Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 
 

FCPK - víc než fotbal...

Projekt fotbalového klubu FC Přední Kopanina, to není jen fotbal. Tento sportovní fenomén je určitě základním kamenem naší činnosti a spojovacím článkem pro naše členy i fanoušky, ale kolem něj běží život.

Zaměřeno na děti a mládež

Fotbalisté odpočívají, na stadiónu jedou akce. Čeká nás Advent U Drahušky.
Zaměřeno na děti a mládež  |  23.11.2023
Přední Kopanina - Klubová restaurace U Drahušky připravila program pro letošní adventní čas. Akce je určena pro členy klubu i veřejnost, zejména pro naše nejmenší. Každou neděli v prosinci až do Vánoc je připraven program. Budeme dělat ozdoby, věnce, chaloupky nebo lucerny na Betlémské světlo. To dorazí také. Součástí je i Mikuláš a stezka buď do nebíčka nebo do peklíčka. Je potřeba si rezervovat místo.
 
Poslední místa na sportovní kemp v Přední Kopanině. Startujeme příští týden!
Zaměřeno na děti a mládež  |  24.07.2018
Přední Kopanina - Máte děti doma a hledáte jim program? Zřejmě jste přehlédli skvělý sportovní kemp / příměstský tábor v Areálu U Drahušky v Přední Kopanině. Ráno děti přivezete a v pozdním odpoledni odvezete. Celý den je o ně postaráno. Dvě svačiny, oběd, pitný režim a hlavně pestrý program. Startujeme v pondělí 30.7. a končíme v pátek 3.8.2018.
 
Stadión na Kopanině ovládl stolní tenis. U Drahušky se hrálo Masters 2016.
Zaměřeno na děti a mládež  |  27.11.2016
Přední Kopanina - Fotbalisté ulehli k zimnímu spánku, ale stadión U Drahušky v Přední Kopanině neosiřel. Jako tradičně na konci listopadu se zde konal open turnaj ve stolním tenise - Kopanina Masters. Pod vedením ředitele turnaje Jana Plachého ze zážitkové společnosti eventime se hráči utkali v hlavní dospělé kategorii a kvalitně obsazena byla také skupina děti a mládež. Hezký pinčes, zajímavé mače a hlavně pohodová atmosféra. To je nejlepší pozvánka na příští ročník.
 
FCPK pro děti: adventní věnce a ozdoby, vlastoruční výroba. Bylo to super.
Zaměřeno na děti a mládež  |  27.11.2016
Přední Kopanina - Fotbalový klub FC Přední Kopanina má motto "víc než fotbal". Kromě sportovního zápolení na zeleném trávníku probíhá celoročně na stadiónu celá řada akcí, spousta z nich pro děti. Poslední sobotu v listopadu se konala výroba adventních věnců a ozdob. Pěkná účast a organizace v podání místního sdružení Kopaninský spolek, prostě zase to vyšlo :)
 
Strašidel plný les. Noční bojovka v Kopanině přilákala téměř stovku dětí.
Zaměřeno na děti a mládež  |  13.10.2016
Přední Kopanina - Tma, zima, mrholení a před sebou trasa plná strašidelných nástrah. Jo noční bojovka, to není představení pro mazánky. Ukázalo se však, že v Přední Kopanině, Nebušicích, Horoměřicích a v dalších místech po okolí je stále dost dětí, které mají pro strach uděláno. Dorazily na Kopaninu a užily si noční bojovku, kterou připravil Kopaninský spolek ve spolupráci s Drahuškou a Hasiči-Nebušice.
 
Mikulášské odpoledne U Drahušky. Děti sport a hry, dospělí Únětický speciál.
Zaměřeno na děti a mládež  |  06.12.2015
Přední Kopanina - Program U Drahušky v Přední Kopanině v neděli 6.12.2015 je jasný. Za dětmi dorazí Mikuláš s Čertem a Andělem, aby mohli probrat knihu hříchů. Mezi 14 a 17 hodinou budou otevřena sportoviště (ping pong, ricochet), chybět nebudou soutěže v malování a stolní hry. Děti se vyblbnou a rodiče zatím mohou ochutnat Vánoční speciál Únětického pivovaru (polotmavá 13) nebo si dát v klidu svařáček.
 
Strašidla na Kopanině. V pátek bude na stadiónu pro děti Halloween party.
Zaměřeno na děti a mládež  |  28.10.2014
Přední Kopanina - Přijďte na fotbalový stadión FCPK v pátek 31.10.2014 a zažijete tu pravou Halloweenskou atmosféru. Budeme malovat na obličej a také vyrábět ty nejstrašidelnější masky. Restaurace U Drahušky připraví něco speciálního na chuť pro tuto příležitost a těšíme se společně s Vámi na pěkný večer. Akce je naplánovaná v čase 16:00 - 19:00.
 
Na stadiónu FCPK řádily děti. Dopravní hřiště, skákací hrad, cyklozávody.
Zaměřeno na děti a mládež  |  18.09.2014
Přední Kopanina - V neděli 14. září 2014 v Přední Kopanině hrály prim kola. Pro děti zde bylo připraveno dopravní hřiště s možností získat dětský řidičský průkaz, zástupci městské policie učili děti správně vázat helmy a dávali další dobrá doporučení. Děti se mohly vyblbnout na skákacím hradu a pak se zúčastnit závodů na kolech.
 
Příměstský tábor na Kopanině se blíží. Zůstávají poslední volná místa.
Zaměřeno na děti a mládež  |  17.07.2014
Přední Kopanina - Hledáte dětem program na týden od 4. do 8. srpna? A neslyšeli jste ještě o příměstském táboře, který pořádá fotbalový klub FC Přední Kopanina s agenturou Sport dětem již třetím rokem? Tak teď už to víte! Zůstávají poslední volná místa. Volejte, pište, zúčastněte se. Děti čeká bohatý program v pěkném prostředí s profesionálním servisem. Těšíme se na Vás. FCPK, víc než fotbal ...
 
Honza Plachý, hráč a trenér Kopaniny, LIVE na obrazovce České televize
Zaměřeno na děti a mládež  |  28.01.2014
Letná - Už 6. února odstartuje na Letné velký sportovní projekt Olympijský park. Akce slouží na podporu olympiády v Soči. Organizátoři představí návštěvníkům některé z olympijských sportovních odvětví a ti si budou moci vše vyzkoušet. Připravena je například 870m dlouhá bruslařská dráha nebo dvě zmenšené hokejové plochy 40x20. Kuriozitou bude curling. Manažerem sportovního programu je trenér a fotbalista FC Přední Kopaniny Jan Plachý, který projekt představoval ve studiu ČT sport.
 
Strašidelný čert, hodný anděl a rozumný Mikuláš. U Drahušky se nadělovalo.
Zaměřeno na děti a mládež  |  08.12.2013
Přední Kopanina - Po předkrmu v podobě klubového mikuláše bez čerta s andělem v týdnu na tréninku mladší přípravky se už v sobotu jelo s plnou parádou. Do klubové restaurace U Drahušky na Přední Kopanině dorazila nebesky pekelná trojice v plné sestavě. A bylo vše jak má být. Čerta se děti bály, anděl je zachránil a mikuláš rozdával dárky. Sobotní večer se povedl moc hezky. Podívejte se na fotky a budeme se těšit zase za rok.
 
Orkán Xaver Mikuláše nezastavil. Dorazil s pytlem dárků na trénink přípravky.
Zaměřeno na děti a mládež  |  06.12.2013
Přední Kopanina - Překvapení číhalo včera na fotbalisty mladší přípravky FC Přední Kopanina. Během jejich tréninku na umělce se mezi ně vplížil Mikuláš. Ten musel cestou překonat mnohé nástrahy, které mu připravil zejména orkán Xaver, ale nakonec došel nepoškozen i s plným pytlem dárků až na hrací plochu mezi radující se děti. Tlumočil jim několik jasných vzkazů, jako například chodit včas na tréninky nebo se sprchovat po zápasech. Děti slíbily všechno i to co nechtěly, vždyť na ně čekaly dárečky...
 
Jsme připraveni na závodníky, říká Jan Plachý k nedělnímu dětskému cyklozávodu
Zaměřeno na děti a mládež  |  27.09.2013
Přední Kopanina - Haló, haló, haló. Voláme všechny děti. V neděli se můžete v Přední Kopanině zúčastnit cyklistického závodu. Vemte si kolo, helmu a buďte nejpozději v 15 hodin na fotbalovém stadiónu FC Přední Kopanina abyste se mohli zaregistrovat. Start je naplánován v 15:30. Jede se v několika věkových kategoriích v rozmezí 6-14 let. Pro závodníky jsou připraveny i odměny.
 
Poslední místa na sportovní kemp v Přední Kopanině. Startujeme příští týden!
Zaměřeno na děti a mládež  |  31.07.2013
Přední Kopanina - Fotbalový klub FC Přední Kopanina ve spolupráci s občanským sdružením Sport dětem pořádá sportovní kemp/příměstský tábor pro děti ve věku 6-14 let. Akce bude probíhat celý příští týden od 5. do 9.srpna. Zbývá pár posledních volných míst. Nemáte-li aktivitu pro Vaše děti neváhejte. Všestranný sport, koupání, kola, spousta srandy a zábava. Podívejte se na program.
 
Loučení v přípravce. Villadsen upekl muffiny a přestupuje do CZ Bělehrad.
Zaměřeno na děti a mládež  |  13.06.2013
Přední Kopanina - Poloha Přední Kopaniny v přímém sousedství největší tuzemské mezinárodní školy (ISP v Nebušicích) směřuje každoročně do našeho klubu řadu zahraničních fotbalistů. V každém mládežnickém týmu FCPK je najdeme. Nevýhodou je, že v pravidelných intervalech pak nastává čas loučení. Stejně tomu bylo i v případě Dána Christoffera Villadsena, který se s rodiči stěhuje do Bělehradu.
 
Projekt Neberte nám naší hru dorazil na Kopaninu. Zábava pro děti, ne stres!
Zaměřeno na děti a mládež  |  27.05.2013
Přední Kopanina - V sobotu 18. května dorazil na stadion Přední Kopaniny promotým projektu "Neberte nám naši hru". Tato iniciativa organizovaná Pražským fotbalovým svazem má za cíl ochránit děti před negativními jevy na fotbalových stadiónech, například před přehnanými ambicemi rodičů, kteří často dokáží vytvořit při utkáních pořádné peklo! Prohlédněte si fotografie níže.
 
Slavnostní začátek na Admiře. Doprovod obou týmů obstarali hráči přípravek.
Zaměřeno na děti a mládež  |  14.05.2013
Kobylisy - Divizní derby mezi FK Admira a FC Přední Kopanina mělo slavnostní předehru. Hráče obou týmů doprovodili na hřiště při nástupu přípravky obou klubů. Pro malé fotbalisty to byl obrovský zážitek. Na kobyliský pažit nastupovali za ruku se svými vzory za potlesku téměř tří stovek fanoušků. V poločase si pak oba týmy zahrály krátký minizápas.
 
Čarodějnická oslava HALLOWEEN už tuto sobotu 15-18 hodin na Kopanině!
Zaměřeno na děti a mládež  |  30.10.2012
Přední Kopanina - Čáry, kouzla, strašidla...halloween je tady! Zveme všechny děti v sobotu 3.11. od 15 do 18 hodin na stadión v Přední Kopanině. Koná se tady pravá čarodějnická oslava HALLOWEEN. Budou se dlabat dýně, malovat na obličej a proběhne i soutěž o nejstrašidelnější halloweenskou masku. Neváhejte v sobotu dorazit na Přední Kopaninu. Bude to stát za to!
 
Nedělní akce pro děti na Kopanině. Dopravní hřiště! Na parkovišti u stadiónu.
Život v Přední Kopanině  |  03.10.2012
Přední Kopanina - Pozvánka pro občany Přední Kopaniny, členy klubu FC Přední Kopanina a všechny zájemce z okolí. Úřad městské části Praha 6-Přední Kopanina ve spolupráci s Městskou policií, restaurací U Drahušky a fotbalovým klubem FCPK připravil zajímavou dopravní akci pro děti. Uskuteční se v neděli 7. října od 14 hodin na parkovišti vedle fotbalového stadiónu.
 
Vašek Klouda, mistr světa v žonglování s míčkem, v sobotu na Kopanině!
Zaměřeno na děti a mládež  |  26.04.2012
Přední Kopanina - Footbag je druh žonglování s malým míčkem, který lidé znají pod názvem "hakysak". Je to pletený míček vyplněný plastovým polotovarem nebo třeba i rýží, úplně na začátku to byla ponožka vyplněná fazolema. Z pouliční srandy se postupně stala sportovní disciplína, která má svou asociaci, pravidelně se pořádají mistrovství světa, Evropy a další turnaje a festivaly. Světovou superstar v tomto oboru je český závodník Václav Klouda, sedminásobný mistr světa! A tento borec vystoupí v sobotu v Přední Kopanině!
 
 

FCPK - víc než fotbal...