Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 
 

Křížový rozpis utkání


DatumFCPKFCPK BPardálovéMladší dorost (U16)Starší žáci (U14)Mladší žáci (U12)Starší přípravka (U10)Mladší přípravka (U8)
23.02.2019
Sobota
16:00  V
SK Dolní Chabry 
8 : 1
       
24.02.2019
Neděle
 13:00  V
Prague Raptors 
 17:00  V
FK Králův Dvůr 
    
01.03.2019
Pátek
   18:15  V
FC Zličín 
    
03.03.2019
Neděle
13:00  V
Tatran RAKO Rakovník 
15:00  V
Tatran RAKO Rakovník 
      
09.03.2019
Sobota
10:15  V
SK Újezd Praha 4 
       
10.03.2019
Neděle
 14:30  V
Sokol Bílá Hora 
 17:30  V
TJ Praga Praha 
    
16.03.2019
Sobota
15:00  D
FK Viktoria Žižkov 
   10:00  V
Kablo Kročehlavy 
   
17.03.2019
Neděle
 15:00  V
Sokol Cholupice 
 15:40  V
Povltavská FA 
    
23.03.2019
Sobota
 15:00  D
FK Řeporyje-Praha 5 
 12:30  D
Loko Vltavín a.s. 
    
24.03.2019
Neděle
15:00  V
SK Motorlet Praha 
   12:30  D
Fotbalová akademie Praha 
13:00  V
FK Admira Praha 
10:15  D
FK Dukla Praha 
 
30.03.2019
Sobota
15:30  D
SK Třeboradice 
  13:00  V
SK Ďáblice 
    
31.03.2019
Neděle
 15:30  V
SK Střešovice 1911 
  15:00  V
SK Motorlet Praha 
15:30  D
Fotbalová akademie Praha 
13:45  D
SK Hostivař 
 
06.04.2019
Sobota
14:45  V
FC Tempo 
   11:00  D
FK Dukla Jižní Město 
   
07.04.2019
Neděle
 16:30  D
Olympia Radotín 
 14:00  D
FC Zličín 
 16:30  V
Sokol Řepy 
 14:45  V
SK Union Vršovice 
11.04.2019
Čtvrtek
 18:00  D
AFC Ewell 
      
13.04.2019
Sobota
17:00  D
FK Admira Praha 
10:30  V
Avia Čakovice 
   12:00  V
SK Ďáblice 
  
14.04.2019
Neděle
   17:00  V
ABC Braník 
17:00  V
FK Újezd nad Lesy 
 10:45  D
FK Újezd nad Lesy 
09:15  D
SK Zbraslav 
19.04.2019
Pátek
10:15  V
ČAFC Praha 
       
22.04.2019
Pondělí
 17:00  D
AFK Slavia Malešice 
      
27.04.2019
Sobota
17:00  D
AFK Slavoj Podolí Praha 
11:00  V
Slovan Bohnice 
 13:15  V
SK Libuš 
11:00  V
SK Ďáblice 
   
28.04.2019
Neděle
     17:00  V
SK Zbraslav 
11:00  D
SK Čechie Smíchov 
17:00  V
Sokol Řepy 
04.05.2019
Sobota
15:00  V
FK Slavoj Vyšehrad 
    10:45  D
FK Meteor Praha VIII 
17:30  V
FK Slavoj Vyšehrad 
09:15  D
Sokol Lipence 
05.05.2019
Neděle
 17:00  D
FC Zličín 
 14:30  D
FC Háje Jižní Město 
11:00  D
AFK Slavoj Podolí Praha 
   
11.05.2019
Sobota
15:00  V
Sokol Královice 
11:00  V
SK Čechie Smíchov 
  08:30  V
TJ Praga Praha 
 11:00  V
Sokol Lipence 
 
12.05.2019
Neděle
   17:00  D
SK Střešovice 1911 
 15:00  D
SK Aritma Praha 
 17:00  V
1999 Praha 
14.05.2019
Úterý
       18:00  D
FC Tempo 
18.05.2019
Sobota
17:00  D
SK Hostivař 
  08:30  V
TJ Praga Praha 
  11:00  D
SK Union Vršovice 
 
19.05.2019
Neděle
 17:00  D
AFK Slavoj Podolí Praha 
  12:45  D
FC Háje Jižní Město 
14:45  D
Sokol Nebušice 
  
22.05.2019
Středa
  18:00  V
Sokol Dobrovíz 
     
25.05.2019
Sobota
10:30  V
SK Union Vršovice 
11:15  V
FC Miškovice 
    16:45  D
FC Tempo 
15:00  D
FK Dukla Praha 
26.05.2019
Neděle
   17:00  D
FK Dukla Jižní Město 
15:00  D
SK Union Vršovice 
17:00  V
Sokol Stodůlky 
  
01.06.2019
Sobota
10:30  D
FK Dukla Jižní Město 
       
02.06.2019
Neděle
 17:00  D
Sokol Stodůlky 
 17:00  V
Sokol Dolní Počernice 
14:45  D
FK Dukla Praha 
12:45  D
SK Střešovice 1911 
10:45  D
TJ Sokol Kolovraty 
09:15  D
Sportovní Akademie Praha 
03.06.2019
Pondělí
  18:00  V
SK Čechie Smíchov 
     
08.06.2019
Sobota
10:30  V
ABC Braník 
     12:00  V
SK Ďáblice 
08:30  V
CU Bohemians Praha 
09.06.2019
Neděle
 10:30  V
SK Zbraslav 
 17:00  D
SK Union Vršovice 
14:45  D
FAA Zbura 
12:45  D
FAA Zbura 
  
10.06.2019
Pondělí
  18:00  V
Sokol Nebušice 
     
15.06.2019
Sobota
10:30  D
SK Uhelné sklady Praha 
       
16.06.2019
Neděle
 10:30  D
Sokol Řepy 
      
Počet zápasů: 95