Mladší žáci si připisují sedmou výhru v řadě! Na lídra jim chybí tři body.

Datum a čas:04.11.2023 09:45  |  Poločas: 0 : 2  |  Tým: Mladší žáci (U13)
Góly:3. Vobořil Petr (0:1), 18. Davagle (0:2), 55. Žáček (2:3)
Góly-soupeř:38. Černošek (1:2), 48. Řezníček (2:2)
Sestava:Tauš - Cestr, Cole, Davagle, Farář - Novotný, Margarjan, Ulbrich - Vobořil Petr (K), Vobořil Pavel, Žáček. Trenér: Petr Helík.
Sestava-soupeř:Gorgel - Šimové, Procházka, Umlauf, Burianová (K) - Sedlák, Barek, Gabriel - Vlk, Blabolil, Černošek. Hokejové střídání: Řezníček, Křivský, Schánělová, Novák. Trenér: Patrik Šašek.

Lochkov - Mladší žáci FCPK pokračují ve vyvíjení tlaku na lídra tabulky, jimž je Barrandov. Sedmou výhru v řadě si U13 připsala v sobotu na hřišti Lochkova, který uzavírá TOP 5. Modročervení vyšli do vedení již ve třetí minutě, kdy skóre otevřel kapitán Petr Vobořil. O čtvrt hodiny později svůj náskok zdvojnásobili, a tak se do šaten šlo za stavu 2:0 pro Kopaňáky. Chvíli po začátku druhé půle však domácí dokázali snížit, a o deset minut později dokonce vyrovnali na 2:2. Nerozhodný stav však dlouho nepanoval, 15 minut před koncem utkání se prosadil kopaninský David Žáček a zápas rozhodl ve prospěch FCPK! Konečný výsledek 3:2.

Hodnocení trenéra - Petr Helík:

V sobotu jsme zavítali na půdu Lochkova. V lehce poslepené sestavě jsme skvěle vstoupili do zápasu a vedli rychle 2:0. Do konce poločasu se hra vyrovnala a i soupeř si vytvořil mnoho nebezpečných situací. Do šaten se šlo za našeho dvoubrankového vedení. Lochkov zvýšil aktivitu a po našich chybách srovnal skóre zápasu. Avšak po našem skvěle zahraném brejku jsme přiklonili skóre na naši stranu a po bojovném a týmovém výkonu jsme nakonec zvítězili 3:2.