Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 

Výhradní dodavatelé

 

Starší Přípravka "B" (U10)

Jarní soustředení SPRA, SPRB

Různé

Stálý nápojový lístek
Stálý jídelní lístek
Divadlo S&H - program 1-3/2012
Pražský Fotbalový Speciál, listopad 2011
Pražský Fotbalový Speciál, říjen 2011
David Sport Harrachov - leták
Svobodný hlas - článek Blšany vs. FCPK
Pražský Fotbalový Speciál, květen 2011
Deník Sport - příloha Český fotbal (20.4.2011) - str.2-3
Deník Sport - příloha Český fotbal (20.4.2011) - str.1
Pražský Fotbalový Speciál, duben 2011
Kopaninské listy 1/2011
Pražský Fotbalový Speciál, březen 2011
Pražský Fotbalový Speciál, únor/2011
Pražský Fotbalový Speciál, prosinec/2010
Pražský Fotbalový Speciál, listopad/2010
Pražský Fotbalový Speciál, říjen/2010
Jiří Leubner (FCPK B) - Deník Sport test kopaček str.2
Jiří Leubner (FCPK B) - Deník Sport test kopaček str.1
 

Tabulky

  FCPK | Přebor PrahyZVRPSkóreB
1.TJ Spoje Praha 990033 : 1027
2.FCPK971129 : 1322
3.FC Tempo 961231 : 1719
4.FK Dukla Jižní Město 961228 : 1519
5.FC Zličín 951322 : 1016
6.AFK Slavoj Podolí Praha 951314 : 1216
7.Sokol Kolovraty 933320 : 2012
8.ABC Braník 932423 : 2411
9.Sokol Královice 932422 : 2711
10.SK Čechie Uhříněves 93157 : 1610
11.ČAFC Praha 923415 : 169
12.SK Hostivař 923413 : 199
13.FK Viktoria Žižkov B921615 : 287
14.SC Olympia Radotín 920714 : 306
15.SK Motorlet Praha B912613 : 235
16.FK Slavoj Vyšehrad 912611 : 305

Poslední kolo

FCPK - FK Slavoj Vyšehrad 3 : 1
SC Olympia Radotín - AFK Slavoj Podolí Praha 0 : 3
SK Hostivař - Sokol Kolovraty 2 : 2
FC Zličín - SK Čechie Uhříněves 4 : 0
Sokol Královice - ČAFC Praha 0 : 4
TJ Spoje Praha - SK Motorlet Praha B4 : 0
ABC Braník - FK Viktoria Žižkov B3 : 4
FK Dukla Jižní Město - FC Tempo 5 : 2

Další kolo

FCPK - Sokol Královice 08.10.
SK Motorlet Praha B - ABC Braník 08.10.
Sokol Kolovraty - SC Olympia Radotín 08.10.
FC Tempo - FC Zličín 08.10.
AFK Slavoj Podolí Praha - FK Dukla Jižní Město 08.10.
SK Čechie Uhříněves - TJ Spoje Praha 08.10.
ČAFC Praha - SK Hostivař 08.10.
FK Slavoj Vyšehrad - FK Viktoria Žižkov B09.10.

 
  FCPK B | 1.A třída/BZVRPSkóreB
1.SK Střešovice 1911 971135 : 1322
2.SK Zbraslav 971134 : 1222
3.FK Zlíchov 1914 971125 : 1522
4.FCPK B970232 : 1621
5.1999 Praha 961225 : 1719
6.Spartak Kbely 950424 : 1715
7.SK Uhelné sklady Praha 942319 : 1514
8.SK Modřany 942316 : 1514
9.SK Aritma Praha B941426 : 1913
10.Sokol Cholupice 932420 : 1811
11.FK Řeporyje-Praha 5 922522 : 268
12.TJ AFK Slivenec 922514 : 198
13.Prague Raptors 921610 : 257
14.SK Libuš 920714 : 276
15.FK Slavoj Vyšehrad B92077 : 486
16.TJ Sokol Nebušice 900911 : 320

Poslední kolo

1999 Praha - FCPK B4 : 2
SK Uhelné sklady Praha - FK Řeporyje-Praha 5 3 : 0
SK Střešovice 1911 - Spartak Kbely 3 : 2
FK Slavoj Vyšehrad B - Prague Raptors 1 : 0
SK Libuš - SK Zbraslav 1 : 6
SK Aritma Praha B - FK Zlíchov 1914 2 : 4
TJ AFK Slivenec - TJ Sokol Nebušice 2 : 0
Sokol Cholupice - SK Modřany 2 : 3

Další kolo

FCPK B - Sokol Cholupice 09.10.
SK Modřany - FK Slavoj Vyšehrad B28.09.
FK Zlíchov 1914 - 1999 Praha 08.10.
FK Řeporyje-Praha 5 - SK Střešovice 1911 08.10.
TJ Sokol Nebušice - Spartak Kbely 08.10.
Prague Raptors - SK Uhelné sklady Praha 08.10.
TJ AFK Slivenec - SK Libuš 09.10.
SK Zbraslav - SK Aritma Praha B09.10.

 
  Starší dorost (U19) | Přebor PrahyZVRPSkóreB
1.TJ Praga Praha 972032 : 1223
2.SK Motorlet Praha B971141 : 1222
3. FAA Zbura 862043 : 1720
4. SC Xaverov Horní Počernice o.s. 961235 : 1219
5.FK Admira Praha B741222 : 1613
6.SK Střešovice 1911 933326 : 2312
7.SK Zbraslav 833212 : 1212
8.FK Slavoj Vyšehrad 940519 : 2012
9.Starší dorost (U19)840419 : 2412
10.SK Ďáblice 924311 : 1410
11.FC Zličín 931517 : 2810
12.SK Dolní Chabry 93069 : 239
13.SK Union Vršovice 913511 : 216
14.SK Hostivař 820611 : 276
15.FC Tempo B904514 : 334
16.Slovan Bohnice 911710 : 384

Poslední kolo

Starší dorost (U19) - SK Střešovice 1911 5 : 2
SK Ďáblice - SK Union Vršovice 0 : 0
TJ Praga Praha - FC Tempo B9 : 2
SC Xaverov Horní Počernice o.s. - FC Zličín 7 : 2
Slovan Bohnice - FAA Zbura 1 : 11
SK Dolní Chabry - SK Hostivař 3 : 2
SK Motorlet Praha B - FK Slavoj Vyšehrad 2 : 0
FK Admira Praha B - SK Zbraslav  

Další kolo

FC Tempo - Starší dorost (U19)09.10.
SK Střešovice 1911 - SK Dolní Chabry 09.10.
FK Slavoj Vyšehrad - SK Zbraslav 09.10.
SK Motorlet Praha B - SK Ďáblice 09.10.
FAA Zbura - TJ Praga Praha 09.10.
SK Union Vršovice - Slovan Bohnice 09.10.
FC Zličín - FK Admira Praha B09.10.
SK Hostivař - SC Xaverov Horní Počernice o.s. 09.10.

 
  Mladší dorost (U17) | 1.A třídaZVRPSkóreB
1.SK Dolní Chabry 550016 : 215
2.FC Háje Jižní Město B541027 : 813
3.SK Hostivař 541023 : 513
4.SK Čechie Uhříněves 531115 : 610
5.Sokol Lochkov 530220 : 59
6.SK Zbraslav 522115 : 68
7.Sokol Kolovraty 520314 : 116
8.SK Střešovice 1911 B52035 : 146
9. FAA Zbura 51136 : 114
10.FK Klánovice 51044 : 303
11. Sokol Dolní Počernice 50054 : 200
12.Mladší dorost (U17)50054 : 350

Poslední kolo

Mladší dorost (U17) - SK Zbraslav 0 : 7
Sokol Kolovraty - SK Střešovice 1911 B0 : 1
SK Dolní Chabry - FK Klánovice 6 : 0
Sokol Lochkov - SK Čechie Uhříněves 0 : 2
SK Hostivař - FAA Zbura 3 : 0
FC Háje Jižní Město B - Sokol Dolní Počernice 7 : 1

Další kolo

SK Střešovice 1911 - Mladší dorost (U17)09.10.
FK Klánovice - SK Hostivař 09.10.
Sokol Lochkov - SK Dolní Chabry 09.10.
SK Čechie Uhříněves - SK Zbraslav 09.10.
Sokol Dolní Počernice - Sokol Kolovraty 09.10.
FAA Zbura - FC Háje Jižní Město B09.10.

 
  Starší žáci (U15) | 1.A třída/BZVRPSkóreB
1.AFK Slavoj Podolí Praha 550047 : 715
2.FK Meteor Praha VIII C541027 : 313
3.FC Tempo C540127 : 712
4. SC Xaverov Horní Počernice o.s. B530217 : 219
5.ABC Braník C522112 : 108
6.TJ Sokol Řepy 52126 : 107
7. Fotbalová akademie Praha 52039 : 116
8.TJ Sokol Stodůlky 51228 : 235
9.SK Motorlet Praha D511313 : 254
10.Starší žáci (U15)51047 : 193
11.SK Ďáblice B510412 : 323
12.Slovan Bohnice 50145 : 221

Poslední kolo

Starší žáci (U15) - TJ Sokol Řepy 1 : 2
SK Motorlet Praha D - SK Ďáblice B5 : 1
Slovan Bohnice - AFK Slavoj Podolí Praha 0 : 11
TJ Sokol Stodůlky - FC Tempo C1 : 7
FK Meteor Praha VIII C - ABC Braník C3 : 0
Fotbalová akademie Praha - SC Xaverov Horní Počernice o.s. B3 : 1

Další kolo

ABC Braník - Starší žáci (U15)09.10.
SK Ďáblice B - TJ Sokol Řepy 09.10.
AFK Slavoj Podolí Praha - FK Meteor Praha VIII C09.10.
SK Motorlet Praha D - Fotbalová akademie Praha 09.10.
SC Xaverov Horní Počernice o.s. - TJ Sokol Stodůlky 09.10.
FC Tempo C - Slovan Bohnice 09.10.

 
  Mladší žáci (U13) | 2. třída/DZVRPSkóreB
1.SK Modřany B550045 : 1015
2.TJ Sokol Řepy B550030 : 1515
3.FC Zličín B540135 : 1412
4.FK Řeporyje-Praha 5 530241 : 169
5.Sokol Lochkov 530225 : 179
6.Mladší žáci (U13)521231 : 187
7.TJ AFK Slivenec 520324 : 376
8.SC Olympia Radotín 520317 : 356
9.Sokol Bílá Hora 510423 : 263
10.Slavoj Suchdol 510415 : 303
11.SK Střešovice 1911 D510417 : 733
12.Sokol Lipence 501416 : 281

Poslední kolo

Mladší žáci (U13) - SK Modřany B2 : 5
Slavoj Suchdol - SC Olympia Radotín 2 : 5
FC Zličín B - Sokol Lipence 7 : 1
Sokol Bílá Hora - TJ Sokol Řepy B4 : 7
SK Střešovice 1911 D - TJ AFK Slivenec 3 : 13
Sokol Lochkov - FK Řeporyje-Praha 5 3 : 10

Další kolo

SC Olympia Radotín - Mladší žáci (U13)09.10.
TJ Sokol Řepy B - SK Střešovice 1911 D09.10.
Sokol Lipence - SK Modřany B09.10.
TJ AFK Slivenec - Sokol Lochkov 09.10.
FK Řeporyje-Praha 5 - Slavoj Suchdol 09.10.
FC Zličín B - Sokol Bílá Hora 09.10.

 
  Starší přípravka (U11) | 2012/13 (2HP)ZVRPSkóreB
1.SK Ďáblice 5500184 : 4915
2.SK Zbraslav 5401139 : 8612
3. Sportovní Akademie Praha 5401125 : 7612
4.SK Viktoria Štěrboholy 5203128 : 986
5.FK Čechie Dubeč 5203102 : 996
6.FK Řeporyje-Praha 5 520377 : 1136
7.SK Modřany 520384 : 1276
8.Avia Čakovice 520362 : 1406
9.Starší přípravka (U11)5104105 : 1033
10.FK Slavoj Vyšehrad 510457 : 1723

Poslední kolo

Starší přípravka (U11) - Avia Čakovice 16 : 18
SK Ďáblice - SK Zbraslav 28 : 14
SK Modřany - FK Čechie Dubeč 23 : 7
FK Řeporyje-Praha 5 - Sportovní Akademie Praha 15 : 27
SK Viktoria Štěrboholy - FK Slavoj Vyšehrad 45 : 6

Další kolo

Starší přípravka (U11) - Sportovní Akademie Praha 09.10.
SK Zbraslav - SK Viktoria Štěrboholy 09.10.
FK Řeporyje-Praha 5 - SK Modřany 09.10.
FK Čechie Dubeč - SK Ďáblice 09.10.
Avia Čakovice - FK Slavoj Vyšehrad 09.10.

 
  Mladší přípravka (U9) | 2014/15 (2HP)ZVRPSkóreB
1.SK Zbraslav 5500142 : 9015
2.Avia Čakovice 5410149 : 7313
3.SK Modřany 5401152 : 7212
4.TJ Praga Praha 5311118 : 7510
5.FK Řeporyje-Praha 5 5302135 : 899
6.TJ AFK Slivenec 5212159 : 1107
7.SK Ďáblice 5203128 : 1176
8.TJ Junior Praha 5203112 : 1116
9.Jižní Město Chodov 511375 : 1424
10.Mladší přípravka (U9)5104103 : 1133
11.TJ Sokol Řepy 510498 : 2203
12.SK Dolní Chabry 500584 : 2430

Poslední kolo

Mladší přípravka (U9) - FK Řeporyje-Praha 5 11 : 14
Avia Čakovice - SK Ďáblice 31 : 17
TJ Junior Praha - TJ Praga Praha 14 : 23
SK Zbraslav - SK Dolní Chabry 46 : 26
Jižní Město Chodov - SK Modřany 24 : 28
TJ Sokol Řepy - TJ AFK Slivenec 13 : 50

Další kolo

SK Zbraslav - Mladší přípravka (U9)08.10.
SK Modřany - Avia Čakovice 09.10.
SK Ďáblice - TJ Sokol Řepy 09.10.
TJ AFK Slivenec - TJ Junior Praha 09.10.
FK Řeporyje-Praha 5 - Jižní Město Chodov 09.10.
SK Dolní Chabry - TJ Praga Praha 09.10.