Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: MPŘ-A

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  
 Mladší přípravka (U9)62-8CU Bohemians Praha  
 Mladší přípravka rozcupovala Bohemku o 54 gólů.
 
 
Datum a čas:28.09.2021 16:30  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Mladší přípravka (U9)
Góly:15x - Slivenecká, 7x - Inward, Kuhutič, Schwippel, 5x - Hrdlička, 4x - Anderegg, Štěpánek, 3x - Tausch, Švanda, Švandová, 1x - Hanus, Mitreska A., Včeláková, Jirásek
Střelci FCPK:
Sestava:Anderegg, Hanus, Heral D., Heral S., Hrdlička, Inward, Plešner, Schwippel, Slivenecká, Soukup, Tausch, Švandová, Tománek, Švanda, Procházka, Jirásek, Včeláková, Štěpánek, Holuša, Lajn, Malý, Mitreska A., Mitreska I., Valenta. Hlavní trenér: Pavel Mošna.
 
Kopanina - Tým Pavla Mošny do svého diáře zápasů zaznamenal další vysoké vítězství. Po prvním týmu z Vršovic, Unionu, dostali doslova vánoční nadílku také hráči Bohemky. Přední kopanina - Vršovice tedy zatím 2:0. Mladší přípravka tak nezaváhala a v tabulce drží stále druhé místo. Další týden bude soupeřem Spartak Hrdlořezy.

Hodnocení trenéra - Pavel Mošna:

CU Bohemians přijeli pouze s 10 hráči a ještě všemi z kategorie U7. To předurčilo průběh zápasu, kdy trenéři FCPK využili všech přítomných hráčů a hráček, a i tak jsme dosáhli vysokého a potřeba říci i snadného vítězství. 

Rozhodčí:laik
Povrch:tráva
Hřiště:Př.Kopanina
Diváci:24
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Anderegg Noah604 -4-    
Hanus Matouš601 -1-    
Heral Dominik60- ---    
Heral Sebastián60- ---    
Holuša Marek60- ---    
Hrdlička Lukáš605 -5-    
Inward Eddie607 -7-    
Jirásek Lukáš601 -1-    
Kohutič Jakub607 -7-    
Lajn Matyáš60- ---    
Mitreska Anabel601 -1-    
Mitreska Izabela60- ---    
Plešner Otakar60- ---    
Rabe Jakub60- ---    
Schwippel David607 -7-    
Slivenecká Magdaléna6015 -15-    
Soukup Tomáš60- ---    
Stepanek Patrick604 -4-    
Švanda Adam603 -3-    
Švandová Alexandra603 -3-    
Tauš Adam603 -3-    
Tománek Daniel60- ---    
Valenta Vilém60- ---    
Včeláková Karolína601 -1-    
Celkem:1,44062 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší přípravka (U9) | 2015/16 (2HP)
1.SK Union Vršovice 2261
2.TJ Praga Praha 2252
3. Sportovní Akademie Praha 2149
4.TJ AFK Slivenec 2245
5.SK Hostivař 2243
6. Sdružení AC Sparta dívky2134
7.Spartak Hrdlořezy 2233
8.FK Řeporyje-Praha 5 2230
9.Mladší přípravka (U9)2221
10.TJ Sokol Řepy 2212
11.SK Zbraslav 229
12.Avia Čakovice 221

Poslední kolo

Mladší přípravka (U9) - FK Řeporyje-Praha 5 22 : 32
SK Union Vršovice - TJ AFK Slivenec 25 : 19
Sportovní Akademie Praha - Sdružení AC Sparta dívky25 : 22
Spartak Hrdlořezy - Avia Čakovice 26 : 20
SK Hostivař - TJ Praga Praha 40 : 26
SK Zbraslav - TJ Sokol Řepy 14 : 23

Další kolo

Mladší přípravka (U9) - TJ Ruzyně 16.06.

 

FCPK Statistika - 2023/2024

Odehrané zápasy:22
Vítězství:7
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:15
Porážky [pen]:0
Skóre:502:656 (-154)
Průměr gólů/zápas:22.82 / 29.82
Body z maxima:21 z 66
Bodová úspěšnost:31.82%

Bylo odehráno

09.06.MMladší přípravka (U9)
FK Řeporyje-Praha 5
22
32
08.06.PPrague Raptors
Mladší přípravka (U9)
15
13
01.06.MAvia Čakovice
Mladší přípravka (U9)
18
23
30.05.PTJ Ruzyně
Mladší přípravka (U9)
34
27
26.05.MMladší přípravka (U9)
TJ AFK Slivenec
17
22
22.05.PBřevnov
Mladší přípravka (U9)
15
15
18.05.MSpartak Hrdlořezy
Mladší přípravka (U9)
22
37
11.05.MSK Union Vršovice
Mladší přípravka (U9)
23
17
05.05.MMladší přípravka (U9)
SK Zbraslav
26
25
01.05.MTJ Sokol Řepy
Mladší přípravka (U9)
22
31
27.04.MSportovní Akademie Praha
Mladší přípravka (U9)
22
16
21.04.MMladší přípravka (U9)
SK Hostivař
25
30
12.04.MTJ Praga Praha
Mladší přípravka (U9)
51
15
07.04.MMladší přípravka (U9)
Sdružení AC Sparta
24
26
31.03.PSK Kladno
Mladší přípravka (U9)
1
10

Bude se hrát

09.06.
17:30
PSlavoj Suchdol
Mladší přípravka (U9)
12.06.
9:00
TFK Dukla Praha
Mladší přípravka (U9)
15.06.
17:00
PMladší přípravka (U9)
Prague Raptors
16.06.
17:00
MMladší přípravka (U9)
TJ Ruzyně