Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

 
Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Winter Cup 2018 - SPŘ

Informace o turnaji
Název turnaje:Winter Cup 2018 - SPŘ
Datum konání:13.01.2018 - 10.02.2018
Mužstvo:Starší přípravka (U10)
Ročník:2017/2018
Město:Praha 6 - Přední Kopanina,
Základní info:HRACÍ DNY – soboty: 13.1., 20.1., 27.1., 3.2., 10.2.
PROPOZICE:
- místo konání FC Přední Kopanina, Ke Goniu 123, 164 00 Přední Kopanina
- délka zápasů MPŘ/SPŘ 4x13 minut
- počet hráčů v kategorii MPŘ i SPŘ 4+1
- UMT 3. generace, rozměry hřiště: 22x45 metrů, rozměry branky: 2x3 metry
- prostor hřiště bude vyhrazen výhradně pro hráče, funkcionáře, organizátory turnaje
- na každý zápas delegovaní rozhodčí
- čaj pro hráče zdarma k dispozici
- pohár pro vítězné týmy, drobné odměny pro všechny týmy
HRACÍ SYSTÉM a BODOVÁNÍ:
- každý s každým, pro každý tým 5 zápasů s různými soupeři
- systém bodování: vítězství - 3 body, remíza - 1 nebo 2 body, prohra - 0 bodů
- v případě remízy následují pokutové kopy (5x) a vítěz získává dodatečný bod
- pravidlo pro určení umístění: 1. počet bodů, 2. vzájemný zápas (v případě více týmů minitabulka), 3. celkový rozdíl skóre, 4. více vstřelených branek

Utkání turnajeČlánky k turnaji 

Výsledky (rozpis) utkání našeho mužstva

DatumČasKSDomácíHosté  Místo

Skupina:

13.01.201814:001Starší přípravka (U10)SK Roztoky 6 : 6 Př.Kopanina, UMT
20.01.201814:002Starší přípravka (U10)AFK Union Žižkov 8 : 3 Př.Kopanina, UMT
27.01.201814:003Starší přípravka (U10)SK Střešovice 1911 9 : 3 Př.Kopanina, UMT
08.02.201816:304Starší přípravka (U10)Sokol Tuchoměřice 16 : 2 Př.Kopanina, UMT
10.02.201809:005Starší přípravka (U10)Lišáci z Řep 8 : 3 Př.Kopanina, UMT

Výsledky (rozpis) utkání ostatních mužstev

DatumČasKSDomácíHosté    Místo
13.01.201815:151AFK Union Žižkov SK Střešovice 1911 7:6Př.Kopanina
13.01.201816:301Sokol Tuchoměřice Lišáci z Řep 7:1Př.Kopanina
20.01.201815:152Sokol Tuchoměřice SK Střešovice 1911 7:3Př.Kopanina
20.01.201816:302SK Roztoky Lišáci z Řep 3:9Př.Kopanina
27.01.201815:153AFK Union Žižkov Lišáci z Řep 10:2Př.Kopanina
27.01.201816:303SK Roztoky Sokol Tuchoměřice 14:2Př.Kopanina
03.02.201815:154AFK Union Žižkov SK Roztoky 2:6Př.Kopanina
03.02.201816:304SK Střešovice 1911 Lišáci z Řep 3:14Př.Kopanina
10.02.201814:005AFK Union Žižkov Sokol Tuchoměřice 7:3Př.Kopanina
10.02.201815:155SK Roztoky SK Střešovice 1911 23:1Př.Kopanina

Tabulka turnaje:

  MužstvoZVRPSkóreB
1.Starší přípravka (U10)541047 : 1713
2. SK Roztoky 531152 : 2010
3.AFK Union Žižkov 530229 : 259
4. Sokol Tuchoměřice 520321 : 416
5. Lišáci z Řep 520329 : 316
6.SK Střešovice 1911 500516 : 600

 

Turnaje