Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 
 

FCPK - víc než fotbal...

Projekt fotbalového klubu FC Přední Kopanina, to není jen fotbal. Tento sportovní fenomén je určitě základním kamenem naší činnosti a spojovacím článkem pro naše členy i fanoušky, ale kolem něj běží život.

Život v Přední Kopanině

Kvízový večer ve středu 17.1. v klubové restauraci na stadiónu U Drahušky.
Život v Přední Kopanině  |  14.01.2024
Přední Kopanina - Nemáte-li program na středu 17.1.2024, nabízíme zábavu a soutěž. Kvízový večer na stadiónu U Drahušky, v klubové restauraci. Začínáme v 18:30. Okruh otázek bude pestrý a budou i ceny pro ty nejlepší. O týden později ve středu 24.1.2024 připravujeme stejnou akci i pro děti.
 
Šlágry české kuchyně U Drahušky. Každý víkend až do vánoc. Zajděte.
Život v Přední Kopanině  |  25.11.2023
Přední Kopanina - Restaurace U Drahušky na stadiónu v Přední Kopanině je vyhlášena skvělou českou kuchyní. Drahušce kraluje šéfkuchař Robert Mazur, který vždy na konci roku připravuje akci Měsíc tradiční české kuchyně. Čtyři víkendy do vánoc, čtyři nabité menu českými jídly. Vždy polévka, hlavní jídlo, dezert. Neměli byste chybět.
 
Cestovatel Jakub Moravec opět U Drahušky. Téma: Namibie a Botswana.
Život v Přední Kopanině  |  06.12.2018
Přední Kopanina - Restaurace U Drahušky ve sportovním areálu v Přední Kopanině má i po fotbalové sezóně bohatý program. Ve čtvrtek 6. prosince bude hlavním tématem cestování. Již po několikáté dorazí cestovatel a fotograf Jakub Moravec, aby zájemcům představil své zážitky z cest. Tentokráte se vrátil z Afriky, konkrétně z Namibie a Botswany. Program v horním salónku restaurace začíná v 19 hodin a neplatí se žádné vstupné. A bude i ochutnávka něčeho afrického. Zveme všechny členy našeho klubu i veřejnost.
 
Startuje Měsíc české kuchyně. Pět víkendů pojedeme U Drahušky klasiku.
Život v Přední Kopanině  |  16.11.2018
Přední Kopanina - Víkend 17.-18. listopadu 2018 a čtyři další budou v restauraci U Drahušky v Přední Kopanině něčím výjimečné. Na každý z těchto víkendů připravujeme speciální menu z tradiční české kuchyně. Podívejte se na exkluzivní jídelní lístek a vyberte, kdy dorazíte. Nejlépe pokaždé :)
 
Čarodějnice v Přední Kopanině se blíží. V kopaninském lomu byste neměli chybět.
Život v Přední Kopanině  |  26.04.2018
Přední Kopanina - V pondělí 30.4. se budou pálit všechny čarodějnice. Buďte u toho. Obřad proběhne tradičně v nádherném prostředí kopaninského Opukového lomu. Akce začíná v 17:30. Budou buřty, soutěže s Kopaninským spolkem i občerstvení od restaurace U Drahušky. Masky vítány.
 
Příští víkend Velikonoce. U Drahušky bude fotbal a také velikonoční menu.
Život v Přední Kopanině  |  26.03.2018
Přední Kopanina - Kalendář roku 2018 postupuje, začalo nám jaro, máme letní čas a příští víkend tady jsou Velikonoce. Pokud je budete trávit v Praze, můžete se stavit u nás U Drahušky v Přední Kopanině. V pátek 30.3. se tady bude hrát důležitý fotbalový zápas přeboru Prahy mezi domácí Přední Kopaninou a vedoucím týmem tabulky SK Třeboradice. Klubová restaurace pak po celé svátky má velikonoční menu. Jaké bude?
 
Silvestrovský běh U Drahušky, svižným krokem do nového roku 2018.
Život v Přední Kopanině  |  16.12.2017
Přední Kopanina - Pokud jste celý rok sportovali, chválíme Vás. V tom blížícím se novém roce 2018 byste v tom měli pokračovat. Nejlepším mostem v tomto případě je Silvestrovský běh. Žádné lenošení ani poslední den v roce. Již tradiční akce v areálu U Drahušky v Přední Kopanině si za předcházející léta našla řadu fanoušků. Stejně tomu bude i tentokráte.
 
Kopanina Masters 2017 vyhrála žena. Rybník všem vypálila Žamborkréthyová.
Život v Přední Kopanině  |  26.11.2017
Přední Kopanina - Trofej pro nejlepšího stolního tenisu Přední Kopaniny tentokráte doma nezůstala. Ve výborně obsazeném turnaji (21 dospělých, 12 dětí) ji vyhrála Milena Žamborkréthyová. Aktivní hráčka stolního tenisu vyhrála způsobem start - cíl. Na své cestě k titulu vyřadila nejlepšího hráče posledních let Martina Bartoše i jedničku z fotbalového A mužstva Tomáše Bláhu. Mezi dětmi bral zlato Lukáš Trachta.
 
Dýně vydlabány, masky vyhlášeny. Děti si užily Dýňování U Drahušky.
Život v Přední Kopanině  |  20.11.2017
Přední Kopanina - Areál U Drahušky je místem, kde se stále něco děje. Kromě činnosti fotbalového týmu FC Přední Kopanina se zde koná celá řada doprovodných akcí. Tou zatím poslední bylo Dýňování s Halloweenskými maskami. Děti vydlabávaly dýně spolu s rodiči a prarodiči. Zároveň se vyhlašovala nejlepší maska. Poděkování patří děvčatům z Kopaninského spolku za organizaci akce, která se konala v tělocvičně v areálu U Drahušky.
 
Svatomartinské hody. Tradice, kterou držíme i v klubové restauraci U Drahušky.
Život v Přední Kopanině  |  09.11.2017
Přední Kopanina - Zveme všechny naše členy, pravidelné hosty i širokou veřejnost do naší klubové restaurace U Drahušky přímo na stadiónu v Přední Kopanině na Svatomartinské hody. Ty budou probíhat o víkendu 11.-12. listopadu 2017. Šéfkuchař Robert Mazur připravil speciální jídelníček, který se vztahuje k tradičnímu svátku svatého Martina a nebude chybět ani svatomartinské víno.
 
U Drahušky poprvé Kvízový večer. Hádanky, soutěže, všeobecné znalosti.
Život v Přední Kopanině  |  21.10.2017
Přední Kopanina - V areálu U Drahušky se pořád něco děje. Premiéru mezi akcemi měl Kvízový večer (21.10. v 16:00). V horním patře restaurace se soutěžilo ve všeobecných znalostech a nakonec nejúspěšnější byl tým Ája. Sledujte pečlivě program dalších akcí a neváhejte se přidat.
 
Tombolu s Královicemi losovala Eliška. Vytáhla pět spokojených výherců.
Život v Přední Kopanině  |  20.10.2017
Přední Kopanina - Tradiční poločasová tombola při zápase s Královicemi (Kopanina vyhrála 2:1) je minulost. Pět připravených cen si odneslo pět sympatických výherců. Jejich čísla z osudí vytáhla domácí fanynka, kromě toho také úspěšná atletka a dívka s nejkrásnějším úsměvem na Kopanině Eliška Nováková. Jako bonus k výhře ještě s výherci zapózovala na fotkách. Děkujeme za spolupráci.
 
Spritz Night na stadiónu U Drahušky. Nenechte si ujít repeté 9.září.
Život v Přední Kopanině  |  20.08.2017
Přední Kopanina - Na stadiónu fotbalistů FCPK proběhla pravá letní party. Koktejly na způsob Spritz a k tomu diskotéka DJ Patrik Rokl. Míchalo se Bellini, A Sbagliato, The Hugo, English Garden a samozřejmě hitovka Aperol. Další z řady vydařených akcí na stadiónu, kde zdaleka nepadají jen branky. Drahuška žije do všech stran. Díky, že jste s námi.
 
Další tombola rozdána. Nezastavily nás hromy, blesky ani průtrž mračen.
Život v Přední Kopanině  |  18.05.2017
Přední Kopanina - Proti tradiční tombole při sobotním zápase Divize mezi FCPK a FK Kolín se spiklo samo nebe. Výhružky v podobě hromů blesků během první půle a vše vyvrcholilo těsně před přestávkou průtržní mračen. Než se stačila uklidit aparatura moderátora Patrika Rokla, byla utopena a nefunkční. Přesto tombola proběhla úspěšně. Děkujeme za krásné fotky klubovému fotografovi - Matěj Kryštof Řešátko.
 
Pozvánka na degustaci rumu. Večerem U Drahušky provází Jakub Moravec.
Život v Přední Kopanině  |  16.04.2017
Přední Kopanina - Po úspěšné ochutnávce whisky následuje U Drahušky další podobná akce. Tentokráte se budou degustovat rumy. Nechcete-li zůstat pouhým prostým konzumentem tuzemáku nebo grogu bez vody, máte šanci se vzdělat v této atraktivní oblasti. Přijměte pozvání na večer, kterým nás bude provázet opět Jakub Moravec.
 
Jehněčí, nádivka, lívance. Velikonoční menu v klubové restauraci U Drahušky.
Život v Přední Kopanině  |  16.04.2017
Přední Kopanina - Dlouhý velikonoční víkend si můžete zpestřit návštěvou fotbalového stadiónu FC Přední Kopanina. Tentokráte však nikoliv za fotbalem, který má sváteční volno, ale za dobrým jídlem do klubové restaurace. Šéfkuchař Robert Mazur připravil speciální Velikonoční nabídku. Ochutnejte jehněčí nebo nádivku ala Drahuška. A lívance s vanilkovým krémem a šlehačkou na závěr.
 
Skotská nebo irská, whisky nebo whiskey? Degustace U Drahušky.
Život v Přední Kopanině  |  09.03.2017
Přední Kopanina - Čtvrtek 9.3.2017 večer patřil U Drahušky dobrému pití. Degustovala se whisky a díky skvělému vyprávění průvodce večerem Jakuba Moravce bylo o zábavu postaráno. Jakub záhy odboural dotazy přítomných dam jestli pod kiltem je "naostro" a mohli jsme se už skutečně věnovat pouze tématu whisky či po irsku whiskey :)
 
Poslední sportovní akce roku v Přední Kopanině: Silvestrovský běh 2016!!!
Život v Přední Kopanině  |  27.12.2016
Přední Kopanina - Nabízíme možnost ukončit rok 2016 stylově - sportem! Poslední den v roce se koná v Přední Kopanině tradiční Silvestrovský běh. Proběhnout se můžou děti ve všech věkových kategoriích a samozřejmě i dospělí, pro které jsou připraveny tratě na 5 a 10 kilometrů. Vše začíná U Drahušky a pak už zamíříte do lesa.
 
Kopanina Masters 2016. Turnaj ve stolním tenise už tuto sobotu U Drahušky !!!
Klubové akce  |  23.11.2016
Přední Kopanina - Populární turnaj Kopanina Masters ve stolním tenise je po roce opět zde. Už tuto sobotu ve sportcentru U Drahušky, v areálu kde hrají své zápasy i fotbalisté FC Přední Kopanina, vypukne velká bitva o vítěze Masters pro rok 2016. Přihlásit se mohou dospělí i děti, a to buď na místě nebo emailem na ředitele turnaje jan.plachy@eventime.cz .
 
Vánoční speciál z Únětic (třináctka) naražen U Drahušky. Zajděte na jedno !!!
Neuvedeno  |  20.11.2016
Přední Kopanina - Hlavní dodavatel piva do klubové restaurace U Drahušky - Únětický pivovar, připravil na závěr roku svůj tradiční Vánoční speciál. Polotmavá třináctka je nyní na čepu také U Drahušky, a to vedle tradiční desítky a dvanáctky. Třináctka má lehce karamelovou chuť a bude se čepovat do vyprodání zásob, které pivovar uvařil.
 
 

FCPK - víc než fotbal...