Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 
 

Křížový rozpis utkání


DatumFCPKFCPK BPardálovéStarší dorost (U19)Mladší dorost (U17)Starší žáci (U15)Mladší žáci (U13)Starší přípravka (U11)Mladší přípravka (U9)
24.08.2019
Sobota
17:00  D
SK Motorlet Praha 
        
25.08.2019
Neděle
 17:00  D
Sokol Nebušice 
 17:00  V
Spartak Hrdlořezy 
     
26.08.2019
Pondělí
  18:00  D
IFC Prague 
      
31.08.2019
Sobota
10:30  V
SK Třeboradice 
  17:00  D
SK Dolní Chabry 
     
01.09.2019
Neděle
 17:00  D
FK Zlíchov 1914 
       
07.09.2019
Sobota
17:00  D
FK Újezd nad Lesy 
        
08.09.2019
Neděle
 17:00  V
SK Zbraslav 
 14:45  V
SK Aritma Praha 
17:00  V
Slovan Bohnice 
17:00  V
FC Čechie Uhříněves 
17:00  D
SK Třeboradice 
17:00  D
Sokol Stodůlky 
17:00  D
Fotbalová akademie Praha 
14.09.2019
Sobota
 16:30  D
AFK Slivenec 
 14:00  D
Avia Čakovice 
     
15.09.2019
Neděle
14:00  V
FK Admira Praha 
   16:30  D
SK Ďáblice 
    
21.09.2019
Sobota
16:30  D
TJ Sokol Kolovraty 
10:15  V
SK Libuš 
 10:00  V
Gordic Kačerov 
     
22.09.2019
Neděle
    14:30  V
FC Zličín 
    
28.09.2019
Sobota
10:15  V
AFK Slavoj Podolí Praha 
  16:00  D
Sokol Řepy 
     
29.09.2019
Neděle
 16:00  D
SK Aritma Praha 
  13:30  D
FAA Zbura 
    
05.10.2019
Sobota
16:00  D
FK Slavoj Vyšehrad 
16:00  V
1999 Praha 
       
06.10.2019
Neděle
   16:00  V
Sokol Stodůlky 
11:30  D
FC Čechie Uhříněves 
    
07.10.2019
Pondělí
  17:00  V
Sokol Dobrovíz 
      
12.10.2019
Sobota
15:30  D
Sokol Královice 
        
13.10.2019
Neděle
 15:30  D
SK Čechie Smíchov 
 10:15  V
Čechie Dubeč 
15:30  D
SK Libuš 
    
16.10.2019
Středa
  20:00  V
SK Aritma Praha 
      
19.10.2019
Sobota
10:30  V
SK Hostivař 
10:15  V
ABC Braník 
 15:30  D
FK Union Strašnice 
     
20.10.2019
Neděle
    15:30  V
FC Háje Jižní Město 
    
21.10.2019
Pondělí
  17:00  D
SK Čechie Smíchov 
      
26.10.2019
Sobota
14:30  D
Olympia Radotín 
   14:30  V
SK Střešovice 1911 
    
27.10.2019
Neděle
 14:30  D
Loko Vltavín a.s. 
       
30.10.2019
Středa
  19:30  V
Prague Raptors 
15:30  V
Sokol Bílá Hora 
     
02.11.2019
Sobota
14:00  V
FK Dukla Jižní Město 
10:30  V
SK Střešovice 1911 
       
03.11.2019
Neděle
   14:00  D
FK Klánovice 
10:30  D
TJ Praga Praha 
    
09.11.2019
Sobota
14:00  D
FC Zličín 
   14:00  V
FK Dukla Jižní Město 
    
10.11.2019
Neděle
 14:00  D
Sokol Stodůlky 
 14:00  V
FK Újezd nad Lesy 
     
16.11.2019
Sobota
10:30  V
SK Uhelné sklady Praha 
   13:30  D
Sokol Dolní Počernice 
    
17.11.2019
Neděle
 18:00  V
FK Řeporyje-Praha 5 
 13:30  D
SK Čechie Smíchov 
     
Počet zápasů: 59