FK Meteor Praha VIII C6-4Mladší žáci (U13)
Datum a čas:28.10.2021 10:00  |  Poločas: 4 : 0  |  Tým: Mladší žáci (U13)
Góly:38. Mikula (1:4), 38. Vovkanič (2:4), 39. Maxa (3:4), 54. Mikula (4:4)
Střelci FCPK:Maxa Matyáš (39.),
Góly-soupeř:19. Mazyarchuk (0:1), 25. Hliňák (0:2), 30. Lněnička (0:3), 33. Chodura (0:4), 67. Hliňák (4:5), 70. Salák (4:6)
Sestava:Merta - Hanus, Liška, Tekushev - Maxa, Mikula (K), Filipovský - Vovkanič. Hokejově střídali: Dragon, Novotný, Slivenecký, Ghadhab. Hlavní trenér: Daniel Javornický
Sestava-soupeř:Němčík - Lněnička (K), Hliňák, Dolák, Chodura, Kohl, Chaloupka, Salák. Hokejově střídali: Vlašánek, Mazyarchuk, Špak, Veselý, Felix. Hlavní trenér: Miroslav Němčík.

Meteor - Mladší žáci bohužel v závěru zápasu po vyrovnání skóre na 4:4, když v poločase ještě prohrávali 0:4, nedokázali přetočit výsledek na svoji stranu a nakonec prohráli 4:6. Týmový výkon tak nebyl odměněn, ale do dalších zápasů se může jít s tím, že i soupeře z vrchu tabulky se dá porazit.

Hodnocení trenéra - Daniel Javornický:

Do zápasu s tvrdým, technickým soupeřem, který si drží 3. pozici v tabulce jsme vstoupili vcelku dobře. Fotbal byl nahoru a dolu. 1. branku se naneštěstí pro nás podařilo vstřelit soupeři a už jsme tahali za kratší konec. Poločas 0:4. Pauza pro nás byla vzpruhou, řekli jsme si něco k 1. půli, kluci sami zhodnotili co je dle nich špatně a společnými silami jsme vyvodili závěr, namotivovali se a na soupeře vlítli. Během 4 minut po startu druhé půle jsme vstřelili 3 branky a hned se nám lépe dýchalo. Soupeř byl nervózní a začal dělat zbytečné chyby. Srovnávací gól na 4:4 vstřelil Maty Mikula, kterému se zápas velmi vydařil. O naději na všechny 3, nebo alespoň jeden zasloužený bod jsme přišli v samotném závěru zápasu, po chybě v zadních řadách uklidil domácí hráč k tyči a bylo vymalováno. Klukům chci poděkovat za přístup k zápasu - především druhé půli, kdy makali jeden za druhého, jako TÝM. Zklamáním je, že i přesto jak důležitý a vyhecovaný zápas to byl, našlo se pár jedinců, kteří na střídačce nedávali pozor a dělali kraviny, tím pak i jejich okolí ztrácelo koncentraci na hru. Nebojím se řici, že i díky nim a jejich následným výkonům jsme výsledek ztratili.