Mladší žáci (U13)6-1TJ Sokol Řepy B
 Mladší žáci si vyšlápli na lídra tabulky. Řepy na Kopanině dostali šest branek.

Datum a čas:28.10.2022 09:15  |  Poločas: 3 : 0  |  Tým: Mladší žáci (U13)
Góly:8. Hrdlička (1:0), 17. Hanus z pen. (2:0), 27. Kocourek (3:0), 42. Novotný (4:0, as. Hrdlička), 55. Hrdlička (5:0), 61. Hrdlička (6:1)
Góly-soupeř:55. Malimánek (5:1)
Sestava:Racek - Hanus (K), Bošek, Tekushev - Vobořil Pavel, Novotný, Škopek - Hrdlička. Hokejové střídání: Kišš, Kocourek, Vobořil Pavel. Trenér: Martin Skočdopole.
Sestava-soupeř:Černička - Kučera (K), Roško, Vrána, Dolejš, Malimánek, Debnár, Wolf. Hokejové střídání: Frydrýn, Hurtík, Smoleňák, Mikóczi, Brusentsov, Bock, Lindák, Šturma. Trenér: Ondřej Freml.

Přední Kopanina - Mladší žáci Přední Kopaniny opět zvítězili, už popáté v sezóně z devíti zápasů, a stoupají tabulkou. Tentokráte dokonce jasně přehráli lídra tabulky z Řep. Opět úřadoval lídr střelecké tabulky Marek Hrdlička, který vstřelil tři góly a brankář Racek přišel o čisté konto z ojedinělého brejku hostů. V posledních dvou kolech čeká na naší U13 Zličín a Bílá Hora. Další dobrá zpráva. V příštím týdnu už se k týmu připojí po dlouhém zranění Vojta Slivenecký.

Hodnocení trenéra - Martin Skočdopole :

Skvělé, že se klukům podařilo navázat na vítězství z minulého kola proti Slivenci. Hráči si uvědomovali, že hrají proti prvnímu celku tabulky a nesmí nic podcenit, což na nich bylo vidět hned od první minuty. Soupeře perfektně dostupovali, kdy zejména obranná trojice Tekushev-Bošek-Hanus držela pěvně hradbu před Rackovou brankou a navíc dokázali konstruktivně podporovat útok. Z rychlého napadání se soupeř dostal několikrát pod tlak z čehož pramenily velké šance a hlavně góly. Agilně hrající Marek Hrdlička otevřel skóre po osmi minutách. Vítek Hanus bezpečně proměnil penaltu a ve 27. minutě Tobiáš Kocourek uzavřel skóre prvního poločasu na 3:0. Hráči měli drobnější výpadek v posledních pěti minutách a úplně zbytečně dostali soupeře do několika šancí. O přestávce jim byla tato nekoncetrovanost důsledně vytknuta a do druhého poločasu opět borci FCPK vlétli jako uragán. Soupeře téměř do ničeho nepustili a naopak přidali další tři branky. Trefili se postupně dirigent záložní řady Jonáš Novotný a další dva zářezy přidal skvěle hrající Marek Hrdlička. Řepy jen kosmeticky upravily z ojedinělé šance na 6:1. Za zmínku stojí i výkon Dominika Kišše, který si poprvé vyzkoušel hrát na obou krajích zálohy a svým poctivým výkonem dokázal svým spoluhráčům připravit několik šancí. Příští týden hrajeme proti Zličinu, další tým ze špičky tabulky, tak pevně doufáme, že naši borci předvedou podobný výkon.

Rozhodčí:Kolář Radek