Tabulka střelců: MD

ČAFC Praha 4-4Mladší dorost (U17)
 Mladší dorost sehrál první zápas po letní pauze. V Záběhlicích týmy ČAFC a FCPK nic nerozdělilo.

Datum a čas:24.08.2023 17:00  |  Poločas: 2 : 3  |  Tým: Mladší dorost (U17)
Góly:9. Novák (0:1, as. Chudada), 34. Novák (2:2, pen.), 41. Smejkal (2:3, as. Bryčka), 62. Smejkal (3:4, as. Šimek)
Sestava:Mendl - Bryčka, Hauer, Nachtman, Novotný - Kysilka, Šimek, Bernas - Smejkal, Chudada, Novák. Střídali: Amir, Hrubý, Bouzek, Živkovski, Dimitrov, Štěpánek. Trenér: Kamil Chudada

Záběhlice - Ve čtvrtek 24.8. nastoupili do přátelského utkání proti ČAFC hráči mladšího dorostu FCPK. Jednalo se o první zápas této kategorie od té doby co pro ní skončila minulá sezona, tedy 11.6. Dlouhá pauza však nebyla tolik poznat, modročervení se do souboje pustili velmi aktivně, a to dovedlo k jejich první brance během úvodní desetiminutovky. Tento gól nastavil tempo utkání a ve zbylých 80 minutách padlo dalších 7 branek. Kopanina 3x vedla a jednou prohrávala, hlavně kvůli svým chybám to tým od letiště nedotáhl do vítězného konce. Konečný stav 4:4.

Hodnocení trenéra - Kamil Chudada:

Utkání začalo z naší strany útočně a měli jsme i díky dobrému napadání v útoku spoustu šancí. Hned v 9. minutě po krásné kombinaci středem po ose Hauer, Chudada skóroval pěkně Novák. Ve 14. minutě však po chybě a ztrátě míče bylo srovnáno na 1:1. Následně hned v 15. minutě jsme prohrávali po tlaku 1:2, kdy jsme propadli na levé straně. Opět řada neproměněných šancí nakonec vyústila v 34. minutě faulem brankáře na Nováka, který proměnil penaltu a srovnal na 2:2. Ukázková akce z 41. minuty napříč hřištěm na jeden dotek a centrem Bryčky do vápna skončila v síti po střele Smejkala 2:3. V 53. minutě skórovali domácí po rohu hlavou na 3:3. V 62. minutě po pěkné akci a šanci zahrával roh Šimek a míč prolétl vápnem na Smejkala, který zakončil pod břevno 3:4. Po opakovaných střídáních hra trochu zaostávala, samé souboje, nicméně jsme si vytvořili další gólové šance, které zůstaly neproměněny. Na závěr v 89. minutě domácí srovnali hlavou na konečných 4:4.
Předvedli jsme slušný výkon, kdy jsme góly dostali po ojedinělých akcích a chybách. Škoda řady neproměněných šancí. Hodnotím týmový výkon, slušný výkon obrany, kde zahrál dobře Vincent Novotný. Klukům, až na jednu výjimku, děkuju za přístup k zápasu.

Hřiště:ČAFC, Záběhlice