Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Karta utkání

 Starší přípravka (U11)12-29SK Zbraslav  
Datum a čas:04.10.2020 10:45  |  Poločas: 7 : 15  |  Tým: Starší přípravka (U11)
Góly:4x - Hanus, 3x - Vobořil Petr, 2x - Hemrová T., 1x - Oborník, Hrdlička, Novotný J.
Střelci FCPK:Oborník Lukáš (), 
Sestava: Hanus, Novotný Jonáš, Slivenecký, Škopek, Tekushev, Vlach, Vobořil Petr, Vobořil Pavel, Tsang, Thompson, Racek, Pospíšil, Hemrová, Hrdlička, Kolářová, Oborník. Trenéři: Kolář Jan, Novotný Karel.
 


Povrch:tráva
Hřiště:Př.Kopanina
Diváci:47
Soupeř na webu:www.skzbraslav.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Hanus Vít684 -4-    
Hemrová Tereza682 -2-    
Hrdlička Marek681 -1-    
Kolářová Eliška68- ---    
Novotný Jonáš681 -1-    
Oborník Lukáš681 -1-    
Pospíšil Max68- ---    
Racek Jan68- ---    
Slivenecký Vojtěch68- ---    
Škopek Tobiáš68- ---    
Tekushev Asker68- ---    
Thompson Jaiden Alex68- ---    
Tsang Oliver68- ---    
Vlach Viktor68- ---    
Vobořil Pavel68- ---    
Vobořil Petr683 -3-    
Celkem:1,08812 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Starší přípravka (U11) | 2014/15 (2HP)
 FC Zličín 00
 FK Loko Vltavín a.s. 00
 FK Řeporyje-Praha 5 00
 SK Dolní Chabry 00
 SK Praga Vysočany 00
 SK Střešovice 1911 00
 SK Třeboradice 00
 Starší přípravka (U11)00
 TJ AFK Slivenec 00
 TJ Sokol Řepy 00

Další kolo

Starší přípravka (U11) - SK Praga Vysočany 07.09.

 

Bude se hrát

16.06.
15:00
PSK Střešovice 1911
Starší přípravka (U11)
07.09.
11:00
MStarší přípravka (U11)
SK Praga Vysočany
15.09.
MFK Loko Vltavín a.s.
Starší přípravka (U11)
21.09.
10:15
MStarší přípravka (U11)
FC Zličín
29.09.
MSK Střešovice 1911
Starší přípravka (U11)
05.10.
10:15
MStarší přípravka (U11)
TJ Sokol Řepy
12.10.
11:00
MStarší přípravka (U11)
TJ AFK Slivenec
20.10.
MFK Řeporyje-Praha 5
Starší přípravka (U11)
26.10.
11:30
MStarší přípravka (U11)
SK Třeboradice
03.11.
MSK Dolní Chabry
Starší přípravka (U11)