Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: M-B

 
Fotbalový program FCPK přerušen až do zrušení nouzového stavu vládou kvůli šíření koronaviru...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  

Karta utkání

 FCPK BSK Libuš  
Datum a čas:18.04.2020 17:00  |  Tým: FCPK B
 


Povrch:tráva
Hřiště:Př.Kopanina
Diváci:0
Soupeř na webu:www.sklibus.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
FCPK B | 1.A třída/sk.B
1.ABC Braník 1641
2.SK Dolní Chabry 1636
3.SK Střešovice 1911 1634
4.Sokol Nebušice 1627
5.SK Zbraslav 1625
6.SK Modřany 1625
7.SK Aritma Praha B1625
8.SK Libuš 1624
9.FCPK B1624
10.FK Zlíchov 1914 1623
11.AFK Slivenec 1619
12.SK Čechie Smíchov 1617
13.Loko Vltavín a.s. B1617
14.Sokol Stodůlky 1611
15.1999 Praha 1610
16.FK Řeporyje-Praha 5 162

Poslední kolo

SK Dolní Chabry - FCPK B2 : 1
ABC Braník - SK Aritma Praha B3 : 1
Loko Vltavín a.s. B - SK Libuš 1 : 4
SK Střešovice 1911 - AFK Slivenec 3 : 1
SK Čechie Smíchov - 1999 Praha 1 : 2
Sokol Nebušice - SK Modřany 4 : 1
Sokol Stodůlky - SK Zbraslav 1 : 1
FK Řeporyje-Praha 5 - FK Zlíchov 1914 1 : 6

Další kolo

FCPK B - SK Modřany 14.03.
SK Libuš - SK Střešovice 1911 14.03.
FK Zlíchov 1914 - SK Dolní Chabry 14.03.
1999 Praha - ABC Braník 14.03.
SK Čechie Smíchov - Sokol Nebušice 14.03.
Sokol Stodůlky - AFK Slivenec 15.03.
SK Aritma Praha B - Loko Vltavín a.s. B15.03.
FK Řeporyje-Praha 5 - SK Zbraslav 15.03.

 

FCPK Statistika - 2019/2020

Odehrané zápasy:16
Vítězství:7
Vítězství [pen]:0
Remízy:3
Porážky:6
Porážky [pen]:0
Skóre:36:32 (+4)
Průměr gólů/zápas:2.25 / 2.00
Body z maxima:24 z 48
Bodová úspěšnost:50.00%

Bylo odehráno

07.03.MSK Dolní Chabry
FCPK B
2
1
29.02.PSokol Jedomělice
FCPK B
0
9
22.02.PSK Střešovice 1911
FCPK B
4
5
02.02.PSK Slavia Jesenice
FCPK B
2
7
17.11.MFK Řeporyje-Praha 5
FCPK B
3
4
09.11.MFCPK B
Sokol Stodůlky
4
0
02.11.MSK Střešovice 1911
FCPK B
4
3
28.10.MFCPK B
Loko Vltavín a.s. B
4
0
19.10.MABC Braník
FCPK B
4
1
13.10.MFCPK B
SK Čechie Smíchov
2
1
05.10.M1999 Praha
FCPK B
0
0
29.09.MFCPK B
SK Aritma Praha B
1
2
21.09.MSK Libuš
FCPK B
1
2
14.09.MFCPK B
AFK Slivenec
3
2
08.09.MSK Zbraslav
FCPK B
4
3

Bude se hrát

14.03.
14:30
MFCPK B
SK Modřany
22.03.
15:00
MSokol Nebušice
FCPK B
28.03.
15:00
MFK Zlíchov 1914
FCPK B
05.04.
11:00
MFCPK B
SK Zbraslav
10.04.
10:30
MAFK Slivenec
FCPK B
18.04.
17:00
MFCPK B
SK Libuš
26.04.
17:00
MSK Aritma Praha B
FCPK B
03.05.
11:00
MFCPK B
1999 Praha
09.05.
11:00
MSK Čechie Smíchov
FCPK B
17.05.
17:00
MFCPK B
ABC Braník
23.05.
14:00
MLoko Vltavín a.s. B
FCPK B
31.05.
10:30
MFCPK B
SK Střešovice 1911
06.06.
11:00
MSokol Stodůlky
FCPK B
13.06.
14:30
MFCPK B
FK Řeporyje-Praha 5