Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 
 

FCPK Klubové karty

 
FCPK Club
Získejte Klubovou kartu

Klubová karta FCPK Club je určena pro Vás jako odměna za Vaši loajalitu fotbalovému klubu FC Přední Kopanina. Vyplňte přihlášku a získejte Klubovou kartu. Pak už se můžete těšit na exkluzivní výhody, slevy a další odměny. Pořiďte kartu jako dárek i dalším členům Vaší rodiny. Všechny karty budou pravidelně slosovatelné o zajímavé ceny.

Využijte výhod, kterými fotbalový klub FCPK odměňuje držitele Klubové karty. K jejímu získání nemusíte být registrovaným hráčem či funkcionářem našeho klubu. Třeba jste jen naším fanouškem nebo nezávislým pozorovatelem. Přesto můžete být majitelem Klubové karty. Výhody poskytují partneři našeho fotbalového klubu.

Získáte tak nejen kvalitní služby a další zboží nabízené v síti, ale také možnost udělat radost sobě a svým blízkým, příjemně strávit volný čas nebo si pořídit něco velmi praktického.

Již dnes můžete na Vaší Klubovou kartu čerpat řadu výhod. A nabídka bude stále pestřejší. Proto stále sledujte oficiální web FCPK.CZ, protože projekt Klubové karty právě startuje a máme pro Vás připravené opravdu zajímavé partnery!!!


Jak se stát držitelem Klubové karty FCPK Club?

Velice jednoduše. Napište si o svou kartu na info@fcpk.cz nebo volejte 774-220-200. Po vyplnění a odevzdání krátkého formuláře si kartu ihned odnesete. Každá karta je originál. Má své číslo i čárový kód!

FCPK Club - dětská - do 10 let
Klubová karta pro děti se spoustou výhod:

Na prvním místě myslíme také na naše děti. To je budoucnost našeho klubu. Věříme, že si svůj vztah ke klubu budou vytvářet i díky projektu Klubová karta. Všechny děti do 10 let totiž mohou mít svou kartu a na čerpat výhody, které jsou určeny jen pro ně a nemusí se dělit s "dospěláky" :)


Jak se stát držitelem Klubové karty FCPK Club - dětská?

Velice jednoduše děti. Řekněte rodičům, ať napíší a požádají o Vaší kartu na info@fcpk.cz nebo zavolají na 774-220-200. Po vyplnění a odevzdání krátkého formuláře si kartu ihned odnesete. Každá karta je originál. Má své číslo i čárový kód!

 

FCPK Klubové karty

Přihláška ke stažení