Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: MPŘ-A

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Karta utkání

 Jižní Město Chodov 23-22Mladší přípravka (U9) 
Datum a čas:21.05.2023 11:00  |  Poločas: 12 : 11  |  Tým: Mladší přípravka (U9)
Střelci FCPK:Strašrybka Eduard (), 
 


Hodnocení trenéra - Gabriel Halák:

V zápase na Jižním městě jsme hráli velice vyrovnaný souboj, který nakonec skončil bohužel prohrou o 1 branku. Líbila se mi bojovnost a chuť hráčů hrát a nebát se jít v útočné fázi jeden na jednoho, z čehož jsme dali spoustu gólů. Vytknul bych, že obránci z rozehry vyváželi míč jeden na dva a často jsme tak ztratili míč, a to nás stálo spoustu sil a obdržených branek.

Povrch:tráva
Hřiště:JM Chodov
Diváci:0
Soupeř na webu:http://www.tjtjchodov.estranky.cz/ 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Dvořáková Laura60- ---    
Holuša Marek602 -2-    
Kohutič Jakub60- ---    
Kostomlatský Petr60- ---    
Lajn Matyáš60- ---    
Lajnová Kateřina60- ---    
Malý Jiří601 -1-    
Novotný Kryštof60- ---    
Odvárka Filip602 -2-    
Plešner Otakar60- ---    
Rak Maxmilián601 -1-    
Schwippel David60- ---    
Sláčík Alex60- ---    
Soukup Tomáš608 -8-    
Strašrybka Eduard601 -1-    
Štefánek Samuel604 -4-    
Včeláková Karolína60- ---    
Vlasenko Klimentiy602 -2-    
Zámečník Tadeáš60- ---    
Celkem:1,14021 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší přípravka (U9) | 2015/16 (2HP)
1.SK Union Vršovice 1131
2.TJ Praga Praha 1128
3.Spartak Hrdlořezy 1124
4.SK Hostivař 1122
5.TJ AFK Slivenec 1121
6. Sportovní Akademie Praha 1119
7. Sdružení AC Sparta dívky1119
8.FK Řeporyje-Praha 5 1112
9.Mladší přípravka (U9)119
10.SK Zbraslav 116
11.TJ Sokol Řepy 113
12.Avia Čakovice 111

Poslední kolo

FK Řeporyje-Praha 5 - Mladší přípravka (U9)24 : 21
TJ AFK Slivenec - SK Union Vršovice 10 : 33
TJ Praga Praha - SK Hostivař 25 : 31
Sdružení AC Sparta dívky - Sportovní Akademie Praha 18 : 21
TJ Sokol Řepy - SK Zbraslav 15 : 29
Avia Čakovice - Spartak Hrdlořezy 25 : 28

Další kolo

Mladší přípravka (U9) - Sdružení AC Sparta 07.04.

 

FCPK Statistika - 2023/2024

Odehrané zápasy:11
Vítězství:3
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:8
Porážky [pen]:0
Skóre:249:363 (-114)
Průměr gólů/zápas:22.64 / 33.00
Body z maxima:9 z 33
Bodová úspěšnost:27.27%

Bylo odehráno

25.02.TMladší přípravka (U9)
FK Dukla Praha
8
5
25.02.TMladší přípravka (U9)
Sokol Lysolaje
15
9
28.01.TMladší přípravka (U9)
Slavoj Suchdol
5
11
28.01.TMladší přípravka (U9)
SK Střešovice 1911
4
3
21.01.TMladší přípravka (U9)
TJ Ruzyně B
3
7
21.01.TMladší přípravka (U9)
TJ Ruzyně M
9
4
26.11.PMladší přípravka (U9)
TJ Ruzyně
11
10
12.11.MFK Řeporyje-Praha 5
Mladší přípravka (U9)
24
21
12.11.PFK Řeporyje-Praha 5
Mladší přípravka (U9)
7
17
11.11.PMladší přípravka (U9)
Břevnov
3
8
05.11.MMladší přípravka (U9)
Avia Čakovice
49
8
04.11.PMladší přípravka (U9)
FC Zličín
3
6
24.10.MTJ AFK Slivenec
Mladší přípravka (U9)
35
12
22.10.MMladší přípravka (U9)
Spartak Hrdlořezy
8
24
14.10.MMladší přípravka (U9)
SK Union Vršovice
11
51

Bude se hrát

03.03.
13:00
TMladší přípravka (U9)
Sokol Velké Přílepy
03.03.
14:45
TMladší přípravka (U9)
FK Středokluky
24.03.
9:00
PFK Dukla Praha
Mladší přípravka (U9)
07.04.
13:00
MMladší přípravka (U9)
Sdružení AC Sparta
12.04.
18:30
MTJ Praga Praha
Mladší přípravka (U9)
13.04.
9:15
PMladší přípravka (U9)
FK Dukla Praha
21.04.
13:00
MMladší přípravka (U9)
SK Hostivař
27.04.
11:00
MSportovní Akademie Praha
Mladší přípravka (U9)
01.05.
13:00
MTJ Sokol Řepy
Mladší přípravka (U9)
05.05.
13:00
MMladší přípravka (U9)
SK Zbraslav
11.05.
11:00
MSK Union Vršovice
Mladší přípravka (U9)
18.05.
10:30
MSpartak Hrdlořezy
Mladší přípravka (U9)
26.05.
10:30
MMladší přípravka (U9)
TJ AFK Slivenec
01.06.
8:45
MAvia Čakovice
Mladší přípravka (U9)
09.06.
17:00
MMladší přípravka (U9)
FK Řeporyje-Praha 5