Tabulka střelců: MD

Slovan Kunratice 1-7Mladší dorost (U17)
 Mladší dorost FCPK zůstává po čtyřech kolech jediným stoprocentním týmem v soutěži!

Datum a čas:24.09.2023 13:00  |  Poločas: 0 : 2  |  Tým: Mladší dorost (U17)
Góly:25. Rahimič (0:1, as. Azare), 45. Rahimič (0:2, as. Anderson), 54. Rahimič (1:3, as. Skalník), 63. Rahimič (1:4, as. Skalník), 64. Zinke (1:5, as. Dejdar), 65. Dejdar (1:6), 90. Chudada (1:7, as. Fuksa)
Střelci FCPK:Zinke Damián (64.), Dejdar Cyril (65.),
Góly-soupeř:48. Matyáš (1:2)
Sestava:Štička - Brychka (K) Peřina, Novotný, Anderson - Bernas, Chudada, Škorňa - Azare, Skalník, Nachtman. Náhradníci: Zinke, Dejdar, Fuksa, Rahimič, Sokol, Včelař, Lukeš. Trenér: Kamil Chudada.
Sestava-soupeř:Kulhánek - Sviták, Khudonazar, Troníček, Šťastný - Matyáš J., Matyáš D., Kalenda - Jandík, Romero, Hampl (K). Náhradníci: Svocák, Rataj, Blín, Hrášek, Vlastník, Jandovský. Trenér: Josef Sviták.

Kunratice - Čtvrtý mistrák, čtvrtá výhra. Tak vypadala neděle mladšího dorostu Přední Kopaniny. U17 zůstala po utkání proti Kunraticím jako jediný tým v soutěži stoprocentní, a obklopila tak první příčku tabulky. Modročervení udělili soupeři jeho první porážku tohoto ročníku, kdy se 4x prosadil Rahimič, avšak pochvalu zaslouží celé mužstvo. Příští víkend čeká mladší dorost zápas o první místo na domácí půdě proti Horním Počernicím!

Hodnocení trenéra - Kamil Chudada:

Čtvrté utkání bez tří hráčů základní sestavy, protože přijeli na sraz pozdě. Kombinace nám vydržela cca 5 minut a pak nás začali přehrávat domácí, kteří byli ve hře dopředu dost nebezpeční. Valily se na nás útoky přes pravou stranu a měli jsme děravý prostředek. Po vystřídání se hra uprostřed zlepšila a ve 25. minutě po náběhu z pravé strany a centru Sokola, přihrál Azare na Rahimiče, a ten se nemýlil. Soupeř byl však lepší a naše obrana děravá. zachránil nás několikrát výbornými zákroky Štička. Ve 45. minutě vybojoval míč Anderson, přihrál na Rahimiče, a ten zvýšil na 2:0

Druhý poločas holomajzna pokračovala a hned ve 48. minutě se z 25 metrů z přímého kopu krásně trefil domácí hráč a snížil na 2:1. V obraně to už bylo lepší a začal hrát i prostředek zálohy, a konečně to začalo vypadat jako fotbal. V 54. minutě vybojoval míč Chudada, posunul na Skalníka, ten na Rahimiče, a ten dovršil hattrick, 3:1. Převzali jsme otěže hry, a během 3 minut dali 3 branky. 63. minuta Rahimič po přihrávce Skalníka, 64. přistrčil Dejdar na Zinkeho, a ten uklidil míč k tyči. V 65. předvedl sólo po lajně skoro z půlky až na brankovou čáru, kde hokejově zasunul Dejdar. Pak byly opět šance na obou stranách, my jsme prostřídali a zapojili se i další náhradníci. V 90. minutě míč přes všechny ve skrumáži do branky dotlačil na konečných 7:1 Chudada, kdy ze strany hezky prošel Fuksa. Soupeř nás v první půli a začátku druhé hodně zlobil a byl lepší. Pak jsme ale začali hrát fotbal my, a zejména vyzvednu výkony Azareho a Andersona. Brankář Štička v důležitých okamžicích také podržel. Děkuji klukům a jsem rád, že si mohli zahrát všichni.

Rozhodčí:Obrtel Jan