Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

FCPK Magazine

Turnaje


Zimní liga mužů v Brandýse , Brandýs nad Labem
20.01.2024 - 02.03.2024
FCPK

Zimní turnaj starších žáků Bílá Hora, Bílá Hora
14.01.2024 - 18.02.2024
Starší žáci (U15)

Zimní liga mladších žáků, Zličín
26.11.2023 - 10.03.2024
Mladší žáci (U13)

Partner klubu

Idnes.cz | Sport

FCPK.cz/mobile

Týmy | Archiv 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  
Poslední utkání Bude se hrát
Starší přípravka (U11) - FK Slavoj Vyšehrad
37 : 11
datum: 09.06.2024 11:30
 
 
SK Střešovice 1911 - Starší přípravka (U11)
hřiště: Střešovice
datum: 16.06.2024 15:00
 
M-A M-B SD MD   SPŘ-A MPŘ-A mini kopa Pard  

Přehled dalších událostí

Oslavy titulu a mnohem více! Víkendový program FCPK zde.     06.06.2024 
Přední Kopanina - Přední Kopanina slaví. A-tým minulý víkend získal titul přeboru Prahy a potvrdil svůj postup do Divize. Nyní ho čeká domácí utkání, při kterém titul oslaví hezky na své půdě U Drahušky. Kromě mužů na Kopanině nastoupí i rezerva i obě přípravky. Zbylá čtyři utkání modročervené celky odehrají venku a pro některé kategorie půjde již o poslední mistráky sezony.
 
Víkend, který se do historie FCPK zapíše zlatým písmem! Výsledkový servis zde.     03.06.2024 
Přední Kopanina - Je to tu! Sen o prvenství v přeboru a postupu zpět do divize se stal realitou. A-tým FCPK porazil Zličín, a získal tak titul mistra Prahy. Po zisku poháru, a teď tedy DOUBLU můžeme pořádně slavit. Kromě toho, jak k tomu došlo, se v tomto servisu můžete dočíst i o šlágru kopaninské rezervy a zápasech obou přípravek. Z důvodu silných přeháněk se však v neděli zrušila utkání kategorií U19, U15 a U13.
 
FC Zličín - FCPK 0 : 6    M 01.06.2024,  FCPK 
Demolice Zličína, cesta k divizi volná. Kopanina slaví titul dvě kola do konce.
Zličín - Kopanina využila hned první mečbol. Ve 29. kole přeboru Prahy, dvě kola před koncem, zničila Zličín na jeho hřišti vysoko 6:0 a v předstihu slaví mistrovský titul. S druhým Vyšehradem má lepší vzájemný zápas a Tempo už ztrátu nemůže dohnat. Modročervení k vítězství poháru přidávají také ligu a mají double. Titul mistra Prahy získává klub od letiště už pošesté v historii!!!
 
Pohledy trenérů Votta a Kudely na šlágr Zličín vs FCPK. Oba chtějí vyhrát.     01.06.2024,  FCPK 
Praha - Jednu trofej už Přední Kopanina v této sezoně má, když v úterý ovládla pohárovou soutěž v hlavním městě TESKAHOR Cup. Ve finále hraném na neutrální půdě na Střížkově vyhrál tým od letiště nad přeborovým rivalem ze Zličína 3:1. Stejnému soupeři se postaví v sobotu od 10:30 na jeho hřišti. "Chceme na Zličíně udělat další krok na cestě k našemu cíli. Čím dříve jej dosáhneme, tím lépe," hlásí den před výkopem kouč Přední Kopaniny Daniel Vott.
 
Repeté se Zličínem podruhé v tomto týdnu. První mečbol pro Přední Kopaninu.     31.05.2024,  FCPK 
Praha - Po výhře v poháru čeká fotbalisty Kopaniny splnění druhé výzvy. K titulu mistra Prahy zbývá poslední krok. Vyhrát jeden z posledních třech zápasů. Přáli by si trefit hned první mečbol a porazit Zličín. Stejné týmy svedly tuhou bitvu právě ve finále poháru. Po čtyřech dnech se tedy postaví proti sobě znovu. Kdo bude úspěšnější tentokráte?
 
Program Kopaniny na víkend. U Drahušky čtyři zápasy a v sobotu Dětský den.     30.05.2024 
Přední Kopanina - Schyluje se k veledůležitému víkendu pro Přední Kopaninu. Před A-týmem je možnost v první červnový den roku získat vytoužený titul a po sedmi letech se vrátit do Divize. Výhrou na půdě Zličína by bylo hotovo. Kromě toho však odehrají důležité zápasy i další kopaninské kategorie. Rezerva sehraje šlágr kola a mládež čekají duely v boji o prvenství i záchranu. Z osmi zápasů se čtyři hrají doma U Drahušky. A v sobotu odpoledne od 14 hodin také Dětský den. Užijte si víkend.
 
FC Zličín - FCPK 1 : 3    H 28.05.2024,  FCPK 
Praha zná vítěze poháru. Po pěti letech, počtvrté v historii: Přední Kopanina.
Střížkov - Finále Teskahor poháru Prahy 2023/24 se stalo oslavou fotbalového klubu FC Přední Kopanina. Modročervení před krásnou návštěvou 450 diváků přehráli dalšího přeborového účastníka FC Zličín 3:1 a vyhráli pohárovou trofej už počtvrté ve své historii. Góly dávali Ptáček, Schierreich a Hájek. Tým trenéra Votta dotlačila k výhře ohromná podpora fanoušků z kopaninské mládežnické akademie.
 
Kopaninu čeká finále poháru. Soupeřem bude FC Zličín. Hraje se na Střížkově.     27.05.2024,  FCPK 
Praha - První z vrcholů sezony v pražských soutěžích je tu. V úterý 28.5.2024 se od 18:00 odehraje v areálu na Střížkově finále Teskahor poháru Prahy. Nastoupí proti sobě dva účastníci Pražská teplárenská přeboru – Zličín a Přední Kopanina. Modročervení jsou ve finále přesně po pěti letech. Tehdy na stejném místě porazili Újezd Praha 4 vysoko 4:1. Celkově zvedali Kopaňáci pohárovou trofej nad hlavu už třikrát (1995, 2003 a 2019).
 
Podívejte se jak FCPK zakončila květen. Plný výsledkový program z víkendu zde!     27.05.2024 
Přední Kopanina - Do června nám zbývá pár dnů, což znamená, že jsme velmi blízko konce sezony 2023/24. Závěrečný květnový víkend přinesl k Drahušce pět zápasů; další tři odehrály kopaninské celky na venkovních hřištích. Jak si poradily mužské týmy? Jak to vypadá v boji o titul u mladšího dorostu? To vše, a ještě více, se dočtete níže ve článku!
 
FCPK - FK Dukla Jižní Město 6 : 0    M 25.05.2024,  FCPK 
Kopanina podrtila Duklu a klepe na dveře divize. Hrají se poslední tři kola.
Přední Kopanina - Kopaňáci jsou před branami divize. Ve 28.kole přeboru Prahy rozdrtili doma Duklu Jižní Město 6:0 a k postupu potřebují ze tří zbývajících zápasů jednou vyhrát (Zličín, Chabry, Braník). Po dvou brankách s Duklou dávali Ptáček a Bradáč, po jedné zkušení Urban a Krejčí. V úterý fanoušci na chvilku odloží myšlenky na divizi. Kopanina hraje finále Teskahor poháru Prahy. Soupeřem bude Zličín a výkop v 18 hodin na Střížkově.
 
Poslední květnový víkend přinese na Kopaninu pět zápasů! Celý program zde.     25.05.2024 
Přední Kopanina - Před námi je již poslední květnový víkend a necelé čtyři týdny do konce sezony. Během této soboty a neděle se na kopaninské půdě odehraje hned pět duelů. Víkend doma U Drahušky otevře A-tým v důležitém souboji s Duklou JM, a zakončí ho rezerva v neděli odpoledne proti Bohnicím. Dále na svém hřišti nastoupí starší žáci a obě přípravky!
 
Přední Kopanina chce doma udělat další krok k divizi. Musí zlepšit koncovku.     24.05.2024,  FCPK 
Přední Kopanina - Další důležitý krok na cestě do divize může v sobotu dopoledne udělat v Pražská teplárenská přeboru Přední Kopanina. Lídra tabulky čeká od 10:30 souboj s Duklou Jižní Město, kterou už dvakrát v sezoně porazil. Na podzim vyhrál v utkání nejvyšší pražské soutěže jasně 6:1, v jarním pohárovém měření sil bral tým od letiště skromnější výhru 2:0. "Potřebujeme doma získat tři body, chceme se také vítězně naladit na finále poháru," hlásí Daniel Vott, kouč Přední Kopaniny.
 
Květen je téměř u konce, a soutěž tak pomalu vrcholí! Výsledky z víkendu zde!     20.05.2024 
Přední Kopanina - Tento víkend se skrz kopaninské celky odehrálo pouze pět zápasů. Kategorie od mladšího dorostu, tedy U17, po mladší žáky, U13, měly volno. Na domácí půdě U Drahušky jste měli možnost sledovat starší dorost v akci proti Nuslím. A-tým na cestě za prvenstvím v přeboru odehrál duel na hřišti Třeboradic! Jak vše dopadlo se dočtete níže.
 
Kopanina míří na horkou půdu Třeboradic, přestřelka se prý konat nebude.     18.05.2024,  FCPK 
Praha - Pět kroků dělí Přední Kopaninu od splnění postupového cíle do divize. V sobotu vyrazí svěřenci trenéra Daniela Votta k další důležité zkoušce. Předvedou se na půdě Třeboradic, které se v jarní části Pražská teplárenská přeboru prezentují velmi dobrou formou. "Víme o slušné formě domácích, ale chceme udělat další krok na cestě za postupem," říká kouč týmu od letiště Vott. "Stojí proti nám skvělý tým s dvěma nejlepšími hráči přeboru Urbanem a Ptáčkem. Budeme si ale stejně chtít napravit naši domácí bilanci," slibuje trenér Třeboradic Jan Novák. Zápas má výkop v 10:45.
 
Do konce sezóny zbývá měsíc. Program nadcházejícího víkendu přehledně zde.     16.05.2024 
Přední Kopanina - Před námi je závěrečný sprint této sezony, do konce ročníku 23/24 totiž zbývá méně než měsíc. Během nadcházející soboty a neděle nás čeká oproti jiným víkendům kratší program. Tentokrát kopaninské celky odehrají dohromady pět zápasů, tři kategorie mají volno - U17, U15 a U13. A-tým bude pokračovat ve své honbě za titulem v Třeboradicích a jediný domácí duel odehraje starší dorost, který U Drahušky nastoupí v neděli proti Nuslím!
 
Nacházíme se v klíčové části sezony! Shrnutí důležitého víkendu se dočtete zde.     15.05.2024 
Přední Kopanina - Během slunečného květnového víkendu kopaninské celky odehrály dohromady dalších osm utkání. Soutěže spějí ke svému konci a A-tým se blíží ke svému velkému cíli. Stále o postup bojuje i rezerva, která to však nemá ve svých rukou. Oba mužské celky odehrály své zápasy o víkendu na domácím hřišti U Drahušky; kromě nich i starší přípravka. Jak dopadly všechny duely se i s komentářem dočtete níže!
 
FCPK - SK Střešovice 1911 3 : 0    M 11.05.2024,  FCPK 
Derby v této sezóně naplno pro Kopaninu. Střešovice porazila doma i venku.
Přední Kopanina - Derby Prahy 6 v této sezóně jasně opanovala Přední Kopanina, která nad SK Střešovice vyhrála oba zápasy. Na podzim na stadiónu soupeře těsně 3:2, teď v odvetě u letiště bezpečně 3:0. Ve 26. kole přeboru Prahy se trefil 2x Urban a z penalty Kučera. Kopanina zůstává v čele soutěže a má náskok 6 bodů před Tempem. Do konce zbývá pět kol. Vítěz postupuje do divize.
 

Další články

10.05.2024  Před námi je další víkend plný fotbalu! Hitem bude derby áčka se Střešovicemi.
09.05.2024  Přední Kopanina odstartovala projekt charity. Začala spolupracovat s Donio.
08.05.2024  Žáci vezou pohár za třetí místo v turnaji v Libčicích. Porazili tam i Duklu.
06.05.2024  Další fotbalový víkend je za námi. Jak hrály celky FCPK? Dočtete se zde!
01.05.2024  Víkendový program Přední Kopaniny. Pět z osmi zápasů se hraje U Drahušky.
29.04.2024  Smíšený víkend pro FCPK. Důležitá výhra i nepříjemné prohry. Souhrn víkendu zde!
27.04.2024  Přebor: Kopanina hraje na Vyšehradě, kdo vyhraje duel elitních střelců?
25.04.2024  Kopaninu čeká víkend plný důležitých zápasů. Kompletní program zde.
24.04.2024  Přední Kopanina je v semifinále poháru. Postoupila přes Kolovraty 3:0.
24.04.2024  Pohárové čtvrtfinále: na Kopaninu jedou Kolovraty. Kdo půjde mezi top čtyři?
24.04.2024  Do školy chodil s Hložkem, jeho táta vyhrál bundesligu: Ben Rudi Hollerbach.
22.04.2024  Přehled celého odehraného víkendu. Jak bodovaly týmy Přední Kopaniny?
20.04.2024  Kopanina zvládla bitvu s ČAFC. Dva góly Ptáčka, dvě červené v závěru pro hosty.
20.04.2024  Stadion U Drahušky bude tento víkend plný fotbalu! Máme pro vás celý program.
19.04.2024  Šlágr na Přední Kopanině. Domácí chtějí tři body, ČAFC dárek pro jubilanta.
16.04.2024  Kanonýr Přední Kopaniny Ptáček znovu úřadoval. Čtyři góly do sítě Kolovrat.
 
 

Facebook

FCPK | Divize B
  FC Mariánské Lázně 00
  FC Slavia Karlovy Vary 00
 FC Tempo 00
 FCPK00
 FK Admira Praha 00
 FK Baník Sokolov 00
 FK Meteor Praha VIII 00
 FK Neratovice - Býškovice 00
  FK Olympie Březová 00
  FK Ostrov 00
 FK Ústí nad Labem B00
 SK Hřebeč 00
 SK Slaný 00
 SK Štětí 00
 SK Český Brod 00
 SK Újezd Praha 4 00

Gratulujeme k narozeninám

Racek Jan - 25.07. (13)
Starší žáci (U15)
Votýpka Alexandr - 25.07. (9)
Starší přípravka (U11)
Kohutič Jakub - 27.07. (9)
Starší přípravka (U11)
Werfeli Ilias - 28.07. (8)
Mladší přípravka (U9)
Margarjan Aram - 29.07. (13)
Starší žáci (U15)
Flaks Ivo - 30.07. (30)
FCPK B
 Akhmedov Iskandar - 02.08. (13)
Starší žáci (U15)
 Světlák Jan - 04.08. (10)
Starší přípravka (U11)

Bude se hrát

12.06.
9:00
TFK Dukla Praha
Mladší přípravka (U9)
16.06.
15:00
PSK Střešovice 1911
Starší přípravka (U11)
27.07.
10:00
PFK Admira Praha
FCPK
28.07.
18:00
PFK Slavoj Žatec
FCPK
03.08.
17:00
HFCPK
TJ Ligmet Milín
04.08.
17:00
PSpartak Průhonice
FCPK B
10.08.
MFK Ústí nad Labem B
FCPK
11.08.
MMezinárodní svaz mládeže
FCPK B
17.08.
PSK Motorlet Praha
Starší žáci (U15)
17.08.
10:30
MFCPK
SK Slaný
17.08.
17:00
MFCPK B
FC Nebušice
18.08.
10:30
PMladší dorost (U17)
FK Slavoj Vyšehrad
21.08.
17:00
MFC Zličín
Starší dorost (U19)
24.08.
18:00
MFC Slavia Karlovy Vary
FCPK
25.08.
MTJ AFK Slivenec
FCPK B