Karta utkání

Mladší žáci (U13)4-4AFK Slavoj Podolí Praha
Datum a čas:08.05.2022 16:30  |  Poločas: 3 : 0  |  Tým: Mladší žáci (U13)
Góly:1. Hemrová (1:0), 16. Mikula (2:0), 17. Jeřábek (3:0), 60. Vovkanič (4:2)
Góly-soupeř:51. Skála (3:1), 53. Skála (3:2), 60. Rozkopal (4:3), 63. Fojtík (4:4)
Sestava:Hrdlička - Filipovský, Ghadhab, Hanus, Hemrová - Jeřábek, Mikula, Novotný - Púčík, Slivenecký, Sonntag. Hokejové střídání: Škopek, Tekushev, Vovkanič, Bošek. Trenér: Jan Kozlík.
Sestava-soupeř:Kudrfalec - Gauvain, Kolařík, Doubrava, Rozkopal - Fojtík, Skála, Velek - Tesař, Pilát, Tetzeli. Hokejové střídání: Řezníček

Přední Kopanina - outsider tohoto utkání, tedy FCPK, vedl už v 17. minutě 3:0 a tak měli hráči z výše postaveného týmu Podolí co dohánět. Mladí kopaňáci dělali co mohli, aby ukončili sérii tří zápasů bez výhry, ale po skvělém druhém poločasu zelených utkání skončilo remízou 4:4. Shodou okolností to byl pro žáky ze stadionu U Drahušky stejný výsledek, jako ten předchozí.

Hodnocení zápasu - Jan Kozlík:

Do zápasu s těžkým soupeřem z čela tabulky jsme šli v dobrém mentálním rozpoložení. Kluci od nás vnímali, že pokud navážeme a předchozí zápas s Motorletem a vlítneme do toho naplno, tak můžeme potrápit každého. To se povedlo a zápas začal slibně, když jsme šli do 3 brankového vedení. Bohužel jsme pak, rozloženého soupeře, nedoklepli pojišťovacími góly, když jsme šli několikrát sami na branku a neproměnili penaltu. Tu ale neproměnil ani soupeř. Soupeře jsme tím dostali trochu do hry a sebe pod tlak. Soupeř vycítil šanci a začal do nás tlačit jak jen to šlo. My, už velice unavení, jsme se zatáhli hlouběji do pole a začali si hru zjednodušovat, bohužel, nekonstruktivními nákopy do volných prostor, které si soupeř hlídal. Začali jsme spoléhat na brejky, ale na ně byl už i Maty Mikula unavený a chodil 1 proti početní převaze. Bohužel jsme bránit nevydrželi až do konce a zápas skončil remízou. Klukům ale nebylo mnoho co vytknout.