Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

Turnaje


Střešovice, WL 2018, Praha
14.01.2018 - 11.03.2018
Starší přípravka (U10)

ZL Zličín 2018, SŽ, Praha 5 - Zličín
13.01.2018 - 24.03.2018
Starší žáci B (U14)

Gazzasport ZL 2018 Mělník, Mělník
13.01.2018 - 03.03.2018
Mladší žáci (U12)

Mělnická ZL 2018, U19, Mělník
13.01.2018 - 25.02.2018
Starší dorost (U18)

Winter Cup 2018 - MPŘ, Praha 6 - Přední Kopanina
13.01.2018 - 10.02.2018
Mladší přípravka (U8)

Winter Cup 2018 - SPŘ, Praha 6 - Přední Kopanina
13.01.2018 - 10.02.2018
Starší přípravka (U10)

Zimní liga na Hájích, Praha 4
26.11.2017 - 11.03.2018
Starší žáci (U14)
 
Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Zimní liga na Hájích

Informace o turnaji
Název turnaje:Zimní liga na Hájích
Datum konání:26.11.2017 - 11.03.2018
Mužstvo:Starší žáci (U14)
Ročník:2017/2018
Město:Praha 4,
Základní info:Zimní liga na Hájích pořádaná klubem FC Háje na umělé trávě za účasti 8 týmů - Cholupice, FK Újezd n./Lesy, Háje, Benešov, Satalice, Přední Kopanina, SK Střešovice, Libuš.

Utkání turnajeČlánky k turnaji 

Výsledky (rozpis) utkání našeho mužstva

DatumČasKSDomácíHosté  Místo

Skupina:

26.11.201708:301FC Háje Jižní Město Starší žáci (U14)0 : 10 Háje, UMT
14.01.201813:152SK Benešov Starší žáci (U14)2 : 3 Háje, UMT
20.01.201813:153TJ SK Satalice Starší žáci (U14)2 : 9 Háje, UMT
27.01.201814:504SK Libuš Starší žáci (U14)6 : 2 Háje, UMT
11.02.201813:156Sokol Cholupice Starší žáci (U14)2 : 6 Háje, UMT
25.02.201811:405SK Střešovice 1911 Starší žáci (U14) Háje, UMT
11.03.201808:307FK Újezd nad Lesy Starší žáci (U14) Háje, UMT

Výsledky (rozpis) utkání ostatních mužstev

DatumČasKSDomácíHosté    Místo
25.11.201714:501Sokol Cholupice SK Libuš 2:4Háje
25.11.201716:251FK Újezd nad Lesy SK Střešovice 1911 1:2Háje
26.11.201710:051SK Benešov TJ SK Satalice 7:3Háje
13.01.201814:502SK Libuš TJ SK Satalice 6:1Háje
14.01.201808:302Sokol Cholupice FK Újezd nad Lesy 1:2Háje
14.01.201814:502SK Střešovice 1911 FC Háje Jižní Město 7:0Háje
20.01.201811:403SK Benešov SK Střešovice 1911 2:1Háje
27.01.201816:254SK Střešovice 1911 TJ SK Satalice 1:1Háje
28.01.201808:304Sokol Cholupice SK Benešov 2:1Háje
28.01.201810:054FK Újezd nad Lesy FC Háje Jižní Město 1:3Háje
31.01.201818:003FC Háje Jižní Město Sokol Cholupice 3:3Háje
16.02.201815:455FC Háje Jižní Město SK Libuš  Háje
18.02.201814:503FK Újezd nad Lesy SK Libuš  Háje
25.02.201810:055TJ SK Satalice Sokol Cholupice  Háje
25.02.201813:155SK Benešov FK Újezd nad Lesy  Háje
03.03.201808:306SK Libuš SK Střešovice 1911  Háje
03.03.201813:156FC Háje Jižní Město SK Benešov  Háje
04.03.201816:256FK Újezd nad Lesy TJ SK Satalice  Háje
10.03.201814:507SK Benešov SK Libuš  Háje
10.03.201816:257TJ SK Satalice FC Háje Jižní Město  Háje
11.03.201810:057SK Střešovice 1911 Sokol Cholupice  Háje

Tabulka turnaje:

  MužstvoZVRPSkóreB
1.Starší žáci (U14)540130 : 1212
2.SK Libuš 330016 : 59
3.SK Střešovice 1911 421111 : 47
4.SK Benešov 420212 : 96
5.Sokol Cholupice 511310 : 164
6.FC Háje Jižní Město 41126 : 214
7.FK Újezd nad Lesy 31024 : 63
8.TJ SK Satalice 40137 : 231

 

Turnaje