Tabulka střelců: M-A

Hlavní partneři klubu

Týmy | Archiv

V neděli sledujeme: 1.) zápasy přípravek na domácí umělce U Drahušky, 2.) přátelák U13 na Zličíně...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......

Přehled dalších událostí

Pochvala od trenéra A týmu? Samozřejmě si toho vážím, říká dorostenec Zavadil     27.11.2022,  FCPK
Praha – Rok 2005, tehdy se narodil dorostenec Roman Zavadil, který už ve svém věku sbírá zkušenosti v mužích Přední Kopaniny. S dalšími pěti spoluhráči z dorostu dostal možnost nastoupit do přípravy. Připravuje se po boku ostřílených borců, ale i o pár let starších spoluhráčů, kteří mu usnadňují začlenění do týmu. Kromě tréninků hrál také ve dvou přípravných zápasech. Premiéru měl na Admiře B a teď šel dokonce v základu proti Motorletu B. A sklidil pochvalu od trenéra Votta. Roman jde ve šlépějích svého otce, který za FCPK hrával v minulosti.

SK Motorlet Praha B - FCPK 4 : 3    P 25.11.2022,  FCPK
V přípravě na Motorletu áčko ztratilo vedení 3:1 a prohrálo last minute gólem
Jinonice - Druhé přípravné utkání po skončení podzimní části přeboru Kopanina opět prohrála výsledkem 3:4. A podruhé za sebou inkasovala v poslední minutě zápasu rozhodující gól. Tentokráte na Motorletu a dokonce vlastní. Trenér Vott si už toho všímá i v hodnocení. Kopanina přitom vedla už 3:1 po brankách Mainolfiho, Šalanského a Horvátha, který je v FCPK na zkoušce z Admiry a na podzim nastupoval za kobyliské béčko v divizi. V dalším přátelském utkání narazí Kopanina na divizní Aritmu (3.12., 10:30, Aritma UMT).

Daniel Urban nejlepší střelec v Praze od ligy až po přebor. Sedmnáct gólů!     19.11.2022,  FCPK,
Praha - Pokud nenastřílí jeden z dvojice hráčů Bohemians 1905 Roman Květ či Vladimír Zeman sedm branek v sobotním zápase osmifinále Mol Cupu týmu Hlučína, což samozřejmě není moc pravděpodobné, pak se nemusí kanonýr Přední Kopaniny Daniel Urban obávat o svůj podzimní primát mezi střelci pražských mužstev napříč soutěžemi od Fortuna:ligy až po Pražská teplárenská přebor.

Razetto těžce kousal porážku od Spojů. Rád by se s týmem dostal do divize.     19.11.2022,  FCPK,
Praha - Zklamání bylo znatelné, jeho tým prohrál velkou bitvu v Pražská teplárenská přeboru s týmem Spojů 2:3. Drobný záložník Přední Kopaniny Sebastian Razetto však slyšel poklony za své vystoupení ze všech stran. Proměnil penaltu, aktivitou a technickými kousky deptal soupeře, jeho další obrovská šance ale gólem neskončila, proto nemohl být spokojený. „Byl jsem zklamaný, zápas prvního s druhým pro nás hodně znamenal,“ přiznal 19letý fotbalista.

FK Admira Praha B - FCPK 4 : 3    P 16.11.2022,  FCPK
Mistráky skončily, podzim nikoliv. Kopanina vyzvala divizní Admiru B.
Kobylisy - Přebor Prahy ukončil svou podzimní část sezóny, ale volno fotbalisté hned nedostanou. Tréninky pokračují a dokonce i přípravné zápasy. Kopanina odehrála zajímavý přátelák na Admiře. Tým z Kobylis má béčko v divizi, aktuálně na čtrnáctém místě. Kopaninu porazili černo-bílí těsně 4:3 gólem v poslední minutě. Za FCPK skórovali dvakrát Kočí a jednou Hollerbach.

TJ Spoje Praha - FCPK 3 : 2    M 12.11.2022,  FCPK
Rychlé vyloučení pokazilo šlágr. Kopanina prohrála o branku na Spojích.
Praha - V posledním 15. kole přeboru Prahy došlo na zápas prvních Spojů a druhé Přední Kopaniny. Šlágr ovlivnilo rychlé vyloučení. Po faulu "záchranná brzda" Nicolase Čermáka šla Kopanina do deseti už v 8. minutě, přesto díky výbornému výkonu hráli hosté o body až do konce. Také díky brance Dana Urbana s pořadovým číslem 17. Kopanina končí podzim na 2.místě (32 bodů), první Spoje 40, třetí Dukla JM 28. Jarní část začíná 12. března. Do té doby budeme sledovat celý zimní program.

Spoje dostaly facku, šlágr s Kopaninou ale chtějí vyhrát, říká Fabio Leggeri     11.11.2022,  FCPK,
Praha - Tuhle situaci měsíce nepoznali. Fotbalisté Spojů minulou neděli prohráli první zápas v Pražská teplárenská přeboru, když padli na půdě dalšího nováčka - ČAFC 0:1. Panika v táboře poražených každopádně nezavládla. „Strašně dlouhou jsme neprohráli, kluci si byli možná až moc jistí, že uspějí. Možná je lepší, že to přišlo teď,“ vykládá trenér Fabio Leggeri před sobotním šlágrem s druhým týmem tabulky z Přední Kopaniny.

Zápas podzimu? Uděláme maximum, abychom náskok Spojů stáhli, velí Vott     10.11.2022,  FCPK,
Praha - Finále podzimní části Pražská teplárenská přeboru se blíží. Poslední letošní kolo nejvyšší pražské soutěže svede dohromady dva vedoucí celky. Spoje v sobotu od 11:00 přivítají na domácí půdě druhou Přední Kopaninu. Ta nyní ztrácí na lídra pět bodů. „Uděláme všechno, aby byl rozdíl na špici dvoubodový,“ slibuje trenér hostů Daniel Vott.

FCPK - FC Zličín 1 : 1    M 05.11.2022,  FCPK
Naposledy doma a remíza. Bod se Zličínem zachraňoval Ben Hollerbach.
Přední Kopanina - Předposlední podzimní kolo přineslo fotbalistům Přední Kopaniny doma ztrátu dvou bodů. Ale spíš zisk jednoho. Zličín u letiště sehrál výborný zápas, zejména v první půli. Domácí se zlepšeným výkonem po přestávce vrátili do zápasu a remízu zachraňoval po standardní situaci premiérovou brankou Ben Hollerbach. Zápas začal vzpomínkovou minutou ticha za "Drahušku" Cigánkovou. Kvůli tomu byl také přeložen na dopolední termín. Podzimní sezónu ukončí za týden šlágr prvního s druhým, Spoje vs FCPK.

Urby nás zase zachránil, velebil po šlágru kanonýra Kopaniny Ali Asad     02.11.2022,  FCPK
Chodov - Hlavní postavou šlágru 13. kola Pražská teplárenská přeboru mezi Duklou JM a Přední Kopaninou (0:1) byl bezpochyby autor vítězné trefy Daniel Urban, rozhovor a roli hrdiny utkání ovšem po závěrečném hvizdu přenechal spoluhráči: záložník Ali Asad byl podle něj nejlepší na hřišti. „Už je to asi osmkrát v řadě, ať rozhovor udělá on,“ přál si kanonýr Přední Kopaniny. Za vítěze tak o dojmech o utkání pohovořil právě 20letý Asad.

FK Dukla Jižní Město - FCPK 0 : 1    M 28.10.2022,  FCPK
Fantazie. Šlágr kola Přední Kopanina rozhodla v nastavení a porazila Duklu.
Chodov - Nejsledovanější utkání 13. kola přeboru Prahy vyhrála Přední Kopanina. Porazila Duklu Jižní Město na hřišti soupeře 1:0. Rozhodující branku vstřelil kdo jiný než Daniel Urban. Přišel na hřiště na posledních dvacet minut a v první minutě nastaveného času zajistil tři body pro svůj tým šestnáctým gólem v sezóně.

Hustá série Kopaniny na závěr podzimu startuje proti Dukle Jižní Město. Preview.     28.10.2022,  FCPK
Praha - Přebor Prahy má do konce podzimu tři kola. Dvanáct je odehráno. Fotbalisté Přední Kopaniny v uplynulých kolech nasbírali skvělou bilanci: 9 výher, 1 remíza a 2 prohry. Aktuálně jsou na druhém místě s 28 body. Přesto hodnocení nechme až po skončení podzimu. Teď je čekají tři mega těžká kola. Tři týmy z první pětky. Prvních z nich bude Dukla JM. Hraje se na státní svátek 28.10.2022. Následuje Zličín a Spoje.