Mladší žáci v patnáctém kole podlehli třetím Třeboradicím B.

Datum a čas:20.04.2024 09:00  |  Poločas: 1 : 1  |  Tým: Mladší žáci (U13)
Góly:6. Žáček (1:1, as. Petr Vobořil), 36. Vobořil Pavel (2:1, as. Žáček)
Góly-soupeř:5. Marek (0:1), 57. Marek (2:2), 61. Marek (2:3), 63. Karpač (2:4)
Sestava:Ulbrich - Zálešák, Petr Vobořil, Farář - Žáček, Tsang (K), Hanus - Pavel Vobořil. Náhradníci: Racek, Procházka, Cole, Cestr. Trenér: Václav Kočí.
Sestava-soupeř:Kos - Lan, Šmída (K), Čadek, Marek - Vomáčka, Zuntych, Karpač - David, Černý, Brejcha. Náhradníci: Brom, Kubeš, Weiner, Motl, Shayuk, Dalecký. Trenér: Petr Lukavský.

Přední Kopanina - Celý kopaninský hrací víkend vykopli v sobotu již v devět ráno mladší žáci. Ti se na domácí půdě utkali ve šlágru své soutěže s Třeboradicemi B, které se nachází na třetím místě. FCPK U13 je lídrem tabulky, a tak ve hře byly důležité body. Zápas začal rychle, kdy už v šesté minutě bylo skóre 1:1, poté, co se hosté ujali vedení a modročervení hned na to vyrovnali. Za tohoto stavu se šlo do šaten. Na začátku druhé půle domácí vyšli do vedení, avšak nakonec nezvládli poslední čtvrt-hodinovku, ve které se Třeboradice prosadily hned třikrát a výsledek otočily na 4:2 ve svůj prospěch. Mladší žáci tak podruhé za sebou nevítězí a druhý Barrandov tak má výhodu.

Hodnocení trenéra - Václav Kočí:

Dnešek se mi nehodnotí vůbec dobře, mrzí mě spousta neproměněných příležitostí a kluci z Třeboradic využili skoro vše, na co šáhli. Tím nechci nějak hanit výkon soupeře, hráli velmi dobře a zasloužili si vyhrát. My musíme zapracovat na obranných standarkách, na proměňování jasných brankových situací, a doufám že příští týden vyhrajeme.