Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: MPŘ-A

 
Finále poháru: Zličín - FCPK, úterý, 28.5.2024 od 18 hodin...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Karta utkání

 Avia Čakovice Mladší přípravka (U9) 
Datum a čas:01.06.2024 8:45  |  Tým: Mladší přípravka (U9)
 


Povrch:Tráva
Hřiště:Čakovice
Diváci:0
Soupeř na webu:http://www.cakofotbal.wgz.cz/ 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší přípravka (U9) | 2015/16 (2HP)
1.SK Union Vršovice 1952
2.TJ Praga Praha 1949
3.TJ AFK Slivenec 2042
4. Sportovní Akademie Praha 1840
5.SK Hostivař 1937
6.Spartak Hrdlořezy 1930
7.FK Řeporyje-Praha 5 1924
8. Sdružení AC Sparta dívky1119
9.Mladší přípravka (U9)2018
10.TJ Sokol Řepy 199
11.SK Zbraslav 196
12.Avia Čakovice 191

Poslední kolo

Mladší přípravka (U9) - TJ AFK Slivenec 17 : 22
TJ Praga Praha - AC Sparta Praha, a.s. dívky 
Sportovní Akademie Praha - FK Řeporyje-Praha 5  
SK Union Vršovice - Spartak Hrdlořezy  
SK Zbraslav - Avia Čakovice  
SK Hostivař - TJ Sokol Řepy  

Další kolo

Avia Čakovice - Mladší přípravka (U9)01.06.
TJ AFK Slivenec - Spartak Hrdlořezy 31.05.
TJ Praga Praha - SK Union Vršovice 31.05.
TJ Sokol Řepy - Sportovní Akademie Praha 01.06.
FK Řeporyje-Praha 5 - SK Zbraslav 02.06.
SK Hostivař - AC Sparta Praha, a.s. dívky02.06.

 

FCPK Statistika - 2023/2024

Odehrané zápasy:20
Vítězství:6
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:14
Porážky [pen]:0
Skóre:457:606 (-149)
Průměr gólů/zápas:22.85 / 30.30
Body z maxima:18 z 60
Bodová úspěšnost:30.00%

Bylo odehráno

26.05.MMladší přípravka (U9)
TJ AFK Slivenec
17
22
18.05.MSpartak Hrdlořezy
Mladší přípravka (U9)
22
37
11.05.MSK Union Vršovice
Mladší přípravka (U9)
23
17
05.05.MMladší přípravka (U9)
SK Zbraslav
26
25
01.05.MTJ Sokol Řepy
Mladší přípravka (U9)
22
31
27.04.MSportovní Akademie Praha
Mladší přípravka (U9)
22
16
21.04.MMladší přípravka (U9)
SK Hostivař
25
30
12.04.MTJ Praga Praha
Mladší přípravka (U9)
51
15
07.04.MMladší přípravka (U9)
Sdružení AC Sparta
24
26
31.03.PSK Kladno
Mladší přípravka (U9)
1
10
17.03.TMladší přípravka (U9)
SK Střešovice 1911
5
4
17.03.TMladší přípravka (U9)
FK Dukla Praha
1
6
03.03.TMladší přípravka (U9)
FC Zličín
1
12
03.03.TMladší přípravka (U9)
FK Středokluky
3
3
25.02.TMladší přípravka (U9)
FK Dukla Praha
8
5

Bude se hrát

22.05.
17:15
PBřevnov
Mladší přípravka (U9)
30.05.
16:30
PTJ Ruzyně
Mladší přípravka (U9)
01.06.
8:45
MAvia Čakovice
Mladší přípravka (U9)
08.06.
PPrague Raptors
Mladší přípravka (U9)
09.06.
17:00
MMladší přípravka (U9)
FK Řeporyje-Praha 5
12.06.
9:00
TFK Dukla Praha
Mladší přípravka (U9)
15.06.
PMladší přípravka (U9)
Prague Raptors
16.06.
MMladší přípravka (U9)
TJ Ruzyně