Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: SD

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Karta utkání

 Starší dorost (U19)0-4SK Ďáblice  
Datum a čas:20.05.2023 17:00  |  Poločas: 0 : 2  |  Tým: Starší dorost (U19)
Góly:-
Góly-soupeř:11. Porcina (0:1), 26. Čvančar (0:2), 68. Čvančar (0:3), 75. Čvančar (0:4)
Sestava:Mendl - Hrdina (65. Hauer), Bíro, Zavadil (K), Hrubý (46. Šimek) - Benedikt, Všetečka, Smejkal - Rahimič, Sokol (46. Sellers), Manghi (46. Novotný). Trenér: Michal Jonáš.
Sestava-soupeř:Šenk - Kouba, Štaubr, Žára, Čvančar - Pán (K), Ryšavý (72. Koštial), Porcina (78. Hrubý) - Hubička (46. Erlebach), Hynek, Kafka (82. Vošta).
 
Přední Kopanina - Do 27. kola přeboru staršího dorostu nastoupila v sobotu FCPK U19. Modročervení se utkali na domácím hřišti s Ďáblicemi, tedy s přimým soupeřem o 12. místo v tabulce. Před zápasem týmy dělil jeden bod. Tento tenký rozdíl však nebyl vidět na hřišti. Hosté se ujali vedení už v 11. minutě a do poločasu vedli 2:0. V druhé půli přidali ještě dvě branky a Kopaninu tak porazili 4:0. Ďáblice si připsaly první výhru od března a dorost FCPK pokračuje jaro bez úspěšného výsledku.

Rozhodčí:Císař - Ulč, Melnyk
Žluté karty:Hrubý, Sellers - Čvančar, Vošta 
Povrch:tráva
Hřiště:Př.Kopanina
Diváci:50
Soupeř na webu:www.skdablice.eu 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Benedikt Matyáš90- ---    
Bíro Šimon90- ---    
Hauer Daniel25- ---  65. Hrdina 
Hrdina Vojtěch65- ---  65. Hauer 
Hrubý David45- --- 46. Šimek 
Manghi Giovanni45- ---  46. Novotný 
Mendl Miroslav90- ---    
Novotný Vincent45- ---  46. Manghi 
Rahimič Omar90- ---    
Sellers George45- --- 46. Sokol 
Smejkal David90- ---    
Sokol Tobiáš45- ---  46. Sellers 
Šimek Viktor45- ---  46. Hrubý 
Všetečka Jakub90- ---    
Zavadil Roman90- ---    
Celkem:9900 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Starší dorost (U19) | 1.A třída/A
1.ČAFC Praha 1131
2.SK Hostivař 1123
3.SK Ďáblice 1122
4.Sokol Kolovraty 1120
5.SK Dolní Chabry 1117
6. SK Nusle 1115
7.FK Újezd nad Lesy 1115
8.Starší dorost (U19)1114
9.SK Čechie Uhříněves 1110
10.AFK Slavoj Podolí Praha 1110
11.TJ Březiněves 117
12.TJ Sokol Řepy 116

Poslední kolo

Starší dorost (U19) - SK Ďáblice 0 : 0
TJ Březiněves - TJ Sokol Řepy 3 : 0
SK Hostivař - SK Čechie Uhříněves 6 : 0
ČAFC Praha - Sokol Kolovraty 7 : 3
SK Dolní Chabry - FK Újezd nad Lesy 3 : 5
AFK Slavoj Podolí Praha - SK Nusle 0 : 4

Další kolo

Starší dorost (U19) - TJ Sokol Řepy 29.03.

 

FCPK Statistika - 2023/2024

Odehrané zápasy:11
Vítězství:4
Vítězství [pen]:0
Remízy:2
Porážky:5
Porážky [pen]:0
Skóre:23:33 (-10)
Průměr gólů/zápas:2.09 / 3.00
Body z maxima:14 z 33
Bodová úspěšnost:42.42%

Bylo odehráno

11.02.PSokol Tuchoměřice
Starší dorost (U19)
5
1
20.01.PFC Zličín
Starší dorost (U19)
5
2
12.11.MStarší dorost (U19)
SK Ďáblice
0
0
05.11.MFK Újezd nad Lesy
Starší dorost (U19)
4
3
29.10.MStarší dorost (U19)
Sokol Kolovraty
2
7
21.10.MSK Nusle
Starší dorost (U19)
2
0
15.10.MStarší dorost (U19)
AFK Slavoj Podolí Praha
2
2
07.10.MČAFC Praha
Starší dorost (U19)
7
0
01.10.MStarší dorost (U19)
SK Dolní Chabry
4
3
24.09.MSK Čechie Uhříněves
Starší dorost (U19)
3
4
16.09.MTJ Březiněves
Starší dorost (U19)
0
3
13.09.HTJ Sokol Řepy
Starší dorost (U19)
5
1
09.09.MStarší dorost (U19)
SK Hostivař
0
4
03.09.MTJ Sokol Řepy
Starší dorost (U19)
1
5
25.08.PStarší dorost (U19)
SK Střešovice 1911 U18
2
5

Bude se hrát

03.03.
PFK Admira Praha
Starší dorost (U19)
10.03.
10:00
PTJ Baník Švermov
Starší dorost (U19)
17.03.
PSK Újezd Praha 4
Starší dorost (U19)
29.03.
16:30
MStarší dorost (U19)
TJ Sokol Řepy
06.04.
11:00
MSK Hostivař
Starší dorost (U19)
13.04.
16:30
MStarší dorost (U19)
TJ Březiněves
21.04.
17:00
MStarší dorost (U19)
SK Čechie Uhříněves
27.04.
17:00
MSK Dolní Chabry
Starší dorost (U19)
05.05.
17:00
MStarší dorost (U19)
ČAFC Praha
12.05.
MAFK Slavoj Podolí Praha
Starší dorost (U19)
19.05.
17:00
MStarší dorost (U19)
SK Nusle
26.05.
MSokol Kolovraty
Starší dorost (U19)
02.06.
17:00
MStarší dorost (U19)
FK Újezd nad Lesy
08.06.
10:00
MSK Ďáblice
Starší dorost (U19)