Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Karta utkání

 AC Sparta Praha, a.s. 45-17Starší přípravka (U11) 
Datum a čas:12.09.2020 10:00  |  Poločas: 19 : 9  |  Tým: Starší přípravka (U11)
Góly:7x - Vovkanič, 2x - Vobořil Pavel, Slivenecký, Novotný, Hrdlička, 1x - Vobořil Petr, Pospíšil
Střelci FCPK:
Sestava:Vobořil Petr, Vobořil Pavel, Vovkanič, Slivenecký, Tsang, Hrdlička, Kolářová, Pospíšil, Racek, Novotný Jonáš, Vlach, Bošek, Cestr. Trenér: Jan Kolář.
 


Povrch:UMT
Hřiště:Satalice
Diváci:50
Soupeř na webu:http://www.sparta.cz/ 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Bošek Matěj68- ---    
Cestr Jan68- ---    
Hrdlička Marek682 -2-    
Kolářová Eliška68- ---    
Novotný Jonáš682 -2-    
Pospíšil Max681 -1-    
Racek Jan68- ---    
Slivenecký Vojtěch682 -2-    
Tsang Oliver68- ---    
Vlach Viktor68- ---    
Vobořil Pavel682 -2-    
Vobořil Petr681 -1-    
Vovkanič Jonathan687 -7-    
Celkem:88417 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Starší přípravka (U11) | 2014/15 (2HP)
 FC Zličín 00
 FK Loko Vltavín a.s. 00
 FK Řeporyje-Praha 5 00
 SK Dolní Chabry 00
 SK Praga Vysočany 00
 SK Střešovice 1911 00
 SK Třeboradice 00
 Starší přípravka (U11)00
 TJ AFK Slivenec 00
 TJ Sokol Řepy 00

Další kolo

Starší přípravka (U11) - SK Praga Vysočany 07.09.

 

Bude se hrát

16.06.
15:00
PSK Střešovice 1911
Starší přípravka (U11)
07.09.
11:00
MStarší přípravka (U11)
SK Praga Vysočany
15.09.
MFK Loko Vltavín a.s.
Starší přípravka (U11)
21.09.
10:15
MStarší přípravka (U11)
FC Zličín
29.09.
MSK Střešovice 1911
Starší přípravka (U11)
05.10.
10:15
MStarší přípravka (U11)
TJ Sokol Řepy
12.10.
11:00
MStarší přípravka (U11)
TJ AFK Slivenec
20.10.
MFK Řeporyje-Praha 5
Starší přípravka (U11)
26.10.
11:30
MStarší přípravka (U11)
SK Třeboradice
03.11.
MSK Dolní Chabry
Starší přípravka (U11)