Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 
 

Křížový rozpis utkání


DatumFCPKFCPK BPardálovéMladší dorost (U16)Starší žáci (U14)Mladší žáci (U12)Starší přípravka (U10)Mladší přípravka (U8)
19.01.2019
Sobota
10:00  V
SK Slavia Jesenice 
       
27.01.2019
Neděle
15:00  V
FK Slovan Lysá nad Labem 
       
02.02.2019
Sobota
16:00  V
Nespeky 
       
06.02.2019
Středa
19:00  V
1.FK Příbram, a.s. 
       
09.02.2019
Sobota
18:30  V
FK Dukla Praha 
       
16.02.2019
Sobota
 18:00  V
Sokol Jedomělice 
      
17.02.2019
Neděle
14:00  V
MFK Dobříš 
   17:30  V
Kablo Kročehlavy 
   
23.02.2019
Sobota
16:00  V
SK Citadel Dolní Chabry 
       
24.02.2019
Neděle
 13:00  V
Prague Raptors 
      
03.03.2019
Neděle
13:00  V
Tatran RAKO Rakovník 
15:00  V
Tatran RAKO Rakovník 
      
10.03.2019
Neděle
  V
SK Újezd Praha 4 
  V
Sokol Bílá Hora 
      
16.03.2019
Sobota
15:00  D
FK Viktoria Žižkov 
       
17.03.2019
Neděle
   V
Sokol Cholupice 
      
24.03.2019
Neděle
  V
SK Motorlet Praha 
  D
FK Řeporyje-Praha 5 
   D
Loko Vltavín a.s. 
  D
Fotbalová akademie Praha 
  V
FK Admira Praha 
  D
FK Dukla Praha 
 
30.03.2019
Sobota
15:30  D
SK Třeboradice 
       
31.03.2019
Neděle
   V
SK Střešovice 1911 
      
07.04.2019
Neděle
  V
FC Tempo 
  D
Olympia Radotín 
       V
SK Union Vršovice 
13.04.2019
Sobota
17:00  D
FK Admira Praha 
       
14.04.2019
Neděle
   V
Avia Čakovice 
      
22.04.2019
Pondělí
  V
ČAFC Praha 
  D
AFK Slavia Malešice 
      
27.04.2019
Sobota
17:00  D
AFK Slavoj Podolí Praha 
       
28.04.2019
Neděle
   V
Slovan Bohnice 
      
05.05.2019
Neděle
  V
FK Slavoj Vyšehrad 
  D
FC Zličín 
      
12.05.2019
Neděle
  V
Sokol Královice 
  V
SK Čechie Smíchov 
      
18.05.2019
Sobota
17:00  D
SK Hostivař 
       
19.05.2019
Neděle
 17:00  D
AFK Slavoj Podolí Praha 
      
25.05.2019
Sobota
  V
SK Union Vršovice 
       
26.05.2019
Neděle
   V
FC Miškovice 
17:00  D
Farnborough FC 
     
01.06.2019
Sobota
17:00  D
FK Dukla Jižní Město 
       
02.06.2019
Neděle
 17:00  D
Sokol Stodůlky 
      
08.06.2019
Sobota
10:30  V
ABC Braník 
       
09.06.2019
Neděle
 10:30  V
SK Zbraslav 
      
15.06.2019
Sobota
10:30  D
SK Uhelné sklady Praha 
       
16.06.2019
Neděle
 10:30  D
Sokol Řepy 
      
Počet zápasů: 48