Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 

Starší Přípravka "B" (U10)

Jarní soustředení SPRA, SPRB

Různé

Stálý nápojový lístek
Stálý jídelní lístek
Divadlo S&H - program 1-3/2012
Pražský Fotbalový Speciál, listopad 2011
Pražský Fotbalový Speciál, říjen 2011
David Sport Harrachov - leták
Svobodný hlas - článek Blšany vs. FCPK
Pražský Fotbalový Speciál, květen 2011
Deník Sport - příloha Český fotbal (20.4.2011) - str.2-3
Deník Sport - příloha Český fotbal (20.4.2011) - str.1
Pražský Fotbalový Speciál, duben 2011
Kopaninské listy 1/2011
Pražský Fotbalový Speciál, březen 2011
Pražský Fotbalový Speciál, únor/2011
Pražský Fotbalový Speciál, prosinec/2010
Pražský Fotbalový Speciál, listopad/2010
Pražský Fotbalový Speciál, říjen/2010
Jiří Leubner (FCPK B) - Deník Sport test kopaček str.2
Jiří Leubner (FCPK B) - Deník Sport test kopaček str.1
 

Tabulky

  FCPK | Přebor PrahyZVRPSkóreB
1.FCPK27202588 : 3462
2.FK Slavoj Vyšehrad 26165574 : 3553
3.FC Tempo 26164672 : 3452
4.Sokol Kolovraty 26143967 : 6645
5.SK Střešovice 1911 26135854 : 4544
6.FC Zličín 261241049 : 3740
7.FK Viktoria Žižkov B261151063 : 6138
8.ČAFC Praha 26107945 : 4137
9.FK Dukla Jižní Město 271131355 : 7736
10.SK Motorlet Praha B261051156 : 5535
11.SK Třeboradice 26951240 : 5132
12.SK Čechie Uhříněves 26751435 : 5226
13.Sokol Královice 26751438 : 7426
14.SK Dolní Chabry 26581336 : 5923
15.AFK Slavoj Podolí Praha 26491335 : 5721
16.ABC Braník 26451735 : 6417

Poslední kolo

FCPK - FK Dukla Jižní Město 6 : 0
Sokol Kolovraty - SK Dolní Chabry  
AFK Slavoj Podolí Praha - ABC Braník  
ČAFC Praha - FC Zličín  
FK Slavoj Vyšehrad - SK Střešovice 1911  
SK Čechie Uhříněves - SK Motorlet Praha B 
Sokol Královice - SK Třeboradice  
FC Tempo - FK Viktoria Žižkov B 

Další kolo

FC Zličín - FCPK01.06.
Sokol Kolovraty - ABC Braník 01.06.
FK Viktoria Žižkov B - AFK Slavoj Podolí Praha 01.06.
SK Čechie Uhříněves - FK Slavoj Vyšehrad 01.06.
FK Dukla Jižní Město - Sokol Královice 01.06.
SK Třeboradice - SK Střešovice 1911 01.06.
SK Motorlet Praha B - FC Tempo 01.06.
SK Dolní Chabry - ČAFC Praha 01.06.

 
  FCPK B | 1.A třída/BZVRPSkóreB
1.Spartak Kbely 26204271 : 2864
2.Prague Raptors 26177275 : 3658
3.FCPK B27173783 : 3554
4.SK Aritma Praha B26173673 : 4454
5.SC Olympia Radotín 26153871 : 3648
6.SK Modřany 26145764 : 4147
7.SK Uhelné sklady Praha 26126853 : 5142
8.FK Řeporyje-Praha 5 26117848 : 4040
9.FK Zlíchov 1914 261041244 : 5234
10.TJ AFK Slivenec 26931449 : 6630
11.SK Zbraslav 26751454 : 7326
12.FK Meteor Praha VIII B26721746 : 6523
13.Sokol Cholupice 26651527 : 5023
14.1999 Praha 26721749 : 8823
15.SK Libuš 26441833 : 6816
16.Slovan Bohnice 27332139 : 10612

Poslední kolo

FCPK B - Slovan Bohnice 6 : 2
FK Zlíchov 1914 - SK Uhelné sklady Praha  
SK Libuš - TJ AFK Slivenec  
SC Olympia Radotín - SK Aritma Praha B 
SK Modřany - Spartak Kbely  
Prague Raptors - FK Řeporyje-Praha 5  
1999 Praha - Sokol Cholupice  
SK Zbraslav - FK Meteor Praha VIII B 

Další kolo

Spartak Kbely - FCPK B02.06.
FK Zlíchov 1914 - Slovan Bohnice 01.06.
SK Uhelné sklady Praha - SK Zbraslav 01.06.
Prague Raptors - SC Olympia Radotín 01.06.
FK Meteor Praha VIII B - 1999 Praha 01.06.
FK Řeporyje-Praha 5 - SK Modřany 01.06.
TJ AFK Slivenec - SK Aritma Praha B02.06.
Sokol Cholupice - SK Libuš 02.06.

 
  Starší dorost (U19) | 1.A třída/AZVRPSkóreB
1.ČAFC Praha 19162194 : 2350
2.SK Hostivař 19132452 : 2241
3.SK Ďáblice 19104545 : 2534
4.Sokol Kolovraty 20103765 : 3733
5. SK Nusle 1994645 : 3631
6.FK Újezd nad Lesy 19100944 : 4930
7.SK Dolní Chabry 1984750 : 5028
8.AFK Slavoj Podolí Praha 19811044 : 4225
9.SK Čechie Uhříněves 19711148 : 5522
10.Starší dorost (U19)20541132 : 5719
11.TJ Sokol Řepy 19321428 : 6611
12.TJ Březiněves 19211617 : 1027

Poslední kolo

Sokol Kolovraty - Starší dorost (U19)3 : 0
SK Nusle - SK Dolní Chabry  
SK Čechie Uhříněves - TJ Sokol Řepy  
SK Ďáblice - SK Hostivař  
FK Újezd nad Lesy - TJ Březiněves  
AFK Slavoj Podolí Praha - ČAFC Praha  

Další kolo

Starší dorost (U19) - FK Újezd nad Lesy 02.06.
SK Dolní Chabry - Sokol Kolovraty 29.05.
ČAFC Praha - SK Nusle 01.06.
SK Hostivař - TJ Sokol Řepy 01.06.
TJ Březiněves - SK Ďáblice 01.06.
AFK Slavoj Podolí Praha - SK Čechie Uhříněves 02.06.

 
  Mladší dorost (U17) | 2. třídaZVRPSkóreB
1.Mladší dorost (U17)18151272 : 2446
2. SC Xaverov Horní Počernice o.s. B17142196 : 2144
3.AFK Slavoj Podolí Praha 17115196 : 2938
4. Sokol Dolní Počernice 17104366 : 3134
5.TJ Sokol Řepy 1894546 : 2631
6.Slovan Kunratice 1772854 : 4223
7.FC Zličín 1864839 : 3922
8.Avia Čakovice 17421135 : 5614
9.TJ Březiněves 18421246 : 9214
10.FK Klánovice 17121421 : 575
11.SK Újezd Praha 4 17001712 : 1670

Poslední kolo

TJ Sokol Řepy - Mladší dorost (U17)0 : 1
Sokol Dolní Počernice - FK Klánovice  
Slovan Kunratice - SK Újezd Praha 4  
TJ Březiněves - FC Zličín  
AFK Slavoj Podolí Praha - Avia Čakovice  

Další kolo

Mladší dorost (U17) - Sokol Dolní Počernice 01.06.
FK Klánovice - AFK Slavoj Podolí Praha 01.06.
Avia Čakovice - SK Újezd Praha 4 01.06.
SC Xaverov Horní Počernice o.s. B - TJ Sokol Řepy 01.06.
TJ Březiněves - Slovan Kunratice 02.06.

 
  Starší žáci (U15) | 1.A třída/BZVRPSkóreB
1. SC Xaverov Horní Počernice o.s. C191810158 : 1555
2.ABC Braník C191522145 : 2747
3.AFK Slavoj Podolí Praha 19143296 : 3045
4.FC Zličín 19132457 : 3041
5. Fotbalová akademie Praha 1982962 : 8126
6.TJ Sokol Stodůlky B1881961 : 7125
7.TJ Sokol Řepy 1964941 : 5522
8.SC Olympia Radotín 20601433 : 11418
9.TJ SK Satalice 19421352 : 9014
10.SK Ďáblice B19341228 : 10013
11.SK Třeboradice 19331344 : 10512
12.Starší žáci (U15)20321533 : 9711

Poslední kolo

Starší žáci (U15) - SC Olympia Radotín 2 : 4
AFK Slavoj Podolí Praha - TJ SK Satalice  
Fotbalová akademie Praha - SK Ďáblice B 
SC Xaverov Horní Počernice o.s. C - TJ Sokol Řepy  
ABC Braník C - TJ Sokol Stodůlky B 
SK Třeboradice - FC Zličín  

Další kolo

Starší žáci (U15) - Fotbalová akademie Praha 02.06.
SK Ďáblice B - SK Třeboradice 01.06.
TJ Sokol Řepy - SC Olympia Radotín 01.06.
TJ Sokol Stodůlky B - FC Zličín 02.06.
AFK Slavoj Podolí Praha - ABC Braník C02.06.
TJ SK Satalice - SC Xaverov Horní Počernice o.s. C06.06.

 
  Mladší žáci (U13) | 2. třída/DZVRPSkóreB
1. 1. FC Barrandov 17151191 : 2246
2.Mladší žáci (U13)18132382 : 4141
3.SK Modřany B1793556 : 4530
4.SC Olympia Radotín 1790855 : 5627
5.SK Třeboradice 1782762 : 5026
6.FK Řeporyje-Praha 5 1773763 : 5824
7.Sokol Bílá Hora 18621041 : 5120
8.Sokol Lochkov 1754841 : 3919
9.TJ Sokol Řepy B17611031 : 8419
10.SK Střešovice 1911 C18511250 : 7116
11.FK Dukla Jižní Město C18211548 : 1057

Poslední kolo

Sokol Bílá Hora - Mladší žáci (U13)2 : 4
TJ Sokol Řepy B - SC Olympia Radotín  
SK Střešovice 1911 C - FK Řeporyje-Praha 5  
1. FC Barrandov - SK Modřany B 
FK Dukla Jižní Město C - Sokol Lochkov  

Další kolo

Mladší žáci (U13) - Sokol Lochkov 02.06.
SC Olympia Radotín - 1. FC Barrandov 31.05.
SK Třeboradice - SK Střešovice 1911 C31.05.
SK Modřany B - Sokol Bílá Hora 01.06.
FK Řeporyje-Praha 5 - TJ Sokol Řepy B02.06.

 
  Starší přípravka (U11) | 2013/14 (2HP)ZVRPSkóreB
1.TJ Sokol Řepy 191900654 : 22857
2.Sokol Kolovraty 191405589 : 38642
3.Starší přípravka (U11)191207440 : 29536
4.Spartak Hrdlořezy 191117450 : 36534
5.SK Čechie Uhříněves 191018501 : 35731
6.FK Řeporyje-Praha 5 181017434 : 30631
7. Fotbalová akademie Praha 18837376 : 39427
8.SK Zbraslav 19829472 : 36726
9.Avia Čakovice 196310414 : 33921
10.FK Újezd nad Lesy 196013405 : 62018
11.Jižní Město Chodov 193115303 : 55410
12.FK Slavoj Vyšehrad 190019144 : 9710

Poslední kolo

Spartak Hrdlořezy - Starší přípravka (U11)6 : 17
FK Újezd nad Lesy - SK Zbraslav 28 : 27
Sokol Kolovraty - SK Čechie Uhříněves 30 : 25
FK Slavoj Vyšehrad - Avia Čakovice 9 : 63
Jižní Město Chodov - TJ Sokol Řepy 4 : 40
FK Řeporyje-Praha 5 - Fotbalová akademie Praha  

Další kolo

Starší přípravka (U11) - Jižní Město Chodov 26.05.
Avia Čakovice - FK Újezd nad Lesy 24.05.
SK Čechie Uhříněves - Spartak Hrdlořezy 25.05.
TJ Sokol Řepy - FK Řeporyje-Praha 5 25.05.
Fotbalová akademie Praha - FK Slavoj Vyšehrad 26.05.
SK Zbraslav - Sokol Kolovraty 29.05.

 
  Mladší přípravka (U9) | 2015/16 (2HP)ZVRPSkóreB
1.SK Union Vršovice 191711641 : 23552
2.TJ Praga Praha 191612688 : 34149
3.TJ AFK Slivenec 201406702 : 36542
4. Sportovní Akademie Praha 181314556 : 29240
5.SK Hostivař 191216609 : 39037
6.Spartak Hrdlořezy 191009518 : 50330
7.FK Řeporyje-Praha 5 198011436 : 47424
8. Sdružení AC Sparta dívky11614296 : 20619
9.Mladší přípravka (U9)206014457 : 60618
10.TJ Sokol Řepy 193016298 : 7909
11.SK Zbraslav 192017292 : 7416
12.Avia Čakovice 190118204 : 7841

Poslední kolo

Mladší přípravka (U9) - TJ AFK Slivenec 17 : 22
TJ Praga Praha - AC Sparta Praha, a.s. dívky 
Sportovní Akademie Praha - FK Řeporyje-Praha 5  
SK Union Vršovice - Spartak Hrdlořezy  
SK Zbraslav - Avia Čakovice  
SK Hostivař - TJ Sokol Řepy  

Další kolo

Avia Čakovice - Mladší přípravka (U9)01.06.
TJ AFK Slivenec - Spartak Hrdlořezy 31.05.
TJ Praga Praha - SK Union Vršovice 31.05.
TJ Sokol Řepy - Sportovní Akademie Praha 01.06.
FK Řeporyje-Praha 5 - SK Zbraslav 02.06.
SK Hostivař - AC Sparta Praha, a.s. dívky02.06.