Karta utkání

Sokol Lipence 5-5Mladší žáci (U13)
Datum a čas:24.09.2022 10:00  |  Poločas: 3 : 3  |  Tým: Mladší žáci (U13)
Góly:20. Hrdlička (1:2), 28. Hrdlička (2:3), 34. Škopek (3:3), 55. Hrdlička (4:5), 60. Hrdlička (5:5)
Góly-soupeř:4. Kadleček (0:1), 13. Kadleček (0:2), 20. Kadleček (1:3), 45. Šindelář (3:4), 48. Matějka (3:5)
Sestava:Racek - Volf, Novotný (K) - Pospíšil, Tsang, Hrdlička - Margarjan, Škopek. Hokejové střídání: Zálešák, Davagle, Kocourek.
Sestava-soupeř:Kadleček - Kubice, Matějka (K) - Moidl, Šindelář A., Štromajer - Šindelář M., Koštíř. Hokejové střídání: Scheib, Krajča, Slavík, Vodvářka

Lipence - Můžeme říct, že tento zápas měl před začátkem favorita. Byla jím Přední Kopanina, která si zatím připsala 2 výhry ze 3 zápasů, zatímco domácí Lipence ještě neměli ani bod. Ale utkání začalo velmi zajímavě, domácí se rychle dostali do dvougólového vedení, jenže během poločasu už bylo skóre vyrovnané 3:3. Po změně stran se opakovala stejná situace, Lipence si opět dokázali vytvořit vedení o 2 branky a Kopanina tak musela stahovat. O to se postaral dalšími zásahy Hrdlička, který měl v zápase celkem 4 góly a sehrál tak mini duel s opozičním Kadlečkem, který si připsal hattrick. Utkání tedy nakonec skončilo nerozhodně 5:5 a domácí poprvé v sezoně brali bod.