Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců 1-10

 
Program víkend: Jedomělice - FCPK B (SO, 18, UMT Střešovice), Nespeky - FCPK A (NE, 15, Nespeky tráva), Zličín - FCPK U17 (NE, 15:40, UMT Zličín)...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  
 SK Střešovice 1911 C1-13FCPK 
 Kopanina se představila na turnaji Sláva Cup. Na úvod porazila Střešovice.
 
 
Datum a čas:14.07.2018 10:30  |  Poločas: 1 : 6  |  Tým: FCPK
Turnaj:Sláva Cup
Góly:49., 69., 73. a 80. Vácha, 18. a 28. Vik, 23. a 38. Šultes, 56. a 76. Gráf, 5. Urban, 33. Machálek, 47. Boček
Góly-soupeř:13. Vrba
Sestava:Mačí - Janek, Tržický, Bláha, Flaks - Vik, Šultés, Svoboda, Gráf - Urban, Machálek. Hokejové střídání: Vácha, Svatoš, Boček. Trenér: Daniel Vott.
 
Dobrovíz - Memoriál Miloslava Houšky "Sláva Cup" je nová věc v kalendáři akcí. Vzpomínkový turnaj na památku dlouholetého pražského hráče, trenéra i funkcionáře zahájil tým Přední Kopaniny proti Střešovicím. Vzhledem k tomu, že střešovický tým dovezl na turnaj své céčko, byl výsledek jednoznačný.

Čtyřmi góly se prezentoval v poli využitelný gólman Vácha, po zranění se trefil nastoupivší Urban a skórovali i nováčkové - Šultés, Gráf a Boček.

Ve finále turnaje si Kopanina zahraje proti diviznímu Hořovicku.

Rozhodčí:Zloch - Ticháček, Kutiš ml.
Delegát:-
Žluté karty:
Červené karty:
Povrch:tráva
Hřiště:Dobrovíz
Diváci:50
Soupeř na webu:www.sk-stresovice-1911.cz 
 
Fotograf:cip
Práva k foto:www.fcpk.cz
Foto k utkání:

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
FCPK | Pražský přebor
1.FK Admira Praha B1533
2.SK Újezd Praha 4 1533
3.FK Újezd nad Lesy 1529
4.Sokol Královice 1527
5.FK Slavoj Vyšehrad B1525
6. FK Dukla Jižní Město 1522
7.SK Třeboradice 1522
8.FCPK1522
9.SK Motorlet Praha B1520
10.SK Uhelné sklady Praha 1520
11.AFK Slavoj Podolí Praha 1519
12.FC Zličín 1517
13.TJ Sokol Kolovraty 1516
14.FK Viktoria Žižkov B1516
15.Olympia Radotín 1515
16.SK Hostivař 1511

Poslední kolo

SK Uhelné sklady Praha - FCPK2 : 0
SK Újezd Praha 4 - AFK Slavoj Podolí Praha 3 : 1
FK Viktoria Žižkov B - TJ Sokol Kolovraty 3 : 1
FC Zličín - Sokol Královice 1 : 4
FK Dukla Jižní Město - SK Hostivař 3 : 1
SK Třeboradice - FK Újezd nad Lesy 1 : 2
Olympia Radotín - FK Slavoj Vyšehrad B3 : 2
FK Admira Praha B - SK Motorlet Praha B3 : 1

Další kolo

SK Újezd Praha 4 - FCPK07.03.
FC Zličín - SK Hostivař 07.03.
FK Dukla Jižní Město - Olympia Radotín 07.03.
FK Slavoj Vyšehrad B - FK Újezd nad Lesy 07.03.
FK Viktoria Žižkov B - AFK Slavoj Podolí Praha 07.03.
SK Uhelné sklady Praha - Sokol Královice 08.03.
SK Motorlet Praha B - TJ Sokol Kolovraty 08.03.
SK Třeboradice - FK Admira Praha B08.03.

 

FCPK Statistika - 2019/2020

Odehrané zápasy:15
Vítězství:7
Vítězství [pen]:0
Remízy:1
Porážky:7
Porážky [pen]:0
Skóre:31:34 (-3)
Průměr gólů/zápas:2.07 / 2.27
Body z maxima:22 z 45
Bodová úspěšnost:48.89%

Bylo odehráno

23.02.PFC Tempo
FCPK
3
2
15.02.PSK Hřebeč
FCPK
4
1
09.02.PSpartak Průhonice
FCPK
3
6
05.02.PSK Motorlet Praha dorost
FCPK
1
5
29.01.PTatran RAKO Rakovník
FCPK
0
3
26.01.PFK Slavoj Vyšehrad dorost
FCPK
1
3
18.01.PFK Meteor Praha VIII dorost
FCPK
5
4
12.01.P1.FK Příbram, a.s. dorost
FCPK
3
1
16.11.MSK Uhelné sklady Praha
FCPK
2
0
09.11.MFCPK
FC Zličín
3
2
02.11.MFK Dukla Jižní Město
FCPK
6
0
26.10.MFCPK
Olympia Radotín
2
0
19.10.MSK Hostivař
FCPK
2
4
12.10.MFCPK
Sokol Královice
3
0
05.10.MFCPK
FK Slavoj Vyšehrad B
4
1

Bude se hrát

01.03.
15:00
PNespeky
FCPK
07.03.
10:15
MSK Újezd Praha 4
FCPK
14.03.
10:30
MFCPK
FK Viktoria Žižkov B
22.03.
14:30
MSK Motorlet Praha B
FCPK
28.03.
15:00
MFCPK
SK Třeboradice
05.04.
16:30
MFK Újezd nad Lesy
FCPK
10.04.
16:30
MFCPK
FK Admira Praha B
15.04.
17:00
HSokol Cholupice
FCPK
18.04.
10:15
MTJ Sokol Kolovraty
FCPK
25.04.
17:00
MFCPK
AFK Slavoj Podolí Praha
03.05.
17:00
MFK Slavoj Vyšehrad B
FCPK
08.05.
15:00
MSokol Královice
FCPK
16.05.
17:00
MFCPK
SK Hostivař
23.05.
17:00
MOlympia Radotín
FCPK
30.05.
17:00
MFCPK
FK Dukla Jižní Město