Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

Turnaje


Střešovice, WL 2018, Praha
14.01.2018 - 11.03.2018
Starší přípravka (U10)

ZL Zličín 2018, SŽ, Praha 5 - Zličín
13.01.2018 - 24.03.2018
Starší žáci B (U14)

Gazzasport ZL 2018 Mělník, Mělník
13.01.2018 - 03.03.2018
Mladší žáci (U12)

Mělnická ZL 2018, U19, Mělník
13.01.2018 - 25.02.2018
Starší dorost (U18)

Winter Cup 2018 - MPŘ, Praha 6 - Přední Kopanina
13.01.2018 - 10.02.2018
Mladší přípravka (U8)

Winter Cup 2018 - SPŘ, Praha 6 - Přední Kopanina
13.01.2018 - 10.02.2018
Starší přípravka (U10)

Zimní liga na Hájích, Praha 4
26.11.2017 - 11.03.2018
Starší žáci (U14)
 
Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Střešovice, WL 2018

Informace o turnaji
Název turnaje:Střešovice, WL 2018
Datum konání:14.01.2018 - 11.03.2018
Mužstvo:Starší přípravka (U10)
Ročník:2017/2018
Město:Praha, Cukrovarnická
Základní info:Turnaj 7+1 za účasti 12 týmů. Mužstva jsou rozdělené do dvou skupin (zelená, bílá). Přední Kopanina hraje v bílé skupině. Hraje se každý s každým pak play off se stejně umístěným týmem ze druhé skupiny.

Utkání turnajeČlánky k turnaji 

Výsledky (rozpis) utkání našeho mužstva

DatumČasKSDomácíHosté  Místo

Bílá

14.01.201812:001BTJ Sokol Čestlice Starší přípravka (U10)2 : 6 Střešovice, UMT
21.01.201809:002BSokol Řepy Starší přípravka (U10)0 : 9 Střešovice, UMT
28.01.201812:003BFK Dukla Praha dívkyStarší přípravka (U10)0 : 15 Střešovice, UMT
25.02.201810:304BFK Dukla Jižní Město Starší přípravka (U10) Střešovice, UMT
04.03.201810:305BTJ Sokol Dobřichovice Starší přípravka (U10) Střešovice, UMT

Výsledky (rozpis) utkání ostatních mužstev

DatumČasKSDomácíHosté    Místo

Bílá

14.01.201809:001BFK Dukla Jižní Město Sokol Řepy 11:2Střešovice
14.01.201810:301BTJ Sokol Dobřichovice FK Dukla Praha dívky18:1Střešovice
21.01.201810:302BFK Dukla Praha dívkyTJ Sokol Čestlice 0:12Střešovice
21.01.201812:002BFK Dukla Jižní Město TJ Sokol Dobřichovice 13:1Střešovice
28.01.201809:003BTJ Sokol Dobřichovice Sokol Řepy  Střešovice
28.01.201810:303BTJ Sokol Čestlice FK Dukla Jižní Město  Střešovice
11.02.201809:004BTJ Sokol Dobřichovice TJ Sokol Čestlice  Střešovice
25.02.201809:004BSokol Řepy FK Dukla Praha dívky Střešovice
04.03.201809:005BTJ Sokol Čestlice Sokol Řepy  Střešovice
04.03.201812:005BFK Dukla Praha dívkyFK Dukla Jižní Město  Střešovice

Zelená

14.01.201809:001ASokol Nebušice SK Střešovice 1911 9:2Střešovice
14.01.201810:301ASokol Dolní Počernice Slovan Kunratice 4:2Střešovice
14.01.201812:001ASK Ďáblice FC Háje Jižní Město 1:3Střešovice
21.01.201809:002ASK Střešovice 1911 FC Háje Jižní Město 2:6Střešovice
21.01.201810:302ASlovan Kunratice SK Ďáblice 1:4Střešovice
21.01.201812:002ASokol Nebušice Sokol Dolní Počernice 14:2Střešovice

Tabulka turnaje: Bílá

  MužstvoZVRPSkóreB
1.Starší přípravka (U10)330030 : 29
2. FK Dukla Jižní Město 220024 : 36
3.TJ Sokol Čestlice 210114 : 63
4. TJ Sokol Dobřichovice 210119 : 143
5.Sokol Řepy 20022 : 200
6.FK Dukla Praha dívky30031 : 450

Tabulka turnaje: Zelená

  ZVRPSkóreB
1.Sokol Nebušice 220023 : 46
2.FC Háje Jižní Město 22009 : 36
3.SK Ďáblice 21015 : 43
4. Sokol Dolní Počernice 21016 : 163
5.Slovan Kunratice 20023 : 80
6.SK Střešovice 1911 20024 : 150

 

Turnaje