Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

 
Kopanina na turnaji Sláva Cup skončila druhá za FK Admira B. Třetí byly Uhelné sklady a čtvrtá Hostivař...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Výsledky a rozpis (změny termínů možné)

M=Mistrovské utkání, P=Přátelské utkání, T=Turnaj, H=Pohárové utkání
   DatumČasKolo Soutěž  Domácí HostéVýsledek  Hřiště

Červenec/2019

 PSO 20.07.201912:00 V SK Hostivař -FCPK0 : 3tráva  Dobrovíz 
 TSO 20.07.201916:30 V FK Admira Praha B-FCPK4 : 1tráva  Dobrovíz 
 PÚT 23.07.201919:00 V FK Dukla Praha dorost-FCPK tráva  Blšany 
 PSO 27.07.201911:00 V FK Hořovicko -FCPK tráva  Hořovice 
 PNE 28.07.201918:00 V Tatran RAKO Rakovník -FCPK tráva  Rakovník 

Srpen/2019

 HSO 03.08.201917:00 D FCPK-Sportovní Sdružení Ostrá  tráva  Př.Kopanina 
 MSO 10.08.201910:30 1DPražský přebor FCPK-SK Újezd Praha 4  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 18.08.201917:00 2VPražský přebor FK Viktoria Žižkov B-FCPK    
 MSO 24.08.201917:00 3DPražský přebor FCPK-SK Motorlet Praha B tráva  Př.Kopanina 

Září/2019

 MNE 01.09.201917:00 4VPražský přebor SK Třeboradice -FCPK tráva  Třeboradice 
 MSO 07.09.201917:00 5DPražský přebor FCPK-FK Újezd nad Lesy  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 15.09.201914:00 6VPražský přebor FK Admira Praha B-FCPK tráva  Admira 
 MSO 21.09.201916:30 7DPražský přebor FCPK-TJ Sokol Kolovraty  tráva  Př.Kopanina 
 MSO 28.09.201910:15 8VPražský přebor AFK Slavoj Podolí Praha -FCPK tráva  Podolí 

Říjen/2019

 MSO 05.10.201916:00 9DPražský přebor FCPK-FK Slavoj Vyšehrad B tráva  Př.Kopanina 
 MSO 12.10.201915:30 10DPražský přebor FCPK-Sokol Královice  tráva  Př.Kopanina 
 MSO 19.10.201910:30 11VPražský přebor SK Hostivař -FCPK tráva  Hostivař 
 MSO 26.10.201914:30 12DPražský přebor FCPK-Olympia Radotín  tráva  Př.Kopanina 

Listopad/2019

 MSO 02.11.201914:00 13VPražský přebor FK Dukla Jižní Město -FCPK UMT  Mikulova 
 MSO 09.11.201914:00 14DPražský přebor FCPK-FC Zličín  tráva  Př.Kopanina 
 MNE 17.11.201913:30 15VPražský přebor SK Uhelné sklady Praha -FCPK tráva  Uhelné sklady 
M=Mistrovské utkání, P=Přátelské utkání, T=Turnaj, H=Pohárové utkání