Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 
 

FCPK - víc než fotbal...

Projekt fotbalového klubu FC Přední Kopanina, to není jen fotbal. Tento sportovní fenomén je určitě základním kamenem naší činnosti a spojovacím článkem pro naše členy i fanoušky, ale kolem něj běží život.

Život v Přední Kopanině

Silvestrovský běh U Drahušky, svižným krokem do nového roku 2018.
Život v Přední Kopanině  |  16.12.2017
Přední Kopanina - Pokud jste celý rok sportovali, chválíme Vás. V tom blížícím se novém roce 2018 byste v tom měli pokračovat. Nejlepším mostem v tomto případě je Silvestrovský běh. Žádné lenošení ani poslední den v roce. Již tradiční akce v areálu U Drahušky v Přední Kopanině si za předcházející léta našla řadu fanoušků. Stejně tomu bude i tentokráte.
 
Kopanina Masters 2017 vyhrála žena. Rybník všem vypálila Žamborkréthyová.
Život v Přední Kopanině  |  26.11.2017
Přední Kopanina - Trofej pro nejlepšího stolního tenisu Přední Kopaniny tentokráte doma nezůstala. Ve výborně obsazeném turnaji (21 dospělých, 12 dětí) ji vyhrála Milena Žamborkréthyová. Aktivní hráčka stolního tenisu vyhrála způsobem start - cíl. Na své cestě k titulu vyřadila nejlepšího hráče posledních let Martina Bartoše i jedničku z fotbalového A mužstva Tomáše Bláhu. Mezi dětmi bral zlato Lukáš Trachta.
 
Dýně vydlabány, masky vyhlášeny. Děti si užily Dýňování U Drahušky.
Život v Přední Kopanině  |  20.11.2017
Přední Kopanina - Areál U Drahušky je místem, kde se stále něco děje. Kromě činnosti fotbalového týmu FC Přední Kopanina se zde koná celá řada doprovodných akcí. Tou zatím poslední bylo Dýňování s Halloweenskými maskami. Děti vydlabávaly dýně spolu s rodiči a prarodiči. Zároveň se vyhlašovala nejlepší maska. Poděkování patří děvčatům z Kopaninského spolku za organizaci akce, která se konala v tělocvičně v areálu U Drahušky.
 
Svatomartinské hody. Tradice, kterou držíme i v klubové restauraci U Drahušky.
Život v Přední Kopanině  |  09.11.2017
Přední Kopanina - Zveme všechny naše členy, pravidelné hosty i širokou veřejnost do naší klubové restaurace U Drahušky přímo na stadiónu v Přední Kopanině na Svatomartinské hody. Ty budou probíhat o víkendu 11.-12. listopadu 2017. Šéfkuchař Robert Mazur připravil speciální jídelníček, který se vztahuje k tradičnímu svátku svatého Martina a nebude chybět ani svatomartinské víno.
 
U Drahušky poprvé Kvízový večer. Hádanky, soutěže, všeobecné znalosti.
Život v Přední Kopanině  |  21.10.2017
Přední Kopanina - V areálu U Drahušky se pořád něco děje. Premiéru mezi akcemi měl Kvízový večer (21.10. v 16:00). V horním patře restaurace se soutěžilo ve všeobecných znalostech a nakonec nejúspěšnější byl tým Ája. Sledujte pečlivě program dalších akcí a neváhejte se přidat.
 
Tombolu s Královicemi losovala Eliška. Vytáhla pět spokojených výherců.
Život v Přední Kopanině  |  20.10.2017
Přední Kopanina - Tradiční poločasová tombola při zápase s Královicemi (Kopanina vyhrála 2:1) je minulost. Pět připravených cen si odneslo pět sympatických výherců. Jejich čísla z osudí vytáhla domácí fanynka, kromě toho také úspěšná atletka a dívka s nejkrásnějším úsměvem na Kopanině Eliška Nováková. Jako bonus k výhře ještě s výherci zapózovala na fotkách. Děkujeme za spolupráci.
 
Spritz Night na stadiónu U Drahušky. Nenechte si ujít repeté 9.září.
Život v Přední Kopanině  |  20.08.2017
Přední Kopanina - Na stadiónu fotbalistů FCPK proběhla pravá letní party. Koktejly na způsob Spritz a k tomu diskotéka DJ Patrik Rokl. Míchalo se Bellini, A Sbagliato, The Hugo, English Garden a samozřejmě hitovka Aperol. Další z řady vydařených akcí na stadiónu, kde zdaleka nepadají jen branky. Drahuška žije do všech stran. Díky, že jste s námi.
 
Další tombola rozdána. Nezastavily nás hromy, blesky ani průtrž mračen.
Život v Přední Kopanině  |  18.05.2017
Přední Kopanina - Proti tradiční tombole při sobotním zápase Divize mezi FCPK a FK Kolín se spiklo samo nebe. Výhružky v podobě hromů blesků během první půle a vše vyvrcholilo těsně před přestávkou průtržní mračen. Než se stačila uklidit aparatura moderátora Patrika Rokla, byla utopena a nefunkční. Přesto tombola proběhla úspěšně. Děkujeme za krásné fotky klubovému fotografovi - Matěj Kryštof Řešátko.
 
Pozvánka na degustaci rumu. Večerem U Drahušky provází Jakub Moravec.
Život v Přední Kopanině  |  16.04.2017
Přední Kopanina - Po úspěšné ochutnávce whisky následuje U Drahušky další podobná akce. Tentokráte se budou degustovat rumy. Nechcete-li zůstat pouhým prostým konzumentem tuzemáku nebo grogu bez vody, máte šanci se vzdělat v této atraktivní oblasti. Přijměte pozvání na večer, kterým nás bude provázet opět Jakub Moravec.
 
Jehněčí, nádivka, lívance. Velikonoční menu v klubové restauraci U Drahušky.
Život v Přední Kopanině  |  16.04.2017
Přední Kopanina - Dlouhý velikonoční víkend si můžete zpestřit návštěvou fotbalového stadiónu FC Přední Kopanina. Tentokráte však nikoliv za fotbalem, který má sváteční volno, ale za dobrým jídlem do klubové restaurace. Šéfkuchař Robert Mazur připravil speciální Velikonoční nabídku. Ochutnejte jehněčí nebo nádivku ala Drahuška. A lívance s vanilkovým krémem a šlehačkou na závěr.
 
Skotská nebo irská, whisky nebo whiskey? Degustace U Drahušky.
Život v Přední Kopanině  |  09.03.2017
Přední Kopanina - Čtvrtek 9.3.2017 večer patřil U Drahušky dobrému pití. Degustovala se whisky a díky skvělému vyprávění průvodce večerem Jakuba Moravce bylo o zábavu postaráno. Jakub záhy odboural dotazy přítomných dam jestli pod kiltem je "naostro" a mohli jsme se už skutečně věnovat pouze tématu whisky či po irsku whiskey :)
 
Poslední sportovní akce roku v Přední Kopanině: Silvestrovský běh 2016!!!
Život v Přední Kopanině  |  27.12.2016
Přední Kopanina - Nabízíme možnost ukončit rok 2016 stylově - sportem! Poslední den v roce se koná v Přední Kopanině tradiční Silvestrovský běh. Proběhnout se můžou děti ve všech věkových kategoriích a samozřejmě i dospělí, pro které jsou připraveny tratě na 5 a 10 kilometrů. Vše začíná U Drahušky a pak už zamíříte do lesa.
 
Kopanina Masters 2016. Turnaj ve stolním tenise už tuto sobotu U Drahušky !!!
Klubové akce  |  23.11.2016
Přední Kopanina - Populární turnaj Kopanina Masters ve stolním tenise je po roce opět zde. Už tuto sobotu ve sportcentru U Drahušky, v areálu kde hrají své zápasy i fotbalisté FC Přední Kopanina, vypukne velká bitva o vítěze Masters pro rok 2016. Přihlásit se mohou dospělí i děti, a to buď na místě nebo emailem na ředitele turnaje jan.plachy@eventime.cz .
 
Vánoční speciál z Únětic (třináctka) naražen U Drahušky. Zajděte na jedno !!!
Neuvedeno  |  20.11.2016
Přední Kopanina - Hlavní dodavatel piva do klubové restaurace U Drahušky - Únětický pivovar, připravil na závěr roku svůj tradiční Vánoční speciál. Polotmavá třináctka je nyní na čepu také U Drahušky, a to vedle tradiční desítky a dvanáctky. Třináctka má lehce karamelovou chuť a bude se čepovat do vyprodání zásob, které pivovar uvařil.
 
Husička a víno. Navštivte Svatomartinské hody celý víkend U Drahušky.
Život v Přední Kopanině  |  12.11.2016
Přední Kopanina - Opět po roce ožívá tradice svatého Martina, který je patronem vojáků, koní, jezdců, hus a vinařů. Ke svátku sv. Martina neodmyslitelně patří dobře vykrmená a upečená tzv. "Martinská husa". Takovou budeme servírovat v klubové restauraci U Drahušky po celý víkend 12.-13.11.2016. A k tomu rozlévat svatomartinské víno. Zajděte.
 
Strašidel plný les. Noční bojovka v Kopanině přilákala téměř stovku dětí.
Zaměřeno na děti a mládež  |  13.10.2016
Přední Kopanina - Tma, zima, mrholení a před sebou trasa plná strašidelných nástrah. Jo noční bojovka, to není představení pro mazánky. Ukázalo se však, že v Přední Kopanině, Nebušicích, Horoměřicích a v dalších místech po okolí je stále dost dětí, které mají pro strach uděláno. Dorazily na Kopaninu a užily si noční bojovku, kterou připravil Kopaninský spolek ve spolupráci s Drahuškou a Hasiči-Nebušice.
 
Pozvánka pro všechny děti a rodiče. Noční bojovka v Kopaninském lese.
Život v Přední Kopanině  |  08.10.2016
Přední Kopanina - Kdo se bojí nesmí do lesa. Tak v tomto případě staré české přísloví neplatí. V sobotu večer budou totiž v lese všechny děti z Přední Kopaniny a okolí. Nikdo si přece nenechá ujít noční bojovku. Pořádá Kopaninský spolek. Catering v lese zajišťuje i díky hasičům z Nebušic restaurace U Drahušky.
 
Drakiáda 2016 - Přední Kopanina. Pouštění i výroba draků U Drahušky.
Život v Přední Kopanině  |  02.10.2016
Přední Kopanina - Začal říjen, léto končí, je čas pouštět draky. V Přední Kopanině máme exkluzivní podmínky na pouštění draků. Tady prostě pořád fouká. Proto si akce Drakiáda našla i v tomto roce řadu příznivců. Ve vzduchu byl Batman i Ferda Mravenec. Vyhýbali se kapkám padajícím z nebe a pod střechou kde děti vyráběli originální podoby draků nepršelo vůbec. Prostě to zase vyšlo. Poděkování organizátorům - Kopaninský spolek, Drahuška.
 
Dnes bonus se Stodůlkami. Za každý gól 1000 korun na sbírku Martin a Eliška.
Život v Přední Kopanině  |  19.09.2015
Přední Kopanina - Dnešní utkání Přední Kopaniny se Stodůlkami v Pražská teplárenská přeboru mužů bude výjimečné. Bude se hrát fotbal, ale taky se bude pomáhat. Našemu kamarádovi a bývalému hráči FCPK tragicky zahynula žena. Martin Janda zůstal sám s dcerou Eliškou, které nejsou ani dva roky. V rámci dnešního utkání proběhne sbírka. Zpestřením bude také bonus od klubu FCPK. Za každý gól, který v utkání padne, věnuje vedení klubu 1000 Kč.
 
V opukovém lomu v Přední Kopanině hořelo. Čarodějnice 2015 upálena!
Život v Přední Kopanině  |  03.05.2015
Přední Kopanina - Městská část Přední Kopanina má za sebou další úspěšnou akci. V místním opukovém lomu proběhly Čarodějnice 2015. Počasí sice úplně nepřálo (již tradičně), ale nakonec se umoudřilo a vše co mělo být spáleno a upáleno i opečeno mohlo proběhnout. Soutěže pro děti, malování na obličej, špekáčky, občerstvení. Poděkování všem, kteří se na organizaci podíleli, zejména MČ Praha-Přední Kopanina, Kopaninské baby, Hasiči Praha-Nebušice, společnosti TATI s.r.o. a restaurace U Drahušky. Za rok v lomu opět nashledanou.
 
 

FCPK - víc než fotbal...