Spartak Průhonice 4-4FCPK
 Divoká příprava s Průhonicemi. Padlo osm branek a zrodila se remíza.

Datum a čas:18.02.2024 14:00  |  Poločas: 1 : 3  |  Tým: FCPK
Góly:7. Ptáček (1:1, as. Bradáč), 21. Ptáček (1:2, as. Mainolfi), 36. Hýsek (1:3, as. Bradáč), 65. Mainolfi (3:4, as. Kočí)
Góly-soupeř:5. Žampa (1:0), 54. Obermajer (2:3), 61. Brázda (3:3), 67. Obermajer (4:4)
Sestava:Zavadil - Hollerbach, Schierreich, Kočí, Spizzirri - Veleba - Bradáč, Hájek, Mainolfi, Hýsek - Ptáček. Hokejové střídání: Šalanský, Holouš, Klouček. Trenér: Daniel Vott.
Sestava-soupeř:Štika, Šusta, Jemelík, Ondroušek , Bábovka, Medek, Janovský, Žampa, Vosátka, Brázda (místo Horviho), Obermajer. Hokejové střídání: Douda, Mareš, Motika. Trenér: Rudolf Kahle.

Praha - Na umělé trávě v Újezdu u Průhonic si domluvili přátelák Spartak Průhonice a Přední Kopanina. Pro Kopaninu to byl už druhý víkendový zápas, o den dříve hrála v Brandýse proti Kosmonosům (výhra 3:0). S Průhonicemi, účastníkem středočeského přeboru, se modročervení rozešli remízou 4:4. Branky Kopaniny: Ptáček 2x, Hýsek, Mainolfi. Příští přípravný match bude s Libiší na umělce v Neratovicích, ve středu 21.2. od 20 hodin.

Slušný první poločas, mizerný druhý. Tak by šlo výstižně zhodnotit představení Přední Kopaniny proti Spartaku Průhonice.

Gólman Zavadil vrátivší se po zranění inkasoval rychlý gól hned v 5. minutě. Pak se hosté rozehráli a postupně skóre otočili na 3:1. Ptáček v útoku byl dvakrát produktivní a třetí brankou ho doplnil Hýsek.

Ve druhé půli jsme však pozorovali řadu velmi slabých individuálních výkonů kopaninských fotbalistů, celkově se výkon propadl do šedi, soupeř ožil a po hodině hry bylo skóre srovnáno. Mattia Mainolfi pak pěknou střelou z dálky stihl ještě před svým střídáním vrátit vedení Kopanině, ale vzápětí přišel centr do malého vápna a hlavička neobsazeného hráče - 4:4.

Hodnocení trenéra - Daniel Vott (Přední Kopanina) :

Z naší strany strašný, ještě první půle snesla nějaká kritéria, ale jen kvůli tomu, že nahoře byl Vojta Ptáček, který dal dva góly a byl nebezpečný. Ostatní hráči a bylo jedno jestli byli vzadu, uprostřed nebo to doplńovali, hráli tak na 30 procent svých schopností, což vyvrcholilo ve druhém poločase. Někteří kluci hráli už včera, ale ani ti co byli čerství to rozhodně netáhli. Soupeře jsme měli porazit. Chtěli jsme hrát na nulu jako včera a začneme gólem z vlastní rozehrávky, pak to otočíme díky útočné kvalitě, ale ve druhé půli jsme byli zralí abychom dostali dalších pět gólů.

Hodnocení trenéra - Rudolf Kahle (Spartak Průhonice) :

Asi náš klasický zápas, zbytečné góly, bídná koncovka, kombinované sestavy, spravedlivá remíza. Vytvářeli jsme si tam situace, ale trápí nás koncovka, i když to je divný říkat po zápase, ve kterém dáme čtyři góly. Snažíme se pracovat na defenzivě, ale zase jsme hráli bez klasického stopera, plus máme nějaké zranění, ale ty individuální chyby jsou hrozný. Na druhou stranu Kopanina byla pohyblivá, zatím nejlepší soupeř, proti kterému jsme hráli, zorganizovaná, dobrý přechod do útoku, jsem rád, že jsme zápas odehráli, i když náš výkon byl asi nejhorší z dosud tří odehraných zápasů. Budeme hrát v sezóně o padáka, nechceme dostávat tolik gólů, čeká nás ještě dost práce. Máme tam mladé hráče ještě v dorosteneckém věku, učí se to.

Rozhodčí:Hruška
Hřiště:Újezd P4