Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Turnaje


ZT Hořovice (muži), Hořovice
15.01.2022 - 26.02.2022
FCPK

Tabulka střelců: M-A

FCPK.cz/mobile

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 

Výhradní dodavatelé

 

Týmy | Archiv



 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  
Poslední utkání Bude se hrát
SC Olympia Radotín - FCPK
3 : 4
datum: 28.05.2022 17:00
 
 
FCPK - FK Dukla Jižní Město
hřiště: Př.Kopanina
datum: 04.06.2022 18:00
 

Karta týmu: FCPK

Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu 

   DatumČasKS  Domácí Hosté Hřiště

Červenec/2021

 PPÁ 16.07.202118:00 SK Lhota -FCPK3 : 5Dobrovíz 
 TSO 17.07.202110:00  SK Střešovice 1911 -FCPK1 : 2Dobrovíz 
 TSO 17.07.202116:30  SK Hostivař -FCPK2 : 2Dobrovíz 
 PSO 24.07.202110:30 SK Hořovice -FCPK4 : 1Hořovice 
 MSO 31.07.202117:00 1Přebor PrahyFCPK-SK Újezd Praha 4 0 : 3Př.Kopanina 

Srpen/2021

 MNE 08.08.202116:00 2Přebor PrahyFK Viktoria Žižkov B-FCPK0 : 0Dubeč 
 MNE 15.08.202117:00 3Přebor PrahyFCPK-SK Motorlet Praha B5 : 1Př.Kopanina 
 MÚT 17.08.202117:30 15Přebor PrahySK Uhelné sklady Praha -FCPK3 : 6Uhelné sklady 
 MNE 22.08.202117:00 4Přebor PrahySK Třeboradice -FCPK3 : 7Třeboradice 
 MSO 28.08.202117:00 5Přebor PrahyFCPK-FK Újezd nad Lesy 2 : 0Př.Kopanina 

Září/2021

 MNE 05.09.202114:00 6Přebor PrahyFK Admira Praha B-FCPK2 : 1Na Pecích 
 MSO 11.09.202117:00 7Přebor PrahyFCPK-Sokol Kolovraty 3 : 2Př.Kopanina 
 MSO 18.09.202110:15 8Přebor PrahyAFK Slavoj Podolí Praha -FCPK3 : 0Podolí 
 MSO 25.09.202110:30 9Přebor PrahyFCPK-FK Slavoj Vyšehrad B3 : 0Př.Kopanina 

Říjen/2021

 MSO 02.10.202116:00 10Přebor Prahy FCPK-Sokol Královice 2 : 2Př.Kopanina 
 MSO 09.10.202110:30 11Přebor Prahy SK Hostivař -FCPK0 : 1Hostivař 
 MSO 16.10.202115:30 12Přebor PrahyFCPK-SC Olympia Radotín 1 : 0Př.Kopanina 
 MSO 23.10.202110:30 13Přebor PrahyFK Dukla Jižní Město -FCPK3 : 1Kunratice 
 MSO 30.10.202114:00 14Přebor Prahy FCPK-FC Zličín 2 : 2Př.Kopanina 

Listopad/2021

 MSO 06.11.202110:15 16Přebor PrahySK Újezd Praha 4 -FCPK8 : 0Újezd Praha 4 
 PSO 13.11.202114:30  Tatran RAKO Rakovník -FCPK4 : 2Rakovník 
 PNE 21.11.202114:30  FC Tempo -FCPK2 : 3Tempo 
 PST 24.11.202118:30  SK Motorlet Praha -FCPK2 : 5Motorlet 

Leden/2022

 TSO 15.01.202212:00  ČAFC Praha -FCPK0 : 7Hořovice 
TSO 22.01.202214:00  AFK Tuchlovice -FCPK4 : 3Hořovice 
 PSO 29.01.202212:00 SK Hořovice -FCPK6 : 2Hořovice 

Únor/2022

 TST 09.02.202219:00 1.FK Příbram, a.s. B-FCPK2 : 1Hořovice 
 TSO 12.02.202210:00 SK Hořovice -FCPK1 : 3Hořovice 
 TSO 19.02.202214:00 ČAFC Praha -FCPK1 : 1Hořovice 
 TSO 26.02.202212:00  SK Hořovice -FCPK3 : 1Hořovice 

Březen/2022

 PČT 03.03.202217:45 SK Motorlet Praha U19-FCPK0 : 2Motorlet 
 PÚT 08.03.202219:00 1.FK Příbram, a.s. U19-FCPK7 : 6Hořovice 
 MSO 19.03.202215:00 17Přebor PrahyFCPK-FK Viktoria Žižkov B0 : 1Př.Kopanina 
MPÁ 25.03.202219:00 18Přebor PrahySK Motorlet Praha B-FCPK2 : 0Motorlet 

Duben/2022

 MSO 02.04.202216:30 19Přebor PrahyFCPK-SK Třeboradice 8 : 1Př.Kopanina 
 MNE 10.04.202216:30 20Přebor PrahyFK Újezd nad Lesy -FCPK1 : 4Újezd n./L. 
 MNE 17.04.202210:30 21Přebor PrahyFCPK-FK Admira Praha B2 : 5Př.Kopanina 
 HST 20.04.202217:00 Sokol Cholupice -FCPK3 : 1Cholupice 
 MSO 23.04.202210:15 22Přebor Prahy Sokol Kolovraty -FCPK2 : 1Kolovraty 
MSO 30.04.202217:00 23Přebor PrahyFCPK-AFK Slavoj Podolí Praha 4 : 1Př.Kopanina 

Květen/2022

 MNE 08.05.202217:00 24Přebor Prahy FK Slavoj Vyšehrad B-FCPK4 : 1Vyšehrad 
 MSO 14.05.202210:15 25Přebor Prahy Sokol Královice -FCPK2 : 3Královice 
 MSO 21.05.202217:00 26Přebor PrahyFCPK-SK Hostivař 2 : 4Př.Kopanina 
 MSO 28.05.202217:00 27Přebor Prahy SC Olympia Radotín -FCPK3 : 4Radotín 

Červen/2022

 MSO 04.06.202218:00 28Přebor Prahy FCPK-FK Dukla Jižní Město  Př.Kopanina 
 MSO 11.06.202210:30 29Přebor Prahy FC Zličín -FCPK Zličín 
 MSO 18.06.202210:30 30Přebor Prahy FCPK-SK Uhelné sklady Praha  Př.Kopanina 

M=Mistrovské utkání, P=Přátelské utkání, T=Turnaj, H=Pohárové utkání
 

FCPK


FCPK | Přebor Prahy
1.SK Újezd Praha 4 2671
2. FK Dukla Jižní Město 2665
3.Sokol Kolovraty 2653
4.SK Motorlet Praha B2650
5.FK Admira Praha B2649
6.Sokol Královice 2642
7.FCPK2742
8.SK Hostivař 2642
9.FK Viktoria Žižkov B2641
10.AFK Slavoj Podolí Praha 2632
11.SC Olympia Radotín 2730
12.FC Zličín 2630
13.SK Třeboradice 2620
14.FK Slavoj Vyšehrad B2617
15.SK Uhelné sklady Praha 2611
16.FK Újezd nad Lesy 266

Poslední kolo

SC Olympia Radotín - FCPK3 : 4
SK Uhelné sklady Praha - FK Admira Praha B 
SK Motorlet Praha B - FK Slavoj Vyšehrad B 
SK Újezd Praha 4 - FK Újezd nad Lesy  
SK Hostivař - Sokol Královice  
FC Zličín - Sokol Kolovraty  
FK Dukla Jižní Město - AFK Slavoj Podolí Praha  
FK Viktoria Žižkov B - SK Třeboradice  

Další kolo

FCPK - FK Dukla Jižní Město 04.06.
SK Motorlet Praha B - SK Třeboradice 03.06.
Sokol Královice - SC Olympia Radotín 04.06.
AFK Slavoj Podolí Praha - FC Zličín 04.06.
Sokol Kolovraty - SK Uhelné sklady Praha 04.06.
FK Viktoria Žižkov B - FK Újezd nad Lesy 04.06.
FK Admira Praha B - SK Újezd Praha 4 05.06.
FK Slavoj Vyšehrad B - SK Hostivař 05.06.

 

FCPK Statistika - 2021/2022

Odehrané zápasy:27
Vítězství:13
Vítězství [pen]:0
Remízy:3
Porážky:11
Porážky [pen]:0
Skóre:63:58 (+5)
Průměr gólů/zápas:2.33 / 2.15
Body z maxima:42 z 81
Bodová úspěšnost:51.85%

Gratulujeme k narozeninám

 Ptáček Vojtěch - 30.05. (22)
FCPK
Vik Šimon - 27.06. (29)
FCPK

Bylo odehráno

28.05.MSC Olympia Radotín
FCPK
3
4
21.05.MFCPK
SK Hostivař
2
4
14.05.MSokol Královice
FCPK
2
3
08.05.MFK Slavoj Vyšehrad B
FCPK
4
1
30.04.MFCPK
AFK Slavoj Podolí Praha
4
1
23.04.MSokol Kolovraty
FCPK
2
1
20.04.HSokol Cholupice
FCPK
3
1
17.04.MFCPK
FK Admira Praha B
2
5
10.04.MFK Újezd nad Lesy
FCPK
1
4
02.04.MFCPK
SK Třeboradice
8
1
25.03.MSK Motorlet Praha B
FCPK
2
0
19.03.MFCPK
FK Viktoria Žižkov B
0
1
08.03.P1.FK Příbram, a.s. U19
FCPK
7
6
03.03.PSK Motorlet Praha U19
FCPK
0
2
26.02.TSK Hořovice
FCPK
3
1

Bude se hrát

04.06.
18:00
MFCPK
FK Dukla Jižní Město
11.06.
10:30
MFC Zličín
FCPK
18.06.
10:30
MFCPK
SK Uhelné sklady Praha