1. FC Barrandov 3-5Mladší žáci (U13)
 Mladší žáci uštědřili Barrandovu jeho první prohru sezony. Pro FCPK je to pátá výhra v řadě!

Datum a čas:23.10.2023 17:00  |  Poločas: 1 : 2  |  Tým: Mladší žáci (U13)
Góly:11. Vobořil Pavel (0:1), 34. Tsang (1:2), 39. Vobořil Pavel (1:3), 61. Vobořil Pavel (3:4), 69. Vobořil Pavel (3:5)
Góly-soupeř:20. Stupka (1:1), 48. Stupka (2:3), 54. Despić (3:3)
Sestava:Ulbrich - Cole, Cestr, Davagle, Farář - Margarjan, Pospíšil, Racek - Tsang (K), Vobořil Pavel, Vobořil Petr. Hokejové střídání: David Žáček. Trenér: Viktor Hýsek.
Sestava-soupeř:Malý - Rak (K), Secký, Hrbek, Vynnyk - Sakh, Stupka, Šrámek - Despić, Fedoš, Novotný. Hokejové střídaní: Dráb, Harvalík, Adamčík, Sup, Prchal, Tregler. Trenér: Martin Stupka.

Barrandov - Ve skvělých výkonech pokračují mladší žáci FCPK, kteří tento víkend natáhli svou vítěznou sérii na pět utkání v řadě. Tentokrát se postavili lídrovi celé soutěže. Tím je Barrandov, který do tohoto kola neztratil ani bod - měl sedm výher ze sedmi zápasů. Modročervení se ujali vedení v 11. minutě, následně domácí srovnali. Těsně před přestávkou ale uspěli Kopaňáci opět skórovat a do šaten si tak odnesli vedení 2:1. To se chvíli po začátku druhé půle navýšilo dokonce na 3:1, ale Barrandov prokázal bojovnost, a brankami v 48. a 54. minutě stav srovnal na 3:3. Pak ale svůj parádní výkon dotlačil do konce Pavel Vobořil, který nejprve dovršil svůj hattrick, a následně vstřelil pojišťovací gól na konečné 5:3 ve prospěch Kopaniny. FCPK U13 se tak posouvá na druhé místo a je o 6 bodů za Barrandovem, avšak má také o zápas méně odehráno.

Hodnocení trenéra - Václav Kočí:

V pondělní podvečer jsme svedli velmi kvalitní utkání z obou stran proti Barrandovu. Prvních 10 minut jsme se rozehrávali a nechali hrát spíš soupeře, který na nás nastoupil s velkou vervou a kvalitou, s kterou jsme se ještě nepotkali a kluci byli trošku zaskočeni. Poté se nám podařilo dát krásný gól a kluci zjistili, že to půjde a začal se hrát velmi krásný fotbal nahoru dolu s velmi krásnými kombinacemi z obou stran. Do poločasu padly ještě dva góly, jeden na každé straně. Jejich po krásné individuální akci a náš v poslední minutě první půle po rohu.

Druhá půle začala tak, jak skončila ta první. Naštěstí se nám podařilo dát gól po krásné akci na 3:1 a myslel jsem, že už to dohrajeme v klidu. Bohužel opak byl pravdou a začali jsme dělat zbytečné chyby v rozehrávce, což jim vyčítat rozhodně nebudu. Následkem toho byli dva góly do naší sítě. Tady musím kluky pochválit za to, že se nesložili, zvedli hlavy a zvládli dát v posledních minutách dva góly, což nám zajistilo vítězství.
Chtěl bych poděkovat našim klukům a i klukům z Barrandova za hezké utkání a výbornou hru obou mužstev.

Rozhodčí:Kolář Radek