Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Tabulka střelců: M-A

FCPK.cz/mobile

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Týmy | Archiv



 
Fotbalový program FCPK přerušen až do zrušení nouzového stavu vládou kvůli šíření koronaviru...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  
Poslední utkání Bude se hrát
SK Újezd Praha 4 - FCPK
1 : 0
datum: 07.03.2020 10:15
 
 
FCPK - FK Viktoria Žižkov B
hřiště: Př.Kopanina
datum: 14.03.2020 10:30
 

Karta týmu: FCPK

Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu 

   DatumČasKS  Domácí Hosté Hřiště

Červenec/2019

 PSO 20.07.201912:00  SK Hostivař -FCPK0 : 3Dobrovíz 
 TSO 20.07.201916:30  FK Admira Praha B-FCPK4 : 1Dobrovíz 
 PÚT 23.07.201919:00  FK Dukla Praha dorost-FCPK5 : 1Blšany 
 PSO 27.07.201911:00 FK Hořovicko -FCPK3 : 2Hořovice 
 PNE 28.07.201918:00 Tatran RAKO Rakovník -FCPK1 : 1Rakovník 

Srpen/2019

 HSO 03.08.201917:00 FCPK-Sportovní Sdružení Ostrá 1 : 3Př.Kopanina 
 MSO 10.08.201910:30 1Pražský přeborFCPK-SK Újezd Praha 4 1 : 1Př.Kopanina 
 PST 14.08.201918:30  1.FK Příbram, a.s. dorost-FCPK5 : 5Štěrboholy 
MNE 18.08.201910:15 2Pražský přeborFK Viktoria Žižkov B-FCPK5 : 1Štěrboholy 
 MSO 24.08.201917:00 3Pražský přeborFCPK-SK Motorlet Praha B5 : 0Př.Kopanina 
 MSO 31.08.201910:30 4Pražský přeborSK Třeboradice -FCPK3 : 0Třeboradice 

Září/2019

 MSO 07.09.201917:00 5Pražský přebor FCPK-FK Újezd nad Lesy 6 : 3Př.Kopanina 
 HST 11.09.201917:00  Sokol Řepy -FCPK1 : 12Řepy 
 MNE 15.09.201914:00 6Pražský přebor FK Admira Praha B-FCPK4 : 0Admira 
 MSO 21.09.201916:30 7Pražský přeborFCPK-TJ Sokol Kolovraty 1 : 2Př.Kopanina 
 MSO 28.09.201910:15 8Pražský přebor AFK Slavoj Podolí Praha -FCPK3 : 1Podolí 

Říjen/2019

 MSO 05.10.201916:00 9Pražský přeborFCPK-FK Slavoj Vyšehrad B4 : 1Př.Kopanina 
 MSO 12.10.201915:30 10Pražský přebor FCPK-Sokol Královice 3 : 0Př.Kopanina 
 MSO 19.10.201910:30 11Pražský přeborSK Hostivař -FCPK2 : 4Hostivař 
 MSO 26.10.201914:30 12Pražský přeborFCPK-Olympia Radotín 2 : 0Př.Kopanina 

Listopad/2019

 MSO 02.11.201910:30 13Pražský přebor FK Dukla Jižní Město -FCPK6 : 0Kunratice 
 MSO 09.11.201914:00 14Pražský přeborFCPK-FC Zličín 3 : 2Př.Kopanina 
 MSO 16.11.201910:30 15Pražský přeborSK Uhelné sklady Praha -FCPK2 : 0Uhelné sklady 

Leden/2020

 PNE 12.01.202011:00 1.FK Příbram, a.s. dorost-FCPK3 : 1Příbram, U Litavky 
 PSO 18.01.202012:00 FK Meteor Praha VIII dorost-FCPK5 : 4Meteor, areál Bedřichovská 
 PNE 26.01.202015:00 FK Slavoj Vyšehrad dorost-FCPK1 : 3SC Nymburk 
PST 29.01.202019:00  Tatran RAKO Rakovník -FCPK0 : 3Tatran Rakovník 

Únor/2020

 PST 05.02.202019:15  SK Motorlet Praha dorost-FCPK1 : 5Motorlet 
 PNE 09.02.202014:00 Spartak Průhonice -FCPK3 : 6Újezd Praha 4 
 PSO 15.02.202010:00 SK Hřebeč -FCPK4 : 1Motorlet 
PNE 23.02.202016:00 FC Tempo -FCPK3 : 2Tempo 

Březen/2020

PNE 01.03.202015:00 Nespeky -FCPK3 : 4Nespeky 
 MSO 07.03.202010:15 16Pražský přeborSK Újezd Praha 4 -FCPK1 : 0Újezd Praha 4 
 MSO 14.03.202010:30 17Pražský přebor FCPK-FK Viktoria Žižkov B Př.Kopanina 
 MNE 22.03.202014:30 18Pražský přebor SK Motorlet Praha B-FCPK Motorlet 
 MSO 28.03.202015:00 19Pražský přebor FCPK-SK Třeboradice  Př.Kopanina 

Duben/2020

 MNE 05.04.202016:30 20Pražský přebor FK Újezd nad Lesy -FCPK Újezd n./L. 
 MPÁ 10.04.202016:30 21Pražský přebor FCPK-FK Admira Praha B Př.Kopanina 
 HST 15.04.202017:00 3 Sokol Cholupice -FCPK Cholupice 
 MSO 18.04.202010:15 22Pražský přebor TJ Sokol Kolovraty -FCPK Kolovraty 
 MSO 25.04.202017:00 23Pražský přebor FCPK-AFK Slavoj Podolí Praha  Př.Kopanina 

Květen/2020

 MNE 03.05.202017:00 24Pražský přebor FK Slavoj Vyšehrad B-FCPK Vyšehrad 
 MPÁ 08.05.202015:00 25Pražský přebor Sokol Královice -FCPK Královice 
 MSO 16.05.202017:00 26Pražský přebor FCPK-SK Hostivař  Př.Kopanina 
 MSO 23.05.202017:00 27Pražský přebor Olympia Radotín -FCPK Radotín 
 MSO 30.05.202017:00 28Pražský přebor FCPK-FK Dukla Jižní Město  Př.Kopanina 

Červen/2020

 MSO 06.06.202010:30 29Pražský přebor FC Zličín -FCPK Zličín 
 MSO 13.06.202010:30 30Pražský přebor FCPK-SK Uhelné sklady Praha  Př.Kopanina 

M=Mistrovské utkání, P=Přátelské utkání, T=Turnaj, H=Pohárové utkání
 

FCPK


FCPK | Pražský přebor
1.FK Admira Praha B1636
2.SK Újezd Praha 4 1636
3.FK Újezd nad Lesy 1629
4.FK Slavoj Vyšehrad B1628
5.Sokol Královice 1627
6. FK Dukla Jižní Město 1625
7.SK Motorlet Praha B1623
8.SK Uhelné sklady Praha 1623
9.SK Třeboradice 1622
10.FCPK1622
11.FK Viktoria Žižkov B1619
12.AFK Slavoj Podolí Praha 1619
13.FC Zličín 1618
14.TJ Sokol Kolovraty 1616
15.Olympia Radotín 1615
16.SK Hostivař 1612

Poslední kolo

SK Újezd Praha 4 - FCPK1 : 0
FC Zličín - SK Hostivař 0 : 0
FK Dukla Jižní Město - Olympia Radotín 3 : 0
FK Slavoj Vyšehrad B - FK Újezd nad Lesy 5 : 2
FK Viktoria Žižkov B - AFK Slavoj Podolí Praha 8 : 0
SK Uhelné sklady Praha - Sokol Královice 1 : 0
SK Motorlet Praha B - TJ Sokol Kolovraty 4 : 1
SK Třeboradice - FK Admira Praha B2 : 3

Další kolo

FCPK - FK Viktoria Žižkov B14.03.
TJ Sokol Kolovraty - SK Třeboradice 14.03.
FK Dukla Jižní Město - FK Slavoj Vyšehrad B14.03.
Olympia Radotín - FC Zličín 14.03.
Sokol Královice - SK Újezd Praha 4 14.03.
SK Hostivař - SK Uhelné sklady Praha 14.03.
AFK Slavoj Podolí Praha - SK Motorlet Praha B15.03.
FK Admira Praha B - FK Újezd nad Lesy 15.03.

 

FCPK Statistika - 2019/2020

Odehrané zápasy:16
Vítězství:7
Vítězství [pen]:0
Remízy:1
Porážky:8
Porážky [pen]:0
Skóre:31:35 (-4)
Průměr gólů/zápas:1.94 / 2.19
Body z maxima:22 z 48
Bodová úspěšnost:45.83%

Gratulujeme k narozeninám

Zadina Pavel - 03.04. (29)
FCPK
Urban Daniel - 04.04. (31)
FCPK
Vágner Robert - 12.04. (25)
FCPK
Zemánek Ludvík - 12.04. (19)
FCPK

Bylo odehráno

07.03.MSK Újezd Praha 4
FCPK
1
0
01.03.PNespeky
FCPK
3
4
23.02.PFC Tempo
FCPK
3
2
15.02.PSK Hřebeč
FCPK
4
1
09.02.PSpartak Průhonice
FCPK
3
6
05.02.PSK Motorlet Praha dorost
FCPK
1
5
29.01.PTatran RAKO Rakovník
FCPK
0
3
26.01.PFK Slavoj Vyšehrad dorost
FCPK
1
3
18.01.PFK Meteor Praha VIII dorost
FCPK
5
4
12.01.P1.FK Příbram, a.s. dorost
FCPK
3
1
16.11.MSK Uhelné sklady Praha
FCPK
2
0
09.11.MFCPK
FC Zličín
3
2
02.11.MFK Dukla Jižní Město
FCPK
6
0
26.10.MFCPK
Olympia Radotín
2
0
19.10.MSK Hostivař
FCPK
2
4

Bude se hrát

14.03.
10:30
MFCPK
FK Viktoria Žižkov B
22.03.
14:30
MSK Motorlet Praha B
FCPK
28.03.
15:00
MFCPK
SK Třeboradice
05.04.
16:30
MFK Újezd nad Lesy
FCPK
10.04.
16:30
MFCPK
FK Admira Praha B
15.04.
17:00
HSokol Cholupice
FCPK
18.04.
10:15
MTJ Sokol Kolovraty
FCPK
25.04.
17:00
MFCPK
AFK Slavoj Podolí Praha
03.05.
17:00
MFK Slavoj Vyšehrad B
FCPK
08.05.
15:00
MSokol Královice
FCPK
16.05.
17:00
MFCPK
SK Hostivař
23.05.
17:00
MOlympia Radotín
FCPK
30.05.
17:00
MFCPK
FK Dukla Jižní Město
06.06.
10:30
MFC Zličín
FCPK
13.06.
10:30
MFCPK
SK Uhelné sklady Praha