Slavoj Podolí Praha 3 : 1Újezd Nad Lesy 
 NE 07.04.202416:30 13 2023/2024Starší dorost (U19)TJ Březiněves -SK Čechie Uhříněves 2 : 4Březiněves 
 NE 07.04.202416:30 13 2023/2024Mladší dorost (U17)AFK Slavoj Podolí Praha -FC Zličín 2 : 1UMT Podolí 
 NE 07.04.202416:30 13 2023/2024Starší žáci (U15)SK Třeboradice -TJ SK Satalice 6 : 2Třeboradice 
 ÚT 09.04.202416:30 12 2023/2024Starší přípravka (U11)FK Slavoj Vyšehrad -SK Čechie Uhříněves 4 : 58Branická 
 PÁ 12.04.202417:00 14 2023/2024Starší přípravka (U11)Avia Čakovice -SK Čechie Uhříněves 18 : 21Čakovice 
 PÁ 12.04.202417:30 22 2023/2024FCPKSK Motorlet Praha B-FK Dukla Jižní Město 3 : 4Motorlet 
 PÁ 12.04.202418:00 14 2023/2024Mladší žáci (U13)SK Třeboradice -Sokol Lochkov 2 : 0UMT + UO Třeboradice 
 PÁ 12.04.202420:00 22 2023/2024FCPKFK Viktoria Žižkov B-FC Zličín 0 : 3UMT Xaverov 
 SO 13.04.202410:00 14 2023/2024Mladší přípravka (U9)TJ Sokol Řepy -TJ AFK Slivenec 13 : 40Řepy 
 SO 13.04.202410:15 22 2023/2024FCPKFK Slavoj Vyšehrad -ČAFC Praha 1 : 1UMT Vyšehrad 
 SO 13.04.202410:15 22 2023/2024FCPKABC Braník -SK Dolní Chabry 2 : 4Braník 
 SO 13.04.202410:15 22 2023/2024FCPKAFK Slavoj Podolí Praha -Sokol Královice 1 : 2Podolí 
 SO 13.04.202410:15 22 2023/2024FCPK BSC Olympia Radotín -SK Zbraslav 3 : 3UMT SC Radotín 
 SO 13.04.202410:30 22 2023/2024FCPKSK Čechie Uhříněves -SK Třeboradice 0 : 0Uhříněves 
 SO 13.04.202410:30 14 2023/2024Starší dorost (U19)ČAFC Praha -TJ Sokol Řepy 3 : 1UMT ČAFC 
 SO 13.04.202410:30 14 2023/2024Starší dorost (U19)SK Nusle -FK Újezd nad Lesy 3 : 2Nusle 
 SO 13.04.202411:00 22 2023/2024FCPK BSlovan Bohnice -SK Uhelné sklady Praha 1 : 2Bohnice 
 SO 13.04.202411:00 22 2023/2024FCPK BSK Modřany -SK Aritma Praha B0 : 1Modřany 
 SO 13.04.202411:00 14 2023/2024Mladší přípravka (U9)SK Union Vršovice -Sportovní Akademie Praha 10 : 49UMT Vršovice 
 SO 13.04.202411:15 14 2023/2024Starší žáci (U15)SC Xaverov Horní Počernice o.s. C-Fotbalová akademie Praha 7 : 1UMT + UO Xaverov 
 SO 13.04.202413:00 14 2023/2024Mladší žáci (U13)SC Olympia Radotín -SK Modřany B4 : 3UMT SC Radotín 
 SO 13.04.202413:30 22 2023/2024FCPK BPrague Raptors -TJ AFK Slivenec 6 : 2UMT Zličín 
 SO 13.04.202415:45 14 2023/2024Mladší dorost (U17)SC Xaverov Horní Počernice o.s. B-Avia Čakovice 4 : 0UMT Xaverov 
 SO 13.04.202416:30 22 2023/2024FCPKFC Tempo -SK Střešovice 1911 1 : 1Tempo 
 SO 13.04.202416:30 22 2023/2024FCPK BFK Řeporyje-Praha 5 -Sokol Cholupice 2 : 0Řeporyje 
 SO 13.04.202416:30 14 2023/2024Starší dorost (U19)SK Dolní Chabry -SK Hostivař 0 : 3Chabry 
 SO 13.04.202416:30 14 2023/2024Starší žáci (U15)TJ Sokol Řepy -FC Zličín 0 : 4Řepy 
 SO 13.04.202416:30 14 2023/2024Starší žáci (U15)AFK Slavoj Podolí Praha -SK Třeboradice 5 : 1UMT Podolí 
 SO 13.04.202417:00 14 2023/2024Starší žáci (U15)ABC Braník C-SC Olympia Radotín 17 : 0UMT Braník 
 NE 14.04.202409:00 14 2023/2024Mladší přípravka (U9)FK Řeporyje-Praha 5 -Avia Čakovice 37 : 9Řeporyje 
 NE 14.04.202410:00 14 2023/2024Mladší žáci (U13)SK Střešovice 1911 C-1. FC Barrandov 0 : 11UMT Střešovice 
 NE 14.04.202410:00 14 2023/2024Starší přípravka (U11)FK Slavoj Vyšehrad -Spartak Hrdlořezy 7 : 63Branická 
 NE 14.04.202410:30 14 2023/2024Mladší přípravka (U9)AC Sparta Praha, a.s. dívky-Spartak Hrdlořezy 38 : 16UMT Satalice 
 NE 14.04.202411:30 14 2023/2024Starší přípravka (U11)FK Řeporyje-Praha 5 -Jižní Město Chodov 29 : 11Řeporyje 
 NE 14.04.202412:00 14 2023/2024Mladší dorost (U17)FC Zličín -SK Újezd Praha 4 5 : 0UMT Zličín 
 NE 14.04.202412:00 14 2023/2024Starší přípravka (U11)SK Zbraslav -TJ Sokol Řepy 19 : 31Zbraslav 
 NE 14.04.202413:00 14 2023/2024Mladší dorost (U17)Slovan Kunratice -TJ Sokol Řepy 1 : 3Kunratice 
 NE 14.04.202413:00 14 2023/2024Mladší žáci (U13)FK Dukla Jižní Město C-TJ Sokol Řepy B1 : 5UMT Mikulova 
 NE 14.04.202414:30 14 2023/2024Mladší přípravka (U9)SK Hostivař -SK Zbraslav 22 : 14Hostivař 
 NE 14.04.202416:30 22 2023/2024FCPK BSpartak Kbely -FK Meteor Praha VIII B4 : 0Kbely 
 NE 14.04.202416:30 14 2023/2024Starší dorost (U19)AFK Slavoj Podolí Praha -SK Ďáblice 4 : 1UMT Podolí 
 NE 14.04.202416:30 14 2023/2024Mladší dorost (U17)TJ Březiněves -AFK Slavoj Podolí Praha 1 : 6Březiněves 
 NE 14.04.202416:30 14 2023/2024Starší žáci (U15)TJ SK Satalice -TJ Sokol Stodůlky B3 : 7UMT Satalice 
 NE 14.04.202417:00 14 2023/2024Starší dorost (U19)SK Čechie Uhříněves -Sokol Kolovraty 2 : 0UMT Uhříněves 
 NE 14.04.202418:00 22 2023/2024FCPK B1999 Praha -FK Zlíchov 1914 0 : 3UMT Motorlet 
 ST 17.04.202417:00 14 2023/2024Starší přípravka (U11)FK Újezd nad Lesy -Sokol Kolovraty  Újezd Nad Lesy 
 PÁ 19.04.202417:00 15 2023/2024Mladší žáci (U13)SC Olympia Radotín -FK Dukla Jižní Město C UMT SC Radotín 
 PÁ 19.04.202417:00 15 2023/2024Mladší přípravka (U9)TJ AFK Slivenec -AC Sparta Praha, a.s. dívky Slivenec 
 PÁ 19.04.202417:00 15 2023/2024Mladší přípravka (U9)Avia Čakovice -TJ Sokol Řepy  Čakovice 
 SO 20.04.202408:30 15 2023/2024Starší přípravka (U11)Sokol Kolovraty -Avia Čakovice  UMT Kolovraty 
 SO 20.04.202409:00 15 2023/2024Starší přípravka (U11)SK Čechie Uhříněves -Fotbalová akademie Praha  UMT Uhříněves 
 SO 20.04.202409:30 15 2023/2024Starší žáci (U15)TJ Sokol Stodůlky B-AFK Slavoj Podolí Praha  Stodůlky 
 SO 20.04.202410:00 15 2023/2024Starší dorost (U19)TJ Sokol Řepy -AFK Slavoj Podolí Praha  Řepy 
 SO 20.04.202410:00 15 2023/2024Mladší dorost (U17)FK Klánovice -SC Xaverov Horní Počernice o.s. B Klánovice 
 SO 20.04.202410:15 23 2023/2024FCPKABC Braník -FK Slavoj Vyšehrad  Braník