Konečné tabulky 2017/2018 jsou komplet na webu...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......

M-A M-B MD   SPŘ-A MPŘ-A mini kopa Pard

Přehled dalších událostí

Sokol Královice - FCPK 1 : 4    M 12.05.2018,  FCPK,
Přední Kopanina dala čtyři góly za 34 minut a otočila duel v Královicích.
Královice - Tyhle dva celky se v bojích o záchranu v Pražská teplárenská přeboru úplně neočekávaly – ač mají Královice i Přední Kopanina na sestupové pozice náskok, stále nemohou být v klidu. Po víkendovém vzájemném zápase je veseleji na Přední Kopanině, která na hřišti soupeře vyhrála 4:1, ač o poločase prohrávala. Po změně stran však dala čtyři góly za 34 minut a slavila. Celkově jsou na tom ale o bod lépe Královice. Podívejte se na nejzajímavější okamžiky zápasu a komentáře z obou stran.

FC Tempo - FCPK 2 : 2    M 05.05.2018,  FCPK,
I na Tempu Přední Kopanina promrhala dvoubrankový náskok
Lhotka - Ztratit dvoubrankový náskok, to je parádní disciplína fotbalistů z Přední Kopaniny. Před týdnem se jim to povedlo doma proti posledním Ďáblicím, v tomto kole na hřišti Tempa. Do sestavy se sice vrátil Jiří Švarc, ale byla to právě brankářská opora hostů, která se podepsala pod obě inkasované branky. Švarc se navíc opět zranil a zápas nedohrál.

FCPK - SK Ďáblice 2 : 2    M 28.04.2018,  FCPK,
Vítězství nad posledním se nekonalo. Kopanina jen remizovala s Ďáblicemi 2:2.
Přední Kopanina - Fotbalisté FCPK měli ve 23. kole Pražská teplárenská přeboru napravovat nepovedený dojem z minulého zápasu na ČAFC a zároveň se vzdálit blížícím se sestupovým příčkám. Soupeř byl dle tabulky tomu vhodný, poslední SK Ďáblice. Přesto nakonec remíza 2:2. Domácí dokázali ztratit během druhé půle pěkný dvoubrankový náskok.

Čarodějnice v Přední Kopanině se blíží. V kopaninském lomu byste neměli chybět.     26.04.2018
Přední Kopanina - V pondělí 30.4. se budou pálit všechny čarodějnice. Buďte u toho. Obřad proběhne tradičně v nádherném prostředí kopaninského Opukového lomu. Akce začíná v 17:30. Budou buřty, soutěže s Kopaninským spolkem i občerstvení od restaurace U Drahušky. Masky vítány.

FK Újezd nad Lesy - FCPK 2 : 0    H 24.04.2018,  FCPK
Kopanina končí v poháru. Ve čtvrtfinále jí vystavil stopku FK Újezd nad Lesy.
Přední Kopanina - Mezi poslední čtyři týmy Teskahor poháru Prahy Kopanina v letošním ročníku 2017/2018 nepostoupila. Na hřišti FK Újezd nad Lesy prohrála s domácím týmem, který je jedním z hlavních kandidátů na sestup z přeboru Prahy. Kopanina tak v letošním ročníku končí poté, co na cestě do čtvrtfinále vyřadila Sokol Tróju a Partisan Prague F.C.

ČAFC Praha - FCPK 2 : 0    M 21.04.2018,  FCPK,
Přední Kopanina za dva zápasy nedala Čafce gól. A prohrála i v odvetě.
Záběhlice - Fotbalisté ČAFC ukradli Kopanině v této sezóně všechny body. Na podzim U Drahušky vyhráli překvapivě 1:0 a ještě lépe zvládli odvetu (2:0). Modročervení neskórovali pošesté v této sezóně, podruhé na jaře. Na nové trávě v Záběhlicích se za celých 90 minut nedostali do žádné významnější šance. Domácí vyhráli zaslouženě, od hostů výkon bídný, zejména ve druhém poločase velmi špatný.

FCPK - FK Admira Praha B 1 : 1    M 14.04.2018,  FCPK
Podzimní repeté. Přední Kopanina s Admirou remizovala i v jarní odvetě.
Přední Kopanina - Ani jeden ze zápasů mezi Přední Kopaninou a Admirou B v této sezóně neměl vítěze. Podzimní match v Kobylisích skončil remízou 2:2 a odveta u letiště pak 1:1. I tentokráte vedla Admira a opět modročervení vyrovnávali. Sto deset platících diváků vidělo zajímavé utkání a bohužel také dvě vyloučení na straně domácích. Huleš a Kundelásek šli předčasně do kabin vždy po dvou žlutých kartách.

SK Union Vršovice - Starší dorost (U18) 0 : 0    M 14.04.2018,  Starší dorost (U18)
Dorost obstál na stadiónu lídra. Ve Vršovicích uhrál bezbrankovou remízu.
Vršovice - Přebor dorostu má zatím svého suveréna v týmu Vršovic. Vedoucí tým tabulky však našel nepříjemného soupeře v týmu Přední Kopaniny. Vršovice zatím za 15 kol jen třikrát ztratily, z toho dvakrát s FCPK. Na podzim na Kopanině dokonce prohrály (jediná porážka v soutěži) a teď doma jen remizovali 0:0. Dobrá práce FCPK !!!

FCPK B - FK Řeporyje-Praha 5 3 : 0    M 07.04.2018,  FCPK B
Rezerva porazila Řeporyje a je čtvrtá. Góly dávali zkušení matadoři.
Přední Kopanina - První jarní domácí zápas béčko mužů zvládlo úspěšně. Na svém stadiónu U Drahušky viděli diváci výhru 3:0. Branky dávali ti nejzkušenější - Bíro, Novák a Trojan. Řeporyje si tak tuto sezónu na Kopaninu nepřišly. Prohrály i na podzim - 1:3. V odvetě jim nepomohla ani nová akvizice v sestavě Ivan Pánek, hráč se zkušenostmi z SK Aritma a Zbuzan. Kopaninská rezerva má ze dvou jarních zápasů dvě výhry.

Spartak Kbely - Mladší žáci (U12) 2 : 6    M 07.04.2018,  Mladší žáci (U12)
Mladší žáci porazili na úvod jara Kbely. Hattrick dal Danda Poulíček.
Kbely - Mladší žáci potvrdili formu ze zimní přípravy (mj. vítězství v Mělnické zimní lize) a dobře se rozjeli i do jarní sezóny. Odstartovali výhrou ve Kbelích. Se soupeřem na podzim doma jen remizovali 2:2, ale odveta už byla vítězná. Hattrick dal Poulíček.

FCPK - SK Horní Měcholupy 3 : 2    M 04.04.2018,  FCPK,
Nádherné branky dovedly FCPK k výhře v dohrávce nad Horními Měcholupy
Přední Kopanina - Kdo přišel ve středu 4.4. sledovat na stadión U Drahušky dohrávku 17. kola fotbalového přeboru Prahy nelitoval. Domácí tým Přední Kopaniny porazil třetí mužstvo tabulky SK Horní Měcholupy 3:2. Kopanina vstřelila nádherné branky a postarali se o ně ti nezkušenější - Pospíšil, Buzek, Zadina. Po dvou smolných prohrách v řadě tento výsledek domácí moc potřebovali.

Nedat penaltu v takhle těžkém utkání mrzí, řekl neúspěšný střelec Čihák     04.04.2018,  FCPK,
Přední Kopanina - Zcela odlišné starosti mají fotbalisté Přední Kopaniny a Třeboradic. Zatímco hosté mají po páteční výhře 2:0 na hřišti soupeře na prvním místě Pražská teplárenská přeboru čtyřbodový náskok na druhou Duklu, Kopanina je po druhé jarní porážce pouze čtyři body nad hranou sestupu. Proti lídrovi mohla bodovat, ale v klíčové chvíli neproměnila penaltu. Podívejte se na nejzajímavější okamžiky zápasu a komentáře z obou stran.

Poločasová tombola našla pět vítězů. Vítěznou kýtu bral Pepa Brothánek.     01.04.2018,  FCPK
Přední Kopanina - První letošní poločasová tombola měla nálepku "velikonoční". A mezi pěti cenami byla tématicky i poukázka na 200Kč v restauraci U Drahušky, kde právě probíhaly velikonoční hody. Dále se rozdávalo pivo od Únětického pivovaru, víno od Wine & More, mražená kachna od Jídelny Ergon a vítězná kýta od řeznictví Křeček.

FCPK - SK Třeboradice 0 : 2    M 30.03.2018,  FCPK
Kopanina nedala Třeboradicím penaltu a soupeř odváží všechny tři body.
Přední Kopanina - Starosti sužují modročervené. Prohráli na jaře podruhé řadě a vždy si v klíčovém okamžiku mohli pomoci penaltou, ale neproměnili. Minule na Motorletu Urban, teď proti Třeboradicím Čihák. V 19. kole přeboru Prahy naopak lídr soutěže z Třeboradic proměnil dvě standardní situace a veze od letiště všechny tři body. Při první se navíc zranil gólman Švarc a musel střídat. Kopaninu teď čeká v týdnu dohrávka proti SK Horní Měcholupy (středa, 4.4. od 17:30).

Na Motorletu rozhodla první půle. Nevyužili jsme možnosti, řekl Daniel Vott     26.03.2018,  FCPK
Jinonice - První jarní prohra hned ve druhém zápase. Trenér FC Přední Kopanina Daniel Vott opouštěl umělou trávu SK Motorlet v Jinonicích zklamaný. Při odchodu si ještě vysvětloval cosi s rozhodčími, ale věděl, že ti za prohru 2:3 nemohou. Jeho tým nevyužil nabídku pokutového kopu ani více než půlhodinovou přesilovku. Měl i další možnosti zápas natočit ve svůj prospěch. Nepodařilo se.

Příští víkend Velikonoce. U Drahušky bude fotbal a také velikonoční menu.     26.03.2018
Přední Kopanina - Kalendář roku 2018 postupuje, začalo nám jaro, máme letní čas a příští víkend tady jsou Velikonoce. Pokud je budete trávit v Praze, můžete se stavit u nás U Drahušky v Přední Kopanině. V pátek 30.3. se tady bude hrát důležitý fotbalový zápas přeboru Prahy mezi domácí Přední Kopaninou a vedoucím týmem tabulky SK Třeboradice. Klubová restaurace pak po celé svátky má velikonoční menu. Jaké bude?

SK Motorlet Praha B - FCPK 3 : 2    M 25.03.2018,  FCPK,
Přesilovka ani penalta nepomohly. Kopanina jede z Motorletu bez bodu.
Jinonice - Po zápasovém výpadku v minulém týdnu kvůli počasí pokračoval přebor Prahy 18. kolem. Fotbalisté FCPK v něm narazili na loňského vítěze rezervu Motorletu, který však podzim nezvládl a teď dohání ztrátu. A daří se mu to. Dvakrát 3:2 nad ČAFC a teď i FCPK. Kopanina může litovat. Dala dva góly venku, ale přesto prohrála. Přitom měla možnost ještě penalty (Urban nedal) a 38 minut hráli modročervení přesilovku o jednoho hráče více.