Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 
 

FCPK - víc než fotbal...

Projekt fotbalového klubu FC Přední Kopanina, to není jen fotbal. Tento sportovní fenomén je určitě základním kamenem naší činnosti a spojovacím článkem pro naše členy i fanoušky, ale kolem něj běží život.

Klubové akce

Kopanina Masters 2019. Turnaj ve stolním tenise proběhne už tuto neděli.
Klubové akce  |  30.11.2019
Přední Kopanina - Zimní pauza dává prostor fotbalistům si odpočinout a třeba si zkusit i jiné sportovní aktivity. Jednou z tradičních akcí ve sportovním areálu U Drahušky v Přední Kopanině je turnaj ve stolním tenise Kopanina Masters. Turnaj je určen pro amatérské hráče a určitě není uzavřen pouze pro fotbalisty FCPK. Je open veřejnosti. Letos se koná už sedmý ročník.
 
Poločasová tombola našla pět vítězů. Vítěznou kýtu bral Pepa Brothánek.
Klubové akce  |  01.04.2018
Přední Kopanina - První letošní poločasová tombola měla nálepku "velikonoční". A mezi pěti cenami byla tématicky i poukázka na 200Kč v restauraci U Drahušky, kde právě probíhaly velikonoční hody. Dále se rozdávalo pivo od Únětického pivovaru, víno od Wine & More, mražená kachna od Jídelny Ergon a vítězná kýta od řeznictví Křeček.
 
Kopanina Masters 2016. Turnaj ve stolním tenise už tuto sobotu U Drahušky !!!
Klubové akce  |  23.11.2016
Přední Kopanina - Populární turnaj Kopanina Masters ve stolním tenise je po roce opět zde. Už tuto sobotu ve sportcentru U Drahušky, v areálu kde hrají své zápasy i fotbalisté FC Přední Kopanina, vypukne velká bitva o vítěze Masters pro rok 2016. Přihlásit se mohou dospělí i děti, a to buď na místě nebo emailem na ředitele turnaje jan.plachy@eventime.cz .
 
Mikulášské odpoledne U Drahušky. Děti sport a hry, dospělí Únětický speciál.
Zaměřeno na děti a mládež  |  06.12.2015
Přední Kopanina - Program U Drahušky v Přední Kopanině v neděli 6.12.2015 je jasný. Za dětmi dorazí Mikuláš s Čertem a Andělem, aby mohli probrat knihu hříchů. Mezi 14 a 17 hodinou budou otevřena sportoviště (ping pong, ricochet), chybět nebudou soutěže v malování a stolní hry. Děti se vyblbnou a rodiče zatím mohou ochutnat Vánoční speciál Únětického pivovaru (polotmavá 13) nebo si dát v klidu svařáček.
 
Pardálové se loučili s podzimní sezónou. Dokopná se vydařila.
Klubové akce  |  26.11.2014
Přední Kopanina - Kopaninský tým Pardálů (hráčů nad 35 let) čeká v prosinci ještě jedno utkání, ale s ohledem na nabitý program ve dvanáctém měsíci proběhla rozlučka s podzimní sezónou už v sobotu 22.11.2014. Tým odehrál tréninkový match na domácí umělce, poté nechyběla saunička s malým občerstvením. Hlavní část večera proběhla v klubové restauraci U Drahušky a vydařený večer někteří zakončili v tuchoměřickém DiscoRai.
 
Tour de club na Kopanině. Přípravku trénovali Sparťani Hušbauer a Bednář.
Klubové akce  |  13.11.2014
Přední Kopanina - Projekt Tour de club zavítal do Přední Kopaniny. Akce Pražského fotbalového klubu má jasný cíl : provázat profesionální a amatérské celky. Pražské ligové kluby Sparta, Slavia, Bohemians a Dukla navštěvují menší kluby a inspirují k dalšímu na rozvoji. Ve čtvrtek 13.11.2014 přijeli na Kopaninu zástupci Sparty v čele s hráči áčka Bednářem a Hušbauerem. Připravili si ukázkový trénink pro hráče přípravky FCPK a pak následovala autogramiáda.
 
Kopaninská poločasová tombola opět v akci. Fanoušci vyhrávali a bavili se.
Klubové akce  |  02.04.2014
Přední Kopanina - Přestávky fotbalových zápasů prvního mužstva mužů na Přední Kopanině jsou vyplněné losováním tradiční tomboly. Pět výherců si přišlo pro ceny i při utkání s Motorletem B (29.3.2014). Únětická desítka, dárkový balíček, sekt, konzumace 300 Kč v klubové restauraci a kýta z řeznictví. Tyhle ceny byly rozdány a našly svoje výherce.
 
Teambuilding na Šumavě (Na Kovárně), aneb FCPK - víc než fotbal!
Klubové akce  |  13.01.2014
"Ta kopanská jedenáctka ta to kutálí!", otřásá se tóny kopaninské hymny penzion Na Kovárně při příjezdu tvrdého jádra kopaninského áčka. A nebyl to příjezd ledajaký. První skupina to vzala přes sjezdovku Hochficht/ Smrčina v Rakousku - lyže, snowboardy, chytání kuželek na sjezdovce a jiné úkoly, to vše ve ztíženém prostředí zhoršené viditelnosti a omezeného prostoru koordinace. Druhá skupina vynechala sjezdovku, ale nadchla pečlivě secvičenou skupinovou choreografií při příjezdu včetně zvedacích prvků s metrákovou zátěží s využitím okna a jiných doplňků.
 
V sobotu na Kopanině turnaj ve stolním tenise. Muži, ženy, děti. Přihlaste se...
Klubové akce  |  09.10.2013
Přední Kopanina - Fotbalový stadión v Přední Kopanině to není jen fotbal. V jeho zázemí je nádherná tělocvična na stolní tenis. A právě zde proběhne v sobotu turnaj v tomto v Česku velmi oblíbeném odvětví. Turnaj organizuje fotbalový klub FC Přední Kopanina, restaurace U Drahušky a společnost Eventime. Právě její ředitel Jan Plachý bude dohlížet na průběh turnaj. Ten je určen pro muže, ženy a děti do 15 let. Program začíná ve 14 hodin.
 
Pardálové se po sezóně udržují v kondici nohejbalem. Blíží se soustředění!
Klubové akce  |  29.06.2013
Suchdol - Pardálové Přední Kopaniny (hráči nad 35 let) ani po skončení úspěšné sezóny neodpočívají doma na kavalci. Na řadu přišly tradiční středeční nohejbálky v Suchdole v areálu České zemědělské univerzity. Máme fotografie. Letní příprava vyvrcholí tradičním soustředěním ve Zduchovicích nedaleko Orlické přehrady, které je na programu od 31.července do 4.srpna.
 
Honza Plachý po návratu z cest dovezl preclíky a klobásky. Roznášel v kroji.
Klubové akce  |  29.10.2012
Přední Kopanina - Fotbalista Přední Kopaniny Honza Plachý se po delší době vrátil zpět do Čech a překvapil kamarády dárkem z cest. Přivezl pravé bavorské klobásky a preclíky a na stůl v klubové restauraci U Drahušky je servíroval v originálním kroji. O zábavu bylo postaráno. Honzo děkujeme.
 
Tombola při utkání divize Kopanina vs Nové Strašecí. Rozdáno všech pět cen.
Klubové akce  |  23.09.2012
Přední Kopanina - Tradiční tombola proběhla v poločase utkání divize mezi týmy Přední Kopanina a Nové Strašecí. Pro diváky bylo připraveno pět cen. První dvě byly kýty z řeznictví U Rysů, třetí dárkový koš od potravin Jaromír Pěkný, čtvrtá cena klubová šála a pátá cena petka s únětickou dvanáctkou. Prohlédněte si fotografie.
 
FCPK TV: Václav Klouda, míčový kouzelník, záznam vystoupení na Kopanině
Klubové akce  |  06.05.2012
Přední Kopanina - Sedminásobný mistr světa v žonglování Václav Klouda zavítal ukázat své umění na stadión v Přední Kopanině. V rámci divizního utkání proti Teplicím (28.4.) předvedl divákům fantastické kousky s velkým i malým míčem. Po zápase pak proběhl workshop určený zejména dětem. Podívejte se na záznam poločasového vystoupení na naší klubové televizi FCPK TV.
 
Stára reprezentoval Kopaninu na běžkařském závodě Benešovská patnáctka
Klubové akce  |  26.02.2012
Benešov u Semil - Přední Kopanina měla historicky svého prvního závodníka v organizovaném závodě v běhu na lyžích. Jinak běžným "povoláním" fotbalista Martin Stára (FCPK B) se zúčastnil pod hlavičkou FC Přední Kopanina populárního klání Benešovská patnáctka - Memoriál Josefa Suchardy. Nevedl si zle, nicméně pro top "bruslaře" kopaninského týmu byl závod na 13 km klasickou technikou těžkým oříškem.
 
Další tombola rozdána. Salám, tláča, párky i kýta. Dárky od Řeznictví U Rysů.
Klubové akce  |  21.10.2011
P ř e d n í K o p a n i n a - Fanoušci na stadión Přední Kopaniny chodí za dobrým fotbalem a také na poločasovou tombolu. Během přestávky se na ploše losuje pět vítězných vstupenek. Sekt, klubová karta, dárkový balíček a vítězná kýta to jsou tradiční ceny, které vždy vylepší dárky od partnera utkání. Proti Baníku Souš bylo tím partnerem řeznictví U Rysů a o lahůdky bylo postaráno.
 
Sezónu 2010/2011 ukončila plavba parníkem. Máme foto i krátké video.
Klubové akce  |  28.06.2011
P r a h a - Na parníku Visla skončila sezóna 2010/2011 fotbalového klubu Přední Kopaniny. Na tříhodinové plavbě po Vltavě se potkali hráči a trenéři divizního A mužstva, béčka, Pardálů a také dorostenci FCPK. Pohodovou cestu z centra až k modřanskému zdymadlu a zpět doprovázela diskotéka Patrika Rokla. Účastníci si prohlédli Prahu netradičně z řeky, navíc počasí přálo, takže vše proběhlo podle plánu.
 
Dětský den vyšel skvěle. Nabitý stadión dětmi a tříhodinový program. VIDEO!!!
Klubové akce  |  08.06.2011
P ř e d n í K o p a n i n a - Začátek června patří na stadiónu FC Přední Kopanina tradičně dětem. Svůj svátek (Dětský den) si zde mohou vychutnat opravdu naplno a nejinak tomu bylo i v letošním roce. Nabitý tříhodinový program odstartoval v neděli 5.června v 15 hodin a pod taktovkou moderátora Patrika Rokla frčel jak o závod. Děti přicházely se svými rodiči i prarodiči a nabitý stadión opět potvrdil, že oslavy svátku dětí mají na Přední Kopanině výborný zvuk!
 
Vánoční večírek FCPK: Grande Punto od Fiat Smažík brali manželé Bláhovi!
Klubové akce  |  13.12.2010
P ř e d n í K o p a n i n a - Necelé dva týdny před Štědrým dnem proběhl vánoční večírek FCPK. Oblíbená sešlost hráčů A i B teamu s partnerkami u ozdobeného stromku je už neodmyslitelným rituálem předvánočního času. Tradiční nadílku dárku tentokráte zpestřil také partner klubu společnost Fiat. Úspěšný lokální dealer Fiatu Smažík Kladno věnoval dárek v podobě Fiat Grande Punto na víkend s plnou nádrží. Šťastnou dvojicí, která se projede v tomto parádním voze budou manželé Lucie a Tomáš Bláhovi.
 
FCPK open 2010 v ricochetu a stolním tenise. Skvělé finále Bláha vs. Bittengel.
Klubové akce  |  13.12.2010
P ř e d n í K o p a n i n a - O víkendu se ve sportovním zázemí stadiónu FCPK konala tradiční akce - turnaj v ricochetu a stolním tenise hráčů A i B týmu mužů. Všichni účastníci se své role zhostili výtečně a předvedli, že si nerozumí jen s fotbalovým míčem. Celkově nejúspěšnější dvojicí byli Tomáš Bláha a Martin Brabec, přičemž zvláště finále ricochetu mezi Bláhou a Bittengelem mělo vynikající úroveň.
 
Kopaňáci ve finále Golden League. Užili si pohár i roztleskávačky. Foto!!!
Klubové akce  |  18.11.2010
Praha - Fotbalisté FC Přední Kopanina tvořili kostru týmu JPMorgan, který se stal vítězem prestižní korporátní ligy Euro Golden League. Celoroční soutěž vyvrcholila v šestnáctičlenném finále, kde tým JPMorgan triumfoval a po zásluze bral pohár pro vítěze. Tým se opíral o Kopaňáky Oivinda Giila, Michala Buzka, Martina Kuchaře, Michala Šimlingera a Jirku Švarce. Jak známe naše chlapce, v přítomnosti nádherných roztleskávaček se mohli přetrhnout... Prohlédněte přiložené foto!!!
 
 

FCPK - víc než fotbal...