Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: MD

 
Finále poháru: Zličín - FCPK, úterý, 28.5.2024 od 18 hodin...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Karta utkání

 AFK Slavoj Podolí Praha Mladší dorost (U17) 
Datum a čas:09.06.2024 14:45  |  Tým: Mladší dorost (U17)
 


Povrch:UMT
Hřiště:Podolí
Diváci:0
Soupeř na webu:www.afkslavojpodoli.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší dorost (U17) | 2. třída
1.Mladší dorost (U17)1846
2. SC Xaverov Horní Počernice o.s. B1744
3.AFK Slavoj Podolí Praha 1738
4. Sokol Dolní Počernice 1734
5.TJ Sokol Řepy 1831
6.Slovan Kunratice 1723
7.FC Zličín 1822
8.Avia Čakovice 1714
9.TJ Březiněves 1814
10.FK Klánovice 175
11.SK Újezd Praha 4 170

Poslední kolo

TJ Sokol Řepy - Mladší dorost (U17)0 : 1
Sokol Dolní Počernice - FK Klánovice  
Slovan Kunratice - SK Újezd Praha 4  
TJ Březiněves - FC Zličín  
AFK Slavoj Podolí Praha - Avia Čakovice  

Další kolo

Mladší dorost (U17) - Sokol Dolní Počernice 01.06.
FK Klánovice - AFK Slavoj Podolí Praha 01.06.
Avia Čakovice - SK Újezd Praha 4 01.06.
SC Xaverov Horní Počernice o.s. B - TJ Sokol Řepy 01.06.
TJ Březiněves - Slovan Kunratice 02.06.

 

FCPK Statistika - 2023/2024

Odehrané zápasy:18
Vítězství:15
Vítězství [pen]:0
Remízy:1
Porážky:2
Porážky [pen]:0
Skóre:72:24 (+48)
Průměr gólů/zápas:4.00 / 1.33
Body z maxima:46 z 54
Bodová úspěšnost:85.19%

Bylo odehráno

25.05.MTJ Sokol Řepy
Mladší dorost (U17)
0
1
08.05.MTJ Březiněves
Mladší dorost (U17)
1
2
04.05.MMladší dorost (U17)
FC Zličín
1
0
28.04.MSC Xaverov Horní Počernice o.s. B
Mladší dorost (U17)
5
0
20.04.MMladší dorost (U17)
Slovan Kunratice
2
1
14.04.MMladší dorost (U17)
FK Klánovice
2
1
07.04.MAvia Čakovice
Mladší dorost (U17)
1
3
31.03.MMladší dorost (U17)
SK Újezd Praha 4
5
0
23.03.PSK Modřany
Mladší dorost (U17)
2
1
16.03.PFC Nebušice
Mladší dorost (U17)
1
5
09.03.PFK Pšovka Mělník
Mladší dorost (U17)
3
0
02.03.PSokol Kolovraty
Mladší dorost (U17)
0
2
04.02.PČAFC Praha
Mladší dorost (U17)
5
0
21.01.PFC Háje Jižní Město
Mladší dorost (U17)
1
2
03.12.PFK Dukla Praha U16
Mladší dorost (U17)
8
4

Bude se hrát

01.06.
10:00
MMladší dorost (U17)
Sokol Dolní Počernice
09.06.
14:45
MAFK Slavoj Podolí Praha
Mladší dorost (U17)