Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Tabulka střelců: M-A

FCPK.cz/mobile

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 

Týmy | Archiv 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  
Poslední utkání Bude se hrát
FCPK - FK Slavoj Vyšehrad
1 : 3
datum: 30.09.2023 16:00
 
 
FCPK - Sokol Královice
hřiště: Př. Kopanina
datum: 07.10.2023 16:00
 

Karta týmu: FCPK

Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu 

Přehled událostí

Kopanina se po výhře nad ČAFC vrací k Drahušce a hostí Slavoj Vyšehrad     30.09.2023,  FCPK 
Přední Kopanina - Fotbalisté Přední Kopaniny mají před sebou další výzvu. K letišti přijíždí v 9.kole přeboru Prahy Slavoj Vyšehrad. Slavná značka. Šemíci vystoupali na vrchol, zahráli si v sezóně 2015/16 druhou ligu, proslavil je seriál s Juliusem Lavickým, bohužel posléze také korupční aféra Romana Rogoze, která je sestřelila. V minulé sezóně málem spadli i z přeboru, ale teď se jim daří mnohem lépe. A dnes se postaví Přední Kopanině.
 
Další fotbalový víkend je za námi. Jak hrály celky FCPK? Dočtete se zde!     25.09.2023,  FCPK 
Přední Kopanina - Jak už tomu bývá tradicí, osm celků FCPK, od U9 po A-tým, se utkalo i tento víkend. Z těchto osmi zápasů si kopaninské týmy připsaly 5 výher a 3 prohry, kdy nejvíce slavily především obě mužské kategorie. Ty se totiž obě díky svým vítězstvím posunuly na 2. místo ve svých jednotlivých soutěžích. Áčko si poradilo s ČAFC a rezerva vyhrála derby nad Aritmou B. Detaily, jak k těmto výsledkům došlo, ale i mnohem více, se dočtete níže ve článku!
 
ČAFC Praha - FCPK 1 : 4    M 23.09.2023,  FCPK 
Těžký terén, ale tři body. Přední Kopanina odjíždí ze Záběhlic spokojena.
Záběhlice - Kopanina veze tři body ze hřiště ČAFC Praha. Těžký rozbahněný terén nezastavil Kopaňáky v cestě za pátou výhrou z osmi zápasů. V Záběhlicích padlo pět branek, z toho čtyři do domácí sítě. O cennou nulu v defenzívě hosté přišli dvě minuty před koncem. Škoda! V útoku se prosadil dvakrát Ptáček (už má sedm) a po jedné Mejdr (první) a Razetto (hlavou po rohu!). Kopanina je druhá tři body za Tempem. Se třetím Zličínem mají Kopaňáci stejný počet 16 bodů.
 
FK Řeporyje-Praha 5 - FCPK 0 : 8    H 20.09.2023,  FCPK 
Kopanina úspěšně rozehrála pohár. Dala osm gólů Řeporyjím a postupuje.
Řeporyje - Teskahor pohár Prahy pokračoval druhým kolem, do kterého už byly nasazeny přeborové týmy. Přední Kopanina dostala za soupeře FK Řeporyje, účastníka 1.A třídy. V Řeporyjích se žádné překvapení nekonalo. Hosté naložili domácím osm branek, které rozdělili po čtyřech do obou poločasů. Nejpilnějším střelcem byl Razetto, autor hattricku. Ve 3.kole byl los nemilosrdný. Kopanina narazí na Tempo, loňského vítěze. Hraje se 17.11.2023. Jinak pohár opustily dva přeborové týmy - Třeboradice a Královice. Kolovraty a Střešovice měly namále.
 
Přeborové týmy se zapojí do Teskahor poháru. Kopanina začíná v Řeporyjích.     20.09.2023,  FCPK,  
Praha - Ještě před čtvrtečním zahájením bojů pražských „S“ v Evropské lize pokračuje Teskahor pohár PFS mužů druhým kolem. Obhájce trofeje a lídr přeborové tabulky fotbalisté Tempa ho zahájí na trávníku Sokola Cholupice. Fotbalisté Kopaniny hrají v Řeporyjích. Modročervení vypadli před rokem ve čtvrtfinále právě s budoucím vítězem Tempem na penalty. Kopanina je trojnásobným vítězem poháru v letech 1995, 2003 a 2019.
 
Úspěšný víkend pro Přední Kopaninu. Výsledkový servis všech celků FCPK zde!     18.09.2023,  FCPK 
Přední Kopanina - O víkendu 16. - 17.9. se opět odehrálo osm utkání skrz kopaninské kategorie od U9 po A-tým. Z těchto osmi zápasů vyhrály kopaninské celky celých šest. Zároveň by se tento víkend dal nazvat jakožto víkend hattricků, kdy se 3x v jednom klání prosadili hned čtyři hráči FCPK, počítáme-li i přípravky, tento počet vyskočí na deset. Důležitý mač odehrálo především áčko, které se doma utkalo s týmem Kolovrat, v tomto souboji šlo o umístění v TOP 5 pražského přeboru. Info o tomto, i všech ostatních zápasech, se dozvíte přečtením tohoto článku!
 
FCPK - Sokol Kolovraty 5 : 1    M 16.09.2023,  FCPK 
Kolovraty dostaly u letiště pět branek. Kopanina se posunuje na třetí pozici.
Přední Kopanina - Souboj páté Kopaniny s šestými Kolovraty (oba deset bodů) v 7.kole přeboru Prahy sliboval dramatickou zápletku. Nakonec se stal jednoznačnou záležitostí domácího týmu, který hosty vyprovodil pěti góly. Dvakrát se trefil Ptáček, po jedné brance Hýsek, Šalanský a Mainolfi. Ten z penalty. Kopanina se posunula na třetí místo, ztrácí tři body na vedoucí Tempo (16). Druhý je rovněž šestnáctibodový Zličín. Za týden míří Kopaňáci do Záběhlic k zápasu s ČAFC. Ještě předtím v týdnu Teskahor pohár v Řeporyjích.
 
Na Kopaninu míří Kolovraty. Narazí na sebe dva sousedé. Na lajně žena!     15.09.2023,  FCPK 
Přední Kopanina - Zajímavý zápas páté Kopaniny s šestými Kolovraty v 7.kole přeboru Prahy. Oba týmy mají deset bodů, lepší skóre hovoří pro domácí. Tady se hraje o TOP5. Lepší z tohoto duelu tam zůstane, druhý ztratí. Pokud vás baví tahle zápletka, doražte na stadión U Drahušky v Přední Kopanině. Zápas má výkop v sobotu už v 16:30. Klobása, pivo i tombola - samozřejmě! Zajímavostí je, že jedním z asistentů rozhodčí bude žena, Marie Kortanová.
 
Víkendový souhrn týmů Přední Kopaniny. Bilance 3 výhry, 1 remíza, 4 prohry.     11.09.2023,  FCPK 
Přední Kopanina - Do šestých kol svých jednotlivých soutěží nastoupily o víkendu obě mužské kategorie FCPK. A-tým na půdě Slavoje Podolí, rezerva doma u letiště proti 1999 Praha. Naopak teprve druhá kola čekala na všechny mládežnické celky, od U9 po U19. Dohromady jste U Drahušky mohli sledovat přes sobotu a neděli celá čtyři utkání, další čtyři odehrály kopaninské týmy venku. Jak všechny souboje dopadly si můžete přečíst níže v tomto článku.
 
AFK Slavoj Podolí Praha - FCPK 0 : 0    M 09.09.2023,  FCPK 
Bez branek. Kopanina udržela nulu, ale neskórovala. Z Podolí veze jen bod.
Kavčí hory - Předposlední Podolí obralo Kopaninu o dva body, když v 6. kole přeboru Prahy skončilo utkání na Kavčích horách nerozhodně 0:0. Kopanina poprvé udržela nulu v obraně, ale žádný gól nevstřelila a byla z toho první remíza v sezóně. Modročervení zůstávají venku nadále bez porážky, nasbírali už celkem deset bodů a ztrácí tři na první místo. V příštím kole přivítají doma Kolovraty (16.9.).
 
Kopaninu čeká předposlední Podolí. Zůstat nahoře, znamená neztrácet.     09.09.2023,  FCPK 
Praha - Přebor Prahy pokračuje šestým kolem a fotbalisté Přední Kopaniny se představí na Kavčích horách, kde v sousedství České televize sídlí fotbalový klub AFK Slavoj Podolí. Domácí se v minulé sezóně sotva zachránili a v té aktuální se trápí s dvěma body u dna tabulky. Každému z toho je jasné, že Kopaňáky čeká těžká šichta, protože Podolí už musí zabrat. Modročervení však venku zatím vyhráli oba zápasy a teď k tomu přidali i výhru nad lídrem tabulky doma. Ostře sledovaný duel Podolí - Kopanina se hraje v sobotu už v 10:15.
 
Kam o víkendu na fotbal? Přijďte na Kopaninu! Celý program zde.     07.09.2023,  FCPK 
Přední Kopanina - Po minulém víkendu, kdy vykopla novou sezonu i mládež, se sezona 2023/24 plně rozjela skrz všechny kategorie FCPK. Jednalo se o úspěšnou sobotu a neděli, kdy naprostá většina kopaninských celků vyhrála. Nyní tu máme další víkend, a s ním další řadu zápasů. Tentokrát na domácím hřišti vystoupí starší týmy, od U15 až po B-tým. Mladší žáky, obě přípravky, ale i áčko naopak čekají venkovní utkání. Tady je pozvánka.
 
Skvěle nám vyšel úvod. A jezdili jsme po zadku, prozrazuje kopaninský Ptáček     06.09.2023,  FCPK,  
Praha - Konečně to přišlo. Přední Kopanina v novém ročníku Pražská teplárenská přeboru doma bodově chřadla a body sbírala jen u soupeřů. Teď ale smázla v bitvě favoritů na postup do divize konkurenta ze Lhotky. Nad Tempem vyhrála 4:1 a úvodním gólem k tomu zavelel útočník Vojtěch Ptáček. „Proti Tempu nám to sedlo, byli jsme správně nahecování, podporovali se a hráli jako tým. Udělalo mi to radost. Přesně tohle jsme potřebovali,“ ohlížel se za šlágrem 5. kola.
 
FCPK - FC Tempo 4 : 1    M 02.09.2023,  FCPK 
Tempo dostalo u letiště čtyři branky. Kopanina zlomila domácí prokletí.
Přední Kopanina - Dva zápasy na domácím stadiónu U Drahušky Kopanina nezvládla. Ten třetí už ano. A hned z toho byla cenná výhra nad lídrem tabulky FC Tempo. Tým ze Lhotky před rokem u letiště uspěl a vyhrál 2:1. Tentokráte dostal čtyři branky a poprvé v sezóně zůstal bez bodu. Za Kopaninu skórovali Ptáček, Hýsek, Zelenka a Bradáč. Za týden míří Kopaňáci na Kavčí hory, kde je přivítá Podolí.
 
Šlágr kola se hraje u letiště. Na Kopaninu přijede lídr tabulky FC Tempo.     01.09.2023,  FCPK 
Přední Kopanina - Osm zajímavých zápasů nabízí 5. kolo přeboru Prahy. Největší pozornost poutá utkání Přední Kopaniny s Tempem. Oba celky byly pasovány před sezónou mezi favority soutěže. Tempo to zatím plní a je bez porážky s jednou remízou první. Kopanina tápe a doma prohrála oba zápasy. Venku je stoprocentní. Také díky tomu modročervení ztrácí jen čtyři body. Pokud v sobotu zvítězí, jsou zpět ve hře. Pokud prohrají, po třetině podzimu to bude ztráta sedmi bodů a to je hodně.
 
Sezóna se rozjíždí naplno. Do hry jde i mládež. Víkendový program zde!     01.09.2023,  FCPK 
Přední Kopanina - Po letní pauze, která utekla jako voda, tu máme září, a s ním i první hrací víkend všech mládežnických kategorií FCPK. Jedinými mužstvy, které již svou sezónu 2023/24 zahájily, jsou A-tým a rezerva. Ty čeká dokonce už 5. kolo jejich jednotlivých soutěží, tedy pražského přeboru a 1.A třídy. Na venkovní utkání budou muset v sobotu vyjet starší žáci a mladší dorost, a v neděli pak na soupeřovu půdu zavítá U19 a béčko. Doma na stadionu u letiště se tedy tento víkend představí mladší týmy - U9, U11 a U13. Kromě nich však U Drahušky nastoupí i první mužstvo, a to v sobotu proti Tempu.
 
SK Čechie Uhříněves - FCPK 2 : 4    M 26.08.2023,  FCPK 
Kopanina si z vypjatého zápasu v Uhříněvsi veze tři body a dvě vyloučení
Uhříněves - Kopaňáci se zmátořili a mají druhou výhru. Po nepovedeném zápase doma s Motorletem B si dojeli pro tři body do Uhříněvse (4:2). Ačkoliv opět naplnili svůj průměr dvou inkasovaných gólů na zápas, tentokráte se jim podařilo čtyři vstřelit. V jednom zápase tolik, co v předchozích třech dohromady. Prosadili se Wise, Urban, Hájek a Ptáček. Dvakrát se červenalo a v obou případech na kopaninské lavičce.
 
Kopanina míří do Uhříněvse. Přijde další selhání nebo se tým probudí?     26.08.2023,  FCPK 
Praha - Fotbalisty Přední Kopaniny čeká ve 4.kole přeboru Prahy výlet na opačný konec Prahy. Do Uhříněvse to je rovných padesát kilometrů. Jedou tam s cílem začít s opravou škod, které se přihodily v úvodních třech kolech, kdy modročervení dvakrát prohráli. V obou případech doma (Braník, Motorlet B). Jediný úspěch si zatím připsali na hřišti soupeře (Žižkov B). Ten by potřebovali teď zopakovat.
 
FCPK - SK Motorlet Praha B 1 : 3    M 19.08.2023,  FCPK 
Strašidelný první poločas poslal Kopaninu do kolen. Prohrála i druhý domácí zápas.
Přední Kopanina - Fotbalisté Přední Kopaniny prožívají ubohý start do nového ročníku přeboru Prahy. Ze tří zápasů dvakrát prohráli, v obou případech doma! Naposledy s Motorletem B 1:3. Soupeř, který tradičně v posledních letech na Kopanině body nechával, teď všechny odváží. Rozhodla o tom první půle, kdy hosté potrestali namistrovaný výkon Kopaniny třemi góly. Ve druhé půli pozdě bycha honit.
 
Jáchym Trajhan věří Kopanině proti Motorletu. V tipovačce dal skóre 4:1.     19.08.2023,  FCPK 
Praha - Tradiční tipovací soutěž Pražského fotbalového svazu pokračuje. Tentokráte se expertem stal kapitán FC Tempo Jáchym Trajhan. Jeho tipy na zápasy 3.kola přeboru Prahy si můžete přečíst právě teď. Kopanině věří hodně. Podle jeho názoru nasází Motorletu čtyři branky a jednu inkasuje.
 

Další články

19.08.2023  Kopanina podruhé doma. Soupeřem bude rezerva třetiligového Motorletu.
15.08.2023  Ostudu jsme neudělali, ale doplatili na chyby, řekl žižkovský Jiří Brunclík
15.08.2023  V závěru jsem tlačil čas jako každý z Kopaniny, řekl Dan Vott po Žižkovu
13.08.2023  Druhé kolo už přineslo radost. Přední Kopanina poráží Viktorku Žižkov B.
13.08.2023  Kopanina zaváhání napraví, říká v tipovací soutěži Martin Bednář z Podolí

Fotogalerie k zápasům

 

FCPK


FCPK | Přebor Prahy
1.FC Tempo 819
2.FC Zličín 816
3.FCPK916
4.SK Střešovice 1911 816
5.FK Slavoj Vyšehrad 914
6.Sokol Kolovraty 813
7.FK Dukla Jižní Město 813
8.FK Viktoria Žižkov B812
9.SK Motorlet Praha B811
10.SK Čechie Uhříněves 810
11.ČAFC Praha 89
12.SK Třeboradice 88
13.Sokol Královice 88
14.SK Dolní Chabry 86
15.ABC Braník 86
16.AFK Slavoj Podolí Praha 84

Poslední kolo

FCPK - FK Slavoj Vyšehrad 1 : 3
FK Dukla Jižní Město - FC Tempo  
Sokol Královice - ČAFC Praha  
FC Zličín - SK Čechie Uhříněves  
SK Třeboradice - AFK Slavoj Podolí Praha  
ABC Braník - FK Viktoria Žižkov B 
SK Dolní Chabry - SK Motorlet Praha B 
SK Střešovice 1911 - Sokol Kolovraty  

Další kolo

FCPK - Sokol Královice 07.10.
Sokol Kolovraty - SK Třeboradice 07.10.
AFK Slavoj Podolí Praha - FK Dukla Jižní Město 07.10.
FK Slavoj Vyšehrad - FK Viktoria Žižkov B07.10.
SK Čechie Uhříněves - SK Dolní Chabry 07.10.
ČAFC Praha - SK Střešovice 1911 07.10.
FC Tempo - FC Zličín 07.10.
SK Motorlet Praha B - ABC Braník 08.10.

 

FCPK Statistika - 2023/2024

Odehrané zápasy:9
Vítězství:5
Vítězství [pen]:0
Remízy:1
Porážky:3
Porážky [pen]:0
Skóre:22:14 (+8)
Průměr gólů/zápas:2.44 / 1.56
Body z maxima:16 z 27
Bodová úspěšnost:59.26%

Gratulujeme k narozeninám

Kučera Luboš - 03.11. (30)
FCPK
Schierreich Sebastián - 14.11. (21)
FCPK
Mainolfi Mattia - 29.11. (22)
FCPK

Bylo odehráno

30.09.MFCPK
FK Slavoj Vyšehrad
1
3
23.09.MČAFC Praha
FCPK
1
4
20.09.HFK Řeporyje-Praha 5
FCPK
0
8
16.09.MFCPK
Sokol Kolovraty
5
1
09.09.MAFK Slavoj Podolí Praha
FCPK
0
0
02.09.MFCPK
FC Tempo
4
1
26.08.MSK Čechie Uhříněves
FCPK
2
4
19.08.MFCPK
SK Motorlet Praha B
1
3
13.08.MFK Viktoria Žižkov B
FCPK
2
3
05.08.MFCPK
ABC Braník
0
1
01.08.PFCPK
TJ Sokol Libiš
6
0
28.07.PSK Posázavan Poříčí nad Sázavou
FCPK
2
5
26.07.PFK Viktoria Žižkov U18
FCPK
0
12
22.07.TFK Čechie Dubeč
FCPK
1
2
22.07.TSK Střešovice 1911
FCPK
1
8

Bude se hrát

07.10.
16:00
MFCPK
Sokol Královice
14.10.
15:30
MSK Střešovice 1911
FCPK
21.10.
15:30
MFCPK
SK Třeboradice
28.10.
10:30
MFK Dukla Jižní Město
FCPK
04.11.
14:00
MFCPK
FC Zličín
11.11.
14:00
MSK Dolní Chabry
FCPK