Tabulka střelců:

Hlavní partneři klubu

Týmy | Archiv

V neděli sledujeme: 1.) zápasy přípravek na domácí umělce U Drahušky, 2.) přátelák U13 na Zličíně...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......

Přehled dalších událostí

Starší žáci (U15) - SC Xaverov Horní Počernice o.s. B 1 : 3    M 30.10.2022,  Starší žáci (U15)
Zbytečná prohra s Xaverovem. Chyběli stopeři a schopnost proměnit šance.
Přední Kopanina - Starší žáci odevzdali v 9.kole všechny body Xaverovu. Zbytečně! Soupeř byl fotbalovější, ale na kila a centimetry byly oba týmy srovnatelné. Kopanina si vypracovala v utkání pět tutovek a selhání v těchto situacích stálo modročervené výsledek. A taky absence stoperské dvojice Peřina - Nachtman. Na konci byl ještě vyloučen Max Kysilka za hrubý faul a bude mužstvu chybět za týden proti Motorletu.

FC Tempo C - Starší žáci (U15) 6 : 1    M 21.10.2022,  Starší žáci (U15)
Žáci na Lhotce tahali za kratší konec. Tempo vyjádřilo převahu šesti góly.
Lhotka - V páteční předehrávce 8.kola narazili starší žáci na silného soupeře z čela tabulky. Kvalita obou soupeřů vyústila v pětibrankovou výhru pro domácí Tempo, které vstřelilo dvě branky v první půli a další čtyři ve druhé. Za Kopaninu vstřelil čestný úspěch Ondřej Lukeš. Za týden hostí Kopanina doma U Drahušky tým Xaverova.

Starší žáci (U15) - AFK Slavoj Podolí Praha 1 : 6    M 15.10.2022,  Starší žáci (U15)
Přední Kopanina - O víkendu starší žáci FCPK na svůj terén přivítali Podolí, sídlící na 2. místě v soutěži s 5 výhrami z 6 zápasů. Kopaňáci se nachází ve spodní části tabulky a tak tušili, že to bude těžký zápas. Hosté však své minulé utkání prohráli, takže domácí věděli, že se dají porazit. Pro FCPK však souboj nezačal dobře, Podolí se ujalo vedení už v 6. minutě a o čtvrt hodiny později už vedlo 2:0. Po přestávce se Kopanině podařilo snížit a vrátit zápletku, ale hosté pak svůj náskok ještě mnohonásobně zvýšili a dokázali zvítězit 6:1.

ABC Braník C - Starší žáci (U15) 1 : 2    M 09.10.2022,  Starší žáci (U15)
Starší žáci mají druhou výhru. Po Bohnicích si poradili i s Braníkem.
Braník - Starší žáci se radují z druhé výhry v sezóně a zároveň vezou první body ze hřiště soupeře. Trochu nečekaně, ale zaslouženě zvítězili v Braníku na umělce 2:1. Góly dávali Chudada a náhradník z mladších žáků Tekushev. Za domácí nastoupil i Kopaňák zapůjčený do Braníka Matyáš Mikula. Obrana s nováčkem Jonášem Peřinou ho ubránila.

Starší žáci (U15) - TJ Sokol Řepy 1 : 2    M 02.10.2022,  Starší žáci (U15)
Přední Kopanina - 5. kolo soutěže starších žáků přichystalo přímý souboj o pozici v tabulce mezi domácí Kopaninou a Řepami. Oba celky si zatím připsaly po jedné výhře a rozděloval je bod, který hosté vybojovali remízou v 2. kole. Zápas to byl vyrovnaný, takže FCPK velmi mrzely 2 inkasované góly v první desetiminutovce, které už se těžko doháněly. Avšak domácí měli své možnosti a v 2. poločase se jim podařilo snížit na rozdíl jedné branky. Vyrovnávací zásah se jim bohužel v poslední třetině utkání nepodařilo vstřelit a tak odchází bez bodu. Řepy si připisují 2. vítězství sezony.

SK Ďáblice B - Starší žáci (U15) 3 : 1    M 24.09.2022,  Starší žáci (U15)
Ďáblice - V sobotu čekal starší žáky Přední Kopaniny výlet do Ďáblic, aby sehráli utkání s tamním týmem. Domácí si zatím tuto sezonu nepřipsali ani bod a tak FCPK neměla v plánu být první celek, který jim ho daruje. Hosté si naopak chtěli rozšířit bilanci o další 3 body na celkových 6. Jenže Ďáblice do utkání vstoupili skvěle když po 8 minutách vstřelili úvodní branku a za nedlouho už vedli o 2 góly. Hostům se podařilo před výměnou stran alespoň snížit rozdíl. Pár minut po začátku 2. poločasu však domácí opět skórovali a už Kopaninu k ničemu nepustili, Ďáblice si tak zaslouženě připisují první výhru sezony a dorovnávají svého soupeře.

Spartak Hrdlořezy - Starší žáci (U15) 1 : 0    H 21.09.2022,  Starší žáci (U15)
Žáci opouští pražský pohár ve 2.kole. Prohráli o branku v Hrdlořezích.
Hrdlořezy - Pražský pohár pro tým starších žáků v sezóně 2022/23 skončil. Stopku Kopanině vystavil tým Spartaku Hrdlořezy, který na domácím stadiónu porazil Kopaňáky nejtěsnějším rozdílem 1:0. Hosté přijeli pouze v 11 hráčích (nemoce, zranění, školní kurzy) v sestavě se třemi mladšími žáky a drželi se velmi statečně. Premiéru v týmu měl Bastien Bernas na hostování ze Střešovic.

FK Meteor Praha VIII C - Starší žáci (U15) 10 : 0    M 18.09.2022,  Starší žáci (U15)
Vysoká prohra s Meteorem. Sestava soupeře měla do céčka daleko.
Bedřichovská - Vysokou prohru utržili starší žáci v zápasem s Meteorem "C". Bohužel do céčka měla sestava domácích daleko. Vždyť sedm hráčů Meteoru figurovalo v zápise sobotní České ligy žáků proti Bohemians včetně kapitána Dominika Žáčka. Nesrovnatelná kvalita na obou stranách se projevila v celkovém výsledku 10:0. Příště hraje Kopanina s posledními Ďáblicemi. Už v týdnu pohár v Hrdlořezích.

Starší žáci (U15) - Slovan Bohnice 4 : 2    M 10.09.2022,  Starší žáci (U15)
Vítězná domácí premiéra starší žáků. Bohnice dostaly čtyři góly!
Přední Kopanina - Povzbuzením do další práce je pro tým starších žáků první výhra v soutěži. S Bohnicemi si Kopaňáci poradili 4:2. Dva góly dal Franěk, druhý na způsob Schicka z poloviny hřiště. Jednou skóroval Dragon a Jeřábek. Za týden míří Kopanina k zápasu proti Meteoru.

TJ Sokol Stodůlky - Starší žáci (U15) 2 : 1    M 03.09.2022,  Starší žáci (U15)
Starší žáci odstartovali sezónu prohrou. Ve Stodůlkách to bylo o jeden gól.
Stodůlky - Těsná porážka na úvod pro starší žáky v nové sezóně 2022/23. Ve Stodůlkách podlehli Kopaňáci domácímu týmu 1:2. Jediný gól vstřelil Chudada, ale šancí bylo vícero. Jsou to ztracené tři body. V příštím kole přivítáme doma Bohnice.

SK Čechie Uhříněves - Starší žáci (U15) 9 : 2    P 28.08.2022,  Starší žáci (U15)
Starší žáci v přípravném zápase podlehli Čechii Uhříněves. Góly dali Lukeš a Chudada.
Uhříněves - Na umělce v Uhříněvsi se poprvé sešli starší žáci k přípravnému utkání před sezónou. První půle jim vyšla, druhá vůbec. Řada hráčů chyběla, bohužel velká část kádru dojíždí prázdniny do poslední chvíle. Je to problém pro zbytek týmu a trenéry. Zvláště, když kádr U15 je tak úzký. Budeme doplňovat z početného U13, už teď nastoupil Bošek. V tomto zápase jsme také využili z U17 hráče Anderson, Bouzek a Živkovski. Premiéru v týmu měl Tomáš Nachtman, po delším čase oprášil kopačky Lukeš a hned skóroval.

FK Dukla Praha C - Starší žáci (U15) 6 : 0    M 15.06.2022,  Starší žáci (U15)
Žáci ukončili sezónu zápasem s Duklou. Na Julisce vyhráli domácí.
Juliska - Poslední zápas sezóny odehráli žáci s Duklou na Julisce. Hrálo se na umělé trávě a bylo pekelné horko. V zajímavém zápase, ve kterém měli šance i hosté, nakonec vyhráli domácí 6:0. Kopanina končí druhá od konce v tabulce přeboru Prahy se ziskem 7 bodů.