Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců:

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Karta utkání

 TJ Sokol Řepy BMladší žáci (U13) 
Datum a čas:11.05.2024 17:00  |  Tým: Mladší žáci (U13)
 


Povrch:Tráva
Hřiště:Řepy
Diváci:0
Soupeř na webu:www.sokolrepy.vysledky.com 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší žáci (U13) | 2. třída/D
1. 1. FC Barrandov 1027
2.Mladší žáci (U13)1024
3.SK Třeboradice 1019
4.SC Olympia Radotín 1018
5.SK Modřany B1015
6.Sokol Lochkov 1012
7.Sokol Bílá Hora 1012
8.FK Řeporyje-Praha 5 1010
9.TJ Sokol Řepy B1010
10.SK Střešovice 1911 C109
11.FK Dukla Jižní Město C104

Poslední kolo

Mladší žáci (U13) - FK Dukla Jižní Město C8 : 1
FK Řeporyje-Praha 5 - 1. FC Barrandov 1 : 4
SC Olympia Radotín - Sokol Bílá Hora 0 : 1
SK Třeboradice - TJ Sokol Řepy B9 : 0
SK Modřany B - Sokol Lochkov 1 : 1

Další kolo

SK Modřany - Mladší žáci (U13)29.03.

 

FCPK Statistika - 2023/2024

Odehrané zápasy:10
Vítězství:8
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:2
Porážky [pen]:0
Skóre:51:23 (+28)
Průměr gólů/zápas:5.10 / 2.30
Body z maxima:24 z 30
Bodová úspěšnost:80.00%

Bylo odehráno

04.02.TPrague Raptors
Mladší žáci (U13)
13
1
28.01.TSokol Hostouň
Mladší žáci (U13)
5
2
21.01.TSK Chlumec
Mladší žáci (U13)
7
2
14.01.TFC Zličín B
Mladší žáci (U13)
5
3
02.12.TSK Čechie Smíchov
Mladší žáci (U13)
2
1
26.11.TFC Zličín A
Mladší žáci (U13)
18
3
12.11.MMladší žáci (U13)
FK Dukla Jižní Město C
8
1
04.11.MSokol Lochkov
Mladší žáci (U13)
2
3
25.10.MMladší žáci (U13)
Sokol Bílá Hora
3
2
23.10.M1. FC Barrandov
Mladší žáci (U13)
3
5
14.10.MMladší žáci (U13)
TJ Sokol Řepy B
8
0
08.10.MSK Střešovice 1911 C
Mladší žáci (U13)
3
7
23.09.MSK Třeboradice
Mladší žáci (U13)
3
4
17.09.MMladší žáci (U13)
FK Řeporyje-Praha 5
7
1
08.09.MSC Olympia Radotín
Mladší žáci (U13)
4
3

Bude se hrát

25.02.
10:40
TPovltavská FA
Mladší žáci (U13)
03.03.
09:00
TSK Motorlet Praha
Mladší žáci (U13)
10.03.
09:00
TTJ Sokol Stodůlky
Mladší žáci (U13)
16.03.
12:00
PFC Tempo U12
Mladší žáci (U13)
24.03.
10:00
PFK Dukla Jižní Město
Mladší žáci (U13)
29.03.
13:30
MSK Modřany B
Mladší žáci (U13)
07.04.
16:30
MMladší žáci (U13)
SC Olympia Radotín
14.04.
14:00
MFK Řeporyje-Praha 5
Mladší žáci (U13)
20.04.
9:00
MMladší žáci (U13)
SK Třeboradice B
05.05.
14:45
MMladší žáci (U13)
SK Střešovice 1911 C
11.05.
17:00
MTJ Sokol Řepy B
Mladší žáci (U13)
18.05.
17:00
MMladší žáci (U13)
1. FC Barrandov
25.05.
11:00
MSokol Bílá Hora
Mladší žáci (U13)
02.06.
12:45
MMladší žáci (U13)
Sokol Lochkov
08.06.
10:00
MFK Dukla Jižní Město C
Mladší žáci (U13)