Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: M-A

 HráčZG
1.Urban Daniel1314
2.Šultes Pavel1110
3.Cvrček Milan125
4.Řežábek Jan124
5.Bláha Tomáš93
 Flaks Ivo93
 Vágner Robert113
8.Graf Roman132
 Z=zápasy, G=góly
 
Sledujte náš Facebook a Instagram ......  
 Bohemians 1905, a.s. dorost2-2FCPK 
 Remíza s dorostem Bohemians. Úvod patřil Kopanině, konec soupeři.
 
 
Datum a čas:21.02.2018 19:00  |  Poločas: 0 : 2  |  Tým: FCPK
Góly:Urban (0:1, as. Řežábek), Urban (0:2)
Střelci FCPK:
Sestava:Švarc - Tržický (46. Sýkora), Melničuk, Bláha, Flaks - Zadina (75. Vik), Čihák - Machálek (45. Levý), Kundelásek (60. Kozlík), Řežábek - Urban. Trenér: Daniel Vott.
 
Bílá hora - První remíza v zimní přípravě FCPK se zrodila v utkání proti dorostu Bohemians 1905. Kopanina vedla 2:0 po dvou gólech Urbana, ale fyzicky začala ve druhé půli ztrácet a soupeř skóre vyrovnal.

Hodnocení trenéra - Daniel Vott:

Utkání se soupeřem z dorostenecké celostátní ligy jsme začali velice svižně a byl vidět fotbal ve vysokém tempu z obou stran.Po velice povedeném prvním poločase jsme vedli 2:0 a měli ještě několik slibných situací ke vstřelení branky. Velice poctivým výkonem jsme až na malé výjimky mladé klokany v prvním poločase do velkých příležitostí nepouštěli.

Ještě přibližně 15 minut ve druhém poločase jsme vydrželi s hráči, kteří jsou v každodenním treninku běhat. Od asi 60. minuty již Bohemka zcela převzala iniciativu a kontaktní branku dala cca 15. minut před koncem. Jejich veliké usilí po několika dalších šancích korunovali vyrovnávacím gólem 3 minuty před koncem.

Výhry v přípravě: Nespeky (3:2)Černolice (10:0)ČLU Beroun (4:2)

Prohry v přípravě: Železný Brod (1:3)Turnov (4:7)Újezd P4 (3:4), Zbuzany (2:5)

Aktuální tabulka střelců v přípravě (bilance: 3-1-4, skóre: 29:25):

8 - Urban

4 - Schierreich V.

3 - Levý, Čihák

2 - Řežábek, Vik, Zadina, Flaks

1 - Průša, Vácha, Huleš

Zbývající zápasy v přípravě: Tatran Rakovník (4.3.)

Start jarní části přeboru: FK Újezd - FCPK (11.3.)

Povrch:UMT
Hřiště:Bílá Hora
Diváci:20
Soupeř na webu:www.bohemians1905.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Bláha Tomáš90- ---    
Čihák Martin90- ---    
Flaks Ivo90- ---    
Kozlík Martin30- ---  60. Kundelásek 
Kundelásek Ondřej60- ---  60. Kozlík 
Levý Jan45- ---  46. Machálek 
Machálek Matouš45- ---  46. Levý 
Melničuk Radoslav90- ---    
Řežábek Jan90- 11-    
Sýkora Jakub45- ---  46. Tržický 
Švarc Jiří90- ---    
Tržický Jakub45- ---  46. Sýkora 
Urban Daniel902 -2-    
Vik Šimon15- ---  75. Zadina 
Zadina Pavel75- ---  75. Vik 
Celkem:9902 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
FCPK | Pražský přebor
1.SK Újezd Praha 4 1541
2.SK Uhelné sklady Praha 1535
3.FCPK1528
4. FK Dukla Jižní Město 1526
5.SK Třeboradice 1526
6.Sokol Královice 1525
7.AFK Slavoj Podolí Praha 1523
8.FK Admira Praha B1518
9.SK Hostivař 1518
10.FK Slavoj Vyšehrad B1517
11.FC Tempo 1517
12.ABC Braník 1517
13.SK Union Vršovice 1513
14.SK Motorlet Praha B1513
15.ČAFC Praha 1512
16.FK Viktoria Žižkov B1511

Poslední kolo

SK Uhelné sklady Praha - FCPK4 : 4
SK Újezd Praha 4 - AFK Slavoj Podolí Praha 3 : 1
FK Viktoria Žižkov B - ČAFC Praha 3 : 4
ABC Braník - Sokol Královice 6 : 1
FK Dukla Jižní Město - SK Hostivař 3 : 1
FK Slavoj Vyšehrad B - SK Union Vršovice 3 : 0
FC Tempo - SK Třeboradice 1 : 4
SK Motorlet Praha B - FK Admira Praha B3 : 6

Další kolo

SK Újezd Praha 4 - FCPK10.03.

 

FCPK Statistika - 2018/2019

Odehrané zápasy:15
Vítězství:8
Vítězství [pen]:0
Remízy:4
Porážky:3
Porážky [pen]:0
Skóre:50:26 (+24)
Průměr gólů/zápas:3.33 / 1.73
Body z maxima:28 z 45
Bodová úspěšnost:62.22%

Bylo odehráno

17.11.MSK Uhelné sklady Praha
FCPK
4
4
10.11.MFCPK
ABC Braník
4
0
03.11.MFK Dukla Jižní Město
FCPK
1
5
27.10.MFCPK
SK Union Vršovice
2
2
20.10.MSK Hostivař
FCPK
0
7
13.10.MFCPK
Sokol Královice
1
1
06.10.MFCPK
FK Slavoj Vyšehrad B
1
2
28.09.MAFK Slavoj Podolí Praha
FCPK
0
0
25.09.HFK Dukla Jižní Město
FCPK
1
2
22.09.MFCPK
ČAFC Praha
3
2
16.09.MFK Admira Praha B
FCPK
4
3
12.09.HAFK Union Žižkov
FCPK
0
9
08.09.MFCPK
FC Tempo
4
0
02.09.MSK Třeboradice
FCPK
5
7
25.08.MFCPK
SK Motorlet Praha B
6
2

Bude se hrát

19.01.
10:00
PSK Slavia Jesenice
FCPK
27.01.
15:00
PFK Slovan Lysá nad Labem
FCPK
02.02.
16:00
PNespeky
FCPK
06.02.
19:00
P1.FK Příbram, a.s. dorost
FCPK
09.02.
18:30
PFK Dukla Praha dorost
FCPK
17.02.
14:00
PMFK Dobříš
FCPK
23.02.
16:00
PSK Citadel Dolní Chabry
FCPK
03.03.
13:00
PTatran RAKO Rakovník
FCPK
10.03.
MSK Újezd Praha 4
FCPK
16.03.
15:00
MFCPK
FK Viktoria Žižkov B
24.03.
MSK Motorlet Praha B
FCPK
30.03.
15:30
MFCPK
SK Třeboradice
07.04.
MFC Tempo
FCPK
13.04.
17:00
MFCPK
FK Admira Praha B
22.04.
MČAFC Praha
FCPK