Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Turnaje

Tabulka střelců:

FCPK.cz/mobile

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 

Týmy | Archiv 
Finále poháru: Zličín - FCPK, úterý, 28.5.2024 od 18 hodin...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  
Poslední utkání Bude se hrát
Sokol Bílá Hora - Mladší žáci (U13)
2 : 4
datum: 25.05.2024 11:00
 
 
Mladší žáci (U13) - Sokol Lochkov
hřiště: Kopanina
datum: 02.06.2024 12:45
 

Karta týmu: Mladší žáci (U13)

Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu  

Hráči týmu


Realizační tým

Kočí Václav
Hlavní trenér
Helík Petr
Asistent trenéra
Hýsek Viktor
Asistent trenéra
 

Přehled dalších událostí

Sokol Bílá Hora - Mladší žáci (U13) 2 : 4    M 25.05.2024,  Mladší žáci (U13) 
Mladší žáci na Bílé Hoře otočili zápas a připsali si další výhru!
Bílá Hora - Mladší žáci vykopli osmnáncté kolo své soutěže v sobotu v 11:00. Jednalo se o utkání na půdě Bílé Hory, která sídlí na sedmém místě. Kopaňáci jsou druzí, osm bodů od vedoucího Barrandova. Do tohoto klání vstoupili lépe domácí, když se v páté minutě ujali vedení. Modročerveným se podařilo vyrovnat pár minut před poločasem, avšak na tuto branku ještě stihla Bílá Hora zareagovat, a prosadila se chvíli před přestávkou, díky čemuž si do šaten odnesla vedení 2:1. V druhé půli už to ale byla jen Kopanina. Modročervení brzo srovnali, a následně se trefili ještě dvakrát; konkrétně Pavel Vobořil, který dovršil svůj hattrick. FCPK U13 si připsala třináctou výhru sezony!
 
TJ Sokol Řepy B - Mladší žáci (U13) 1 : 4    M 11.05.2024,  Mladší žáci (U13) 
Mladší žáci uspěli na půdě Sokolu Řepy. Čtvrtá jarní výhra!
Řepy - Mladší žáci FCPK pokračovali ve své úspěšné sezoně na hřišti Sokolu Řepy B, který sídlí na osmém místě s devatenácti body. Mladší žáci šli do tohoto utkání jakožto favorit z druhého místa, a tuto roli naplnili. Otevřeli skóre ve dvanácté minutě, kdy se trefil Oliver Tsang; následně se však domácím podařilo srovnat a do přestávky stav 1:1 vydržel. Modročervení tedy museli svrhnout výsledek v druhé půli na svou stranu, aby ještě nedovolili Barrandovu získat titul. To se jim povedlo, a již během prvních sedmi minut poločasu vstřelili dvě branky. Poté Kopanina skórovala ještě jednou, když Pavel Vobořil zaznamenal svůj druhý gól duelu. Mladší žáci si tak připsali čtvrtou jarní výhru.
 
Žáci vezou pohár za třetí místo v turnaji v Libčicích. Porazili tam i Duklu.     08.05.2024,  Mladší žáci (U13) 
Libčice - Státní svátek 8. května někdo třeba odpočíval, mladší žáci Přední Kopaniny odehráli turnaj v Libčicích. A vedli si tam dobře. Ze šesti účastníků skončili na bronzovém stupínku. V základní části si připsali dvě výhry a tři prohry, o 3. místo pak porazili Roztoky. Nejlepším střelcem týmu byl Pavel Vobořil. Z devíti gólů Kopaniny jich vstřelil sedm. Osmý dal Žáček a devátý byl vlastní.
 
Mladší žáci (U13) - SK Střešovice 1911 C 7 : 1    M 05.05.2024,  Mladší žáci (U13) 
Mladší žáci si bez problémů poradili se Střešovicemi.
Přední Kopanina - V neděli odpoledne vběhli do akce mladší žáci. Ti doma přivítali celek Střešovic C, který se nachází na deváté příčce s šestnácti body. Po třech zápasech bez výhry se potřebovali Kopaňáci vrátit zpět do vítězných kolejí, aby stále zachovali šanci na titul. Tato snaha byla vidět i v utkání. Již v osmé minutě domácí vedli 2:0, kdy se trefili bratři Vobořilové. Do výměny stran se modročervení prosadili ještě dvakrát, a do šaten se tak šlo za stavu 4:0. V druhé půli pokračovalo show Pavla Vobořila, který se v tomto duelu prosadil celkem pětkrát, a i díky tomu nakonec FCPK porazila Střešovice 7:1. Mladší žáci tedy o prvenství v soutěži stále bojují, ale vedoucí Barrandov si zároveň situaci s přehledem hlídá. Se čtyřmi utkáními do konce lídr vede o osm bodů.
 
Mladší žáci (U13) - 1. FC Barrandov 3 : 3    M 27.04.2024,  Mladší žáci (U13) 
Ve šlágru prvních dvou celků se o vítězi nerozhodlo.
Přední Kopanina - Kopaninská kategorie U13 doma přivítala celek Barrandova, který vede tabulku. Modročervení jsou druzí; šlo tedy o velmi důležité klání. Barrandov navíc obě svá jarní utkání vyhrál vysokým rozdílem i s čistým kontem, a tak byl tento soupeř rozjetý. To, že je v dobrém rozpoložení, se ukázalo i tentokrát, kdy vyšel protivník do vedení už ve čtvrté minutě. Kopaňáci však dokázali rychle zareagovat a v osmé minutě skóre srovnal Pavel Vobořil. Rychlý start ale nepokračoval, a další branka padla až těsně před poločasem, kdy se opět trefili hosté. V druhé půli tak modročervení museli zabrat, aby nedošlo k nepříjemné porážce. Po výměně stran však jako první vsítil branku Barrandov, a šel tak do nadějného vedení 3:1. Naštěstí pro FCPK rychle odpověděl Davagle, který snížil, a gólovou pětiminutovku dovršil Matouš Hanus, který srovnal stav na 3:3. Kopaňákům se tak soupeře povedlo dorovnat, ale víc gólů už nepadlo. Konečné skóre 3:3.
 
Mladší žáci (U13) - SK Třeboradice B 2 : 4    M 20.04.2024,  Mladší žáci (U13) 
Mladší žáci v patnáctém kole podlehli třetím Třeboradicím B.
Přední Kopanina - Celý kopaninský hrací víkend vykopli v sobotu již v devět ráno mladší žáci. Ti se na domácí půdě utkali ve šlágru své soutěže s Třeboradicemi B, které se nachází na třetím místě. FCPK U13 je lídrem tabulky, a tak ve hře byly důležité body. Zápas začal rychle, kdy už v šesté minutě bylo skóre 1:1, poté, co se hosté ujali vedení a modročervení hned na to vyrovnali. Za tohoto stavu se šlo do šaten. Na začátku druhé půle domácí vyšli do vedení, avšak nakonec nezvládli poslední čtvrt-hodinovku, ve které se Třeboradice prosadily hned třikrát a výsledek otočily na 4:2 ve svůj prospěch. Mladší žáci tak podruhé za sebou nevítězí a druhý Barrandov tak má výhodu.
 
FK Řeporyje-Praha 5 - Mladší žáci (U13) 4 : 4    M 14.04.2024,  Mladší žáci (U13) 
Řeporyje - Svůj druhý jarní mistrák v roli hosta sehráli v neděli mladší žáci. Jednalo se o utkání na hřišti Řeporyjí, které v prvních dvou mistrácích neprohrály, a byly tak namotivované tuto sérii udržet. Tento soupeř se nachází na šestém místě, Kopaňáci jsou stále první, ale zároveň odehráli o dva zápase více než druhý Barrandov. Domácí Řeporyje do utkání vstoupily skvěle. V osmé minutě otevřely skóre a už v 15. vedly 2:0. O čtvrt hodinu později se opět trefily, a překvapivě tak vedly o tři branky. Důležitý gól do šatny však vstřelil kopaninský David Žáček, a poločas tak skončil 3:1. Brzy po začátku druhé půle FCPK opět skórovala a snížila deficit na jednu branku. To ještě nebylo vše. V 57. minutě se modročerveným podařilo vyrovnat a šest minut před koncem tento skvělý comeback dokončil Pavel Vobořil, který vsítil branku na 4:3 pro FCPK. Už to vypadalo, že si mladší žáci připíší památný obrat, avšak v poslední minutě Řeporyje našly ještě sílu ke srovnání stavu. Konečný výsledek tak je 4:4.
 
Mladší žáci (U13) - SC Olympia Radotín 3 : 1    M 07.04.2024,  Mladší žáci (U13) 
V prvním domácím mistráku tohoto jara mladší žáci opět vítězí!
Přední Kopanina - V neděli 7.4. odehráli mladší žáci svůj druhý jarní mistrák. Jednalo se o domácí souboj s Radotínem, který se nachází na čtvrtým místě. Modročervení jsou druzí a týden co týden se předhánějí s Barrandovem o nejvyšší příčku. V tomto utkání vzali za otěže bratři Vobořilové, kteří svými góly dotáhli FCPK U13 k další výhře. Vobořil Pavel otevřel skóre v osmé minutě, následně se prosadil jeho bratr Petr, a v poslední minutě pojistil výsledek opět Pavel svou druhou brankou!
 
SK Modřany B - Mladší žáci (U13) 2 : 4    M 03.04.2024,  Mladší žáci (U13) 
Starší žáci vyhráli úvodní mistrovské utkání a v soutěži pokračují ve své krasojízdě.
Modřany - Kvůli odložení zápasu z pátku na středu 3.4. odehrálli mladší žáci svůj první mistrák jara neobvykle uprostřed týdne. Jednalo se o utkání na půdě Modřan B, které jsou na pátém místě, modročervení sídlí na příčce druhé a stále nahánějí vedoucí Barrandov. Do tohoto zápasu lépe vstoupila FCPK, která si ještě v první půli vytvořila náskok 2:0, který pak v druhém poločase zvýšila dokonce na 3:0. Domácí se však nevzdali, a naopak dokázali vstřelit dvě branky, a tak se bojovalo až do konce. V závěrečných minutách však kopaninský Aram Margarjan skóroval a pojistil tak výhru FCPK!
 
FC Tempo U12 - Mladší žáci (U13) 8 : 4    P 16.03.2024,  Mladší žáci (U13) 
Předposlední přípravné utkání mladší žáci na Tempu prohráli.
Tempo - Své předposlední utkání před zahájením jarní části soutěže sehráli v sobotu 16.3. mladší žáci. Ti se v přáteláku utkali proti Tempu U12. Soupeř vstoupil do utkání lépe a vytvořil si náskok 2:0, na který pak ale Kopaňáci dokázali odpovědět kontaktním gólem. Zápas se vyrovnal a výsledek byl chvíli 3:3. Pak však Tempo mělo navrch a vstřelilo dalších pět branek oproti jedné kopaninské. Konečný výsledek tak byl 8:4 pro žlutý celek.
 
TJ Sokol Stodůlky - Mladší žáci (U13) 4 : 6    T 10.03.2024,  Mladší žáci (U13) 
Mladší žáci zakončují letošní zimní ligu výhrou proti Stodůlkám.
Zličín - Svůj sedmý, a poslední, zápas v letošní zimní lize odehráli v neděli 10.3. mladší žáci FCPK. Ti se na Zličíně tentokrát postavili Stodůlkám. Do zápasu vstoupili Kopaňáci skvěle, avšak první skóroval soupeř. Ještě do konce půle ale modročervení dokázali udeřit hned 3x a vytvořili si tak dvoubrankový náskok. Druhá půle byla vyrovnaná a Stodůlky uspěly srovnat stav na 4:4. Nakonec však FCPK převzala otěže a opět si udělala vedení, tentokrát již dostačující na výhru 6:4.
 
SK Motorlet Praha - Mladší žáci (U13) 14 : 3    T 03.03.2024,  Mladší žáci (U13) 
Mladší žáci v zimní lize podlehli Motorletu.
Zličín - V neděli 3. března nastoupili mladší žáci do dalšího utkání zimní ligy na Zličíně. Byl to zápas s pořadovým číslem 6. Soupeřem byl velmi kvalitní tým Motorletu. Tato kvalita se potvrdila a Motorlet dokázal za první půli nastřílet 12 branek. V druhé půli se zápas vyrovnal a Kopaňáci vsítili tři branky oproti soupeřovým dvoum. Dvakrát se prosadil Akhmedov a jednou Žáček.
 

Fotogalerie k zápasům

 

Mladší žáci (U13)


Mladší žáci (U13) | 2. třída/D
1. 1. FC Barrandov 1746
2.Mladší žáci (U13)1841
3.SK Modřany B1730
4.SC Olympia Radotín 1727
5.SK Třeboradice 1726
6.FK Řeporyje-Praha 5 1724
7.Sokol Bílá Hora 1820
8.Sokol Lochkov 1719
9.TJ Sokol Řepy B1719
10.SK Střešovice 1911 C1816
11.FK Dukla Jižní Město C187

Poslední kolo

Sokol Bílá Hora - Mladší žáci (U13)2 : 4
TJ Sokol Řepy B - SC Olympia Radotín  
SK Střešovice 1911 C - FK Řeporyje-Praha 5  
1. FC Barrandov - SK Modřany B 
FK Dukla Jižní Město C - Sokol Lochkov  

Další kolo

Mladší žáci (U13) - Sokol Lochkov 02.06.
SC Olympia Radotín - 1. FC Barrandov 31.05.
SK Třeboradice - SK Střešovice 1911 C31.05.
SK Modřany B - Sokol Bílá Hora 01.06.
FK Řeporyje-Praha 5 - TJ Sokol Řepy B02.06.

 

FCPK Statistika - 2023/2024

Odehrané zápasy:18
Vítězství:13
Vítězství [pen]:0
Remízy:2
Porážky:3
Porážky [pen]:0
Skóre:82:41 (+41)
Průměr gólů/zápas:4.56 / 2.28
Body z maxima:41 z 54
Bodová úspěšnost:75.93%

Gratulujeme k narozeninám

Pospíšil Max - 10.06. (13)
Mladší žáci (U13)

Bylo odehráno

25.05.MSokol Bílá Hora
Mladší žáci (U13)
2
4
11.05.MTJ Sokol Řepy B
Mladší žáci (U13)
1
4
05.05.MMladší žáci (U13)
SK Střešovice 1911 C
7
1
27.04.MMladší žáci (U13)
1. FC Barrandov
3
3
20.04.MMladší žáci (U13)
SK Třeboradice B
2
4
14.04.MFK Řeporyje-Praha 5
Mladší žáci (U13)
4
4
07.04.MMladší žáci (U13)
SC Olympia Radotín
3
1
03.04.MSK Modřany B
Mladší žáci (U13)
2
4
16.03.PFC Tempo U12
Mladší žáci (U13)
8
4
10.03.TTJ Sokol Stodůlky
Mladší žáci (U13)
4
6
03.03.TSK Motorlet Praha
Mladší žáci (U13)
14
3
25.02.TPovltavská FA
Mladší žáci (U13)
10
7
04.02.TPrague Raptors
Mladší žáci (U13)
13
1
28.01.TSokol Hostouň
Mladší žáci (U13)
5
2
21.01.TSK Chlumec
Mladší žáci (U13)
7
2

Bude se hrát

02.06.
12:45
MMladší žáci (U13)
Sokol Lochkov
08.06.
10:00
MFK Dukla Jižní Město C
Mladší žáci (U13)