Realizační tým

Přehled dalších událostí

SK Hostivař - Starší dorost (U19) 1 : 4    M 25.09.2022,  Starší dorost (U19)
První body pro starší dorost na hřišti soupeře. Poraženým byla Hostivař.
Hostivař - Zatímco doma jsou Kopaňáci stoprocentní, venku měli až do neděle bilanci nula bodů. To už neplatí! V Hostivaři totiž Kopanina vyhrála 4:1. Poločas 2:0 pro hosty, pak další dvě branky. Za domácí skóroval Vácha z penalty. Tu proměnil také na hostují straně Cigánek, který se vrátil po dlouhé pauze zaviněné zraněním. Další branky stříleli Sellers, Jusko a Dimitrov. Už ve středu hrají modročervení dohrávku s Vyšehradem.

SK Zbraslav - Starší dorost (U19) 2 : 1    M 10.09.2022,  Starší dorost (U19)
Zbraslav - Po delší pauze, z důvodu odložení domácího zápasu proti Admiře, Přední Kopanina nastoupila do dalšího venkovního utkání, tentokrát proti Zbraslavi. Po nepříliš vydařeném startu do soutěže chtěli borci z FCPK napravit svá dosavadní zaváhání a odnést si tři body. Po Zavadilově proměněné penaltě ze 40. minuty byli na správné cestě a do šaten šli s jednobrankovým náskokem. Avšak šestiminutový výpadek v poslední třetině zápasu vše změnil a domácí se ujali vedení čtvrt hodiny před koncem. Tuto příležitost už Zbraslav nepustila a z utkání tak vyšla vítězně.

TJ Praga Praha - Starší dorost (U19) 7 : 2    M 31.08.2022,  Starší dorost (U19)
Praga - Třetí utkání nového ročníku odehrál starší dorost FCPK na hřišti Pragy v rámci náročného "anglického" týdne. Po předchozí porážce se Kopaňáci chtěli vrátit na výherní vlnu. K tomu se však během zápasu v žádné fázi příliš nepřiblížili a k vedení se nedostali. Domácí celek řídil skóre, a i přes dva zásahy Filipa Bradáče nakonec Kopanina soupeři podlehla 2:7.

SC Xaverov Horní Počernice o.s. - Starší dorost (U19) 8 : 0    M 28.08.2022,  Starší dorost (U19)
Horní Počernice - Po úvodní výhře v prvním zápase sezony přišla pro Přední Kopaninu tvrdá lekce na hřišti Horních Počernic, kde do poločasu utkání vypadalo celkem vyrovnaně. Avšak po přestávce spustil domácí Xaverov kanonádu a sedmi góly upravil skóre na konečných 8:0. Starší dorost FCPK se tak z této porážky musí oklepat co nejrychleji, protože ho už za pár dnů čeká souboj na stadionu Pragy.

Starší dorost (U19) - SK Dolní Chabry 3 : 0    M 21.08.2022,  Starší dorost (U19)
Dorost vstoupil do nové sezóny výhrou. Chabry sestřelili Dimitrov a Bradáč.
Přední Kopanina - Kopaninský starší dorost zvládl úspěšně premiéru v nové sezóně. Kapitán Hrubý v brance neinkasoval a síť hostujících Dolních Chaber se rozvlnila třikrát. Je z toho plný počet bodů za výhru 3:0. Střelecky se prosadil dvakrát Matyáš Dimitrov a třetí gól přidal z penalty Filip Bradáč. Nejlepší hráč utkání. Příště hraje Kopanina na stadiónu Xaverov Horní Počernice.

Spartak Kbely - Starší dorost (U19) 3 : 8    M 05.06.2022,  Starší dorost (U19)
Po výhře nad Spartakem Kbely se dorost vrátil na druhou příčku tabulky
Kbely - Starší dorost poslední dvě kola zabral a soupeřům nastřílel dohromady patnáct branek. Naposledy na stadiónu Spartaku Kbely osm. Výhru 8:3 zpestřily hattricky Jonáše Juska a Pavla Břízy. Kopanina rozhodla zápas už v prvním poločase. V tabulce se díky tomu svěřenci trenéra Vašuta vrátili na druhé místo přeboru Prahy.

SK Libuš - Starší dorost (U19) 7 : 1    M 21.05.2022,  Starší dorost (U19)
Starší dorost prohrál s vedoucí Libuši a opustil druhou příčku
Libuš - Starší dorost prohrál ve 22.kole přeboru Prahy na hřišti vedoucího týmu v Libuši. To se stát může, bohužel bylo to vysoko 1:7 a je to už čtvrtá prohra a k tomu dvě remízy na jaře. V posledních 4 kolech tým třikrát prohrál, jednou remizoval a trápí se. Činnost přerušil Ali Muftuler a bez něj svěřenci trenéra Vašuta hledají svou tvář.

Starší dorost (U19) - SK Zbraslav 0 : 1    M 01.05.2022,  Starší dorost (U19)
Zbraslav veze tři body z Kopaniny. Rozhodnutí padlo v úplném závěru.
Přední Kopanina - Branka čtyři minuty před koncem rozhodla šlágr 19.kola přeboru Prahy mezi druhou Přední Kopaninou a třetím SK Zbraslav. Hosté tak domácím vrátili jednobrankovou výhru, kterou Kopanina odvezla na podzim z jejich hřiště. Je to druhá prohra U19 na domácím hřišti v řadě a opět bez vstřelené branky. Příštím soupeřem bude FC Zličín.

Sokol Bílá Hora - Starší dorost (U19) 0 : 1    M 24.04.2022,  Starší dorost (U19)
Dorost veze výhru z Bílé Hory. Rozhodl Sellers z trestného kopu.
Bílá Hora - Těžké utkání zvládl dorost za tři body. Výsledek byl otevřený do konce zápasu poté, co už v první půli se trefil George Sellers z přímého kopu. Po domácí prohře s Xaverovem je to opět výsledkové povzbuzení. Příště přijede k letiště třetí Zbraslav.

Starší dorost (U19) - SC Xaverov Horní Počernice o.s. 0 : 2    M 17.04.2022,  Starší dorost (U19)
Dorostenci Kopaniny podlehli Xaverovu. Je to druhá ztráta v řadě.
Přední Kopanina - Po skvělém jarním startu starší dorost v přeboru Prahy klopýtá. Remíza v Dolních Chabrech, teď dokonce prohra doma s Xaverovem. Hosté z Horních Počernic měli větší touhu vyhrát a když přežili první poločas, kdy Kopanina ještě hrála, tak ve druhém už svůj dvoubrankový náskok v pohodě ubránili. Je to poprvé v této sezóně, kdy tým neskóroval!

SK Dolní Chabry - Starší dorost (U19) 2 : 2    M 10.04.2022,  Starší dorost (U19)
Dorost v Chabrech pouze remizoval. Šmicer střílel za domácí.
Chabry - Dorost nezvládl utkání v Chabrech a jen remizoval. Za domácí překonal hostující branku dvakrát Šmicer, za hosty střílel Muftuler a Jusko Jonáš. I tak se ale dorost po 16. kole stále drží na druhém místě za nechybující Libuší. Náskok na třetí Zbraslav je zatím o šest bodů. Další víkend se hraje doma proti Horním Počernicím.

Starší dorost (U19) - SK Hostivař 9 : 1    M 03.04.2022,  Starší dorost (U19)
Dorost napodobil áčko. Hostivař si od letiště odvezla skoro desítku.
Přední Kopanina - Střelecké hody nabídla o víkendu Přední Kopanina. Áčko dalo v sobotu osm branek Třeboradicím, starší dorost v neděli devět gólů Hostivaři. Hattrick zaznamenali Müftüler a Jonáš Jusko. Ten k tomu přidal ještě dvě asistence. Za týden hraje Kopanina U19 v Dolních Chabrech.