Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partner klubu

 
Finále poháru: Zličín - FCPK, úterý, 28.5.2024 od 18 hodin...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  
 

Jsme na kluky moc pyšní, říká trenér Řešátko. U9 veze ze Zbraslavi bronz!

Mužstvo:Mladší přípravka (U9)
Zpracováno:10.12.2022
 
Zbraslav - V sobotu 10.12.2022 se mladší přípravka zúčastnila turnaje pořádaném na Zbraslavi, na kterém odehrála celých 8 utkání. Jednalo se o poslední akci letošního roku, takže si to chtěli kluci pořádně užít a třeba i osladit nějakou tou medailí. Nejen díky skvělým individuálním výkonům byly po celou dobu turnaje naděje vysoké a Kopaňáci mohli dokonce pomýšlet o té nejvyšší příčce. Tu se však nakonec kvůli smolnému zápasu proti Vršovicím obsadit nepodařilo. I přes to trenéři své hráče vynachválili a co o nich konkrétně řekli se můžete dočíst v tomto článku.

Hodnocení trenéra - Jakub Řešátko:

Na kluky jsme už před zápasem apelovali na to, aby se snažili předvést co nejlepší výkon. Tyto turnaje nám dávají dobré zrcadlo toho, kam jsme se jako tým posunuli. A musím říct, že z dnešního výkonu jsem opravdu nadšený. Kluci do puntíku plnili pokyny a hráli srdíčkem. Za tento turnaj si zaslouží velikou pochvalu všichni, ale kdybych měl někoho vyzdvihnout, tak určitě čtveřici hráčů a to: Otu, Tomáše, Sebíka a Maxe.
Ota hrál výborně jak do obrany, tak i do útoku. Předvedl velmi dobrý výkon a svojí bojovností znepříjemňoval hru protihráčům.
Tomáš zachytal velmi dobrý turnaj. V mnoha důležitých momentech podržel tým jak svými zákroky, tak i góly, které vstřelil.

Sebík hrál výborný turnaj jak v útoku, tak i v obraně. Dnes jsem viděl asi jeho nejlepší výkon za dobu, co ho trénuji. Velmi srdnatě bránil, dal 8 gólů, a hlavně mi udělala radost jeho týmová hra.

Max dnes velmi potrápil brankáře soupeřů. Dokázal vstřelit góly po dělovce z dálky, ale i po samostatném úprku a technickém zakončení. Hrál velmi bojovně a dokázal skvěle využít svých fyzických parametrů.

Filip hrál výborně do útoky i do obrany. Měl výborné vedení míče a na turnaji byl velmi platný. Vašek hrál velmi dobře. Je tam spoustu věcí co se musí zlepšit, ale bylo vidět, že se snaží a dává do toho maximum.

V turnaji jsme dlouho působili jako favoriti. Bohužel hodně zápasů a málo hráčů na střídání udělalo své… Na turnaji nám chyběl Tobiáš Veselý, který na poslední chvílí onemocněl. Jemu za celý tým posíláme pozdrav v podobě fotky s jeho dresem a přejeme brzké uzdravení! Ke konci turnaje nám docházely síly a toho využívali naši soupeři. Bohužel jediný nepovedený zápas proti posledním nás stál první místo v turnaji. Mrzí mě to z pohledu kluků, kteří si to první místo dnes opravdu zasloužili. Z pohledu mě a Gabriela jsme opravdu šťastní a spokojení, jak jsme se na turnaji prezentovali. Závěrem bych chtěl poděkovat všem rodičům, kteří naše kluky podporovali a hnali je svým fanděním za dobrými výkony.

Zápasy: FCPK U9 vs Zbraslav 3:3, FCPK U9 vs Vršovice 6:2, FCPK U9 vs Bohemians 1:1, FCPK U9 vs Xaverov 5:3, FCPK U9 vs Zbraslav 3:3, FCPK U9 vs Vršovice 3:4, FCPK U9 vs Bohemians 5:3, FCPK U9 vs Xaverov 4:3.

Sestava: Soukup, Plešner, Veselý S., Rak, Janda, Odvárka. Trenéři: Jakub Řešátko, Gabriel Halák.

Střelci: 10x - Rak, 8x - Veselý, 5x - Plešner, Soukup, 2x - Odvárka.

Konečné pořadí: 1. Zbraslav, 2. Bohemians, 3. FCPK, 4. Xaverov, 5. Vršovice

Skvělé zpracování celkových výsledků turnaje organizátorem SK Zbraslav najdete právě zde ...

 

Www:https://skzbraslav.cz/turnaje/detail/?t=2
Článek připravil:JT
 
Foto k článku:
 

Aktuality klubu

Poslední květnový víkend přinese na Kopaninu pět zápasů! Celý program zde., 25.05.2024
Přední Kopanina - Před námi je již poslední květnový víkend a necelé čtyři týdny do konce sezony. Během této soboty a neděle se na kopaninské půdě odehraje...
Přední Kopanina chce doma udělat další krok k divizi. Musí zlepšit koncovku., 24.05.2024
Přední Kopanina - Další důležitý krok na cestě do divize může v sobotu dopoledne udělat v Pražská teplárenská přeboru Přední Kopanina. Lídra tabulky čeká...
Květen je téměř u konce, a soutěž tak pomalu vrcholí! Výsledky z víkendu zde!, 20.05.2024
Přední Kopanina - Tento víkend se skrz kopaninské celky odehrálo pouze pět zápasů. Kategorie od mladšího dorostu, tedy U17, po mladší žáky, U13, měly volno....
Kopanina míří na horkou půdu Třeboradic, přestřelka se prý konat nebude., 18.05.2024
Praha - Pět kroků dělí Přední Kopaninu od splnění postupového cíle do divize. V sobotu vyrazí svěřenci trenéra Daniela Votta k další důležité zkoušce....
Do konce sezóny zbývá měsíc. Program nadcházejícího víkendu přehledně zde., 16.05.2024
Přední Kopanina - Před námi je závěrečný sprint této sezony, do konce ročníku 23/24 totiž zbývá méně než měsíc. Během nadcházející soboty a neděle nás...

Další články

Nacházíme se v klíčové části sezony! Shrnutí důležitého víkendu se dočtete zde., 15.05.2024
Před námi je další víkend plný fotbalu! Hitem bude derby áčka se Střešovicemi., 10.05.2024
Přední Kopanina odstartovala projekt charity. Začala spolupracovat s Donio., 09.05.2024
Žáci vezou pohár za třetí místo v turnaji v Libčicích. Porazili tam i Duklu., 08.05.2024
Další fotbalový víkend je za námi. Jak hrály celky FCPK? Dočtete se zde!, 06.05.2024