Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu

Přehled událostí

FCPK - Sokol Kolovraty 3 : 1    M 17.09.2022,  FCPK,
Kopanina přehrála doma Kolovraty. Rozhodl Daniel Urban, vstřelil hattrick.
Přední Kopanina - Fanoušci FCPK slaví další výhru modročervených v sezóně. Už pátou ze sedmi zápasů! Poraženým byly Kolovraty, které U Drahušky sice brzy vedly, ale nakonec padly 1:3. Klíčovou zásluhu na tom měl domácí kanonýr Daniel Urban, který vstřelil čistý, ničím nepřerušovaný hattrick. A to ještě stihl zahodit penaltu. Urban už má devět gólů, Kopanina šestnáct bodů a v tabulce je třetí. První Spoje, druhé Tempo. Za týden se hraje v Záběhlicích proti ČAFC Praha.

SC Xaverov Horní Počernice o.s. - FCPK 3 : 5    H 14.09.2022,  FCPK
Kopanina vstoupila do Teskahor poháru úspěšně. Vyřadila Xaverov a postupuje.
Horní Počernice - Nepříjemný výlet přes celou Prahu do Horních Počernic v pracovní den fotbalisté Kopaniny ustáli a v Teskahor poháru postupují. Xaverov vyřadili po výhře 5:3. Autory branek byli Čermák, Šalanský, Razetto, Veleba a Kučera. Premiéru odehrál Václav Kočí, který v den zápasu přestoupil do FCPK z Dukly Praha. Kopanina tím postoupila do jarního osmifinále mezi šestnáct nejlepších. Soupeřem bude vítěz zápasu Střešovice - Královice.

AFK Slavoj Podolí Praha - FCPK 0 : 1    M 10.09.2022,  FCPK
Prokletí Podolí zlomeno. Kopanina veze z Kavčích hor výhru. Rozhodl Urban.
Kavčí hory - Fotbalisté Přední Kopaniny dokázali zlomit prokletí neoblíbeného soupeře. Ze stadiónu AFK Slavoj Podolí se modročervení v posledních sezónách vraceli vždy bez bodu. To už po sobotě neplatí. Tři body za výhru 1:0 vystřelil Kopanině kanonýr Daniel Urban, který potrestal hrubku domácího kapitána Bednáře v rozehrávce. Druhá nula v sezóně, šestý gól Urbana, venku zatím bez ztráty bodu a třetí místo v tabulce. To jsou fakta! Příště doma Kolovraty.

FCPK - FC Tempo 1 : 2    M 03.09.2022,  FCPK,
Kopanina ztratila domácí neporazitelnost v sezóně. Prohrála s Tempem.
Přední Kopanina - Po silném vítězství v Uhříněvsi 5:0 byli fanoušci natěšeni na domácí zápas s Tempem. Jak to občas bývá, přišla sprcha. Nováček z Kopaniny veze tři body za výhru 2:1. Kopanina podcenila začátek, dostala gól v 1. minutě, pak sice Flaks hlavou po rohu vyrovnal, ale už druhý vlastní gól Krejčího hned v úvodu druhé půle zápas rozhodl. V příštím kole jedou modročervení na Podolí. V aktuální tabulce je Kopanina třetí. Vedou Spoje a druhé je právě Podolí.

SK Čechie Uhříněves - FCPK 0 : 5    M 27.08.2022,  FCPK
Uhříněves - Ve čtvrtém kole Pražského přeboru jel tým Přední Kopaniny do Uhříněvsi poměřit síly s tamní Čechií, která za úvodní 3 zápasy sezony zažila 3 různé typy výsledků - výhra, prohra i remíza. Pyšnila se tedy čtyřmi body a vítězstvím se chtěla dotáhnout na hostující celek. Ten měl však zcela jiné plány. Na vlně dvou úspěšných utkání v řadě, a zatím neporažená, měla FCPK v úmyslu pokračovat v dosavadní jízdě a odnést si od soupeře 3 body. To se také podařilo, skvělý výkon Vojty Ptáčka, ale především i Tomáše Mejdra, který se blýskl kanadským bodováním 2+2, zajistil výhru 5:0. Přední Kopanina tak v tabulce stoupá a za týden jí čeká domácí souboj s Tempem.

FCPK - SK Motorlet Praha B 3 : 2    M 20.08.2022,  FCPK
Kopanina v průtrži mračen přehrála Motorlet B. Trefil se popáté i Urban.
Přední Kopanina - Třetí zápas v sezóně proměnili fotbalisté Přední Kopaniny ve druhou výhru. Na domácím stadiónu U Drahušky porazili FK Motorlet B 3:2. Potvrdili, že ve svém prostředí to s tímto soupeřem umí. Svou pátou branku v sezóně vstřelil Daniel Urban, další dvě přidali Krejčí a Mejdr. Krejčí se trefil i do své sítě, když v nastavení vlastňákem korigoval na konečných 3:2. Svěřenci trenéra Rajnocha si kromě nuly bodů odváží i dva vyloučené.

FK Viktoria Žižkov B - FCPK 2 : 6    M 13.08.2022,  FCPK
Žižkov - Druhý zápas nového ročníku odehrála Přední Kopanina na půdě Viktorie Žižkov, proti tamnímu B-týmu. Jak domácí, tak hosté chtěli napravit zaváhání z prvního kola, kde oba celky hrály proti svým jednotlivým soupeřům nerozhodně 2:2. Lépe do utkání vstoupili žižkovští borci, kteří se už v 8. minutě ujali vedení po brance útočníka Matyáše Vlčka. Od té chvíle však už na hřišti byl pouze jeden tým, a to hostující FCPK. Ještě do poločasu stihli Kopaňáci napnout domácí síť hned čtyřikrát - rychlým hattrickem se blýskl střelec Daniel Urban - a do šaten se šlo prakticky za rozhodnutého stavu. Druhý poločas se tak odehrál o něco klidněji, ale i tak padly další 3 góly, které uformily skóre na konečných 2:6 pro hosty. Přední Kopanina tak ukořistila první výhru sezony a v tabulce se posouvá k vrchním místům, kde doufá, že zůstane.

FCPK - ABC Braník 2 : 2    M 06.08.2022,  FCPK
Přední Kopanina - V premiérovém utkání nové sezony Pražského přeboru přivítala Přední Kopanina na svůj stadion U Drahušky nováčka soutěže ABC Braník. Obě mužstva pochopitelně velmi natěšená a motivovaná na start nového ročníku vlítla do zápasu od první minuty, a už po čtvrt hodině domácí otevřeli skóre díky náramné trefě záložníka Mainolfiho. Neuplynulo však mnoho času než udeřili i hosté. Do šaten se tak šlo za nerozhodného stavu 1:1. Ne moc dlouho po začátku druhé půle se FCPK opět ujala vedení, které dlouhou dobu vypadalo, že bude dostatečné na zisk tří bodů. Jiné plány měl ale Branický útočník Daniel Rapant, který necelých 10 minut před koncem stav utkání srovnal na konečných 2:2. Oba týmy si tak z úvodního utkání vezou 1 bod.

1.FK Příbram, a.s. U 19 - FCPK 2 : 1    P 27.07.2022,  FCPK
První ztráta Kopaniny v přípravě. O branku podlehla ligovému dorostu FK Příbram.
Dobrovíz - Čtvrtý zápas v letní přípravě odehráli fotbalisté Přední Kopaniny. Dva vítězné duely jim zajistily cenné vítězství turnaje Sláva Cup, pak modročervení nasázeli pět branek do sítě Spartaku Průhonice, nováčka krajského přeboru středních Čech. Teď poprvé padli. Prohráli s ligovým dorostem FK Příbram. Jediný gól vstřelil Jiří Krejčí.

FCPK - SK Uhelné sklady Praha 5 : 1    M 18.06.2022,  FCPK
Uhelné sklady opouští přebor. Kopanina jim na cestu přibalila pět branek.
Přední Kopanina - Sezóna 2021/2022 přeboru Prahy je minulost. V posledním 30. kole si fotbalisté Přední Kopaniny s chutí zastříleli a sestupujícím Uhelným skladům dali pět branek (5:1), a to ještě nejlepší střelec týmu Daniel Urban už byl v Turecku. Místo něj se prosadili dvakrát Ptáček a dále Schierreich, Hovorka a Mainolfi. Kopanina výhrou přeskočila Žižkov s Hostivaří a končí na 7.místě.

FCPK - FK Dukla Jižní Město 0 : 3    M 04.06.2022,  FCPK
Dukla Jižní Město drží postupovou teorii. Na Kopanině vyhrála 3:0.
Přední Kopanina - K letišti přijel druhý tým tabulky a odvezl si tři body za výhru 3:0. Stalo se ve 28. kole přeboru Prahy a hostujícím týmem byla Dukla Jižní Město. Tým z panelákové části metropole využil ztráty vedoucího Újezdu a stáhl náskok na 4 body. Přesto zůstává již jen teorie, vždyť jsou do konce dvě kola. Kopanina na jaře potřetí neskórovala a počtvrté doma prohrála. Aktuálně je na 9.místě se 42 body.

FCPK - SK Hostivař 2 : 4    M 21.05.2022,  FCPK
Hrůzostrašný poločas. Kopanina odevzdala doma tři body Hostivaři.
Přední Kopanina - Fotbalisté Přední Kopaniny přivítali ve 26. kole přeboru Prahy SK Hostivař a zápas dvou sousedů v tabulce přinesl domácím fanouškům velké zklamání. V poločase to bylo 4:0 pro hosty! Ve druhé půli se Kopanina probrala, ale více než na korekci skóre to nestačilo. Skórovali Schierreich a Spizzirri. Ten z penalty. Kopanina kopala ještě jednu, ale tu Mainolfi nedal.

Sokol Královice - FCPK 2 : 3    M 14.05.2022,  FCPK
Paráda. Tři body z Královic. Druhá jarní výhra na stadiónu soupeře.
Královice - Fotbalisté Přední Kopaniny hráli podruhé v řadě venku a tentokráte se vrací domů s plným bodovým ziskem. V Královicích tým trenéra Votta zvítězil 3:2 ve 25.kole přeboru Prahy. Kopanina šla třikrát do vedení, dvakrát domácí zvládli dorovnat. Na gól Veleby už odpověď nenašli. V závěru však chytil Luboš Zavadil penaltu. Je to druhá jarní výhra Kopaniny venku, celkově pátá v této sezóně.

FCPK - AFK Slavoj Podolí Praha 4 : 1    M 30.04.2022,  FCPK,
Třetí jarní výhra Kopaniny. Urban dal dva góly a Podolí si odvezlo čtyřku.
Přední Kopanina - Podzimní prohra Kopaniny 0:3 v Podolí je zapomenuta. Odveta ve 23. kole přeboru Prahy se povedla náramně a bylo to 4:1 pro domácí. Super rychlá branka už ve 3. minutě hostům nestačila. Poté čtyřikrát inkasovali, z toho dvakrát od Urbana, nejlepšího střelce Kopaniny. Další dvě branky přidali Hollmotz a Škarda. Pro oba první branky v sezóně. Kopaninu teď čekají dva zápasy na hřištích soupeřů - Vyšehrad B, Královice.

Musíme to zlomit s Podolím, říká obránce Přední Kopaniny Dominik Škarda.     30.04.2022,  FCPK
Praha - Na Přední Kopaninu nedá dopustit. A to je dlouhá léta hráčem Slavie, kde jsou plejeři na něco zvyklí. Obránce Dominik Škarda si angažmá v klubu od letiště užívá se vším všudy. Chválí skvělou partu, krásné prostředí. „Jen ty výsledky na jaře by mohly být lepší,“ usměje se jednadvacetiletý mladík. Deváté místo není pozicí, kde by chtěl s týmem být. Na jaře tým ze šesti zápasů čtyři prohrál. Škarda věří, že teď s Podolím modročervení připíší výhru.

Všechny góly bych vyměnil za úspěch týmu, říká Kučera, netradiční střelec     23.04.2022,  FCPK
Přední Kopanina - Ta rovnice platí léta a nikdo o ní nepochybuje. Góly na Přední Kopanině střílí především bombarďák Dan Urban. Ať soupeři dělají cokoliv a on sám třeba ani není v optimální formě, stejně se dokáže prosadit. V posledních týdnech ale v kopaninském dresu začal řádit nečekaný trumf - defenzivní pilíř Luboš Kučera. Za dva zápasy Pražská teplárenská přeboru a jeden pohárový duel totiž stihl nasázet sokům pět gólů. „Všechny góly bych ale vyměnil za to, kdybychom byli úspěšní jako tým,“ přiznává bez rozpaků hráč, který v klubu od letiště kroutí třetí sezonu.

Sokol Cholupice - FCPK 3 : 1    H 20.04.2022,  FCPK
Přední Kopanina našla přemožitele v osmifinále poháru Prahy: Sokol Cholupice.
Cholupice - Špatná zpráva pro fanoušky Přední Kopaniny. V letošním ročníku Teskahor poháru Prahy končíme! Kopanina prohrála na stadiónu Jindřicha Váchy v Cholupicích s domácím Sokolem 1:3. Proti týmu z 1.A třídy byla Kopanina favoritem, ale přesto se loučí s pohárovou soutěží, kterou už vyhrála třikrát, a to v letech 1995, 2003 a 2019. Na další triumf si bude muset minimálně rok počkat.

Hraje se osmifinále Teskahor poháru PFS. Kopanina jede do Cholupic.     20.04.2022,  FCPK,
Praha - Poprvé na jaře dostává slovo pražský pohár. S tradičním názvem partnera Teskahor pohár PFS. Hraje se osmifinále. Šestnáct týmů bude bojovat o postup mezi nejlepších osm. Ve hře je také Přední Kopanina, úřadující vítěz. Ta vyhrála v roce 2019 a v dalších dvou sezónách se soutěž nedohrála kvůli Covidu. Přední Kopanina jede na stadión Sokola Cholupice, který hraje 1.A třídu.

Pavlatova paráda ozdobila vítězství Admiry B nad Kopaninou. Dal hattrick.     20.04.2022,  FCPK,
Přední Kopanina - Vyčníval. A nejen díky urostlé postavě. Tomáš Pavlata byl hrdinou zápasu Pražská teplárenská přeboru, kdy hattrickem nasměroval rezervu Admiry k výhře 5:2 na půdě Přední Kopaniny. „Jedna, dva, tři, čtyři, pět, gól,“ burácela kabina týmu z Kobylis. A pak už se bombarďák se čtrnáctkou na dresu přišel podělit o své pocity.

FCPK - FK Admira Praha B 2 : 5    M 17.04.2022,  FCPK
Po dvou výhrách prohra. Kopanina už tradičně nestačila na Admiru.
Přední Kopanina - Věčně neoblíbený soupeř Přední Kopaniny se jmenuje Admira. Opět se to potvrdilo ve 21.kole přeboru Prahy. Kopanina podlehla týmu z Kobylis na domácím hřišti 2:5. Také na podzim vyhrála Admira, tehdy 2:1. Kopanina tak po dvou výhrách v řadě připisuje třetí jarní prohru a první pětka se jí výrazně vzdálila. Právě Admira je aktuálně pátá a má o 7 bodů více než FCPK. Stejně jsou na tom Kolovraty. Příští soupeř modročervených.