Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

Starší Přípravka "B" (U10)

Jarní soustředení SPRA, SPRB

Různé

Restaurace U Drahušky - stálý nápojový lístek 2018
Restaurace U Drahušky - stálý jídelní lístek 2018
Stálý jídelní a nápojový lístek
Restaurace U Drahušky - drink menu (english)
Restaurace U Drahušky - menu (english)
Restaurace U Drahušky - stálý nápojový lístek
Divadlo S&H - program 1-3/2012
Pražský Fotbalový Speciál, listopad 2011
Pražský Fotbalový Speciál, říjen 2011
David Sport Harrachov - leták
Svobodný hlas - článek Blšany vs. FCPK
Pražský Fotbalový Speciál, květen 2011
Deník Sport - příloha Český fotbal (20.4.2011) - str.2-3
Deník Sport - příloha Český fotbal (20.4.2011) - str.1
Pražský Fotbalový Speciál, duben 2011
Kopaninské listy 1/2011
Pražský Fotbalový Speciál, březen 2011
Pražský Fotbalový Speciál, únor/2011
Pražský Fotbalový Speciál, prosinec/2010
 

Tabulky

  FCPK | Pražský přeborZVRPSkóreB
1.SK Újezd Praha 4 15132045 : 1041
2.SK Uhelné sklady Praha 15105040 : 1735
3.FCPK1584350 : 2628
4. FK Dukla Jižní Město 1582530 : 2626
5.SK Třeboradice 1582535 : 3226
6.Sokol Královice 1581636 : 3125
7.AFK Slavoj Podolí Praha 1565425 : 2023
8.FK Admira Praha B1553727 : 2918
9.SK Hostivař 1553719 : 3018
10.FK Slavoj Vyšehrad B1552832 : 3417
11.FC Tempo 1552819 : 2917
12.ABC Braník 1552824 : 4317
13.SK Union Vršovice 1534814 : 2813
14.SK Motorlet Praha B15411026 : 4113
15.ČAFC Praha 15401121 : 3812
16.FK Viktoria Žižkov B15321032 : 4111

Poslední kolo

SK Uhelné sklady Praha - FCPK4 : 4
SK Újezd Praha 4 - AFK Slavoj Podolí Praha 3 : 1
FK Viktoria Žižkov B - ČAFC Praha 3 : 4
ABC Braník - Sokol Královice 6 : 1
FK Dukla Jižní Město - SK Hostivař 3 : 1
FK Slavoj Vyšehrad B - SK Union Vršovice 3 : 0
FC Tempo - SK Třeboradice 1 : 4
SK Motorlet Praha B - FK Admira Praha B3 : 6

Další kolo

SK Újezd Praha 4 - FCPK10.03.

 
  FCPK B | 1.B třída/sk.AZVRPSkóreB
1.FK Řeporyje-Praha 5 15104140 : 2134
2.Olympia Radotín C15102348 : 3332
3.SK Čechie Smíchov 1593338 : 1530
4.FCPK B1584336 : 2028
5.FC Miškovice 1575325 : 1826
6.FC Zličín B1581629 : 2325
7.Sokol Cholupice 1580726 : 2624
8.AFK Slavoj Podolí Praha B1562735 : 1720
9.Avia Čakovice 1562733 : 3320
10.SK Střešovice 1911 B1554641 : 3419
11.Slovan Bohnice B1553721 : 2218
12.Sokol Řepy 1552825 : 3317
13.Sokol Stodůlky B1544731 : 3316
14.AFK Slavia Malešice 1551932 : 7016
15.SK Zbraslav B15321019 : 4311
16.Sokol Bílá Hora 15111313 : 514

Poslední kolo

Sokol Řepy - FCPK B0 : 2
Slovan Bohnice B - Sokol Bílá Hora 3 : 0
FC Miškovice - SK Střešovice 1911 B2 : 1
SK Čechie Smíchov - Avia Čakovice 3 : 0
FC Zličín B - AFK Slavia Malešice 10 : 1
Sokol Stodůlky B - FK Řeporyje-Praha 5 4 : 4
Olympia Radotín C - AFK Slavoj Podolí Praha B3 : 0
SK Zbraslav B - Sokol Cholupice 0 : 3

Další kolo

Sokol Bílá Hora - FCPK B10.03.

 
  Mladší dorost (U16) | Pražský přeborZVRPSkóreB
1.ABC Braník 1191146 : 428
2. FK Dukla Jižní Město 1173151 : 1524
3.FC Háje Jižní Město 1173146 : 1724
4.SK Union Vršovice 1163249 : 1521
5.SK Libuš 1162328 : 2820
6.SK Ďáblice 1153329 : 1818
7.TJ Praga Praha 1151534 : 1916
8.Mladší dorost (U16)1150622 : 3015
9.SK Střešovice 1911 B1131730 : 3410
10. Sokol Dolní Počernice 1121811 : 357
11.FC Zličín 1120928 : 306
12.Loko Vltavín a.s. 1100116 : 1350

Poslední kolo

Mladší dorost (U16) - Sokol Dolní Počernice 1 : 0
SK Libuš - SK Ďáblice 2 : 2
TJ Praga Praha - FK Dukla Jižní Město 0 : 3
SK Union Vršovice - FC Zličín 3 : 1
ABC Braník - SK Střešovice 1911 B4 : 0
FC Háje Jižní Město - Loko Vltavín a.s. 20 : 0

Další kolo

Mladší dorost (U16) - Loko Vltavín a.s. 24.03.

 
  Starší žáci (U14) | Pražský přeborZVRPSkóreB
1.FC Háje Jižní Město C1191142 : 1828
2. FAA Zbura 1190246 : 1527
3. FK Dukla Jižní Město 1171355 : 2222
4.SK Union Vršovice 1153320 : 1818
5.FK Újezd nad Lesy 1151520 : 2716
6.SK Ďáblice 1150624 : 3215
7.TJ Praga Praha 1142525 : 2514
8.SK Motorlet Praha C1141624 : 3213
9.FK Dukla Praha C1131721 : 3110
10.Starší žáci (U14)1131716 : 3510
11.AFK Slavoj Podolí Praha 1123624 : 409
12. Fotbalová akademie Praha 1114615 : 377

Poslední kolo

FK Dukla Praha C - Starší žáci (U14)0 : 3
FC Háje Jižní Město C - Fotbalová akademie Praha 3 : 2
TJ Praga Praha - SK Motorlet Praha C0 : 4
FAA Zbura - SK Union Vršovice 3 : 1
AFK Slavoj Podolí Praha - FK Dukla Jižní Město 7 : 5
SK Ďáblice - FK Újezd nad Lesy 3 : 1

Další kolo

Starší žáci (U14) - Fotbalová akademie Praha 24.03.

 
  Mladší žáci (U12) | 1.A třída/sk.BZVRPSkóreB
1.FK Admira Praha C11100191 : 1530
2.Sokol Nebušice 1181258 : 2425
3.SK Zbraslav 1172236 : 2323
4.SK Střešovice 1911 C1162340 : 2720
5.FK Meteor Praha VIII C1160532 : 3518
6.Sokol Řepy 1142528 : 4714
7.SK Aritma Praha C1141629 : 4913
8.Mladší žáci (U12)1133530 : 2212
9.SK Ďáblice 1140725 : 3912
10. Fotbalová akademie Praha 1125420 : 3111
11.Sokol Stodůlky 1122725 : 588
12. FAA Zbura B11101028 : 723

Poslední kolo

SK Střešovice 1911 C - Mladší žáci (U12)0 : 7
FK Meteor Praha VIII C - Sokol Řepy 6 : 0
Sokol Nebušice - FAA Zbura B11 : 3
FK Admira Praha C - Fotbalová akademie Praha 9 : 0
Sokol Stodůlky - SK Ďáblice 1 : 6
SK Aritma Praha C - SK Zbraslav 2 : 1

Další kolo

FK Admira Praha - Mladší žáci (U12)24.03.

 
  Starší přípravka (U10) | 2HPZVRPSkóreB
1.SK Union Vršovice 101000461 : 8630
2.SK Ďáblice 10901363 : 11127
3.FK Slavoj Vyšehrad 10802360 : 11424
4.FC Tempo 10703303 : 17021
5.TJ Sokol Kolovraty 10514234 : 22316
6.SK Čechie Smíchov 10415217 : 23213
7.Starší přípravka (U10)10415214 : 23613
8.SK Hostivař 10316201 : 31510
9.FK Újezd nad Lesy 10109122 : 3693
10.FK Dukla Praha Ž10118103 : 4954
11.Sokol Lipence 1001994 : 3211

Poslední kolo

TJ Sokol Kolovraty - Starší přípravka (U10)20 : 20
FK Dukla Praha Ž - SK Čechie Smíchov 10 : 60
SK Union Vršovice - FK Slavoj Vyšehrad 25 : 22
SK Hostivař - SK Ďáblice 9 : 46
FC Tempo - Sokol Lipence 34 : 4

Další kolo

Starší přípravka (U10) - FK Dukla Praha Ž24.03.

 
  Mladší přípravka (U8) | 2HPZVRPSkóreB
1.Sokol Řepy 9801367 : 14424
2.SK Zbraslav 9711323 : 11022
3. Sportovní Akademie Praha 9702360 : 18121
4.Sokol Lipence 9513258 : 20516
5.FC Tempo 9504303 : 24215
6.1999 Praha 9405193 : 29812
7.SK Union Vršovice 9306156 : 3699
8.Mladší přípravka (U8)9207215 : 2566
9.FK Dukla Praha Ž9207174 : 2806
10. CU Bohemians Praha 9108157 : 4213

Poslední kolo

Sportovní Akademie Praha - Mladší přípravka (U8)41 : 19
FK Dukla Praha Ž - Sokol Řepy 11 : 42
SK Union Vršovice - SK Zbraslav 1 : 45
1999 Praha - CU Bohemians Praha 28 : 23
FC Tempo - Sokol Lipence 35 : 18

Další kolo

SK Union Vršovice - Mladší přípravka (U8)07.04.