Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: SPŘ-A

 
Finále poháru: Zličín - FCPK, úterý, 28.5.2024 od 18 hodin...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Karta utkání

 SK Střešovice 1911 B2-2Starší přípravka (U11) 
Datum a čas:26.11.2023   |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Starší přípravka (U11)
 


Hřiště:SKS - Kahovec
Diváci:0
Soupeř na webu:www.sk-stresovice-1911.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Starší přípravka (U11) | 2013/14 (2HP)
1.TJ Sokol Řepy 1957
2.Sokol Kolovraty 1942
3.Starší přípravka (U11)1936
4.Spartak Hrdlořezy 1934
5.SK Čechie Uhříněves 1931
6.FK Řeporyje-Praha 5 1831
7. Fotbalová akademie Praha 1827
8.SK Zbraslav 1926
9.Avia Čakovice 1921
10.FK Újezd nad Lesy 1918
11.Jižní Město Chodov 1910
12.FK Slavoj Vyšehrad 190

Poslední kolo

Spartak Hrdlořezy - Starší přípravka (U11)6 : 17
FK Újezd nad Lesy - SK Zbraslav 28 : 27
Sokol Kolovraty - SK Čechie Uhříněves 30 : 25
FK Slavoj Vyšehrad - Avia Čakovice 9 : 63
Jižní Město Chodov - TJ Sokol Řepy 4 : 40
FK Řeporyje-Praha 5 - Fotbalová akademie Praha  

Další kolo

Starší přípravka (U11) - Jižní Město Chodov 26.05.
Avia Čakovice - FK Újezd nad Lesy 24.05.
SK Čechie Uhříněves - Spartak Hrdlořezy 25.05.
TJ Sokol Řepy - FK Řeporyje-Praha 5 25.05.
Fotbalová akademie Praha - FK Slavoj Vyšehrad 26.05.
SK Zbraslav - Sokol Kolovraty 29.05.

 

FCPK Statistika - 2023/2024

Odehrané zápasy:19
Vítězství:12
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:7
Porážky [pen]:0
Skóre:440:295 (+145)
Průměr gólů/zápas:23.16 / 15.53
Body z maxima:36 z 57
Bodová úspěšnost:63.16%

Bylo odehráno

25.05.PStarší přípravka (U11)
FK Středokluky
14
10
21.05.PStarší přípravka (U11)
SK Střešovice 1911
11
1
18.05.MSpartak Hrdlořezy
Starší přípravka (U11)
6
17
12.05.MStarší přípravka (U11)
Sokol Kolovraty
18
31
04.05.MSK Čechie Uhříněves
Starší přípravka (U11)
17
15
01.05.MFK Újezd nad Lesy
Starší přípravka (U11)
28
24
26.04.MSK Zbraslav
Starší přípravka (U11)
23
10
21.04.MStarší přípravka (U11)
TJ Sokol Řepy
12
22
12.04.MFotbalová akademie Praha
Starší přípravka (U11)
27
22
07.04.MStarší přípravka (U11)
Avia Čakovice
6
5
17.03.TStarší přípravka (U11)
FCPK Č
8
8
10.03.PFK Středokluky
Starší přípravka (U11)
12
10
02.03.TStarší přípravka (U11)
SK Střešovice 1911
4
2
02.03.TStarší přípravka (U11)
Sokol Lysolaje
3
2
24.02.TStarší přípravka (U11)
FK Středokluky
4
8

Bude se hrát

26.05.
12:30
MStarší přípravka (U11)
Jižní Město Chodov
02.06.
11:30
MFK Řeporyje-Praha 5
Starší přípravka (U11)
09.06.
11:30
MStarší přípravka (U11)
FK Slavoj Vyšehrad
16.06.
15:00
PSK Střešovice 1911
Starší přípravka (U11)