Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu

Realizační tým

Přehled dalších událostí

FK Dukla Praha C - Starší žáci (U15) 6 : 0    M 15.06.2022,  Starší žáci (U15)
Žáci ukončili sezónu zápasem s Duklou. Na Julisce vyhráli domácí.
Juliska - Poslední zápas sezóny odehráli žáci s Duklou na Julisce. Hrálo se na umělé trávě a bylo pekelné horko. V zajímavém zápase, ve kterém měli šance i hosté, nakonec vyhráli domácí 6:0. Kopanina končí druhá od konce v tabulce přeboru Prahy se ziskem 7 bodů.

SK Motorlet Praha C - Starší žáci (U15) 11 : 0    M 18.04.2022,  Starší žáci (U15)
Žáci prohráli vysoko s Motorletem. Bohužel sami ani neskórovali.
Jinonice - Po porážce doma s Juniorem nestačili starší žáci ani na výběr Motorletu. Prohráli na jeho hřišti 0:11. První dvě jarní kola, dvě vysoké prohry. Zatím žádná vstřelená branka. Na Motorletu chyběl pro zranění nejlepší střelec Kopaniny Timothy Kysilka. Absentovali i další hráči. Také proto se do sestavy dostali i tři mladší žáci.

TJ Baník Švermov - Starší žáci (U15) 5 : 1    P 05.02.2022,  Starší žáci (U15)
První přátelák žáků v novém roce 2022. Setkání s legendou a porážka.
Švermov - Na předměstí Kladna si zajeli starší žáci FCPK k prvnímu přáteláku v roce 2022. Na stadiónu Baníku Švermov se utkali s domácím týmem, rovněž účastníkem krajského přeboru. Při absenci řady opor tahali Kopaňáci v utkání za kratší konec. Přestože v zápase vedli, i když gól to byl vlastní, kuriózní. Po poločase 2:1 přidal Baník ještě tři branky. Jeho trenérem je bývalý elitní střelec Kopaniny a legenda klubu Bohuslav Strnadel. Ten měl v sestavě i syna Marka.

SK Střešovice 1911 - Starší žáci (U15) 9 : 1    P 12.12.2021,  Starší žáci (U15)
Poslední přáteláček v roce 2021 starší žáci odehráli ve Střešovicích
Střešovice - Po skončení podzimní části přeboru Prahy starší žáci nadále trénují třikrát týdně a těsně před vánoční přestávkou odehráli ještě přátelské utkání ve Střešovicích. Domácí tým v něm zvítězil 9:1, když jedinou branku hostů vstřelil Timothy Kysilka. Tým teď čeká poslední tréninkový týden a pak vánoční pauza.

Starší žáci (U15) - FK Dukla Praha C 0 : 12    M 06.11.2021,  Starší žáci (U15)
Starší žáci se s Duklou drželi poločas. Po půli už lídrovi tabulky nestíhali.
Přední Kopanina - Poslední podzimní kolo přeboru Prahy starší žáků přivedlo k letišti vedoucí tým tabulky - Duklu Praha C. Favorit potvrdil svou roli, ovšem až po přestávce. První poločas Kopanina statečně vzdorovala a inkasovala jen třikrát. Po pauze už se rozdíl mezi oběma soupeři projevil naplno.

CU Bohemians Praha C - Starší žáci (U15) 5 : 1    M 23.10.2021,  Starší žáci (U15)
Starší žáci překvapili. S vedoucí Bohemkou se žádný debakl nekonal.
Vršovice - Před týdnem starší žáci vybojovali v zápase dvou bezbodových týmů klíčový souboj proti Libuši. Teď je naopak čekalo velké sousto v podobě vedoucího týmu tabulky, CU Bohemians Praha. V 9.kole přeboru Prahy se však Kopaňáci drželi statečně. Poločas prohráli jen těsně o branku, nakonec dostali pět gólů. Dokonce však jeden vstřelili. Timi Kysilka snižoval na 1:2 ještě v první půli.

Starší žáci (U15) - SK Libuš 5 : 1    M 17.10.2021,  Starší žáci (U15)
Vysoká výhra žáků! Libuš odjela s prázdnou.
Kopanina - Kopaninští hráči do 15 let se po šňůře proher oklepali a vysoko 5:1 porazili na domácím stadionu Libuš. 4 góly vstřelil střelec Kysilka.

SK Čechie Uhříněves - Starší žáci (U15) 3 : 2    M 28.09.2021,  Starší žáci (U15)
Starší žáci bohužel v Uhříněvsi nevybojovali vítězství.
Uhříněves - Starší žáci dokázali v Uhříněvsi vyrovnat na 1:1, pak i na 2:2. Vyhrát však bohužel neokázali a na poslední gól soupeře z 67 minuty už tak neopověděli. Za kopaninu stříleli Hrubý a Maxa. Příští kolo se hraje za týden v Ďáblicích.

FK Čechie Dubeč - Starší žáci (U15) 2 : 5    H 22.09.2021,  Starší žáci (U15)
Žáci postupují v poháru po výhře nad Čechií Dubeč. Hattrick vstřelil Dimitrov.
Dubeč - Starší žáci Přední Kopaniny uspěli v 1.kole poháru Prahy. Porazili Čechii Dubeč 5:2 na jejím hřišti a postupují do čtvrtfinále. To se hraje na jaře a soupeřem bude Union Vršovice. V Dubči se blýsknul hattrickem Fabián Dimitrov. Nádherný gól z dálky dal kapitán Kaška a pátou branku vstřelil Timi Kysilka.

Starší žáci (U15) - ČAFC Praha 0 : 3    M 19.09.2021,  Starší žáci (U15)
Žáci proti ČAFC dojeli na individuální chyby. Navíc mají problém střílet branky.
Přední Kopanina - Starší žáci Přední Kopaniny prohráli ve 4.kole přeboru Prahy na domácím hřišti s týmem ze Záběhlic ČAFC Praha 0:3. Z dosud odehraných zápasů inkasovali nejméně gólů, opět však gól nevstřelili. Ve čtyřech zápasech skórovali třikrát, z toho jedna branka byla vlastní. Dalším zápasem je pražský pohár v týdnu a za týden pak Čechie Uhříněves.

TJ Junior Praha - Starší žáci (U15) 6 : 3    M 15.09.2021,  Starší žáci (U15),
Na Junioru jsme prospali úvod. Pak vyrovnané a stříleli jsme i první branky.
Strašnice - Také po dohrávce 1.kola na Junioru zůstávají starší žáci v přeboru Prahy bez bodu (prohra 3:6), ale přišly první brankové statistiky. Úspěšným střelcem byl Timothy Kysilka (2 góly), třetí gól byl vlastní. Dalším soupeřem bude v neděli záběhlický tým ČAFC Praha. Hraje se na domácím stadiónu U Drahušky.

FK Dukla Jižní Město - Starší žáci (U15) 10 : 0    M 11.09.2021,  Starší žáci (U15)
Druhý zápas, druhá prohra. Hlavu vzhůru, zlepšujeme se, burcuje trenér
Jižní Město - Starší žáci Přední Kopaniny v přeboru Prahy prohráli i druhý zápas. A opět výrazně. Po jedenácti od Motorletu teď dostali deset od Dukly Jižní Město. Ani dvě porážky a skóre 0:21 však nesmí tým zlomit hlásá trenér Tomáš Cigánek. Na Dukle už viděl zlepšení. Zejména obrana ve druhé půli už začala fungovat. Inkasovala jen třikrát.