Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: SPŘ-A

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Karta utkání

 Starší přípravka (U11)15-8FK Dukla Praha U9 
Datum a čas:02.04.2023 11:00  |  Poločas: 7 : 4  |  Tým: Starší přípravka (U11)
Góly:4x-Rabe, 2x-Procházka, 2x-Fiala, 2x-Kysela, 2x-Inward, 2x-Hrdlička, Vlastní gól
Střelci FCPK:Fiala Adam (), 
Sestava:Hrdlička, Procházka, Kysela, Inward, Rabe, Fiala
 


Povrch:UMT
Hřiště:Kopanina
Diváci:0
Soupeř na webu:www.fkdukla.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Fiala Adam682 -2-    
Hrdlička Lukáš682 -2-    
Inward Eddie682 -2-    
Kysela Tadeáš682 -2-    
Procházka Ondřej682 -2-    
Rabe Jakub684 -4-    
Celkem:40814 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Starší přípravka (U11) | 2013/14 (2HP)
1.TJ Sokol Řepy 1442
2.Starší přípravka (U11)1333
3.Sokol Kolovraty 1330
4.SK Čechie Uhříněves 1425
5.Spartak Hrdlořezy 1322
6.FK Řeporyje-Praha 5 1422
7. Fotbalová akademie Praha 1320
8.SK Zbraslav 1317
9.Avia Čakovice 1412
10.FK Újezd nad Lesy 126
11.Jižní Město Chodov 136
12.FK Slavoj Vyšehrad 140

Poslední kolo

Fotbalová akademie Praha - Starší přípravka (U11)27 : 22
Avia Čakovice - SK Čechie Uhříněves 18 : 21
FK Slavoj Vyšehrad - Spartak Hrdlořezy 7 : 63
FK Řeporyje-Praha 5 - Jižní Město Chodov 29 : 11
SK Zbraslav - TJ Sokol Řepy 19 : 31
FK Újezd nad Lesy - Sokol Kolovraty  

Další kolo

Starší přípravka (U11) - TJ Sokol Řepy 21.04.
Sokol Kolovraty - Avia Čakovice 20.04.
SK Čechie Uhříněves - Fotbalová akademie Praha 20.04.
Spartak Hrdlořezy - FK Újezd nad Lesy 20.04.
Jižní Město Chodov - FK Slavoj Vyšehrad 20.04.
FK Řeporyje-Praha 5 - SK Zbraslav 21.04.

 

FCPK Statistika - 2023/2024

Odehrané zápasy:13
Vítězství:11
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:2
Porážky [pen]:0
Skóre:344:168 (+176)
Průměr gólů/zápas:26.46 / 12.92
Body z maxima:33 z 39
Bodová úspěšnost:84.62%

Bylo odehráno

12.04.MFotbalová akademie Praha
Starší přípravka (U11)
27
22
07.04.MStarší přípravka (U11)
Avia Čakovice
6
5
17.03.TStarší přípravka (U11)
FCPK Č
8
8
10.03.PFK Středokluky
Starší přípravka (U11)
12
10
02.03.TStarší přípravka (U11)
SK Střešovice 1911
4
2
02.03.TStarší přípravka (U11)
Sokol Lysolaje
3
2
24.02.TStarší přípravka (U11)
FK Středokluky
4
8
24.02.TStarší přípravka (U11)
Sokol Velké Přílepy
1
7
18.02.PStarší přípravka (U11)
1999 Praha
7
2
27.01.TStarší přípravka (U11)
Sokol Lysolaje
3
1
27.01.TStarší přípravka (U11)
TJ Ruzyně
4
5
20.01.TStarší přípravka (U11)
SK Střešovice 1911
7
6
20.01.TStarší přípravka (U11)
FK Dukla Praha
1
13
06.01.TStarší přípravka (U11)
Sokol Velké Přílepy
8
2
06.01.TStarší přípravka (U11)
FK Středokluky
6
2

Bude se hrát

21.04.
14:45
MStarší přípravka (U11)
TJ Sokol Řepy
26.04.
17:30
MSK Zbraslav
Starší přípravka (U11)
01.05.
9:30
MFK Újezd nad Lesy
Starší přípravka (U11)
04.05.
8:30
MSK Čechie Uhříněves
Starší přípravka (U11)
12.05.
11:30
MStarší přípravka (U11)
Sokol Kolovraty
18.05.
12:30
MSpartak Hrdlořezy
Starší přípravka (U11)
26.05.
12:30
MStarší přípravka (U11)
Jižní Město Chodov
02.06.
11:30
MFK Řeporyje-Praha 5
Starší přípravka (U11)
09.06.
11:30
MStarší přípravka (U11)
FK Slavoj Vyšehrad
16.06.
15:00
PSK Střešovice 1911
Starší přípravka (U11)