Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: M-A

 HráčZG
1.Urban Daniel47
2.Hák František43
3.Flaks Ivo31
 Kolář Daniel31
 Šultes Pavel31
 Z=zápasy, G=góly
 
Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 1.FK Příbram, a.s. dorost5-5FCPK 
Datum a čas:14.08.2019 18:30  |  Poločas: 1 : 5  |  Tým: FCPK
Góly:Šultes 2x, Graf 2x, Karbulka
Střelci FCPK:
Sestava:1.poločas : Švarc - Huleš Robin, Zadina, Kučera, Podzemský - Vik - Karbulka, Hák, Vágner, Graf - Šultes. 2.poločas: Mačí - Čadek, Tržický, Janek, Huleš David - Hollmotz, Šultes, Janíček, Blažek - Machálek, Boček. Trenéři: Daniel Vott, Karel Koloušek.
 


Hodnocení trenéra - Daniel Vott:

Dobrá příprava před víkendem, dorostenci Příbrami hráli hodně podobně jako Žižkov, mladí kluci, běhaví, navíc jsme si zkusili hřiště ve Štěrboholích, kde se bude hrát i v neděli. Výsledkově jsme zvládli velmi dobře první půli, kterou jsme vyhráli 5:1. Pak jsme prostřídali, řada z kluků, kteří tam šli dohání tréninkové manko a soupeř nás přeběhal a v poslední minutě z penalty dorovnal i skóre.

 

Rozhodčí:Kohout - András, Kutiš ml.
Delegát:-
Povrch:tráva
Hřiště:Štěrboholy
Diváci:20
Soupeř na webu:www.fkpribram.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Blažek Radim45- ---    
Boček Lukáš45- ---    
Čadek Daniel45- ---    
Graf Roman452 -2-    
Hák František45- ---    
Hollmotz Oldřich45- ---    
Huleš David45- ---    
Huleš Robin45- ---    
Janek Václav45- ---    
Janíček Michal45- ---    
Karbulka Jan451 -1-    
Kučera Luboš45- ---    
Mačí Josef45- ---    
Machálek Matouš45- ---    
Podzemský Martin45- ---    
Šultes Pavel902 -2-    
Švarc Jiří45- ---    
Tržický Jakub45- ---    
Vágner Robert45- ---    
Vik Šimon45- ---    
Zadina Pavel45- ---    
Celkem:9905 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
FCPK | Pražský přebor
1.SK Újezd Praha 4 616
2.FK Admira Praha B613
3.FK Viktoria Žižkov B613
4.FK Slavoj Vyšehrad B610
5.Olympia Radotín 69
6.SK Uhelné sklady Praha 69
7.SK Třeboradice 69
8.Sokol Královice 68
9.FK Újezd nad Lesy 68
10.SK Hostivař 68
11.SK Motorlet Praha B67
12.TJ Sokol Kolovraty 67
13.FCPK67
14.AFK Slavoj Podolí Praha 66
15.FC Zličín 64
16. FK Dukla Jižní Město 63

Poslední kolo

FK Admira Praha B - FCPK4 : 0
TJ Sokol Kolovraty - AFK Slavoj Podolí Praha 1 : 3
SK Motorlet Praha B - Olympia Radotín 2 : 0
SK Újezd Praha 4 - FC Zličín 5 : 3
SK Třeboradice - SK Hostivař 0 : 1
FK Slavoj Vyšehrad B - SK Uhelné sklady Praha 4 : 2
FK Viktoria Žižkov B - FK Dukla Jižní Město 2 : 1
FK Újezd nad Lesy - Sokol Královice 1 : 1

Další kolo

FCPK - TJ Sokol Kolovraty 21.09.
AFK Slavoj Podolí Praha - FK Slavoj Vyšehrad B21.09.
SK Hostivař - FK Újezd nad Lesy 21.09.
FC Zličín - FK Viktoria Žižkov B21.09.
Sokol Královice - FK Admira Praha B21.09.
SK Uhelné sklady Praha - SK Újezd Praha 4 21.09.
FK Dukla Jižní Město - SK Motorlet Praha B21.09.
Olympia Radotín - SK Třeboradice 21.09.

 

FCPK Statistika - 2019/2020

Odehrané zápasy:6
Vítězství:2
Vítězství [pen]:0
Remízy:1
Porážky:3
Porážky [pen]:0
Skóre:13:16 (-3)
Průměr gólů/zápas:2.17 / 2.67
Body z maxima:7 z 18
Bodová úspěšnost:38.89%

Bylo odehráno

15.09.MFK Admira Praha B
FCPK
4
0
11.09.HSokol Řepy
FCPK
1
12
07.09.MFCPK
FK Újezd nad Lesy
6
3
31.08.MSK Třeboradice
FCPK
3
0
24.08.MFCPK
SK Motorlet Praha B
5
0
18.08.MFK Viktoria Žižkov B
FCPK
5
1
14.08.P1.FK Příbram, a.s. dorost
FCPK
5
5
10.08.MFCPK
SK Újezd Praha 4
1
1
03.08.HFCPK
Sportovní Sdružení Ostrá
1
3
28.07.PTatran RAKO Rakovník
FCPK
1
1
27.07.PFK Hořovicko
FCPK
3
2
23.07.PFK Dukla Praha dorost
FCPK
5
1
20.07.PSK Hostivař
FCPK
0
3
20.07.TFK Admira Praha B
FCPK
4
1

Bude se hrát

21.09.
16:30
MFCPK
TJ Sokol Kolovraty
28.09.
10:15
MAFK Slavoj Podolí Praha
FCPK
05.10.
16:00
MFCPK
FK Slavoj Vyšehrad B
12.10.
15:30
MFCPK
Sokol Královice
19.10.
10:30
MSK Hostivař
FCPK
26.10.
14:30
MFCPK
Olympia Radotín
02.11.
14:00
MFK Dukla Jižní Město
FCPK
09.11.
14:00
MFCPK
FC Zličín
16.11.
10:30
MSK Uhelné sklady Praha
FCPK